לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2013, 00:36
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "המטרה הייתה לקנות כרגע 500GB..."

אל תתקרב ל blue,הוא כונן איטי יחסית לכוננים אחרים של חברות אחרות באותה קטגוריה וספק כמה הוא יחזיק, וכמות השנים של האחיות עליו היא נמוכה מאוד.
הוא גם wd ככהוהם ידועים ב"איכות" הכוננים שלהם.

יש לי אחד כזה שאני תקוע איתו שקבלתי מחנות שחשבה שזה אחריות לתת אותו במקום כונן שהלך עם 64 מגה וכמובן שהם שילמו על זה ביוקר ואיבדו רכיב ברכישה האחרונה שלי אצלם,כי הם לא יודעים לתת כבר אחריות לכוננים קשיחים... (לכן קניתי את הכונן הקשיח בחנות אחרת)
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2013, 19:38
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Boltik שמתחילה ב "My point exactly"

עדיין יש הבדל ביכולות של הכונן וזה מורגש כמו שיש הבדל ביכולות של כונן עם 32 מגה לכונן של 64 מגה וזה גם מורגש ביכולות של הכונן.

לגבי התגובה שלך התקנתי כונן מסוג ה sata הכי אחרונה על ממשק sata לא הכי חדש ואחרי זה על ממשק sata הכי חדש ויש הבדל גדול מאוד בתגובה.
ssd כמובן כבר אין מה לדבר על היכולות שלו.
(כל הכוננים הרגילים שלי הם טרה אחד או יותר חוץ מהכונן של ה ssd.)

יש לי התקנה של ה root על ssd וה home יושב על כונן עם 5 שנות אחריות וה sata האחרונה ואתה יודע מה פוגע לו בביצועים?
א, כאשר המחשב עולה ה bios איטי יחסית לזמן שלוקח ל ssd להריץ את המערכת ואחרי זה הכונן הרגיל שמחזיק את המחיצה של home הרגיל גונב עוד כמה שניות,כאשר חיבור שלו על sata יותר ישן גורם לדיליי של כמה שניות בודדות נוספות עד שהמערכת עולה.
ב, הכונן של ה home, בזמן שהמערכת עובדת בכל פעולה שפועלת במחיצה של ה home, כי הוא איטי יחסית לכונן של ה root בהרבה.

יש פקטורים נוספים שהם חשובים כמו המערכת הפעלה והקרנל שלה,זיכרון,מעבד וכל רכיב תורם לתגובה של המערכת.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 31-03-2013, 12:30
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Boltik שמתחילה ב "מה זה "שימוש מעל ממוצע"? מה..."

נו באמת..
ציטוט:
לגבי התגובה שלך התקנתי כונן מסוג ה sata הכי אחרונה על ממשק sata לא הכי חדש ואחרי זה על ממשק sata הכי חדש ויש הבדל גדול מאוד בתגובה.

היה לי מחשב ישן פנטיום 4, בעל ממשק sata2, ורכשתי עבורו דיסק 1T חדיש ומהיר, לאחר מכן, לקחתי את הדיסק הזה למחשב I7, ופתאום שמתי לב שהדיסק עובד מהר יותר==> STA3 שולט!!!

בקיצור בולשיט, מארץ הבולשיט, אין דיסק קשיח שיכול לעבוד בקצב מהיר יותר מ200(VR333M של WD) מגה בשניה, סאטה 2=300 מגה בשנייה, מסקנה SATA2 לעולם לא יכול להיות צוואר בקבוק של קשיח רגיל.

מה שכן, היום הקשיחים הרבה יותר מהירים מפעם, והם מנצלים היטב את ממשק SATA2.
SATA1 ובטח, IDE היום בהחלט מהווים צוואר בקבור עבור דיסקים קשיחים חדשים, מה שלא ממש היה נכון פעם.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 31-03-2013 בשעה 12:37.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר