לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-04-2013, 18:36
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
אשכול הנאחס השבועי בהקדשה למנויי הוט שהקפיצו להם את מחיר הVOD ל24.90 ש"ח

התחלתי עם קרוב משפחה תהליך של שיפוץ דירה שירשנו באיזה אזור מסריח. מיד אחרי שהחשמלאי התחיל עם החציבה בקירות הקרוב משפחה החליט שהוא לא מרוצה מהתוכנית שנקבעה מראש לפני כמה שבועות. הוא לא יכל להתעורר יום קודם או שבוע קודם או שלושה שבועות קודם. הוא היה צריך לחכות שהעובדים יהיו במקום והעבודה תתחיל כדי להתעורר ולהודיע שכל מיני דברים לא מוצאים חן בעיניו. בסופו של דבר, אחרי שעשה שיחות עם חשמלאים אחרים והכניס אותי לדיכאון, הוא נתן אור ירוק. הוא השמיד, הדביר וירה בראש של המצב רוח שלי והשיפוץ רק התחיל.

משפחה ועסקים... זה כמו פיל שמנסה לאנוס תרנגולת... זה פשוט לא יכול לעבוד.

אז... מה עשה לכם/ן באסה השבוע?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2013, 19:52
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אבא שלי עבר תאונת דרכים. הוא..."

תני לי לגלות לך סוד שאת אמורה לדעת במקצוע שאת לומדת,אם הוא נכנס באבא שלך ברכב הדרך הכי מהירה לגרום למשטרה לעבוד זה ללכת לבית חולים למיון ולומר שיש לו כאבים ואחרי זה המשטרה תגיב מהר והעו"ד שלו כבר יתקשר אליכם אחרי שיש אישור ממיון על נפגעים ובגלל שמדובר בתאונת דרכים הביטוח חובה מטפל בביקור של המיון ברגע שהמשטרה מטפלת בזה והוא יוכל להגיש תביעה ולקבל פיצוי מזה מהמדינה.
פינוי לבית חולים במקרה כזה בזמן התאונה הוא חינם אגב.

תיק משפטי שאפשר להוציא בו כמה אלפים בקלות בלי להוכיח נזק לכיס עם עו"ד טוב בלי הרבה בעיות עם קצת סבלנות גם 25 אלף ואני לא עו"ד ויודע את זה ושוב השאלה מי העו"ד שלך בתיקים האלה.
אני מכיר כמה עו"ד מעולים שככה הם מקבלים הרבה מאוד כסף,אבל שוב לא כל עו"ד מתאים לתיקים האלה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 18-04-2013 בשעה 19:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר