לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2013, 19:26
  TheBigGuy TheBigGuy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.12
איך מתמודדים עם פרידה - עזרה...

אז כן היום נגמר לי קשר של קצת יותר מחצי שנה, לפני קצת יותר מחצי שנה שאלתי פה הפורום איך אני יכול להשיג אותה וזה עבד, יצאנו, היה כיף, היו עליות וירידות , נפרדנו לפני חודשיים ועכשיו שוב, סופי..
בתקופה הזו יצא לי לישון אצלה ולא רק לישון..היינו יוצאים הרבה לסרטים לאכול סתם לקניות, אצלי בבית היא לא היתה אף פעם, זה אחד החורים שהיו בקשר הזה, יש מצב שהרגשתי שזה לא זה רוב הזמן, לא הייתי סגור על עצמי, וזה ברח לי מהידיים...ובא לי בהפתעה גמורה כי אחרי הפרידה הראשונה השתנתי התבגרתי, חשוב להגיד שזה הקשר הראשון שלי , אני בן23 עוד מעט 24 ונהנתי מכל רגע ולא הבנתי איך עד עכשיו לא יצא לי להיות בקשר עם מישהי...היא באה מנוסת אחרי 3 שנים של קשר עם מישהו..

סיימנו את זה יפה היום, היא בקרוב טסה עם חברה לטיול של אחרי צבא וידעתי שקשר מרחוק לא יחזיק מעמד..מבחינתי לפחות..היא אמרה לי שאנחנו לא מגדירים מה אנחנו מרגישים אחד לשניה..שזה לא מתפתח לאן שהיא רוצה שזה יתפתח..

אז בקיצור חברים, לא נראה לי שאהבתי אותה באמת באמת, אין ספק שאני מרגיש אליה משהו, היא חשובה לי, ויכול להיות שזה לטובה, בל איך לעזאזל מתמודדים עם זה עכשיו...
השבוע אני מתחיל גם עבודה חדשה ,אני כל כך רוצה עוד קשר, לחזור להיות רווק זה באסה אין ספק...אני רוצה כמה שיותר מהר לחזור לזה, היה לי כיף ממש ממש..

אז מה אני עושה עכשיו? היא מבחינתה רוצה קשר של ידידות, ועד לפני שעה עוד דיברנו בהודעות, חפרתי לה ואמרתי לה שקשה לי, התייעצתי איתה לגביי כמה דברים, ועשיתי טעות אני יודע..להודעה האחרונה שלי הרגשתי שאני מפריע לה..היא ראתה את ההודעה ולא הגיבה..

מה כמה ולמה???
איך ממשיכים מפה?
איך מתגברים?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2013, 00:07
  משתמשת נקבה סנופ האדומה סנופ האדומה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.11
קטעים ממש מבינה איך אתה מרגיש.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי TheBigGuy שמתחילה ב "אני יודע..פשוט אני מרגיש..."

אתה רוצה חדשה? קח אותיי!!! גם ממני נפרדו השבוע!! ועוד אחרי שנה וחצי!!

לא ועכשיו ברצינות. ישנתי יומיים רצוף וחוויתי התמוטטות עצבים שנמשכה חמש שעות , ובמהלכה אפילו התקשרתי לאקס לבכות גם לו. עד עכשיו כל דבר מדליק אותי, ואני מסוגלת למלא את הכינרת בדמעות.
אבל למרות הכל, היום קלטתי משהו: צריך לחזור לשגרה, לא משנה כמה שהיא שונה וקשה ממה שהורגלת אליו. אז ישבתי על קורות החיים שלי, ושיפצתי אותם. עשיתי רשימת מטלות לכל החודש, ישבתי ועשיתי חזרה על ראיון עבודה, וכרגע אני מחכה ליום ראשון כדי להתחיל לנסות. בנוסף יצאתי להליכה של שעה(אחרי שנתיים של בטלנות) ואני מתכוונת להרשם לחדר כושר ולעשות צניחה חופשית.

במילים אחרות: תמלא את השעות שבדרך כלל היו מלאות כולן בה, בכל מיני פעילויות כתחליף. את. יכול למשל להתנדב- אין לך מושג כמה ששזה עושה טוב על הנשמה.. או שאתה יכול ל.כנן דרך להתנקם בה- לבעוט אותה מבניין גבוה זה אחלה רעיון!(אופס גיליתי את התכנית שלי..

לא משנה מה עשית, אני הולכת בגישה שאלו הימים הראשונים ויש לך את כל הלגיטימציה שבעולם להתפרק- כל עוד תזכור להרכיב את עצמך בחזרה...

והיי- אם אתה צריך כתף להניח עליה ראש( כי גברים לא בוכים) אני מוכנה לעזור, רק שאתה כניראה תבהל מכמה טישו מחסלת בחורה אחת(כי בנוסף לדיכאון יש לי צינון)

כאן בשבילך,
שני.

נערך לאחרונה ע"י סנופ האדומה בתאריך 13-04-2013 בשעה 00:15.
ישן 13-04-2013, 01:54

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי סנופ האדומה שמתחילה ב "ממש מבינה איך אתה מרגיש."

היי שני, אני כל כך שתוי עכשיו שזה כמעט לוקח את פלאפון ומתקשר אליה..
קשה לי, אני מבין שגם לך לא קל, אני חזרתי מחבר עכשיו, שתיתי כמו מטורף , וזה ממש לא רגיל אצלי..
אני לא יתנקם בה, כי עם כל הכאב והכעס על עצמי, אני מבין אותה, היא לא ראתה את המשפחה שלי, לא היתה אצלי פעם אחת בבית אחרי 7 חודשים, זה מטורף..איך הרשתי לעצמי להגיע לזה אני לא יודע..
עשתי הכל לצאת איתה לפני שמונה חודשים ועכשיו נתתי לה לעוף מבין הידיים שלי, זו תחושת פיספוס הכי גדולה שהיתה לי בחיים, כאילו שום דבר לא ימלא את זה..למרות שיש לי עמוק בפנים תחושת אופטיומיות..כי הכרתי אותה בעבודה חדשה שהתחלתי לפני שמונה חודשים ועכשיו אני מתחיל עבודה חדשה אחרי שניפרדנו אז אולי זו דרך חדשה לגמריי

היא כתבה לי מכתב...כואב מבחינתי..אבל הבנתי איפה טעיתי, ולקחתי איתי את הטעויות תיקנתי אותן ועכשיו אני מוכן לקשר טוב יותר, ובוגר יותר, את צריכה להאמין כמוני שכל זה בא להכין אותנו לקשר טוב יותר אמיתי יותר, כרגע אני שבור קצת אבל תוך כמה שבועות אני מאמין שאני אתגבר וכבר אכיר מישהי חדשה שאיתה כבר לא אעשה את השגיאות האלה..

ושוב, עדיין קשה לי, גם לך אני מאמין, אם יש לך פייסבוק, אני אשמח לדבר איתך קצת, כי כרגע חוץ מזה שאני קצת שתוי, אני רק רוצה לא להרגיש את החנק הזה כאילו יש לי חבל על הצוואר..
היא יצאה היום לפאב, כבר הספקתי להתעדכן, וזה משגע אותי אז אני פשוט אלך לישון בתקווה שביום ראשון אני אתחיל דרך חדשה אולי אראה מישהי חדשה..פשוט כרגע כל דבר מזכיר לי אותה..

אשמח אם תדברי איתי בפייסבוק..זרקת את זה בצחוק אבל פשוט כל מי שאני מדבר איתו לא מבין עד כמה קשה לי, ואני מרגיש שאולי מי שעבר את זה יבין קצת יותר..
הכל לטובה, ואפילו היא אמרה שלימדתי אותה מה זו אופטיומיות אז אני מקווה שתדברי איתי..יהיה בסדר בסוף..נכיר שוב מישהי..נתחיל מערכת יחסים מחדש..עם קצת יותר ניסיון ושכל..
ישן 13-04-2013, 11:31
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheBigGuy שמתחילה ב "איך מתמודדים עם פרידה - עזרה..."

אני חושבת שכדאי להניח לה.. אני יודעת שאחרי סיום קשר, אני צריכה להתרחק מהבחור, אע"פ שאני מאוד רוצה שנשאר ביחסים ידידותיים. אל תראה לה שאתה שבור, זה לא בריא בשבילך וזה לא יקדם אותך לשום מקום.

במקרה כזה מה שאני הייתי עושה זה להתרחק, לדבר עם חברים, משפחה, אנשי הפורום (סנופ התנדבה, וגם אנחנו נשמח להמשיך לעזור ). להיות חזק, לנסות להמשיך הלאה. עזוב אותה, אל תיצור קשר באופן אובססיבי. גם לה קשה ואולי גם היא צריכה זמן לבד.

זה טוב שאתה מתחיל עבודה חדשה במקום אחר. תבנה את עצמך שוב. לא שאני רומזת שהתפרקת, כן? אבל כל פרידה לוקחת משאבים ואנרגיה. זה שיש לך עכשיו תעסוקה זה מבורך! במקום לשבת בבית ולחשוב מה אם, פשוט תעסיק את עצמך, בערב תצא עם חברים, צור קשר עם עמיתים ובעיקר עם עמיתות (!) לעבודה..

איך ממשיכים עכשיו, אתה שואל? פשוט נותנים לזמן ולתעסוקה היומיומית לעשות את שלה. כתבת שלמדת את הלקחים מהקשר הנוכחי ואתה מוכן ליישם אותם בקשר חדש וטוב- אז אני לא דואגת

זמן זמן זמן

ישן 13-04-2013, 12:30

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אני חושבת שכדאי להניח לה....."

המון תודה על הכל...זה באמת באמת עוזר לי..
אבל עשיתי כל טעות אפשרית...אתמול הייתי אצל חברים..וכנראה שפרידה לא הולכת עם אלכוהול..שתיתי מלא..שלחתי לה הודעה באורך של שיר..כתבתי לה שאני אוהב אותה (למרות שאני ממש לא יודע) ועוד מלא דברים מיותרים..
היום בבוקר היא שלחה לי שלוש נקודות...שאלתי אותה אם להתקשר אליה היא אמרה בסדר..
תוך כדי השיחה היא אמרה לי חבל שלא אמרת את זה קודם, זה שיגע אותי ממש..אמרתי לה שאמרתי את זה קודם (למרות שלא)..עכשיו בדיוק שלחתי לה הודעה שאני לא באמת אמרתי את זה..למרות שסיכמנו שאני לא מתקשר אליה עד סופש הבא..אני חייב לעמוד בזה, בשבילי..

אני באמת מרגיש ריק בפנים..תחושה מגעילה, היא יצאה עם חברות אתמול שתתה רקדה..נשמע כאילו זה לא מפריע לה..קיצר סרטים סרטים..תוך יומיים הפכתי להיות הבחור הכי דרמתי שיש, ואני אחד המאושרים שאוהבים לצחוק..לא הפסקתי להגיד לה היום שהיא קשה ומעצבנת..כי כמו לפני חודשיים שנפרדנו היא נתנה לי להרגיש כאילו שאם הייתי עושה משהו אחרת זה היה עובד..חפרתי לה ובסוף חזרנו..היא תמיד אמרה לי שהיא מאושרת..כיף לה שהשתנתי..ופתאום בשישי בבוקר אחרי שהייתי אצלי כל הלילה היא מתקשרת אליי ואומרת לי שאנחנו צריכים לדבר?!?!?!
טוב אני קם עכשיו..
אני אמשיך להתעדכן מהפלאפון מה אתם כותבים כאן..
מצטער אם אני נשמע סמרטוט של החיים..ממש לא..בטח גם היא חושבת ככה..
כי בפנים בפנים אני יודע שזה לטובה, אני לא הייתי סגור על הקשר הזה, וכנראה שהייתי פחדן לשחרר בזמן..

וזה סביר שאני לא יכול לשמוע את הדיסקים ברכב שלי?!?..היא הרסה לי שירים שאני אוהב..בגלל שזה ישר מעלה לי אותה...לא משנה..

המון תודה חברים..
ישן 14-04-2013, 17:42
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי TheBigGuy שמתחילה ב "המון תודה על הכל...זה באמת..."

א. כשאתה יוצא לפאב, תפקיד את הטלפון שלך אצל מישהו ותשביע אותו שיחזיר לך אותו רק כשאתה פיכח.
ב. צא לים, שאוף קצת אוויר. צא להליכה ארוכה או לריצה. תמצא איזה עיסוק שירגיע אותך.
ג. אני מאמינה שהיא באמת בחורה מדהימה, ושיכל להיות לכם טוב. אבל כרגע המצב מעורער ולדעתי כדאי לך לספור עד 100, לנשום עמוק ולעזוב. לעת עתה פשוט לעזוב כל אינטרקציה איתה, כדי שתוכל לסדר את המחשבות שלך בראש.

עד כמה שזה נשמע תלוש עכשיו- תתרחק ממנה, לפחות נכון לעכשיו. תאתגר את עצמך במשימה אחת פשוטה- לא ליצור איתה קשר עד שהמחשבות יתבהרו ותרגיש יותר טוב.

כרגע נשמע שאתה נמצא בסערת רגשות. כשאני עצבנית או עצובה אני לא מצליחה לחשוב בהגיון. בפרידה האחרונה שלי אילולא עצרו אותי מלשלוח סמס נזעם ל"לשעבר", הייתי עושה שטות גדולה ואולי גם קצת נזק. אז חיכיתי לבוקר למחרת, ישנתי על הדברים ופשוט הרווחתי מזה. אילו הייתי שולחת את כל מה שהיה לי להגיד (ו-אוהו! כמה שהיה לי!) הייתי נתפסת בחולשתי. לא היה מושג כלום חוץ מעוד עצבים.

אז תישן על זה. קח שבוע גמילה ממספר הטלפון שלה, מהפייסבוק, מהמסנג'ר ומכל אמצעי תקשורת אחר שיכול לחבר בינה לבינך. תן לדברים לשקוע. אמץ את העצות של liorif..

ישן 16-04-2013, 13:19

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "אני יודע שזה נשמע טיפשי, אבל..."

חברים..אני פשוט מותש..אני חולם עליה..אני לא מתרומם מזה...הריח שלה הידיים שלה הגוף החיוך..אני פשוט מתגעגע בטירוף..מוכן לעשות הכל רק כדי לחזור...נכון שהעייפתי אותה..חצי שנה שאנחנו יוצאים היא לא היתה אצלי בבית..לא פגשה אף אחד מהמשפחה שלי..למדתי מזה..לא מגיע לי כאפה כזו..אחרי הפרידה הראשונה, השקעתי יותר הייתי אצלה כל יום..הייתי מתגעגע אליה ורק רוצה לראות אותה..אני חנוק כרגע..אני רק רוצה אותה..

ניתקתי איתה קשר..אבל אני כל רגע בודק אולי היא שלחה לי הודדעה..משגעת אותי המחשבה שהיא יכולה להיות עם מישהו אחר..אולי מישהו שאני מכיר..אוףףףףףף...איזה מכה..הכל מזכיר לי אותה..
יצאתי שתיתי..ההורים שלי עוזרים לי אבל היא סובבה אותי לגמריי..

יכול להיות שבגלל שהיא היתה הראשונה..או בגלל שחיכיתי כל כך הרבה זמן בשבילה..התפללתי..ופתאום זה נעלם לי.....

עכשיו ראיתי את ההודעה האחרונה של פאקטשלי..צודקת..מיום ראשון לא דיברתי איתה לא ראיתי אותה..מחקתי תמונות..הכל..אבל ראיתי תמונה בפייסבוק..פתחה הכל..כמו שאמרתי יש מישהו שעבד איתנו שאני בהסטריה שהיא תצא איתו למרות שתמיד היא אמרה שבחיים לא..
כבר לא יודע מה לעשות..כמה זמן עד שיעבור לי ממנה כמה????

למרות ששלחתי לה הודעות..מאז חלק מפדחות ולא במקום..הייתי אצלה במוצש אספתי אותה מהעבודה..היא נראתה מעולהה..לקחתי אותה הביתה..התנשקנו, ודיברנו קצת..סיימנו את זה הכי בסבבה..אמרנו שזה לא יהיה כמו עם האקסים שלה שהיא בורחת מהם, שנשמור על קשר..והיום..בא לי לשלוח לה הודעה..להגיד לה שתזכור את היום ההוא בים שצילמתי אותה (ועכשיו זו התמונת פרופיל שלה בפייסבוק)..איזה כיף היה לנו, פשוט כיףףף שלא היה לי בחיים..בא לי כל כך לנסות..שוב אולי הפעם היא תסכים, למרות שמבחינתה זה סופי, רק הזכירה שאולי דרכינו היפגשו שוב אבל שאני לא אפתח ציפיות..מה יהיה?!?!?!?!?

נערך לאחרונה ע"י TheBigGuy בתאריך 16-04-2013 בשעה 13:29.
ישן 19-04-2013, 18:28

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי סחיווסחורדר שמתחילה ב "פשוט תשכח ממנה :)"

המון תודה על הכל...
אבל זה לא פשוט לשכוח אותה, אם הייתם רואים אותה הייתם מבינים..
אני מרגיש כאילו הצאנס של החיים ברח לי..וזהו..
עייפתי..היא ממשיכה הלאה, בין הפסיכומטרי לעוד שלושה חודשים טיסה לחול..לשלושה חודשים..

מאוד נקשרנו..לפי מה שהיא אומרת לא היתה אהבה אלא רק הרגל, דיברנו לפני כמה ימים...והיא אמרה לי שהלוואי והיא היתה המישהי שתואהב אותי..אחחח..או הייתי שומרת על האופי שלך בבקבוק?!...תמיד היא אמרה לי שאני נראה טוב..כמה חתיך..פתאום מסיימת את זה,, הייתי בטוח שהיא בגדה בי או שהיא עזבה אותי לטובת מישהו אחר..נשבעה לי 30 םעמים שלא..ממש לא..הבטיחה ונשבעה, אני מאמין לה..

היא אמרה לי שהיא תקופץ לחנות שאני עובד בה..אני אתקל בה עוד הרבה..

פשוט הכל חוזר לי היום. השיחות שהיו לנו החיוכים..זה שעד לפני שבועיים שמעתי אותה מדברת עם חברה שלה ומעודדת אותה כי החבר שלה נפרד ממנה ואני הסתכלתי וחייכתי אליה כי שמחתי שאני לא החברה..ותוך שבועיים אני שם..אני פשוט מרגיש נבגד הכי בעולם..
ישן 27-04-2013, 21:41
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
תתנתק, זה רק יעשה טוב לשניכם.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TheBigGuy שמתחילה ב "איך מתמודדים עם פרידה - עזרה..."

בהתחלה היה נשמע כאילו לא הכי התרשמת מהקשר, כאילו היה עצוב לך שאין לך מישהי אבל שבגדול לא חשבת שזו היא. אבל ככל שההודעות מתקדמות נראה שאתה יותר ויותר עצוב ממה שקרה, אולי כי הפרידה קשה לך.

שמע, אם זה לא היה זה אז חבל בכח. קשה באותו רגע, אבל אתה צריך לשמור מרחק ולמצוא את עצמך לבד. אולי קלישאתי, אבל "רחוק מהעין רחוק מהלב" זה נכון. זמן עושה את שלו ואם תתנתק ממנה קצת ותניח לה, תוכל לשכוח אותה.

אתה עוד עלול להפתיע את עצמך ולשכוח ממנה יותר מהר משחשבת פשוט תמלא את הזמן בדברים אחרים, להתעסק בפרידה לא עושה טוב. אמרת בהודעה הראשית שלא אהבת אותה באמת באמת, אז עכשיו יש לך הזדמנות להתחיל פרק חדש בחיים ולמצוא אהבה טובה יותר. בסוף עוד תהיה בקשר חדש ורק תמצא את עצמך חושב מה בכלל עשית איתה קודם

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר