לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2013, 11:22
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "מחקר: 184 אלף מתים בשנה משתייה ממותקת"

וככה התקשורת ה"נפלאה" שלנו מייצרת פאניקה.

פויה.

לא יגידו "משקאות ממותקים מעלים את רמת הסיכון ללקות בסוכרת, סרטן ומחלות לב", לא. יגידו שכ-184 אלף איש מתים משתייה ממותקת.

יתעלמו מכל סוגי הג'אנק הנוספים שלא פחות מזיקים לבריאות. אין פיצות, המבורגרים, סופגניות, חטיפים, ממתקים.. לא. כל האנשים האלו, כל ה-184 אלף ניזונו בעיקר משתייה ממותקת ובגללה הם מתו. גם חס וחלילה שיביאו את המחקר עצמו ויסבירו איך הוא נערך.

למה לבלבל את הציבור במידע מדויק?
בדיוק בגלל תוכניות וכתבות מפגרות כאלו בטלוויזיה, אנשים כמו סבתא שלי מתקבעים על איזו "עובדה" מונפצת בדבר תחלואות אפשריות המסכנות את שלום הציבור.

פויה תקשורת פויה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-04-2013, 13:37
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "כשתבין - נסה להסביר את זה..."

הואיל ואני גם צפיתי בתוכנית אני יכול להסביר את זה בקלות. שמעון שיפר אמר שכאשר פוליטיקאי מתקשר עם הציבור דרך הפייסבוק הוא חוסך מעצמו את הצורך להתמודד עם עיתונאי שיגיב לדברים שלו וישאל אותו שאלות במסגרת ראיון. פייסבוק הוא כלי חד צדדי מאוד נוח לפוליטיקאים - הם אומרים מה שהם רוצים ובוחרים לאיזה תגובות להגיב, אם בכלל.

אתה חושב למשל שהפוסטים הרדודים בדף הפייסבוק של ראש הממשלה הם תחליף לזה שנתניהו יעמוד מול עיתונאים שישאלו אותו שאלות ויגיבו על המקום לדברים שהוא אומר? נראה לך הגיוני למשל שנשיא ארצות הברית יתקשר עם הציבור רק דרך פוסטים ברשת חברתית? מאז הבחירות יאיר לפיד לא נתן אפילו ראיון אחד לתקשורת. הוא הצהיר הצהרות אבל לא נתן לעיתונאי לשאול אותו שאלות. מה אם חס וחלילה מתן חודורוב היה שואל אותו שאלה בכלכלה והוא לא היה יודע לתת את התשובה? זה היה מביך אותו ולכן הוא מעדיף לתקשר דרך פייסבוק בינתיים. לי זה נראה לא ראוי.

בבגדול אני מקבל את הקונספט של שיפר לפיו בדמוקרטיה תקינה התקשורת ממלאת תפקיד חשוב של מתווך בין ההנהגה לציבור אבל אני מוסיף שהתקשורת ניצלה לרעה את התפקיד שלה והורידה אותו לזנות ככה שזה לא מפתיע שפוליטיקאים מעדיפים לשלם למישהו שיתקשר עם הציבור בשמם דרך הפייסבוק.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 08-04-2013 בשעה 13:41.
ישן 08-04-2013, 16:10
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.12
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "הואיל ואני גם צפיתי בתוכנית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
אתה חושב למשל שהפוסטים הרדודים בדף הפייסבוק של ראש הממשלה הם תחליף לזה שנתניהו יעמוד מול עיתונאים שישאלו אותו שאלות ויגיבו על המקום לדברים שהוא אומר?

אתה יוצא מנקודת הנחה שזה או זה או זה ואני אומר לך שזה או זה או כלום. נתניהו לא חייב להופיע בתקשורת ולפני עידן הפייסבוק, לא ראו אותו חודשים. בנוסף, אני חושב שלטעון שהתקשורת משקפת את מה שהציבור באמת רוצה לדעת זה מגוחך לחלוטין. רוב השאלות שהתקשורת תשאל את נתניהו, כלל לא מעניינות את הציבור, אלא מטרתם להביא לפליטת פה שתביא לסקופ היסטרי ועלייה של רייטינג. התקשורת היא בסך הכל עוד גוף בעל מטרות רווח שפועל על מנת למקסם רווחים ולא מתוקף שמירה על הדמוקרטיה של מדינת ישראל.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
נראה לך הגיוני למשל שנשיא ארצות הברית יתקשר עם הציבור רק דרך פוסטים ברשת חברתית? מאז הבחירות יאיר לפיד לא נתן אפילו ראיון אחד לתקשורת.

אם הוא מדבר לעניין, אז למה לא?
אגב, להזכירך - בארצות הברית, לרוב זה לא הנשיא שמתראיין בתקשורת - אלא דוברי הבית הלבן.
יאיר לפיד לא צריך לתת ראיון לתקשורת. מה הוא יגיד? הרי לפני דקה הוא נכנס למשרד. ישאלו אותו איפה הוא מתכוון לקצץ והוא יגיד "אנ'לא יודע - בקושי הספקתי להכין כוס קפה"? למי זה יועיל בדיוק?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
בבגדול אני מקבל את הקונספט של שיפר לפיו בדמוקרטיה תקינה התקשורת ממלאת תפקיד חשוב של מתווך בין ההנהגה לציבור אבל אני מוסיף שהתקשורת ניצלה לרעה את התפקיד שלה והורידה אותו לזנות ככה שזה לא מפתיע שפוליטיקאים מעדיפים לשלם למישהו שיתקשר עם הציבור בשמם דרך הפייסבוק.

אני ממש לא מקבל את הקונספט של שיפר. אין שום דבר שבו התקשורת, שהיא לא גוף ממלכתי אלא גוף שפועל למטרות רווח, יכול לעשות טוב יותר מאשר כל תקשורת אחרת עם הבוחרים.

פעם היה דואר, היום זה הפייסבוק. אני יכול לספר לך שכשהייתי בתיכון ובאמת הייתי רוצה לדעת משהו, הייתי כותב מכתב ללשכת ראש הממשלה והייתי מקבל מכתב רשמי, חתום על ידי רוה"מ או מנהל לשכתו, עם התשובה המלאה למה ששאלתי. היום זה הרבה יותר פשוט. ניסית לכתוב הודעה ללפיד בפייסבוק? בטוח שתקבל תשובה.
ישן 20-04-2013, 13:42
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

ועכשיו תורו של המלח להיות הרוצח הסדרתי התורן:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Smilop שמתחילה ב "מחקר: 184 אלף מתים בשנה משתייה ממותקת"

"2.3 מיליון איש מתו בשנת 2010 ברחבי העולם בגלל צריכה מופרזת של מלח - הנתונים המדאיגים הוצגו בכנס של איגוד הלב האמריקני ... חוקרים שסקרו נתוני מחקרים שנעשו ברחבי העולם בנושא צריכת מלח גלובלית, מדברים על תופעה עולמית - אנחנו משתמשים בכמות כפולה מהמומלץ של מלח ויש לכך השפעה איומה על הבריאות שלנו".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4358970,00.html

אין צורך לקרוא את כל הכתבה המשעממת. אני מת על הכתבות האלה שמוגשות כחדשות סופר אמינות. מסתבר שהרופאים האמיתיים בעולם שלנו שמים בכיס הקטן את ד"ר קוקס מ"סקרבס", את ד"ר האוס ואת שרלוק הולמס עם היכולת שלהם לאבחן מה גרם לאדם למות
ישן 20-04-2013, 15:15
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "מצחיקול. מלח מגדיל את הסיכוי..."

אני לא נכנס בכלל לעניין של מזיק או לא מזיק. מבחינתי הפוקוס הוא על זה שלקבוע באתר חדשות בצורה נחרצת שב2010 מתו ברחבי העולם 2.3 מיליון איש בגלל מלח זו קביעה מגוחכת שלא צריך לפרסם אותה. באמת נראה למישהו שבבתי חולים ברחבי העולם קובעים שסיבת המוות של נפטרים היא מלח? ה"חוקרים" לוקחים אנשים שנפטרו בגלל מחלות שיכולות לנבוע מצריכה מוגזמת של מלח (כמו שהן יכולות לנבוע גם מדברים אחרים) ומצהירים שכל האנשים האלה מתו בגלל צריכה מוגזמת של מלח.

זה כמו שאני אאסוף מבתי החולים בארץ את כל המקרים של נהגים שנפטרו בתאונת דרכים בשנת 2010 (נגיד 100) ואז אקבע באופן שרירותי ש100 אנשים נפטרו ב2010 ברחבי המדינה בגלל שהתעסקו עם הרדיו שבמכונית תוך כדי הנסיעה במקום להסתכל על הכביש. זה מטופש. כאילו, אותו סוג של מוות יכול לקרות בגלל גורמים שונים - חלק התעסקו עם הרדיו, חלק נרדמו תוך כדי הנסיעה, חלק סתם נכנסו לתוך הנתיב הנגדי כי הם אידיוטים וכו'.

נערך לאחרונה ע"י צ'אקי. בתאריך 20-04-2013 בשעה 15:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר