לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-06-2013, 21:52
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
דארן בראון- אפוקליפסה

אני ממש לא במצב לכתוב עכשיו, אבל הרגע סיימתי לראות את הסדרה הנ"ל בדיסקאברי ובמילה אחת- וואו.

זה מתחיל כמו איזה פרק של ד"ר פיל, בחור בן 20+ מפונק שההורים לא מצליחים לחנך והמשפחה לא מצליחה להשתלט עליו. אבל מהר מאוד הטוויסט מתגלה- במקום לעשות לו עימות או כל מיני שטויות כאלה גורמים לו להאמין (באופן שאפילו אני לא ציפיתי...) ש...ובכן, הייתה אפוקליפסה. הם עושים את זה אמין בטירוף. פורצים לו לפלאפון וללפטופ שותלים פיסות חדשות, שידורי רדיו וטלויזיה שמתחילים בקטן ומתעצמים עם הזמן (החל מחודש לפני ועד D-Day).

היה קטע קצר של ממבו ג'מבו ש"הרדימו" אותו בעאלק טלקינזיס או משהו וגרמו לו להתעורר "שבועיים אחרי" אבל מעבר לכך זה כמו תוכנית ריאליטי על בחור ממוצע לחלוטין שנקלע לאפוקליפסת זומבים. הפרק הראשון היה פשוט אדיר.

בקיצור- ממליץ לכל חובבי ז'אנר האפוקליפסה ובייחוד הזומבים להתחיל לעקוב. הפרק הראשון היה פשוט אדיר.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 01-06-2013 בשעה 21:55.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר