לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2013, 07:40
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
סרט ביקורת סרט - "אבדון" של טום קרוז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מי שבאמת אוהב מדע בדיוני לא יכול להרשות לעצמו לא ללכת לראות ולחוות את הסרט בקולנוע. הוא נוצר כדי שיראו אותו על מסך ענק. מי שבדרך כלל הולך לסרטים בז'אנר כדי לראות אקשן בלתי פוסק - עדיף שיקנה כרטיס לסרט אחר.

אני קורא ברחבי הרשת ביקורות קרירות שמתלוננים בהן על זה שהסרט יפה ויזואלית אבל סובל במחלקות אחרות שלו: עלילה דלה שמתקדמת לאט, חורים בהיגיון וממחזר חומרים מסרטים אחרים. בולשיט! צ'אקי הוא אחד שלא אוהב סרטים ארוכים (אבדון נמשך כשעתיים) אבל במקרה הזה הבישול האיטי רק עושה את הסרט טעים יותר, זה אחד מסרטי המדע בדיוני עם הכי פחות חורים בהיגיון מאז אני לא יודע מתי ואין שום דבר פסול בזה שסרט שואב השראה מסרטים אחרים בז'אנר כאשר בסופו של דבר נוצרת יצירה ראויה עם קול ייחודי משלה ורגעים בלתי נשכחים משלה. ההמלצה שלי - תנסו לשבת באולם עם אפס ביקורתיות. מבלי לחפש בכוח מה מרגיש קצת לא הגיוני.

כאשר הסרט מתחיל מספרים לנו שלפני עשרות שנים כדור הארץ נחרב ע"י גזע חייזרי וכעת ג'ק הרפר (קרוז) ובת זוגו ויקה הם בני האדם היחידים בכדור הארץ בעוד שאר האנושות מחולקת בין כוכב אחר וספינת חלל. ויקה וג'ק משמשים בתור אנשי תחזוקה והגנה של מתקנים שנמצאים בכדור הארץ ותפקידם הוא לדאוג שהכל עובד קשורה ולהתמודד עם פעולות חבלה של גורמים בעייתיים. אני לא יודע איך להמשיך ולתאר את הסרט מבלי לעשות ספויילרים אז נסתפק בלומר שיש בסרט כמה הפתעות מגניבות לאללה שאולי תנחשו שחלקן הולכות לקרות תוך כדי הצפייה אבל זה לא פוגם בהנאה הכללית מהסרט.

זה לא הרגיש לי כמו סרט שיצרו אותו סתם בשביל להרוויח כסף. הוא כ"כ מושקע מבחינת הצילום, האווירה, הבימוי והניסיון הכנה לשמור על היגיון פנימי שאני חייב להניח שעשו אותו ממקום של רצון עז ליצור משהו מיוחד.

לא במקרה נמנעתי מלשים את הטריילר. ראיתי את הסרט מבלי לראות אותו (הצצתי קצת בהתחלה שלו) ומי שראו אותו מראש אמרו שזה הרס להם חלק מהחוויה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר