לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2013, 12:37
  Antig0 Antig0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Antig0 שמתחילה ב "ביטול סיפוח לרם 2 וחזרה ליחידה"

רמ 2 התקשרו אליי ואמרו שהרופאה קבעה שניתן להחזיר אותי לטיפול היחידה (אני עדיין בגבס ויש לי ביקורת אצל האורטופד עוד מספר שבועות), אני מתאר לעצמי שרופא היחידה התקשר אליהם בעיקבות בקשה מהמפקד שלי, מה שאומר שאני נתון לחסדי רופא היחידה.
כעיקרון יש לי המלצות מהאורטופד, אבל כמו שאני מכיר את המקום הזה רופא היחידה בטח יתן לי ב' בבסיס ויבטל לי את הגימלים.
למה שדבר כזה יקרה בכלל? אין לי מה לעשות בבסיס בלי יד ימין... האם מחויבים לתת לי גימלים בעיקבות המלצה של אורטופד?
במקרה הטוב אני אקבל גימלים עד שיורידו לי את הגבס אבל גם אז אני אצטרך לחזור לשם כל שבוע כדי לקבל עוד ובמקרה הזה מה הייתה המטרה להוציא אותי מרמ 2? מי לוקח אחריות אם יקרה לי משהו תוך כדי תפקוד עם יד אחת?

נערך לאחרונה ע"י Antig0 בתאריך 21-04-2013 בשעה 12:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2013, 16:34
  Antig0 Antig0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Antig0 שמתחילה ב "ביטול סיפוח לרם 2 וחזרה ליחידה"

כל הקטע שגם ככה יש לי גמלים מהאורטופד...
הגעתי לבסיס, מילאתי טופס טיולים נכנס והלכתי לרופא. הראתי לרופא את הגימלים שקיבלתי מהאורטופד (תוקף הגימלים הוא עד הביקורת הבאה אצלו עוד חודש), הוא אמר שיכול לתת לי 14 יום גימלים בבת אחת ואני אצטרך לחזור אליו שוב.
הוא התקשר וניסה לברר אצל רופא בכיר יותר האם הוא יכול לתת לי 28 בבת אחת, והרופא הבכיר יותר אמר לו שלא יתן לי גימלים בכלל, אלא ימי ב' בבסיס. (היגיון של צבא, הרי אני לא מדבק אז למה לא לטרטר אותי. למי אכפת שאני לא יכול לעלות על מדים עם יד אחת או לעשות עבודה משרדית כלשהי).
בסופו של דבר הצלחתי לשכנע את הרופא לתת לי 14 יום גימלים, אבל אני לא בטוח שאני אקבל אותם פעם נוספת, בנוסף המפקד שלי לוחץ עליי לוותר על הגימלים ולחזור לב'. הוא אומר שמצידו אני יכול לעשות יומיות, אבל גם זאת לא מנוחה אמיתית.
האם באמת אפשר לוותר בקלות כזאת על גימלים של מומחה? אין שום הצדקה לזה שהרופא יוותר עליהם... (שאלתי אותו לגבי זה והוא אמר שהיחידה יכולה להחליט בהתאם לצורך שלה).
במידה ובביקורת הבאה אצל האורטופד היד שלי לא מראה התקדמות, האם רופא היחידה נושא אחריות על כך שהוא לא נתן לי גימלים לפי המלצת האורטופד ופגע בתהליך השיקום?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר