לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2013, 19:45
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
שאלון ההרגלים הרעים

לטובת עם ישראל היושב בציון ולטובת הספחים הפזורים בגולה (ובעיקר לטובת גלושת מסויימת שביקשה יפה), הרי שאלון רוג חדש

השאלון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים. אם לא טוב לכם, תתבעו אותי באנגליה

מה הם ההרגלים הרעים שלכם?

1) כמה פעמים בשבוע ממוצע אתה מחטט באף? כשאתה מוצא זהב באף, אתה אוכל או זורק?

2) מה אתה אוהב לאכול למרות שאתה יודע שזה לא טוב לך?

3) אם היית צריך לספור את כמות הפעמים שהשתמשת בחומרים אסורים לפי חוק, האם אצבעות יד אחת היו מספיקות לך?

4) האם אתה מחביא תוכנית גרעין במרתף? אם כן, כמה אורניום כבר העשרת? האם עברת את הקו האדום של ביבי?

5) כמה פעמים בחייך תהית אם אתה אולי, רק אולי, לא באמת שפוי?

6) האם אתה יודע מה זה Two girls and one cup? אם כן, האם אתה מוכן לספר לי בפרטי? אין לי האומץ לבדוק

7) כמה פעמים הטרלת בפורומים?

8) כמה כינויים יש לך בפרש?

9) אם היו גוזרים עליך הוצאה להורג, איך היית מעדיף שיבצעו את גזר הדין?

10) איזה שילובי אוכל אתה אוהב שרוב האנשים לא מבינים למה?

11) איזה הרגל יש לך שהוא מגונה ואתה יודע זאת אבל לא באמת אכפת לך?

12) כמה פעמים בחייך פינטזת על סקס עם דמות מצויירת? (למשל, ממשחק מחשב, סרט מצוייר או ספר קומיקס)

13) בהערכה גסה - כמה כסף בזבזת עד היום על משחקי מזל כגון לוטו, טוטו, ווינר וחישגד?

14) הגעת ללאס ווגאס, עיר החטאים. לאחר שנחת מן הדרך, מה הדבר הראשון שאתה עושה ולמה?

15) מה הוא האשכול הכי מטופש שאי פעם פתחת בפרש? הבא לינק אם אפשר

16) אם א' זה אוהל, ב' זה אוהל ור' זה רוֹג (אליבא ד'טימון), מה זה ח'?

17) האם אתה חש שלא בנוח כשאנשים מסיימים שאלון עם מספר לא זוגי\לא עשרוני של שאלות?

בין העונים תוגרל הזדמנול להיכנס לתחרות קליעה למטרה מול גברת רוג....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2013, 19:53
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שאלון ההרגלים הרעים"

ותשובותיי שלי:

1) כמה פעמים בשבוע ממוצע אתה מחטט באף? כשאתה מוצא זהב באף, אתה אוכל או זורק? - בערך שש או שבע פעמים. אני משתדל לזרוק את מה שאני מוציא.

2) מה אתה אוהב לאכול למרות שאתה יודע שזה לא טוב לך? - שוקולד פרה

3) אם היית צריך לספור את כמות הפעמים שהשתמשת בחומרים אסורים לפי חוק, האם אצבעות יד אחת היו מספיקות לך? - אפילו יד אחת לא הייתי צריך

4) האם אתה מחביא תוכנית גרעין במרתף? אם כן, כמה אורניום כבר העשרת? האם עברת את הקו האדום של ביבי? - מה פתאום מחביא במרתף. אצלי היא מוחבאת בחצר האחורית. לגבי כמות האורניום שהעשרתי, בואו נסתפק בלומר שהאיראנים קטנים עליי

5) כמה פעמים בחייך תהית אם אתה אולי, רק אולי, לא באמת שפוי? - לפחות עשרים פעם.

6) האם אתה יודע מה זה Two girls and one cup? אם כן, האם אתה מוכן לספר לי בפרטי? אין לי האומץ לבדוק - באמת שאני לא יודע....

7) כמה פעמים הטרלת בפורומים? - אין ספור

8) כמה כינויים יש לך בפרש? - רק אחד. למנהלים אסור להחזיק בעוד כינויים.

9) אם היו גוזרים עליך הוצאה להורג, איך היית מעדיף שיבצעו את גזר הדין? - זריקה קטלנית....

10) איזה שילובי אוכל אתה אוהב שרוב האנשים לא מבינים למה? - עגבנייה וקוטג', חביתה וכרוב כבוש, שוקולד למריחה וגבינת שמנת...

11) איזה הרגל יש לך שהוא מגונה ואתה יודע זאת אבל לא באמת אכפת לך? - אני נוהג לומר את מה שאני חושב, בלי להסתיר... זה די מטריד אנשים...

12) כמה פעמים בחייך פינטזת על סקס עם דמות מצויירת? (למשל, ממשחק מחשב, סרט מצוייר או ספר קומיקס) - עשרות, אולי מאות.

13) בהערכה גסה - כמה כסף בזבזת עד היום על משחקי מזל כגון לוטו, טוטו, ווינר וחישגד? - בערך שש מאות שקל.

14) הגעת ללאס ווגאס, עיר החטאים. לאחר שנחת מן הדרך, מה הדבר הראשון שאתה עושה ולמה? - הולך לראות אחד מהמופעים הגדולים שבעיר

15) מה הוא האשכול הכי מטופש שאי פעם פתחת בפרש? הבא לינק אם אפשר - בין השאלונים לאשכולות ירה במומחה, קשה לחשוב על אחד ספציצי, אך בסופו של דבר, המאבק החברתי החדש של פרש לוקח את כל הקופה

16) אם א' זה אוהל, ב' זה אוהל ור' זה רוֹג (אליבא ד'טימון), מה זה ח'? ח' זה חוקן - וזה מה שהייתי עושה לדפני ליף

17) האם אתה חש שלא בנוח כשאנשים מסיימים שאלון עם מספר לא זוגי\לא עשרוני של שאלות? - מאוד, ולכן עשיתי זאת

ישן 27-04-2013, 19:57
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06

לפני הכל- אני לא חושבת שכדאי לגברת רוג לנסות אותי בקליעה. אז אני מקווה שלא אזכה.

1) כמה פעמים בשבוע ממוצע אתה מחטט באף? כשאתה מוצא זהב באף, אתה אוכל או זורק? אהה.... מה? עוד עושים את זה?

2) מה אתה אוהב לאכול למרות שאתה יודע שזה לא טוב לך? הכל. אני אוכלת רק ג'אנק וממתקים בגדול. לפחות אני לא אוכלת את הזהב מהשאלה הקודמת.

3) אם היית צריך לספור את כמות הפעמים שהשתמשת בחומרים אסורים לפי חוק, האם אצבעות יד אחת היו מספיקות לך? תגדיר "שימוש" ותגדיר "לא חוקי". אם לא תמציא שום דבר חדש- אז בגדול אני יכולה לספור את הפעמים עם מספר איברי המין הגבריים שיש לי. שזה אפס.

4) האם אתה מחביא תוכנית גרעין במרתף? אם כן, כמה אורניום כבר העשרת? האם עברת את הקו האדום של ביבי? עברתי את הקו הירוק של שאר הממשלות. זה נחשב?

5) כמה פעמים בחייך תהית אם אתה אולי, רק אולי, לא באמת שפוי? כל בוקר.

6) האם אתה יודע מה זה Two girls and one cup? אם כן, האם אתה מוכן לספר לי בפרטי? אין לי האומץ לבדוק. רציני אתה לא יודע? זה עצוב ממש.

7) כמה פעמים הטרלת בפורומים? מעולם לא. הכל היה מקצועיות.

8) כמה כינויים יש לך בפרש? רק זה. אבל הוא כפול, אז שניים.

9) אם היו גוזרים עליך הוצאה להורג, איך היית מעדיף שיבצעו את גזר הדין? מהר.

10) איזה שילובי אוכל אתה אוהב שרוב האנשים לא מבינים למה? במבה ונוטלה.

11) איזה הרגל יש לך שהוא מגונה ואתה יודע זאת אבל לא באמת אכפת לך? מממ... המון. לא אתחיל לפרט אפילו. אולי יותר מאוחר.

12) כמה פעמים בחייך פינטזת על סקס עם דמות מצויירת? (למשל, ממשחק מחשב, סרט מצוייר או ספר קומיקס) אחי, מה??????????

13) בהערכה גסה - כמה כסף בזבזת עד היום על משחקי מזל כגון לוטו, טוטו, ווינר וחישגד? בסביבות ה100 שקל, לא יותר. וזה רק כי מדי פעם בא לי לגרד את האלה של הכדורסל. אני גם תמיד זוכה בהתחלה ואז לוקחת עוד אחד ומפסידה.

14) הגעת ללאס ווגאס, עיר החטאים. לאחר שנחת מן הדרך, מה הדבר הראשון שאתה עושה ולמה? אהההה... הייתי טורחת לבדוק בספר הקטן שלי מה באמת עשיתי כשהייתי שם, אבל אם אני זוכרת נכון בלי לבדוק זה היה קפיצה לקניון אאוטלט הצמוד.

15) מה הוא האשכול הכי מטופש שאי פעם פתחת בפרש? הבא לינק אם אפשר. אין לי אשכולות מטופשים.

16) אם א' זה אוהל, ב' זה אוהל ור' זה רוֹג (אליבא ד'טימון), מה זה ח'? שתוק.

17) האם אתה חש שלא בנוח כשאנשים מסיימים שאלון עם מספר לא זוגי\לא עשרוני של שאלות? לא.

ישן 27-04-2013, 20:53
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue

אני לא סופר. זה כמו לשאול כמה אני מפליץ או תוקע גרעפס.
אני בד"כ זורק. לפעמים אני מניח מוקשים. תלוי סיטואציה ומצב רוח. פעם תיחזקתי פסל סביבתי אבל הוא נמס מהחום.
ציטוט:

כל דבר. אני אבחר בגבינות צהובות בגלל שזאת חולשה לא נפוצה במיוחד. אם השאלה תכלול גם אלכוהול אז התשובה תהיה קלה...
ציטוט:
3) אם היית צריך לספור את כמות הפעמים שהשתמשת בחומרים אסורים לפי חוק, האם אצבעות יד אחת היו מספיקות לך?

היה אפשר לספור על אצבעות של קטוע 4 גפיים.
מעולם לא משך אותי ואני חנון צהוב אשכנזי חרא, יכול להיות שזה גם קשור...
ציטוט:
4) האם אתה מחביא תוכנית גרעין במרתף? אם כן, כמה אורניום כבר העשרת? האם עברת את הקו האדום של ביבי?

לא, אבל יש לי כמה קטינות שאני מבשיל במרתף.
ציטוט:

My mother had me tested.
ציטוט:
6) האם אתה יודע מה זה Two girls and one cup? אם כן, האם אתה מוכן לספר לי בפרטי? אין לי האומץ לבדוק

זה ה
2 kids 1 sand box
של החובבנים.
ציטוט:

אני לא כ"כ איש של פורומים...
ציטוט:

כמה כינויים יש לי או בכמה כינויים אני רשום? כי לשישי ולשרוקי יש כמה כינויים עליי (עליי? בשבילי? שלי?)...
ציטוט:

כיתת יורים.
ציטוט:

סנדוויץ' לחמניה/חלה/פיתה (לפי סדר עדיפויות) עם חומוס, גבינה צהובה, עגבניה ומלפפון חמוץ (רצוי בחומץ, במלח עדיפות שנייה).

לא מזמן גם עשיתי פיצה עם חמאת בוטנים (כזאת עם שברים בפנים) שהייתה מעדן. אנשים אחרים הקיאו. לא איכפת לי, יותר בשבילי.
ציטוט:

הרבה מדי כדי למנות.
אני מניח שזה שאני לא מסתיר מה אני חושב על אנשים וזה שאני דורס בויכוחים. כאילו אני מאבד עשתונות לחלוטין לפעמים. אולי הייתי רוצה לשנות את זה אבל אני לא באמת יכול.
ציטוט:
12) כמה פעמים בחייך פינטזת על סקס עם דמות מצויירת? (למשל, ממשחק מחשב, סרט מצוייר או ספר קומיקס)

מעולם לא וכל הז'אנר הזה דפוק בעיניי בצורה מטורפת. יש לי חבר מגיל צעיר שהוא סוגשל פאנבוי כזה ודרכו הכרתי אנשים הזויים כאלה. כל מיני בקטע של פארי וברוניז. האנשים האלה היו כ"כ דפוקים מעבר לכל תקנה שכבר אפילו לא ריחמתי עליהם אלא פשוט כעסתי עליהם ועל ההורים שלהם.
ציטוט:
13) בהערכה גסה - כמה כסף בזבזת עד היום על משחקי מזל כגון לוטו, טוטו, ווינר וחישגד?

פחות ממאה שקל.
חבר פעם הכריח אותי למלא ווינר בחט"ב. מדי פעם איזה מישהו מדיח אותי לקנות כרטיס גירוד.
ציטוט:
14) הגעת ללאס ווגאס, עיר החטאים. לאחר שנחת מן הדרך, מה הדבר הראשון שאתה עושה ולמה?

הולך לבופה. ואחרי זה לטקס פרסי הפורנו ושוט שואו, אחרת למה לעזאזל אני בוגאס?
ציטוט:

בטח משהו מפדח בצורה היסטרית בצו"ב או מו"ס.
ציטוט:

לא יודע. לא נחה עליי המוזה.
ציטוט:
17) האם אתה חש שלא בנוח כשאנשים מסיימים שאלון עם מספר לא זוגי\לא עשרוני של שאלות?

זה לא אחד מהפיצ'רים של הOCD שלי.
ציטוט:

Bring it.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 27-04-2013, 21:00
  משתמשת נקבה Silent Gillian Silent Gillian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.13

1) כמה פעמים בשבוע ממוצע אתה מחטט באף? כשאתה מוצא זהב באף, אתה אוכל או זורק? המממ, איכס.

2) מה אתה אוהב לאכול למרות שאתה יודע שזה לא טוב לך? פחמימות...

3) אם היית צריך לספור את כמות הפעמים שהשתמשת בחומרים אסורים לפי חוק, האם אצבעות יד אחת היו מספיקות לך? לא צריך אף אצבע

4) האם אתה מחביא תוכנית גרעין במרתף? אם כן, כמה אורניום כבר העשרת? האם עברת את הקו האדום של ביבי? אם אני אגלה לך, אני אצטרך להרוג אותך

5) כמה פעמים בחייך תהית אם אתה אולי, רק אולי, לא באמת שפוי? אף אחד לא שפוי במאה אחוז, כולנו נמצאים איפשהו על הרצף, ולכל אחד יש את השריטה שלו. אף אחד לא מושלם.

6) האם אתה יודע מה זה Two girls and one cup? אם כן, האם אתה מוכן לספר לי בפרטי? אין לי האומץ לבדוק. מכירה, לצערי. איכס.

7) כמה פעמים הטרלת בפורומים? להטריל בכוונה רק לשם ההטרלה? אף פעם.

8) כמה כינויים יש לך בפרש? כרגע? אחד.

9) אם היו גוזרים עליך הוצאה להורג, איך היית מעדיף שיבצעו את גזר הדין? בדרך שתכאב הכי פחות?

10) איזה שילובי אוכל אתה אוהב שרוב האנשים לא מבינים למה? אין לי כאלה

11) איזה הרגל יש לך שהוא מגונה ואתה יודע זאת אבל לא באמת אכפת לך? יש לי הרגל לסיים הכל מהצלחת. לא יודעת אם זה מגונה, הרבה אמהות פולניות היו מתמוגגות ממני...

12) כמה פעמים בחייך פינטזת על סקס עם דמות מצויירת? (למשל, ממשחק מחשב, סרט מצוייר או ספר קומיקס)... המממ, never?

13) בהערכה גסה - כמה כסף בזבזת עד היום על משחקי מזל כגון לוטו, טוטו, ווינר וחישגד? אפס. לא מאמינה בהימורים.

14) הגעת ללאס ווגאס, עיר החטאים. לאחר שנחת מן הדרך, מה הדבר הראשון שאתה עושה ולמה? לשתות משהו טוב..

15) מה הוא האשכול הכי מטופש שאי פעם פתחת בפרש? הבא לינק אם אפשר. ---

16) אם א' זה אוהל, ב' זה אוהל ור' זה רוֹג (אליבא ד'טימון), מה זה ח'? חריין קטן

17) האם אתה חש שלא בנוח כשאנשים מסיימים שאלון עם מספר לא זוגי\לא עשרוני של שאלות? לא.

שבוע טוב
ישן 27-04-2013, 21:06
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
שאלון כלבבי

1) כמה פעמים בשבוע ממוצע אתה מחטט באף? כשאתה מוצא זהב באף, אתה אוכל או זורק? בערך 6 פעמים ביום,כפול 7 נותן לנו 42 פעמים. אוכל? ממש לא, משחק עם ז קצת,מעצב מחדש ואז זורק

2) מה אתה אוהב לאכול למרות שאתה יודע שזה לא טוב לך? לא טוב מאיזו בחינה? אוהב ממתקים למרות שזה משמין ולמרות שאצטרך להגיע מתישהו לרופא שיניים. אוהב משקאות ממותקים למרות שהם מסרטנים,אוהב קפה למרות שזה ידפוק לי את השינה

3) אם היית צריך לספור את כמות הפעמים שהשתמשת בחומרים אסורים לפי חוק, האם אצבעות יד אחת היו מספיקות לך?לא נוגע בחרא הזה. ציינתי למעלה מספיק סיבות חוקיות יותר וטעימות יותר למות

4) האם אתה מחביא תוכנית גרעין במרתף? אם כן, כמה אורניום כבר העשרת? האם עברת את הקו האדום של ביבי?מכיוון שאין לי חשק למבקרים נוסח וענונו אז אתעלם מהשאלה

5) כמה פעמים בחייך תהית אם אתה אולי, רק אולי, לא באמת שפוי? בחיים לא. אני שפוי,כל העולם לא

6) האם אתה יודע מה זה Two girls and one cup? אם כן, האם אתה מוכן לספר לי בפרטי? אין לי האומץ לבדוק בטח צ'אקי כבר שלח לך הודעה פרטית בעניין אז אין לי מה להוסיף

7) כמה פעמים הטרלת בפורומים? פעם מזמן בפורום שפרסמו פה פעם אז אני ואסףדר המצאנו סיפור והטרלנו אצלם

8) כמה כינויים יש לך בפרש?וואחד

9) אם היו גוזרים עליך הוצאה להורג, איך היית מעדיף שיבצעו את גזר הדין?עם 72 בתולות לפני גן עדן

10) איזה שילובי אוכל אתה אוהב שרוב האנשים לא מבינים למה?במבה וקולה

11) איזה הרגל יש לך שהוא מגונה ואתה יודע זאת אבל לא באמת אכפת לך? לקלף את העור של האצבעות והציפורניים

12) כמה פעמים בחייך פינטזת על סקס עם דמות מצויירת? (למשל, ממשחק מחשב, סרט מצוייר או ספר קומיקס)אפריל אוניל וזהו

13) בהערכה גסה - כמה כסף בזבזת עד היום על משחקי מזל כגון לוטו, טוטו, ווינר וחישגד? 80 שקלים. לא נכנס לזה. פעם עשיתי טוטו שהיה עוד עניין וריגוש בליגת העל בכדורגל (אז עוד הליגה הלאומית), חישגדים וצ'אנס וזהו

14) הגעת ללאס ווגאס, עיר החטאים. לאחר שנחת מן הדרך, מה הדבר הראשון שאתה עושה ולמה? קונה כמה משקאות אנרגיה כי הקפה שם חרא על פי סיפורים ששמעתי והולך לבדוק את השטח

15) מה הוא האשכול הכי מטופש שאי פעם פתחת בפרש? הבא לינק אם אפשר הוא בטח בפורום שכבר אין לי גישות אליו

16) אם א' זה אוהל, ב' זה אוהל ור' זה רוֹג (אליבא ד'טימון), מה זה ח'? חצי אוהל?

17) האם אתה חש שלא בנוח כשאנשים מסיימים שאלון עם מספר לא זוגי\לא עשרוני של שאלות? ברור,נורא חיכיתי לשאלה 46 והיא כבר לא תגיע

ישן 27-04-2013, 21:42
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04

ציטוט:
לטובת עם ישראל היושב בציון ולטובת הספחים הפזורים בגולה (ובעיקר לטובת גלושת מסויימת שביקשה יפה), הרי שאלון רוג חדש

השאלון כתוב בלשון זכר אך מתייחס לשני המינים. אם לא טוב לכם, תתבעו אותי באנגליה

מה הם ההרגלים הרעים שלכם?

כמה פעמים ביום. זורק. מישהו אוכל את הגועל הזה?
לא מבין את השאלה, כנראה שעדיין לא הגעתי לגיל הזה (אבל אני מתקרב בצעדי ענק)
כן :<
...
לא אי שפיות, אבל תהיתי לגבי הנורמליות שלי מס' פעמים.
לא ראיתי, דברים כאלה לא עושים לי טוב.
מטריל יוזרים ספציפיים.
1.
בזמן שאני ישן...הידיעה הרבה יותר גרועה מבחינתי.
לא נראה לי שיש כאלה.
בטח כל מני דברים עם מחשבים...אבל הם לא ממש מרגשים
אני מניח שכמה פעמים על ג'סיקה ראביט, היו זמנים.
הימרתי בווינר פעם אחת על 600 שקל, הפסדתי.
מתיישב לשולחן בלאק-ג'ק ולא קם משם עד שהפסדתי 1000 דולר.

חרא.
רק עם מספרים ראשוניים.

ישן 27-04-2013, 23:55
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03

ציטוט:

1) כמה פעמים בשבוע ממוצע אתה מחטט באף? כשאתה מוצא זהב באף, אתה אוכל או זורק? אני לא אוהבת את השאלה הזו

2) מה אתה אוהב לאכול למרות שאתה יודע שזה לא טוב לך? במבה.

3) אם היית צריך לספור את כמות הפעמים שהשתמשת בחומרים אסורים לפי חוק, האם אצבעות יד אחת היו מספיקות לך? לא

4) האם אתה מחביא תוכנית גרעין במרתף? אם כן, כמה אורניום כבר העשרת? האם עברת את הקו האדום של ביבי? אין לי מרתף...

5) כמה פעמים בחייך תהית אם אתה אולי, רק אולי, לא באמת שפוי? אני שפויה לחלוטין :|

6) האם אתה יודע מה זה Two girls and one cup? אם כן, האם אתה מוכן לספר לי בפרטי? אין לי האומץ לבדוק לא הצלחתי לראות עד הסוף...

7) כמה פעמים הטרלת בפורומים? אני עדיין לא בטוחה מה הכוונה ב"להטריל"... זה להיות ילדה מעצבנת? אני מניחה שיצא לי... מה שבטוח שאני לא יודעת כמה פעמים.

8) כמה כינויים יש לך בפרש? יש לי עוד כינוי בעברית (מירי). לפני הרבה זמן שכחתי את הסיסמא ופשוט נרשמתי שוב :/

9) אם היו גוזרים עליך הוצאה להורג, איך היית מעדיף שיבצעו את גזר הדין? זריקה...

10) איזה שילובי אוכל אתה אוהב שרוב האנשים לא מבינים למה? אני אוהבת גבינה צהובה עם חומוס וקטשופ... חשבתי שזה מוזר אבל מישהו פה גם כתב משהו כזה אז כנראה שזה בכלל נורמלי

11) איזה הרגל יש לך שהוא מגונה ואתה יודע זאת אבל לא באמת אכפת לך? עישון.

12) כמה פעמים בחייך פינטזת על סקס עם דמות מצויירת? (למשל, ממשחק מחשב, סרט מצוייר או ספר קומיקס) לעולם לא, אבל דמויות מספרים נחשב?

13) בהערכה גסה - כמה כסף בזבזת עד היום על משחקי מזל כגון לוטו, טוטו, ווינר וחישגד? חמישה שקלים לערך! ויצאתי ברווח

14) הגעת ללאס ווגאס, עיר החטאים. לאחר שנחת מן הדרך, מה הדבר הראשון שאתה עושה ולמה? קזינו, מסתומרת?! במיוחד המשחק קוביות הזה...

15) מה הוא האשכול הכי מטופש שאי פעם פתחת בפרש? הבא לינק אם אפשר אני לא פותחת אשכולות בדר"כ... אבל ניסיתי לפתוח אשכול אמת או חובה לאחרונה ב20+ וזה היה מביך לחלוטין :|

16) אם א' זה אוהל, ב' זה אוהל ור' זה רוֹג (אליבא ד'טימון), מה זה ח'? אני לא אוהבת את המשחק הזה.

ישן 28-04-2013, 00:29
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01

כמה שצריך. אני לא מנשנש את זה כמובן, ומעולם גם לא עשיתי את זה. אין לי מושג איזה טעם יש לזה אם בכלל.

סחוג.

אני ילד טוב. מצד שני, אחרי שצורכים את הנ"ל יש מספיק אצבעות ביד אחת לכל הפעמים...
אני יותר בעניין של חומרים קונבנציונלים. גם פחות מסוכן, וגם לא מזהם את הסביבה בזמן השימוש.
בערך כמספר הפעמים שאתה בטוח שאתה ישן ועוד מעט תתעורר, ואז אתה מגלה שאתה ער
אני מוכן לספר לך גם פה, אבל זה נושא נדוש מדי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://hwzone.co.il/community/Smileys/default/2girls.gif]

ע"ע חטטת באף
4
דגדוגים. בכפות הרגלים.
אני אוהב פיצה קרה. כזו ששכבה כמה שעות טובות מחוץ למקרר עד שנהפכה לפלסטיק אפור. ומה שמצחיק זה שאני שונא את הטריה.
לכסוס את ציפורני הרגלים
12) כמה פעמים בחייך פינטזת על סקס עם דמות מצויירת? (למשל, ממשחק מחשב, סרט מצוייר או ספר קומיקס)יש גבול לסטיות.

הממ, 20₪, ונראה לי שאני עוד נדיב.
מגדיל את מספר האצבעות משאלה 3
לא פותח אשכולות מטופשים
ממממה?
אני תמיד חש בנוח.
ש

ישן 29-04-2013, 20:44
צלמית המשתמש של GIR
  GIR GIR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.10

1) כמה פעמים בשבוע ממוצע אתה מחטט באף? כשאתה מוצא זהב באף, אתה אוכל או זורק? זה דבר שסופרים ביחידות של שבוע? אני סופר ביחידות של יום וזה יותר מידי

2) מה אתה אוהב לאכול למרות שאתה יודע שזה לא טוב לך? פחות המגוון יותר הכמות

3) אם היית צריך לספור את כמות הפעמים שהשתמשת בחומרים אסורים לפי חוק, האם אצבעות יד אחת היו מספיקות לך? 1 אבל כאשר השתמשתי עדיין לא היה חוק נגד זה.
ואני מת לנסות מריחואנה, הדבר היחיד שעוצר אותי זה שאני יותר מידי אשכנזי בשביל להסתובב בדרום תל אביב ולשאול אנשים

4) האם אתה מחביא תוכנית גרעין במרתף? אם כן, כמה אורניום כבר העשרת? האם עברת את הקו האדום של ביבי? מה יש לי לעשות עם אורניום?

5) כמה פעמים בחייך תהית אם אתה אולי, רק אולי, לא באמת שפוי? פעם חשבתי על זה, אבל אני כבר יודע שאני לא שפוי ושאנשים שפויים הם אנשים צפויים ומשעממים

6) האם אתה יודע מה זה Two girls and one cup? אם כן, האם אתה מוכן לספר לי בפרטי? אין לי האומץ לבדוק. יודע? זה אחד הסרטים האהובים עלי, יצירת מופת קולינרית

7) כמה פעמים הטרלת בפורומים? מה מונה ההודעות שלי?

8) כמה כינויים יש לך בפרש? 3 שעולים לי לראש, אבל כנראה שיש עוד

9) אם היו גוזרים עליך הוצאה להורג, איך היית מעדיף שיבצעו את גזר הדין? זקנה

10) איזה שילובי אוכל אתה אוהב שרוב האנשים לא מבינים למה? טבסקו על עוגה, ריבה על חביתה, ולא שילוב אבל בצל חי זה טעים.
ואני אנסה כמעט כל דבר

11) איזה הרגל יש לך שהוא מגונה ואתה יודע זאת אבל לא באמת אכפת לך? פרש

12) כמה פעמים בחייך פינטזת על סקס עם דמות מצויירת? (למשל, ממשחק מחשב, סרט מצוייר או ספר קומיקס) מעולם לא, אני לא יודע אם זאת גאווה או בושה

13) בהערכה גסה - כמה כסף בזבזת עד היום על משחקי מזל כגון לוטו, טוטו, ווינר וחישגד? 20 שקל על אלו שפעם היו עם הקלפים בשוק הפשפשים ומאז עברו לטיילת ומשם לתחנה מרכזית ועכשיו נעלמו לי

14) הגעת ללאס ווגאס, עיר החטאים. לאחר שנחת מן הדרך, מה הדבר הראשון שאתה עושה ולמה? זונות והימורים יש בכל מקום אז לאתרים ולמופעים שיש רק בווגאס
ואחר כך זונות

15) מה הוא האשכול הכי מטופש שאי פעם פתחת בפרש? הבא לינק אם אפשר. היו כל כך הרבה שמי זוכר

16) אם א' זה אוהל, ב' זה אוהל ור' זה רוֹג (אליבא ד'טימון), מה זה ח'? חטא

17) האם אתה חש שלא בנוח כשאנשים מסיימים שאלון עם מספר לא זוגי\לא עשרוני של שאלות? לא אבל יש לי בעיה כשאנשים מתחילים דברים ולא מסיי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:53

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר