לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה I'm sure the universe is full of intelligent life. It's just been too intelligent to come here. --- Arthur C. Clarke 16/12/1917 - 19/3/2008 ____________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מדע בדיוני ופנטסיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2012, 11:05
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "שיט... תמיד כשתיארתי לעצמית..."

בן קינגסלי נראה לי בחירה מוזרה- מאזר אמור להיות חצי מאורי, וקינגסלי לבנבן!
אני תמיד חשבתי על מאזר כמייקל קלארק דנקן, אבל עכשיו זה ירד מהפרק...
גם פורד בתור גראף לא נשמע טוב כל כך. מעבר לפן הגופני (גראף מתואר כשמנמן) גראף מתואר כבחור שמסוגל להיות די נבזי ולהקריב (למרות שזה מפריע לו לפעמים) את הכל וכל אחד בשביל המטרה שלו. לא יודע אם פורד יכנס לדמות שיש בה צדדים מרושעים.
עוד ליהוקים בעייתים מבחינתי הם אביגייל ברסלין בתור ולנטיין.לא יודע למה, אבל תמיד היה נראה לי שChloe Grace Moretz מתאימה הרבה יותר.
מסכים לגבי הליהוק של פטרה, אם כי הוא נראה לי מבוזבז קצת, פטרה בספרים היא דמות שזוכה למעט התייחסות, אז בסרט בוודאי בקושי יראו אותה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 05-09-2012, 17:47
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "מה מדהים בסיפור ואיך הוא..."

קודם כל, זה סיפור מד"ב, לא צריך לקחת את המציאותיות שלו ברצינות רבה מדי, וזה גם לא מה שמדהים בו, לטעמי.
מה שמדהים בו, שוב, זה העניין המוסרי. איך קורה שוולנטיין בוחר לעזור לאדם הרע ביותר שהיא מכירה לעשות דברים טובים ואיך היא מצדיקה את זה בעיני עצמה, למרות שהיא מודעת למי הוא ומה הוא מתכנן בסופו של דבר.
לגבי ההשתלטות על העולם- הם לא השתלטו על העולם, הם הגיעו לעמדה ממנה הם יכלו לתמרן בצורה יעילה את מי שהם רצו. קשה לשפוט עד כמה זה סביר, כי בספר לא כל כך מתואר מה הם בדיוק כתבו ואיך בדיוק הגיבו אליהם. העניין הוא שהם היו מאוד טובים בלתמרן אנשים, והתקשורת איפשרה להם לעשות את זה, רק הרבה יותר בגדול. ואגב העניין המציאותי - כל הסיפור הזה מתחיל מדוגמאות שפיטר נותן לאנשים שהתחילו כמעט עם כלום והגיעו לעמדות השפעה עולמיות, כמו ביסמארק, לנין והיטלר, כך שבמובן מסוים זה כן מציאותי.
זה סיפור מעניין עם דמויות מעניינות, וחבל שזה לא יופיע בסרט, למרות שברור שזה אחד הקטעים שחייבים לוותר עליו.
וזה מתקשר לסיבה שבגללה אנדר לא יכול לחזור לכדור הארץ בסוף המלחמה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 08-09-2012, 08:18
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
15 שנה, לך תזכור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "המשחק של אנדר - הסרט!"

לאמר את האמת, אני בקושי זוכר את הדמויות מהספר הראשון ולא זוכר כמעט כלום מהספר השני והשלישי. מה שכן זכור לי הוא שקניתי את הספר כשהייתי בצבא, ולקח לי כמה שבועות עד שמצאתי זמן להתחיל לקרוא. ביום הראשון קראתי שני עמודים ונרדמתי. ביום השני קראתי אולי חצי פרק ואז הקפיצו אותנו. שבוע אחרי זה נשראתי שבת - חזרתי לקרוא, ולא עזבתי את הספר עד שגמרתי אותו... אחרי זה נתתי אותו לחבר מהצוות, שקרא אותו ברצף תוך 3 ימים בערך. ואחרי זה כל שאר הצוות עף על הספר - אנשים היו גונבים אותו אחד מהשני, כשאחד היה מניח אותו רגע בשביל לקחת סיגריה מישהו אחר היה בורח איתו לשירותים. בתוך כל המציאות המתישה של רצועת עזה באמצע שנות ה-90, הספר הזה הביא עלילה נהדרת ואחלה בריחה מהמציאות - לפחות לפרק זמן קצר.

חזרה לפורום
ישן 05-11-2013, 03:44
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
רשמיי מהסרט

ראשית אני חייב לציין שכפי שניתן לראות בתגובותיי לאשכול הייתי די פסימי....

הופתעתי לטובה. הסרט היה פשוט מצויין.

הסרט מצליח להביא את הדילמה המוסרית, את הנטייה של אנדר לאלימות ובו בזמן את הנפש העדינה הסולדת מן האלימות הזו. אסא באטרפילד נראה די חנוני (וזה משרת היטב את הדמות) מצד אחד אבל עושה עבודה טובה ברגעי משבר כשהצד האלים של אנדר יוצא אל פני השטח. האריסון פורד הצליח להעביר היטב את קולונל גראף, האיש חסר העכבות שמוכן לעשות כל דבר, להקריב כל דבר, כדי לנצח.

בן קינגסלי די בזבז את הזמן בתור מאזר רקהאם - הדמות של רקהאם הייתה כל כך לא חיונית לעלילה שאפשר היה להיפרד ממנה לחלוטין. האשמה איננה בקינגסלי אלא בתסריט.

הילדים עשו עבודה טובה. עלי ובין מוצלחים למדיי וכפי שצפיתי, היילי סטיינפלד עושה עבודה נפלאה בתור פטרה.

זירת הקרבות בבית הספר ללוחמה פשוט מדהימה ביופייה. למרבה הצער יש מעט קרבות שם בשל קוצר הזמן (אני בכיף הייתי יושב עוד חצי שעה אם הם היו מראים כמה קרבות נוספים של צבא דרקון). הקרבות בחלל בבית הספר לפיקוד מדהימים ביופיים....

הביצוע היה מעולה ואשתי, שלא קראה את הספר נותרה פעורת פה גם היא....

ההבדלים בין הסרט לספר לא גדולים ולא נוראים. בסה"כ מדובר בהמרה מאוד טובה של הספר למסך הגדול

חזרה לפורום
ישן 04-12-2013, 13:21
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
סרט לא רע בכלל

הלכתי עם שני חברים, אחד נרדם באמצע והשני נשאר מרותק עד הסוף.

הבעיה של הסרט, וזה נכתב בלא מעט ביקורות, היא שבמקום להציג במשחק תכונות אופי פשוט אומרים לנו שהם קיימות (רלוונטי במיוחד לאופיו המתפתח של אנדר במהלך הלימודים). כאמור, לזירת הקרב היה צריך לתת הרבה יותר מקום ובעדיפות ענקית לתלת מימד - אם יש סרט שממש זעק להפקה בתלת מימד (שלרוב די מיותרת), זה הסרט הזה. הוא הדין בנוגע לקרבות החלל, שגם הם יכלו להיראות הרבה יותר משמעותיים ב-3D.

בן קינגסלי קיבל חצי מהזמן מסך שהיה צריך לקבל, וחבל. היה מרענן לשמוע אותו בלי מבטא אמריקאי מזוייף כמו שהוא בדרך כלל עושה.

מהתפקיד של האריסון פורד לא עפתי. סביר, לא הרבה מעבר.

ויולה דייוויס ממש עיצבנה (מעבר לכך שבכלל בספר אנדרסון הוא גבר), ה-דמות המיותרת של הסרט.

רוב הילדים שיחקו לא רע, יחסית לילדים. דוקא בונזו מדריד שהדמות שלו די מעוררת אנטגוניזם היה היותר מעניין.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:17

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר