לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2013, 20:41
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
מבולבל איך זה הגיוני שלבחורות יש יכולת לשנות צורה?

כאילו,
אני באמת מנסה לפענח את התעלומה הזאת...

הכרתי מישהי במסיבה של חבר משותף, ואיכשהוא זה הוביל לבית שלה (דבר שהוא מפתיע בפניי עצמו, כי אני לא ממש בחור של סטוצים, אבל כנראה שככה זה בת"א), ומשם עשינו את מה שעשינו, ובבוקר כשהתעוררתי (היא התעוררה לפניי, וכבר הסתובבה בבית), דיי הופתעתי לראות שהיא שונה ממה שזכרתי.

עכשיו אני לא מדבר על הבדלים רציניים, זה לא שבלילה הכרתי דוגמנית על, ובבוקר היייתה ההפך שלה, היא נראתה פחות או יותר אותו הדבר, רק שפתאום שמתי לב שהיא נראת אחרת בלי איפור, פנים פחות חלקות, עיניים פחות זוהרות, שיער פחות יפה...

המקרה שלי הוא עוד פשוט, אני מודע לעובדה שבחורות (לרוב) נראות דיי שונות עם ובלי איפור.

אבל מה עם מקרים של לא מעט חבר'ה שמתחתנים, ופתאום הבחורה משנה צורה לגמריי?
כאילו אחרי הריון, אללה איסטור ולהקתו - משמינות, מגדלות עוד סנטר, מתחילות להתעוות, זה פשוט מפחיד.

פשוט מזעזע, כנראה שמרבית הבחורות מתאמצות להיות סוג של "מושלמות" עד החתונה, ואחרי שהמשימה הושלמה הן מרשות לעצמן להדרדר, חבל שהן לא מבינות שאורח חיים בריא (גם לגבר), יוביל רק לזוגיות טובה הרבה יותר..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-04-2013, 20:51
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "איך זה הגיוני שלבחורות יש יכולת לשנות צורה?"

אין ספק, זה אחד הפוסטים הדוחים ביותר שיצא לי לקרוא כאן... כאילו מה, הגברים מושלמים? הם לא מגדלים כרס? לא מקריחים?
ואוי ואבוי לך אם תגיד משהו לאישתך לעתיד אחרי הריון. גם ככה דימוי הגוף שלנו יורד אל מתחת לרצפה (האגן מתרחב ולא תמיד חוזר לעצמו, הבטן רפויה יותר) וקשה לרובנו לחזור לגזרה הקודמת, וזה אחרי שסחבנו 9 חודשים, ואנחנו משמשות גם כמטפל עיקרי בצאצא חסר ישע לחלוטין, מבלות 3 חודשים בין פיפי-קקי-טיטולים-הנקה בלי יותר מדי זמן לעצמנו, עם המון ספקות עצמיים וסיום תקופת האני בחיים (הצרכים של התינוק תמיד יבואו לפנינו - יאכל לפנינו, ישן, יוציא אותנו גם מהשירותים והמקלחת אם יבכה).

במקומך - הייתי שוקלת מילים...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 27-04-2013, 21:25
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "אין ספק, זה אחד הפוסטים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tallyco
אין ספק, זה אחד הפוסטים הדוחים ביותר שיצא לי לקרוא כאן... כאילו מה, הגברים מושלמים? הם לא מגדלים כרס? לא מקריחים?
ואוי ואבוי לך אם תגיד משהו לאישתך לעתיד אחרי הריון. גם ככה דימוי הגוף שלנו יורד אל מתחת לרצפה (האגן מתרחב ולא תמיד חוזר לעצמו, הבטן רפויה יותר) וקשה לרובנו לחזור לגזרה הקודמת, וזה אחרי שסחבנו 9 חודשים, ואנחנו משמשות גם כמטפל עיקרי בצאצא חסר ישע לחלוטין, מבלות 3 חודשים בין פיפי-קקי-טיטולים-הנקה בלי יותר מדי זמן לעצמנו, עם המון ספקות עצמיים וסיום תקופת האני בחיים (הצרכים של התינוק תמיד יבואו לפנינו - יאכל לפנינו, ישן, יוציא אותנו גם מהשירותים והמקלחת אם יבכה).

במקומך - הייתי שוקלת מילים...

SORRY, לא קונה את זה...

אני מכיר יותר מדיי אמהות, שנראות יותר מטוב, והן אחרי 2 לידות לפחות...
מוכרח לציין שלא בדקתי את הבטן שלהן, או את העגן, אבל ממראה חיצוני, הן נראות מעולה.

הדוגמא של המדריכת כושר היא יוצאת דופן, זה ברור לי שהיא אחת ל...

אבל שוב, זה לא מעניק לגיטמציה לכל האמהות לשנות צורה אחרי הלידה \ חתונה, זה פשוט לא פייר, ואת יכולה להתרעם על זה כמה שאת רוצה.

ישן 29-04-2013, 09:50
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אתה תטפח בכמה עשרות קילואים..."

כשתהיה בהריון ותבין את מכלול המשמעויות שלו (למשל, שאחריו אין יותר זמן, בטח לא להשקיע באוכל בריא או בספורט, לפחות בחודשים הראשונים) תבוא ונדון מחדש. עד אז, תסתפק בזה שיש ג-ם אלמנטים גנטיים, וגם, עד שלא הגברים יהיו אלה שישאו בנטל הבית באופן שווה לחלוטין, אין להם על מה להתרעם. כשהם רובצים מול הטלויזיה/משחקים כדורסל עם חברים - אנחנו (שחזרנו מיום עבודה, כן?) מבשלות, מנקות, דואגות שלילדים יהיה אוכל, להאכיל אותם, לקלח, לשעשע, דואגות שלכולם תהיה כביסה נקיה ושלא כ-ל הכלים יהיו מלוכלכים בכיור...
כשתעשה את כל זה (ולא עבור עצמך כרווק, אלא כבעל משפחה) תבדוק אם נשאר לך זמן לעצמך (אתה יודע, בקטנה, שעה ללכת לחדר כושר או לבריכה, סתם לצפות בטלויזיה לפני שאתה נגמר מעייפות, לטפח תחביב...) תדבר...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 30-04-2013, 17:56
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "אתה חי בסרט"

אני מצטער אם נגעתי בנקודה רגישה (ניסיון אישי?) אבל בחורה ממוצעת BMI לא אמורה לעלות יותר מ-11-15 ק"ג, כשאם היא מתחת לגיל 20 רצוי שהיא תגיע לטווח העליון של המדרגה.

". וזה כולל גם את משקל העובר? כן. וגם את השליה, מי השפיר וכל מה שקשור להריון. כמה זה יוצא? ד"ר זהר נחום, מנהל יחידת האם והעובר במרכז הרפואי "העמק" מקבוצת הכללית, מפרט: "העובר שוקל 3.400 ק"ג בממוצע. בהריון האישה צוברת עוד 3.350 ק"ג שומן. העלייה בנפח הדם והנוזל הבין תאי, שם מנומס לבצקת, תורמות עוד 3 ק"ג".

ואחרי הלידה: איך תחזרי לפיגורה?

לאורית נבון יש כמה עצות

ואחרי הלידה: איך תחזרי לפיגורה?

תוסיפו לכך עוד 650 גר' של השליה, 800 גר' למי שפיר, הרחם עצמו עוד קילו וגדילת השדיים עוד 400 גרם. "אכן לא מעט", מציין ד"ר נחום, "אבל חשוב להביא בחשבון שמשקל העובר, מי השפיר והשליה יורד עוד בחדר הלידה, וצבירת הנוזלים ומשקל הרחם במהלך משכב הלידה. מה שנשאר הוא השומן". בקטנה."

http://www.mako.co.il/ninemonth-pre...4d1ba531006.htm

אבל העיקר שהחלטת שאני חי בסרט ולא טרחת לגגל.
ישן 27-04-2013, 21:29
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2]. ולגברים לא,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shai.shai
לא בהכרח. אמנם אתם קמים כמעט באותה תצורה שהלכתם לישון (מינוס איבר אטרקטיבי), אבל ההתנהגות שלכם משתנה בטירוף. אתמול היית ג'נטלמן מגניב שגם שילם עליי וגם פתח לי את הדלת של האוטו, ועכשיו אתה מפליץ ממש חזק כשאתה משתין בבוקר. מרנין.

חמודה, יש ויש...

לדעתי גבר שמתנהג ככה זה דוחה.

אבל אני מסכים איתך שמרבית הגברים מתנהגים ככה, אבל כנראה שזה חלק מהDNA שלנו...

לרוב, גברים יותר פתוחים עם הגוף שלהם, ולא מתביישים בשום דבר, אצל נשים זה ההפך המוחלט, רק שיש את הבעיה שאחרי שהן משיגות את המטרה שלהן, כבר לא אכפת להן מכלום, ואז הגברים נדפקים (אחרי זה בחורות בוכות שהגברים שלהם בוגדים בהן... - או ההפך).

חשוב לי לחדד משהו:

אני לא טוען שכולם צריכים להיות מושלמים, אבל אני כן טוען, שאם מורידים את המסיכות, אז לפחות שזה יהיה בהתחלה, ולא אחרי החתונה...

ישן 27-04-2013, 22:49
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אסביר לך את זה בפשטות...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
אסביר לך את זה בפשטות. כשתצליח, אם יהיה לך מזל, להשיג לעצמך חברה שתהיה נואשת מספיק כדי לסבול אותך במשך יותר מחודש, אתה תראה איך אתה שוכח להתגלח, לא מסדר שיער, מתלבש ברישול, שוכח לעשות כושר... וכו'...

SORRY גבר,

יצא לי כבר להיות בקשר עם בחורות, של גם יותר משנה.

טיפוח גברי זה משהו יסודי, כמו כללי נימוס, ודרך חיים.

יש דברים שהם בגדר חובה - שמירה על ריח טוב, גילוח או זיפים מעוצבים, שיניים לבנות, בית שחי וכ'ו..

עיצוב גוף זה כבר משהו אישי, וזה בחירה של כל בן אדם אם הוא רוצה את זה או לא.

אם אתה בעצמך הפסקת להיות בנאדם, אחרי שהתחתנת, ולא אכפת לך שאתה נראה כמו שק סחבה, אז שיבושם לך.

ישן 28-04-2013, 05:29
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

שמע:
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Daedra שמתחילה ב "אני חושב שזה לא קשור לנשים זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Daedra
אני חושב שזה לא קשור לנשים זה תפיסה ישראלית
גם בארצות הברית לא חסר דבות

באירופה כנראה בתרבות שלהם אימון כושר וספורט זה חלק מהחיים מהילדות.

הייתי בלפחות 3 ארצות במזרח אירופה (רומניה, בולגריה, ואוקראינה).

לא יודע איך לתאר את זה, אבל על כל דבה שהלכה שם ברחוב מיד אחריה הלכו 3-4 כוסיות - ברמה שהיו גורמות לכל גבר ישראלי מצוי, לסובב את הראש כאן בישראל.

לא יודע אם זה במנטליות שלהם או וואטבר, אבל זה היה מדהים.

הקטע הכי מצחיק (לפחות ברומניה) זה שהם חולים שם על מאפים, כמעט בכל חור שם ברחוב, יש מאפיה, ותור של אנשים...

ועדיין הבחורות שם עם גזרה מדהימה - שאפו...

ישן 28-04-2013, 18:59
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "אישה שנותנת לגבר שלה לראות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Seo
אישה שנותנת לגבר שלה לראות אותה בלי כל המסכות שלה, היא אישה שמרגישה בנוח לצידו, ולדעתי זה מבורך. לא כל הנשים מרגישות בנוח ללכת 24\7 עם פוש אפ, מחטבים, פן, איפור ועקבים (שלא לדבר על הזמן שלוקח להשיג את המראה הזה). ואם המהפך הזה מפריע לך, אז מראש תבחר את הבחורות ה"טבעיות", וכך לא תתאכזב מהמהפך.

לחילופין, אם אתה רוצה שאחרי החתונה, אישתך תמשיך להשקיע בעצמה, אתה צריך להפוך לגבר שהיא תרצה להשקיע בשבילו ולוודא שיהיה לה מספיק זמן פנוי לעצמה כדי לגרום לזה לקרות.

לא חושב שממש היה לה ברירה, התעוררתי מספר דקות אחריה...
מה שכן, אני לא מבין איך הייתה עם פיג'מה, ואני עם..., טוב.

מוזר.

ישן 29-04-2013, 00:18
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
לא יודע למה, בזמן האחרון אין לי מוזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "איך זה הגיוני שלבחורות יש יכולת לשנות צורה?"

לתגובות על שאף שנושא האשכול עניין אותי. אתה בחור טוב נריון, רק צריך להבין שיופי זה לא הכל בחיי נישואין. כלומר, אם האהבה שלך תהיה תלויה רק בזה, זה לא יחזיק מעמד. ברור שלא צריך להזניח ולנסות כמה שיותר לטפח, אך קצב החיים גורם להשקיע בדברים אחרים. כשתהיה נשוי ויוולד לך תינוק\ת, הדבר האחרון שתחשוב עליו הוא מראה שלך או שלך אשתך.

הקפדה על תזונה נכונה, הליכה\ריצה עם הבת זוג או כל פעילות אחרת לא תגרום לשינויים קיצוניים במראה של שניכם בהמשך חיי הנישואים. חשוב להבין שגם אתה וגם בת זוגתך תשתנו במראה במשך השניים. זה טבע ההזדקנות שלנו בני האדם.

קח לך לקח מהעניין הזה שלא כל מה שרואים חיצונית הוא תמידי ונכון ותברר עם עצמך, האם אתה מסוגל להתמודד עם זה לאורך זמן עם אהבה אמיתית. לילה טוב איש יקר!

ישן 29-04-2013, 06:09
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06

נתחיל מזה: היא הרגע התעוררה, תן לה לשטוף פנים ולהסתרק, מבטיחה שתראה יותר טוב!
חוץ מזה יש המון דברים שישנו את המראה שלה:
היית שיכור, מה לעשות זה מוריד את הסטנדרטים של כל גבר.
היה אז חשוך ואפוף עשן, לעומת האור של הבוקר. תאורה עושה המון לעור ולשיער.
אפילו אגיד מעבר, אני כמעט בטוחה שהיא לא קפצה מהמיטה אחרי מה שעשיתם כדי לשטוף פנים, להוריד איפור ולשים מסכה מזינה ללילה...
בכל מקרה כל אלה עד עכשיו היו פרמטרים שלא קשורים לזה שהיא אישה, שהיא מתאפרת עד כדי כך שלא מזהים אותה וצובעת שיער במקומות שאתה לא יודע שיש שם שיער בכלל.

אני מסכימה איתך חלקית לגבי איפור. יש בנות שמתאפרות זוועה ורואים להן קו כתום כזה איפה שהמייק אפ נגמר או כאלה שבגיל 25 מזריקות בוטוקס. איכס.
איפור נועד בעיקרון להדגיש דברים יפים בפנים, לרוב ככה זה איך שאני מתאפרת.
וברור!!1 שהמדריכת כושר נראית טוב כי זאת העבודה שלה!
ילדים זה מאוד קשה ואין להם נקודת סף של אנרגיה. תאר לעצמך יום שאתה בעבודה, חוזר הביתה ובמקום לנוח אתה צריך להאכיל, לנקות, להלביש, לטייל, לריב, לשכנע, לשחק, ולעשות שיעורים עם הילדים.. זה ממש קשה! נראה לך שהיית רוצה עוד לבזבז שעה שלמה (!) לחדר כושר? אני לא אומרת שעל הנשים להזניח את עצמן אחרי לידות, אבל גם לא להגזים עם הטיפוח העצמי.. כמעט תמיד כשאני רואה אמא שנראית טוב ואפילו כוסית עם הילדים איכשהו יצא שהיא מדברת לילד ממש מגעיל כמו "נו בו כבר יא דביל"...
(תגובה זאת נכתבה בעלגות, הרגע התעוררתי)

ישן 29-04-2013, 19:00
  tomer_g123 tomer_g123 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.05
נושא

מה יש לנו פה - ניסיון [נואש?] להציג ערך גבוה יותר בפני זרים מוחלטים [ניסיון שהוא פתטי כשלעצמו]. אנשים בעלי בטחון שבאמת הולך להם בחיים לא נוטים לנסות "ולמכור" סיפורים על הצלחתם, בטח שלא לזרים.
בכל מקרה, יש לנו 2 אופציות - 1. אתה משקר [מצביע על חוסר בטחון וכנראה שבעיה בתחום שבינו לבינה] 2. אתה מתרברב על הצלחה [מה שמצביע על חוסר בטחון באספקטים אחרים של חייך, שכן אתה צריך "להוכיח" לנו כמה שאתה שווה. מי שבאמת שווה לא צרך להוכיח כלום לאף אחד. רואים את זה עליו].

הצעה שלי, עזוב את האינטרנט והתחל להשקיע בעצמך ולנסות לתקן את האספקטים בחייך שגורמים לחוסר הבטחון.

נערך לאחרונה ע"י tomer_g123 בתאריך 29-04-2013 בשעה 19:04.
ישן 29-04-2013, 20:00
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי tomer_g123 שמתחילה ב "נושא"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tomer_g123
מה יש לנו פה - ניסיון [נואש?] להציג ערך גבוה יותר בפני זרים מוחלטים [ניסיון שהוא פתטי כשלעצמו]. אנשים בעלי בטחון שבאמת הולך להם בחיים לא נוטים לנסות "ולמכור" סיפורים על הצלחתם, בטח שלא לזרים.
בכל מקרה, יש לנו 2 אופציות - 1. אתה משקר [מצביע על חוסר בטחון וכנראה שבעיה בתחום שבינו לבינה] 2. אתה מתרברב על הצלחה [מה שמצביע על חוסר בטחון באספקטים אחרים של חייך, שכן אתה צריך "להוכיח" לנו כמה שאתה שווה. מי שבאמת שווה לא צרך להוכיח כלום לאף אחד. רואים את זה עליו].

הצעה שלי, עזוב את האינטרנט והתחל להשקיע בעצמך ולנסות לתקן את האספקטים בחייך שגורמים לחוסר הבטחון.

עלית עליי...

ישן 29-04-2013, 20:18
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo מנהל hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי tomer_g123 שמתחילה ב "נושא"

הו לא, נריון שלנו הוא גבר גבר. אנחנו לא מפקפקים בטסטוסטרון המתפרץ שלו, אל נא תזלזל בו לרגע.
מלבד זאת, נריון הוא בחור יפיפה, מטרוסקסואל ברמה של איציק זוהר+אייל גולן+קובי פרץ בתוספת 7
שפריצים של בושם איכותי, מטופח מקצה הציפורניים שבאצבעות הרגליים ועד קצה השערה בנקודה הגבוהה ביותר בראש.
מובן שאדם מן הזן המשובח המתואר לעיל ראוי לבחורה בעלת יופי עוצר נשימה, אחת שיצאה מבטן אמה
עם פן מתנפנף, גוונים ופרנץ' ללא רבב. לעזאזל, אחת שכל כך מטפלת בעצמה שאפילו האחיות לא היו
צריכות לקלח אותה מכל הג'יפה כי היא פשוט נולדה כאילו הגיחה מג'קוזי.
היא אפילו לא בכתה, רק הזילה דמעה נרגשת. כזו ליידי היא הבחורה שמגיעה לנריון.
ישן 29-04-2013, 23:40
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "הו לא, נריון שלנו הוא גבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellllllo
הו לא, נריון שלנו הוא גבר גבר. אנחנו לא מפקפקים בטסטוסטרון המתפרץ שלו, אל נא תזלזל בו לרגע.
מלבד זאת, נריון הוא בחור יפיפה, מטרוסקסואל ברמה של איציק זוהר+אייל גולן+קובי פרץ בתוספת 7
שפריצים של בושם איכותי, מטופח מקצה הציפורניים שבאצבעות הרגליים ועד קצה השערה בנקודה הגבוהה ביותר בראש.
מובן שאדם מן הזן המשובח המתואר לעיל ראוי לבחורה בעלת יופי עוצר נשימה, אחת שיצאה מבטן אמה
עם פן מתנפנף, גוונים ופרנץ' ללא רבב. לעזאזל, אחת שכל כך מטפלת בעצמה שאפילו האחיות לא היו
צריכות לקלח אותה מכל הג'יפה כי היא פשוט נולדה כאילו הגיחה מג'קוזי.
היא אפילו לא בכתה, רק הזילה דמעה נרגשת. כזו ליידי היא הבחורה שמגיעה לנריון.

אין לי פן

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר