לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-05-2013, 19:29
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
אתה זוכר מתי בפעם האחרונה בקרה אצלנו אונית מלחמה רוסית??
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Taurus84 שמתחילה ב "אחרי הביקור הרשמי של נציג..."

האינטרסים של רוסים באיזור, הם לא בדיוק חופפים לשלנו. גם כמה מידידנו הטובים חושבים אחרת.
זה שתשחק "ברוגז" זה יפתור משהו?

נ.ב.
נדמה לי שהספינה כבר כאן...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2013, 09:25
צלמית המשתמש של האזרח

פרווה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "אוניה רוסית מגיעה לארץ"

תגידו חברים, רק לי זה נראה שאף אחד (כמעט) לא קופץ ומספר לנו על הגעה לראשונה לארץ הקודש
של אוניית מלחמה רוסית. אני מפרש זאת כסולידריות עם ה"דוד סם" שלא רוצים להגיז אותו.
גם התשחורת שותקת מוזר...

ישן 03-05-2013, 14:09
צלמית המשתמש של האזרח

מה קורה כאן באמת...?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "אוניה רוסית מגיעה לארץ"

גם המנהלים שלנו שותקים, כל התקשורת שותקת, גם הרוסים שותקים.
תגידו יש כאן איזה "הכוונה" מלמעלה...איך יוק, נאדה, NIC, לא שאי....NOPE...

נ.ב.
בסוף ישכנעו אותי שאני סתם חלמתי... :-)

ישן 03-05-2013, 22:26
צלמית המשתמש של האזרח

נכון, אך מה עם התקשורת הישראלית....
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי The_last_Apachi שמתחילה ב "היו מספיק הודעות בתקשורת..."

http://ria.ru/defense_safety/20130501/935520547.html

היא לא "יודעת" דבר, פשוט "דממת אלחוט"

לפי GOGGLE TRANSLATE

Russian Navy warship for the first time in history arrived in Haifa, Israel

The ship's visit is timed to the 68th anniversary of the Victory in the Great Patriotic War.

© RIA Novosti. Arthur Gabdrakhmanov

HAIFA (Israel), May 1 - RIA Novosti. Russian warship for the first time in the history of bilateral relations came to Israel to congratulate local residents, primarily veterans of World War II, with the upcoming anniversary of the Victory.

Do not stand to wait for Israeli mooring was late, a large landing ship "Azov" came to the wall of the port city of Haifa, and jumped off the shore sailors themselves followed it with ropes to the mooring bollards. In the next three days, the Israelis are waiting for tours of the "Azov", orchestra performances, and the Black Sea Fleet Marines. The ship itself for the time of call time to restock, and the crew - a little rest. The visit will last until the ship on May 3.

"The event out of the ordinary, to be honest. This is not only the first ever visit - he is also timed to the anniversary of our victory in World War II ... I think the visit will be a major event in our relations with Israel and will further enhance bilateral cooperation" - said Russian Ambassador to Israel Sergey Yakovlev. In Israel, where there are tens of thousands of veterans, Memorial Day - a national holiday, which, as in Russia, celebrated on May 9.

© RIA Novosti. Arthur Gabdrakhmanov
Large landing ship of the Russian Navy, "Azov" in the port of the Israeli city of Haifa
The brigade commander of the Black Sea Fleet amphibious Alexei Komarov said that the order of their entry into Israel was obtained already in the sea, after the "Azov" was in the Italian port of Messina, where the monument was unveiled to the Russian naval commander Fyodor Ushakov. "Everything that we have prepared, have built up, and be happy to show the residents of Haifa, and dear respected veterans. For us, May 9 - the day is holy" - Komarov said, expressing hope that the first arriving in Israel warship will not remain "one-time event . "

At issue is not scheduled to visit a nearby Syria, where there are fights between government forces and opposition groups, the commander of the campaign said that "Azov", if such an order is received, ready to take part in the removal of the Russians. "We are ready, including the evacuation of Russian citizens who are on the territory of Syria," - he said.

נערך לאחרונה ע"י האזרח בתאריך 03-05-2013 בשעה 22:30.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר