לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-05-2013, 00:28
  I WANT A CAR I WANT A CAR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
כיבוי סיגריה על בחורה כדי לפרק טראומה

שלום,
מזמן לא כתבתי פה.

בקיץ 2012- בחורה כיבתה עלי בטעות סיגריה במסיבה.
היא חייכה ופירשתי את זה בזמנו כצחוק.
החבר שלה ביקש ממני סליחה.
אבל- אני היום אוכל את הלב שלא החזרתי לה\יצאתי עליה\לקחתי ממנה פרטים כדי לבקש פיצויים.
כי הסימן מהסיגריה נשאר.

המקרה קרה בדיוק שבוע אחרי התקיפה הטלפונית על האקסית:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=565367

מה שגרם לי מצד אחד לחשוב שהאקסית נפגעה טוב, כי הנה אלוהים בא להחזיר לי. מצד שני,
לרצות לנקום ולכבות סיגריה על מישהי אחרת.

במחשבות נוספות שלי , לא סביר שאלוהים יעניש אותי אחרי שבוע בלבד. בדר"כ אנשים נענשים אחרי הרבה יותר זמן. מעלה את הסבירות שהאירוע קרה ממש במקרה ולא מאלוהים.
אבל עדיין בוער בי רצון לנקום.

כמה חודשים אחרי האירוע, שבזמן שהתרחש לא ייחסתי לו כזו חשיבות גדולה, התחילו אט אט מחשבות טורדניות על האירוע שמלווים אותי עד היום.
אני לפעמים ממש רוצה ללכת ולכבות סיגריה על בחורה יפה, כיביכול בטעות. במשטרת ישראל אומרים שלא עושים כלום אם זה בטעות.

מה לעשות? האם תרופות פסיכיטריות יעזרו? זה בעיה, כי הראש חושב שצריך לנקום, האם תרופות ישנו את זה?

האגו שלי ממש פגוע מהמקרה.....
הצלקת מהסיגריה נשארה עד היום.

בעקבות המקרה התרחקתי מהאל, אני אוכל חופשי חזיר ומערבב חלב ובשר, עדיין ממש קצת מעריך אותו כי פעם הוא עזר לי.
אבל זה לא מספיק לי. אני חושב גם ללכת לזונה טובה כפיצוי. אבל לא נראה לי שזה יעזור.
אני רוצה לפגוע בבחורה. בחורה חפה מפשע עלולה להיפגע ממני. מה עושים?

אני ממש מעריך מנהלת פה שסיפרה שכיבו עליה סיגריה בטעות, צחקו מזה והיא המשיכה הלאה. האם לי אפשרי להמשיך, או שכל החיים האגו שלי יהיה פגוע מבנות ואהיה חייב לכבות סיגריה על בחורה?

לצורך הבהרה- במשך חודשים לא היה בי מחשבות על האירוע. הן פרצו רק מס' חודשים אחרי (חשד להדחקה, מי שמבין בזה). מחשבות טורדניות ופוגעות מהאירוע התחילו להיכנס כמה חודשים אחרי האירוע,וגם היום, שהיום זה אמנם במימון נמוך יותר, מלווים אותי.

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 15-05-2013 בשעה 00:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-05-2013, 15:58
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "כיבוי סיגריה על בחורה כדי לפרק טראומה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי I WANT A CAR
שלום,
מזמן לא כתבתי פה.

בקיץ 2012- בחורה כיבתה עלי בטעות סיגריה במסיבה.
היא חייכה ופירשתי את זה בזמנו כצחוק.
החבר שלה ביקש ממני סליחה.
אבל- אני היום אוכל את הלב שלא החזרתי לה\יצאתי עליה\לקחתי ממנה פרטים כדי לבקש פיצויים.
כי הסימן מהסיגריה נשאר.

המקרה קרה בדיוק שבוע אחרי התקיפה הטלפונית על האקסית:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=565367

מה שגרם לי מצד אחד לחשוב שהאקסית נפגעה טוב, כי הנה אלוהים בא להחזיר לי. מצד שני,
לרצות לנקום ולכבות סיגריה על מישהי אחרת.

במחשבות נוספות שלי , לא סביר שאלוהים יעניש אותי אחרי שבוע בלבד. בדר"כ אנשים נענשים אחרי הרבה יותר זמן. מעלה את הסבירות שהאירוע קרה ממש במקרה ולא מאלוהים.
אבל עדיין בוער בי רצון לנקום.

כמה חודשים אחרי האירוע, שבזמן שהתרחש לא ייחסתי לו כזו חשיבות גדולה, התחילו אט אט מחשבות טורדניות על האירוע שמלווים אותי עד היום.
אני לפעמים ממש רוצה ללכת ולכבות סיגריה על בחורה יפה, כיביכול בטעות. במשטרת ישראל אומרים שלא עושים כלום אם זה בטעות.

מה לעשות? האם תרופות פסיכיטריות יעזרו? זה בעיה, כי הראש חושב שצריך לנקום, האם תרופות ישנו את זה?

האגו שלי ממש פגוע מהמקרה.....
הצלקת מהסיגריה נשארה עד היום.

בעקבות המקרה התרחקתי מהאל, אני אוכל חופשי חזיר ומערבב חלב ובשר, עדיין ממש קצת מעריך אותו כי פעם הוא עזר לי.
אבל זה לא מספיק לי. אני חושב גם ללכת לזונה טובה כפיצוי. אבל לא נראה לי שזה יעזור.
אני רוצה לפגוע בבחורה. בחורה חפה מפשע עלולה להיפגע ממני. מה עושים?

אני ממש מעריך מנהלת פה שסיפרה שכיבו עליה סיגריה בטעות, צחקו מזה והיא המשיכה הלאה. האם לי אפשרי להמשיך, או שכל החיים האגו שלי יהיה פגוע מבנות ואהיה חייב לכבות סיגריה על בחורה?

לצורך הבהרה- במשך חודשים לא היה בי מחשבות על האירוע. הן פרצו רק מס' חודשים אחרי (חשד להדחקה, מי שמבין בזה). מחשבות טורדניות ופוגעות מהאירוע התחילו להיכנס כמה חודשים אחרי האירוע,וגם היום, שהיום זה אמנם במימון נמוך יותר, מלווים אותי.

למה שלא תכבה סיגריה על אותה בחורה?
אם מישהי הייתה עושה לי את זה במתכוון, הייתי מחזיר לה באותה מטבע (למרות שאני בכלל לא מעשן...).
ולא ממש היה אכפת לי אם חבר שלה היה עומד לידה, רוב הסיכויים שהוא גם היה נפגע אם הוא היה מנסה לעשות משהו.

עריכה:

תתעלם ממה שאמרתי, רק עכשיו שמתי לב שהיא עשתה את זה בטעות ולא במתכוון.

קיצר גבר, טעויות קורות, תחליק את זה.

אם בא לך להוציא אנרגיות \ תסכול \ עצבים, בוא לאימון MMA \ BJJ ותרגיש הרבה יותר טוב אח"כ, גם ייצא לך לפגוע באנשים, וזה לא תהיה עבירה על החוק.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Narion בתאריך 15-05-2013 בשעה 16:04.
ישן 15-05-2013, 18:27
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שאלת הבהרה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "כיבוי סיגריה על בחורה כדי לפרק טראומה"

לא בדיוק הבנתי אם הסיגריה הדולקת שלה בטעות נגעה לה ביד או שהיא ממש כיבתה עלייך סיגרה כמו שמכבים במאפרה , אם זה נגיעה זה רוב הסיכויים בטעות ואם זה המקרה השני אז צריך להבין מה קרה שם, בכל מקרה נשמע שאתה עובר כל מיני דברים שרצוי שתדבר עם מישהו מקצועי שיוכל להנחות אותך עם זה בשיחות או שהמצב חמור יותר שדורש תרופות שיעזרו לך להתאזן
נשמח לשמוע ממך עדכון של מה בחרת והאם המצב השתפר, בכל מקרה מקווה שלא תעשה איזה שטות שרק תהרוס לך עוד יותר את החיים ואין דבר יותר שגוי מאשר לפעול מתוך אגו פגוע , כך נגמרות כל הרציחות חסרות המטופשות במועדונים שאחרי זה בן אדם קולט שהוא דפק לעצמו את כל החיים על שטות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-05-2013, 14:04

הסיגריה כמובן כובתה עלי בלי כוונה, תוך כדי ריקוד זה נגע לי בזרוע במהירות גבוהה. כאמור הסימן נשאר עד היום.

כשהמחשבות על האירוע אט אט חדרו אלי בתקופה האחרונה, עברתי על האופציות של מה שיכולתי לעשות. בין היתר, חשתי רגשות אשם כבדים שלא כיביתי עליה סיגריה בחזרה, ושלא יצאתי עליה. עמדתי לפגוע בה, אבל כשראיתי שהיא עם חבר שהיה גדול ממדים נמנעתי.

בחשיבה קוהרנטית, כשהאירוע המשיך להיות מעובד אצלי בראש, הבנתי שלפגוע בבחורה חזרה, במיוחד כשחבר שלה לידה, היה גורם לי בעיות גדולות, כולל כל ההשכלות של עימות פיזי, ובמיוחד שהוא לא קוהרנטי כלל מבחינת יחסי כוחות.
אז אני מתחרט שלא יצאתי עליה, וגם מתחרט שלא לקחתי ממנה פרטים על המקום כמו בתאונת רכב, ככה הייתי יכול לדרוש עכשיו פיצויים גם על הפגע הפיזי שהוא בהחלט קיים ונראה לעין, וגם על הפגיעה הנפשית שזה החיוך שלה שבאותו רגע פירשתי לצחוק.

דיברתי על האירוע עם כמה מטפלים, ואף אחד לא באמת מצליח לעזור לי. טיפול קבוע איתם אולי עוזר רק לטווח הקצר, אם בכלל...
אחד הדברים שפגעו בי בנוסף להכל, היה שהבחורה לא תיענש ע"י האל במידה וקיים, אם זה היה לא בכוונה והחיוך שלה לא היה צחוק (ככה פירשו את זה 2 מטפלים אליהם הלכתי). כלומר, נגרם לי נזק עצום והיא אפילו לא תיענש, אבל:

שיחה עם אבי על היהדות וזה שאלוהים מעניש את מי שעושה רע היא שעזרה לי הכי הרבה, אבל עדיין לא באופן מוחלט.
לפי גישה זו, אם הבחורה צחקה עלי היא תיענש כי הוא צוחקת על דבר כזה.
אם היא לא צחקה בכוונה, אולי היא לא תיענש אבל אלוהים, במידה והוא עדיין עוזר לי ,יביא לי פיצוי בעתיד על הסבל בהווה.
למקרה ואלוהים עשה לי את זה בכוונה (על התקיפה הטלפונית על האקסית, ששוב זה פחות סביר כי זה הגיע אחרי שבועות וחודשים של סבל והייתי חייב להתפרק והוא בטח ראה את זה, ושוב עונש לא סביר כל כך שיגיע בדיוק שבוע אחרי, וגם, יש המון מקרים שאנשים יוצאים על האקס\ית ולא נראה לי שכולם נענשים) אני כופר בו ומרשה לעצמי בתור פיצוי לאכול דברים לא כשרים.

בגדול אני שוקל טיפול תרופתי, למרות שנראה שאני בתהליכי התגברות על המקרה, אבל לא מלאים. זה בא בגלים, ובתנופה גבוהה האירוע שב ומצטייר בראשי. גם הפסיכולוג שלי לא חושב שתרופה זה הפתרון, אבל אולי זה מה שאני באמת צריך?
מה אם אני קונה תרופה כמובן עם מרשם ורק לוקח אותה כשאני מרגיש שהאירוע שוב רץ לי בראש ומציק?
אני מנסה לפצות את עצמי בתקופה הזאת, כבר אמרתי שהבחורה הבאה שאכיר לעומק זה יהיה "פיצוי על המקרה", אני גם אלך לזונה טובה כפיצוי, אבל האגו עדיין פגוע, ונדמה כאילו עד שאני לא אפגע בבחורה העניין לא יעבור.

עריכה: עוד הבהרה- אני די מאמין שהאירוע ישב אצלי חזק כי קשה לי מאוד להכיר בנות, והאירוע התלבש על משקעים שכבר היו קיימים אצלי.
כמו כן, מאותה סיבה שקשה לי להכיר בנות ,קשה לי כל כך לעבור על האירוע.
יש לי תיאוריה נוספת לפיה אני דוחה את מחשבות כיבוי הסיגריה על אישה עד אחרי שאני משכיב מישהי ולכן להשקיע רק בלהכיר בחורות, ככה אני מניח שהמחשבות הטורדניות יעברו מעצמן ועד אז אני כבר אשכח שהמקרה בכלל הציק לי. העניין שכל הזמן הזה יהיה עליי להסתובב עם אגו פגוע ומשקעים נפשיים שכבר נהיו קצת כבדים.

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 16-05-2013 בשעה 14:17.
ישן 16-05-2013, 16:07
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "הסיגריה כמובן כובתה עלי בלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי I WANT A CAR
כשהמחשבות על האירוע אט אט חדרו אלי בתקופה האחרונה, עברתי על האופציות של מה שיכולתי לעשות. בין היתר, חשתי רגשות אשם כבדים שלא כיביתי עליה סיגריה בחזרה, ושלא יצאתי עליה. עמדתי לפגוע בה, אבל כשראיתי שהיא עם חבר שהיה גדול ממדים נמנעתי.

בחשיבה קוהרנטית, כשהאירוע המשיך להיות מעובד אצלי בראש, הבנתי שלפגוע בבחורה חזרה, במיוחד כשחבר שלה לידה, היה גורם לי בעיות גדולות, כולל כל ההשכלות של עימות פיזי, ובמיוחד שהוא לא קוהרנטי כלל מבחינת יחסי כוחות.
אז אני מתחרט שלא יצאתי עליה, וגם מתחרט שלא לקחתי ממנה פרטים על המקום כמו בתאונת רכב, ככה הייתי יכול לדרוש עכשיו פיצויים גם על הפגע הפיזי שהוא בהחלט קיים ונראה לעין, וגם על הפגיעה הנפשית שזה החיוך שלה שבאותו רגע פירשתי לצחוק.

אני רק רוצה להתחיל בכך שנראה שאתה לא מבין שצורת המחשבה שלך בפסקה הזו שגויה, כי אתה לא אמור לחשוב "איזה מזל שלא פגעתי בה בחזרה, יש לה חבר מפחיד"
אלא אמור לחשוב "איזה מזל שלא פגעתי בה בחזרה כי זו בסך הכל טעות".
נראה שלקחת מקרה יחסית בנאלי והפכת אותו למעין אובססיה שאתה לא יכול להתנתק ממנה, וחבל.
מה אם בפעם הבאה במועדון מישהי תדרך עליך ותצחק? אם לא יהיה לה חבר אתה תלך ותבעט בה בחזרה?

ואתה כל הזמן חוזר על המילה "עונש". למה כל כך חשוב לך שהיא תיענש?
בוא אני אספר לך מה קרה לי שבוע שעבר-
הייתי עם חברה בתור שלה לקוסמטיקאית, וכשחיכיתי לחברה שלי בצד הקוסמטיקאית פתאום ניגשה אליי ומרחה לי קרם על הידיים מבלי לשאול.
כשקמתי יום למחרת היה לי סוג של כוויה כימית (בגודל יותר גדול מעיגול של סיגריה) על יד שמאל.
לטענתך אני צריכה לרוץ אליה ולשפוך לה חומצה על כל הראש, או להכריח אותה להתנצל?
אתה חושב שדבר כזה היה גורם לי להרגיש טוב יותר? איך? בכך שהייתי רואה אותה ניזוקה או בוכה?
ובדוגרי- איך התנצלות תעזור לכוויה? האם זה יעזור לה להחלים מהר יותר?

בזמן המקרה אתה הרגשת מושפל וכואב- וזה מובן, אבל הגיע הזמן לנסות להתגבר על זה ולהבין ש"נקמה"
או בכלל פגיעה באדם חף מפשע זו דרך שפלה שאתה לא צריך ללכת בעקבותיה.
מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך- אתה היית נבוך ומושפל ואתה יודע כמה רע זה מרגיש.
בעצם כך שאתה רוצה ללכת בדרכי "עין תחת עין" לאדם אחר (או אפילו לאותה אחת) אתה בעצם רוצה לגרום להם את מה שאתה הרגשת,
ובצורה חמורה יותר- כי אתה מגיע עם כוונת פגיעה בזדון וברשעות.

ואתה צריך להבין גם שרוב האנשים לא עושים הרבה דברים רעים מכוונה תחילה (בטח לא כאלה שכוללים פגיעה פיזית באדם אחר)
אצלי ההיא רצתה להדגים מוצר ולהועיל, אצלך ההיא סתם רקדה ונהנתה מהאווירה (ומי אמר שהיא בכלל שמה לב שזה פגע בך? אולי היא חייכה אליך
כי אתה חמוד או כי הסתכלת עליה? אולי היא הייתה שיכורה או מסוממת ולא קלטה בכלל מה היא עושה?)
טעויות קרו, קורות והן עוד ייקרו, וכדאי שתהיה מסוגל לחיות את החיים עם פרופורציות מסויימות ובלי לקחת בצורה קיצונית כל מקרה טוב או רע שיקרה לך.
אתה יכול לקלל, לנסות להתבדח על מה שהיה עם חברים ולהמציא שמות גנאי (אני למשל קוראת לקוסמטיקאית ההיא "הפוסטמה")
אבל מפה ועד ללקבוע שכל הבנות מגעילות ומרושעות או להשליך את זה לכך שצריך להחזיר בנקמה פיזית או רגשית לאחת מהן- יש פער מאוד גדול.

אני לא יודעת אם יצא לך לחשוב על זה, אבל אני יכולה לומר לך שמכל ההודעות שלך בפורום מצטיירת תמונה של מערכת יחסים מאוד לא בריאה בינך לבין המין הנשי.
בצורה עוקבת אתה מנסה להיות בשליטה על נשים ולהיות זה שקובע את הטון, אומר להן מה לעשות ולפעמים אף מנסה להשפיל אותן.
וכמו שאתה רשמת בעצמך - יש לך המון מטענים שקשורים לנשים (גם לגבי המקרה הזה- רשמת קיץ 2012. עכשיו אנחנו קיץ 2013! אתה סוחב את זה שנה שלמה עם רגשות שליליים כאלה?)
ולאט לאט יתווספו אליהם עוד דברים עד שזה ישגע לך את השכל במקרה ה"טוב" או יתפרץ במקרה הגרוע.
כמו שרשמתי כבר למעלה- לדעתי כדאי לך לשקול טיפול מקצועי ארוך טווח.
אני לא רואה סיבה לכך שתמנע מעצמך עזרה, וחבל שתמשיך בדרך שרעה בעיקר לך אבל גם לאחרים...

09.07.00-16.07.12

ישן 16-05-2013, 17:37
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05

אתה ממשיך לתאר תופעה שחוזרת על עצמה ברוב הפוסטים שפתחת - אתה לא מסוגל להגיב על אירועים כמו אדם מבוגר.
מאדם מבוגר מצופה להבין שיש טעויות, ולהמשיך הלאה.
מאדם מבוגר מצופה לקחת אחריות על חייו ולהבין שהשליטה בהם היא בידיו, ולא בידיו של גורם שמיימי כלשהו (וזו גם הגישה של היהדות, לפחות כפי שאני מכיר אותה).
אדם מבוגר לא משתוקק לנקום כל כך הרבה זמן אחרי ועוד על אירוע כל כך איזוטרי- ועוד במישהו שלא מעורב בעניין בכלל (לכבות סיגריה על בחורה יפה ולא קשורה? בשביל מה?)
הדברים האלה כנראה באמת משקפים איזו בעיה נפשית פנימית. כמו שאחרים המליצו - לך על טיפול ארוך, ואם אתה מרגיש שאתה עלול לפגוע באנשים אחרים תציין את זה למטפל שלך. אני בטוח שהוא ייתחס לזה במלוא הרצינות וינקוט באמצעים המתאימים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-05-2013, 01:34

אני מדי פעם נפגש עם הפסיכולוג המקורי שלי, זה שליווה אותי עוד מהצבא. או כמו שהוא אומר- "העולם הרגשי שלך מונע ע"י בחורות".
אבל הוא כבר לא רוצה שאני אדבר על המקרה. כשהוא רואה שאני שב ומדבר עליו הוא לא עוצר אותי בכוח, אבל הוא לא אוהב את זה. הוא כבר אמר לי שהאירוע היה בלי כוונה ושרוב האנשים היו מגיבים כמוני, ובכך הוא הקל עלי מעט. אבל התועלת של הפגישות איתו היא זמנית בלבד.

השאלה- אם אני אלך לטיפול פסיכולוגי קבוע- האם זה יעזור? כי בפגישות של פעם בחודש הוא עוזר רק לטווח של הכמה ימים אחרי משהו כזה...

אני פשוט הבנתי שהמקרה היה בכוונה, אבל אני עכשיו הרבה יותר מודע לזה שאני פגיע מאוד מבחורות, ולכן כל אירוע שבחורה קשורה בו אני מתייחס אחרת.
כלומר, לא שאני יוצא עליהן כמו משוגע על כל דבר קטן, אבל אני כן אדרוש פיצויים באם יהיה אירוע נוסף שמכבים עלי סיגריה (שזה התחליף הטוב לנקמה- רגשות אשם כבדים מאוד היו לי ועדיין מדי פעם יש קצת, על זה שלא עשיתי זאת אז).
באירוע אני רואה את עצמי מצטייר כמישהו שפוגעים בו והוא לא עושה כלום, לא מגיב ולא מרגישים אותו אפילו. כיבוי סיגריה זה דבר רציני. זה לא דריכה על הרגל במסיבה.
המסקנה שלי לאירוע הבא היא לערב מיד את החוק.

כשהגל של האובססיה יהיה שוב בתנופה אני שוב ארצה לכבות סיגריה על בחורה. במיוחד כשהן לבושות חשוף, ממש בא לי פשוט לכבות עליה סיגריה. מה כבר יקרה? בטבלת בעד ונגד יוצא 2בעד הביצוע ו7 נגד. יותר מדי סיכונים ,ויש לי יותר מדי מה לאבד. במיוחד שאני לומד במוסד נחשב ומתכנן פיתוח קריירה מתקדם ומעניין.
ואני גם מבין שזה לא בסדר לעשות ככה.
אני מאמין שכשאני אצליח עם בחורות והן לא ייתייחסו אלי כמו עכשיו, העניין יכול להיעלם מעצמו. אני אדבר מחר עם המדריך שטח שלי שזה שכיר חרב ששכרתי שיעזור לי בעניין זה.

QUETE:
אולי היא חייכה אליך
כי אתה חמוד

האמתי אולי

שאלות:
*עוד כמה זמן אני ארגיש שהאגו שלי פגוע, ושבטחוני העצמי נפרץ?

*האם תרופות יכולות לשנות לי עקרונות חזקים לכאורה, כמו זה שלפיו אני חייב לכבות סיגריה על בחורה כדי להרגיש טוב ולהגיד לעצמי שהנה הגבתי לאירוע?

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 17-05-2013 בשעה 01:41.
ישן 17-05-2013, 03:05
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "אני מדי פעם נפגש עם הפסיכולוג..."

עד עתה די נמנעתי מהאשכול הזה כיוון שאני לא יכול להכחיש שהוא הטריד אותי מאוד.

בנקודה זו אני רוצה להתערב ולציין בפניך מספר דברים:

ראשית - אם אתה מכבה על בחורה סיגריה במכוון - זו תקיפה, יתכן וזה אפילו נופל תחת תקיפה חמורה. אתה יכול למצוא את עצמך בקלות עם תלונה במשטרה, תיק פלילי, משפט ומה לא. אם אתה עושה את זה, סביר להניח שאתה תהרוס לעצמך את החיים באמת. אתה יכול למצוא את עצמך מאושפז בכפייה לזמן ארוך בבית חולים פסיכיאטרי - ותאמין לי, בתור מי שמכיר אנשים שאושפזו כך, בית חולים פסיכיאטרי זה אחד המקומות הכי נוראיים בעולם.

שנית - בהתחשב בכך שאתה מרגיש דחף חזק לעשות מעשה שאיננו רק בלתי חוקי אלא יגרום נזק לאדם אחר, אני חושב שיש לך בהחלט צורך בטיפול קבוע. אינני איש מקצוע ואני לא יודע לענות לך לגבי תרופות ודרכי טיפול, אבל אתה עצם העובדה שאתה מסוגל לשקול ברצינות לעשות מעשה אלים שיגרום נזק פיזי ונפשי לאדם אחר רק כדי "להרגיש טוב" פירושו שאתה לא מאוזן נפשית.

שלישית - גם אם תכבה סיגריה על מישהי, זה לא ישנה את מה שאתה מרגיש בפנים. אתה לא תרגיש יותר טוב כי הנה הגבת, אתה לא תרגיש יותר טוב כי החזרת. כל מה שתרגיש זה סיפוק רגעי, שיעלם בתוך שניות עד דקות ואז, נחש מה? עדיין תהיה לך הצלקת, עדיין תהיה לך הטראומה.
אם אתה מרגיש שאתה חייב לגרום נזק כדי לפצות על כך שנגרם לך נזק, את נמצא בנתיב הרסני שסופו, בסבירות גבוהה, יהיה הרס החיים שלך.

לדעתי הגיע הזמן שתתחיל לראות פסיכולוג באופן קבוע. ייתכן מאוד שפסיכולוג טוב יוכל לעזור לך.
אתה לא יכול להחליף טיפול פסיכולוגי בפורום הזה - אנחנו לא אנשי מקצוע, לא מכירים אותך ויכולתנו לעזור לך מוגבלת מאוד.

ישן 17-05-2013, 04:37
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי I WANT A CAR שמתחילה ב "אני מדי פעם נפגש עם הפסיכולוג..."

היי,

הבנתי שאתה מטופל אצל פסיכולוג, שקלת פעם ללכת לפסיכיאטר? למיטב הבנתי רק פסיכיאטר יכול לרשום כדורים.

*. "לכבות סיגריה על בחורה כדי להרגיש טוב ולהגיד לעצמי שהנה הגבתי לאירוע" זה לא עקרון חזק, זו דרך חשיבה מעוותת ומפחידה.

*. "במיוחד כשהן לבושות חשוף, ממש בא לי פשוט לכבות עליה סיגריה. מה כבר יקרה? בטבלת בעד ונגד יוצא 2בעד הביצוע ו7 נגד. יותר מדי סיכונים ,ויש לי יותר מדי מה לאבד. במיוחד שאני לומד במוסד נחשב ומתכנן פיתוח קריירה מתקדם ומעניין. " - אתה מבין מה אתה אומר? אתה מבין מה לא בסדר? אני באמת מתעניינת. כי הרושם שנוצר הוא שאתה רוצה שהמחשבות האלה יפסקו כי אתה חושש שתוציא את התכניות שלך לפועל וזה יפגע בך. אתה מבין שאתה מסוכן יותר לסביבה?

*. "אני אדבר מחר עם המדריך שטח שלי שזה שכיר חרב ששכרתי שיעזור לי בעניין זה." - שכיר חרב? שכרת בנאדם שיעשה מה? תוכל בבקשה לפרט?

*. "אדרוש פיצויים באם יהיה אירוע נוסף שמכבים עלי סיגריה" - תנסה אולי לעשות את ההפרדה. יש הבדל בין כיבוי סיגריה בזדון, הפעולה של הלחיצה של הבדל עד שהסיגריה תכבה על עור של בנאדם, לבין נגיעה של סיגריה תוך כדי ריקוד. אתה יכול לרצות לדרוש פיצויים כאוות נפשך, אני בספק שתראה שקל. במקום לתכנן את הפעם הבאה שבה "יכבו" עליך סיגריה, תנסה אולי להיות קצת יותר זהיר כשאתה במועדונים?

בהצלחה בכל מקרה.

נערך לאחרונה ע"י MiRi_GrEEn בתאריך 17-05-2013 בשעה 04:40.
ישן 18-05-2013, 10:26

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי MiRi_GrEEn שמתחילה ב "היי, הבנתי שאתה מטופל אצל..."

ציטוט:
ראשית - אם אתה מכבה על בחורה סיגריה במכוון - זו תקיפה, יתכן וזה אפילו נופל תחת תקיפה חמורה.
התכנון הוא, שהכיבוי סיגריה ייראה כאילו נעשה בלי כוונה.

הבנתי שאתה מטופל אצל פסיכולוג, שקלת פעם ללכת לפסיכיאטר? למיטב הבנתי רק פסיכיאטר יכול לרשום כדורים.
כמובן. שאלתי שאלה בתגובה הקודמת לגבי תרופות.

*. "לכבות סיגריה על בחורה כדי להרגיש טוב ולהגיד לעצמי שהנה הגבתי לאירוע" זה לא עקרון חזק, זו דרך חשיבה מעוותת ומפחידה.

*. "אני אדבר מחר עם המדריך שטח שלי שזה שכיר חרב ששכרתי שיעזור לי בעניין זה." - שכיר חרב? שכרת בנאדם שיעשה מה? תוכל בבקשה לפרט?
פשוט בנאדם שהולך איתי ורואה מה לא בסדר בדרך שאני מתחיל איתן ומכוון אותי להצלחה, והוא גם קצת כמו קואצ'ר.

*. "אדרוש פיצויים באם יהיה אירוע נוסף שמכבים עלי סיגריה" - תנסה אולי לעשות את ההפרדה. יש הבדל בין כיבוי סיגריה בזדון, הפעולה של הלחיצה של הבדל עד שהסיגריה תכבה על עור של בנאדם, לבין נגיעה של סיגריה תוך כדי ריקוד. אתה יכול לרצות לדרוש פיצויים כאוות נפשך, אני בספק שתראה שקל. במקום לתכנן את הפעם הבאה שבה "יכבו" עליך סיגריה, תנסה אולי להיות קצת יותר זהיר כשאתה במועדונים?
לפי מה שהבנתי גם מישהו שאוכל במסעדה ונשפך עליו מיץ יכול לדרוש פיצויים וזה סביר (החולצה שלו למשל נהרסה). אם בחורה מכבה עלי סיגריה היא אחראית לסימן שנשאר עלי. מי שמעוניין להעלים את הסימן בעזרת ניתוח, גם זה אפשרי ואני מאמין לא זול. וגם אם לא, במיוחד בנאדם שפגוע קשה מבנות ייפגע נפשי. יש עילה לדרוש כסף מהאחראית לנזק. (במיוחד אם האירוע גורם לכך שהנפגע זקוק לטיפולים אצל פסיכולוג ופסיכיאטר).

אני מן הסתם ניזהר עכשיו הרבה יותר בכל מקום, אבל אני לא יכול למנוע כל מקרה.

בהצלחה בכל מקרה.

כמו כן אני מעדיף לא להתעסק עם עניין ה-האם אני אקבל פיצויים על דבר כזה כי זה עיסוק שפוגע בי מאוד. התחלתי טיפול אצל פסיכולוג אני אנסה כמה שאפשר שהוא יהיה קבוע.

נערך לאחרונה ע"י I WANT A CAR בתאריך 18-05-2013 בשעה 10:48.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:30

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר