לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2013, 16:32
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אין באפשרותי לצערי..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אם אכן אתה רוצה - מדוע אינך עושה"

ולהם,לשמחתי, אין אפשרות בעיקר בגלל שאנחנו חזקים. אך גם בגלל שאנו שולטים במקומות אותם אתה מעוניין להחזיר (ואני נגד).

כל מה שאני רוצה לומר לך זה - שלמי שרוצה להשמיד אותך, אתה לא נותן מתנות ולא סיוע בדמות התקפלויות ונסיגות ועקירת יהודים וגירושם מבתיהם הלגיטימיים.

וכפי שגולדה ז"ל אמרה - קודם שיאהבו את ילדיהם יותר משהם שונאים אותנו, הדברים יראו אחרת..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-05-2013, 13:31
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "עד לאן העוות מגיע !!!"

1. למה אתה מתחבא מאחורי שטויות בנוסח "הממשלה אומרת"? אתה הרי נמצא ת"ק פרסאות שמאלה לשמאלנית שבמפלגות ישראל. אתה כתבת כאן שאין מה להתרגש מכך ש"פרטנר" רוצה להשמיד אותנו בנשק, שלצערו אין לו. אתה מכיר ממשלה אחת שלא רואה בעייה ברצון להשמיד אותנו?
2. הבולשיט עם ה"נשק התקפי" ממשיך להתמיה. לדעתך רובה סער הוא נשק הגנתי?...
3. שוב השקר המשעמם בדבר "התנגדות למדינה נקייה מיהודים". אתה תומך באספקת נשק לפלסטינים (כן, כן הממשלה מספקת בלה בלה בלה - אתה תומך בכך, מה לעשות), ותומך בפירוק היהודים מנשקם תוך השארתם בחסות פלסטינית. פרט לירי בראשם של אותם יהודים בעצמך, אתה תומך בכל שאר שלבי השמדתם...
4. אהא, אז אתה מבין שהוא ישמיד אותנו אם יוכל - ובכ"ז בעד להמשיך לתת לו נשק ושטח. זה היה יכול להיות מטריד, לולא המציאות מיקמה אותך בשוליים כ"כ זניחים (חרף הקביעות שלך כאילו אתה דובר הממשלה, ומבטא עמדותיה הרשמיות...).
ישן 14-05-2013, 15:12
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "1. למה אתה מתחבא מאחורי..."

1. אתה מכיר ממשלה אחת שלא רואה בעייה ברצון להשמיד אותנו?
===== אינני רואה. אף על פי כן החל ממנחם בגין כל ראשי הממשלה (כולל שמיר) פעלו ו/או לפחות
הצהירו על שאיפתן/פעילותן להסדר. האחרונים אף הצהירו שיש מקום למדינה פלסטינאית לצידנו
- בשטחים שיוותרו להם לאחר קביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל, בהסכמה.
2. הבולשיט עם ה"נשק התקפי" ממשיך להתמיה. לדעתך רובה סער הוא נשק הגנתי ?
===== קטונתי לקבוע מה נחשב כנשק הגנתי. אני סומך את ידי על החלטות המומחים לדבר - כל מה
שמאושר ע"י ממשלת ישראל איננו נשק התקפתי המסכן את בטחונינו ואת מדינתנו.
3. שוב השקר המשעמם בדבר "התנגדות למדינה נקייה מיהודים".
===== התמיכה שלך בהקמת מדינה ללא יהודים מתמיהה אותי.
המלצתי לכל היהודים כולל המרגישים עצמם כיהודים שיעלו לארץ ישראל ויתיישבו בתחומי
מדינת ישראל. כפי שבוחרים כלל יהודי העולם ועולים או שאינם עולים על פי שקוליהם (לעיתים
כדי סכון חייהם) - כך אני מצפה שיעשו היהודים שימצאו עצמם בתוך מדינה פלסטינאית.
תאמר, שסכויי הפגיעה בהם במדינה פ]לסטינאית, גבוהים מאשר בכל מדינה אחרת - הברירה
תמיד מצויה בידם.
4. אינני דובר הממשלה - אני פשוט תומך בצעדים הנראים לי כנכונים ומתנגד לאלו הנראים לי שאינם
נכונים. בכל מקרה אני סומך על כוחות הבטחון, שיושיעונו גם אם הממשלה תקבל החלטות לא נכונות.
ישן 14-05-2013, 18:20
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "1. אתה מכיר ממשלה אחת שלא..."

ציטוט:
אף על פי כן החל ממנחם בגין כל ראשי הממשלה (כולל שמיר) פעלו ו/או לפחות הצהירו על שאיפתן/פעילותן להסדר. האחרונים אף הצהירו שיש מקום למדינה פלסטינאית לצידנו - בשטחים שיוותרו להם לאחר קביעת גבולות הקבע של מדינת ישראל, בהסכמה.

הניסיון שלך להיתלות באנשים שאינך מסכים למילה מדרכם, היא בדיחה תפלה. מה שהציע בגין ומה שאתה מציע, לא נמצאים באותה גלקסיה. בגין, למשל, לא חשב שהשומרון זה "מחוץ לארץ ישראל", ובטח שלא חשב שצריך לייצר סכנה לחיי רבבות יהודים, ואז לצפות מהם להסיק מסקנות ולברוח לתוך הקו הירוק...

ציטוט:
קטונתי לקבוע מה נחשב כנשק הגנתי. אני סומך את ידי על החלטות המומחים לדבר - כל מה שמאושר ע"י ממשלת ישראל איננו נשק התקפתי המסכן את בטחונינו ואת מדינתנו.

כמה שאתה צנוע... מסתבר שרק מה שאמרו "הגדויילים שם למעלה", מייצג אותך ואת עמדותיך. לא נמאס להתחמק עם התירוץ הפתטי הזה? למה שלא תענה לשאלה הפשוטה-נורא מהו לדעתך נשק התקפי?

ציטוט:
המלצתי לכל היהודים כולל המרגישים עצמם כיהודים שיעלו לארץ ישראל ויתיישבו בתחומי מדינת ישראל. כפי שבוחרים כלל יהודי העולם ועולים או שאינם עולים על פי שקוליהם (לעיתים כדי סכון חייהם) - כך אני מצפה שיעשו היהודים שימצאו עצמם בתוך מדינה פלסטינאית. תאמר, שסכויי הפגיעה בהם במדינה פ]לסטינאית, גבוהים מאשר בכל מדינה אחרת - הברירה תמיד מצויה בידם.

והנה הקטע המופלא ביותר: מסתבר שארץ ישראל מפסיקה להיות א"י ברגע שמקימים שם עוד מדינה ערבית...
כמו כן מסתבר שדן (שתומך בחימוש הערבים ובפירוק נשקם של היהודים) מציע ברוב תמימותו ליהודים שחיים שם לברוח לפה, במידה ו"סכויי הפגיעה בהם במדינה פלסטינאית, גבוהים מאשר בכל מדינה אחרת". מזכיר במעט את הבן שרצח את הוריו וביקש רחמים עקב היותו יתום (או לחילופין את אחאב שיורש את כרם נבות אחרי שרצח אותו).
דן, מותר לך לתמוך ברצח המוני של יהודים שלא מסכימים איתך (או לחילופין בטרסנפר המוני להם). אתה לא חייב להסוות את עמדותיך - בטח לא בכזו צורה גרועה שכלל לא מסתירה את כוונות הזדון האמיתיות...

ציטוט:
בכל מקרה אני סומך על כוחות הבטחון, שיושיעונו גם אם הממשלה תקבל החלטות לא נכונות.

בוא לא נגזים - לו סמכת עליהם, היית פחות נחפז להשליך את כל יהבך על פיסות נייר קדושות שהערבים מבטיחים לקיים...
ישן 15-05-2013, 06:52

ארץ ישראל היא ארץ ישראל לנצח נצחים
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "[QUOTE]אף על פי כן החל ממנחם..."

אין לי אפילו בעיה לתחום אותה משתרעת על שתי גדות הירדן ואפילו מן הפרט עד היאור.
מדינת ישראל קיימת בתוך תחומי ארץ ישראל וככזאת (בגבולות סופיים, יציבים ומוכרים) תתקיים גם היא לנצח נצחים. התייחסויותיך כנגד מכתבי איננה מבטיחה זאת.
זאת לא הפעם הראשונה ואדגיש זאת שוב, למען אותם אלו שמקרוב באו לפורום או מרחוק ואשר שותים את מכתביך, כאילו הם דברי אלוהים חיים. מדינת ישראל ככזאת הוקמה וקיימת בתחומי ארץ ישראל ולא בחסד. אלא בזכות ההיסטוריה והתרבות של עם ישראל לדורותיו ובזכות הפיכתו של אדם אחד (אברם) לעם (החי במסגרת שבטית מובהקת) בתחומי ארץ ישראל.
אגב, עד היום אינני מבין מהי עמדתך בהקשר לייצובה של מדינת ישראל. מהן גבולותיה הסופיים, מה תהיה אוכלוסיתה ומה יהיה המשטר בה (במיוחד היחס למיעוט תחילה - זה שיהפוך לרוב בבוא היום).
ישן 15-05-2013, 10:26
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "ארץ ישראל היא ארץ ישראל לנצח נצחים"

מכיוון שאיש לא שואל אותך היכן גבולות א"י (מוזר שפתאום יש לך דיעות בעניין - חשבתי שגם כאן תספר לנו ש"קטונת"...), הרי שזה לא הדיון. יהודה ושומרון הן חלק מא"י גם אם תספר לנו שהן לא כאלה.
המשפט המרשים על קיומה הנצחי של מדינת ישראל, אם רק תגרש המון יהודים ותחמש המון ערבים, היא כמובן סוג של סיסמא דתית עבשה וחסרת פשר. אולי תספר לנו מהם צריכים להיות אותם גבולות לדעתך? אתה כותב כאן כבר שנים על הצורך לסגת והלקים עוד מדינה ערבית - ואף פעם לא מסביר לנו איזו הצעה יש באמתחתך, שגם הצד השני יסכים לה, ושתגרום לו לזנוח את שאיפותיו לבוא להיות במקומנו... בפעם ה4589698546: מה הגבולות ש-א-ת-ה (שים לב, לא הממשלה, אלא א-ת-ה) מציע?

עמדותיי בנוגע לייצובה של מדינת ישראל הן פשוטות: מדינת ישראל היא היישות הלגיטימית הנורמלית במזה"ת, והיחידה שקיומה מייצג צדק היסטורי. אין לי בדל של עניין בגורלן של שאר המדינות מסביב. שיגשגו או שייחרבו - זה לא מעניין אותי, כל זמן שהם לא יורים עליי (ואם הם יורים עליי, חובתי לדאוג לכך שהמחיר על כך יהיה כזה שהבא בתור יחשוב 7777 פעמים לפני שיחזור על היוזמה). זכותה של ישראל להגן על עצמה היא מוחלטת.
מכיוון שאין אפשרות שהצד השני יכיר בדורות הקרובים בגבולותיה, הרי שאין שום תוחלת בסימון גבולות (שבסה"כ יהוו נקודת פתיחה לגל התביעות הבא מצד האוייב). שטחי יהודה שומרון צריכים להשאר במצבם הנוכחי לטווח הנראה לעין. אין פתרון קבע עם הצד השני, כל זמן שהם חושבים שאנחנו זמניים פה. אין חומוס בדמשק, אין שלום של אמיצים. תכניס לך לראש - כל זמן שהם מאמינים שיש כאן מספיק שלומיסטים שיתמכו בכל תביעה טריטוריאלית שלהם - הם תמיד ידרשו עוד.
ישן 15-05-2013, 14:13

אכן יהודה ושומרון הן חלק מארץ ישראל, אבל לא בהכרח בשלמותם בתוך מדינת ישראל
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מכיוון שאיש לא שואל אותך היכן..."

1. יהודה ושומרון הן חלק מא"י גם אם תספר לנו שהן לא כאלה.
====== לעולם לא טענתי את מה שאתה מייחס לי
2. מהם צריכים להיות אותם גבולות לדעתך?
====== מספר פעמים ציינתי את המתווה הכללי - הדומה להצעת הסכם ג'נבה.
אתה שואל אותי לדעתי ולא לדעתם של אחרים.
אינני מדבר על נסיגה - אלא אל חזרה לגבולות שלדעתי יבטיחו את קיומנו בבטחון מירבי.
אינני מדבר להקים מדינה - אלא לאפשר הקמת מדינה בשטחים שלא יהיו בתחומינו.
אני שב ומדגיש שללא הסכמה לא יהיה הסכם והמצב הנוכחי ימשך עד ששני הצדדים יאמרו רוצה אנוכי. אני נגד הסכם בכל תנאי ונגד הקמת מדינה נקיה מיהודים.
בכלל מה חשוב מה אני מציע - ההצעה צריכה לבוא ממשלת ישראל. אני אקבל/אתמוך בה או לא אקבל, אם לדעתי היא תסכן את קיומנו.
3. עמדותיי בנוגע לייצובה של מדינת ישראל הן פשוטות:
מדינת ישראל היא היישות הלגיטימית הנורמלית במזה"ת, והיחידה שקיומה מייצג צדק היסטורי. אין לי בדל של עניין בגורלן של שאר המדינות מסביב. שיגשגו או שייחרבו - זה לא מעניין אותי, כל זמן שהם לא יורים עליי (ואם הם יורים עליי, חובתי לדאוג לכך שהמחיר על כך יהיה כזה שהבא בתור יחשוב 7777 פעמים לפני שיחזור על היוזמה). זכותה של ישראל להגן על עצמה היא מוחלטת.
====== תתפלא אבל (אולי בשנוי נוסח לא משמעותי) - אני מסכים להצהרה ה"בובסטית" שלך. ה"עוורון" שלך בקריאת התייחסיותי לא הצליח לזהות את העובדה, שמה שחשוב לי ביותר שלא יורים. לא אכפת לי גורלן של המדינות הסובבות אותנו ואפילו גורלם של הפלסטינאים. ההנחה הראשונה והבסיסית שלי היא טובתה של מדינת ישראל, אזרחיה וכל אלו שיבואו בשעריה (יהודים והמרגישים עצמם יהודים).
מבחינה אנושית צר לי על סבלותיהם של כל בני האדם באשר הם.
4. מכיוון שאין אפשרות שהצד השני יכיר בדורות הקרובים בגבולותיה, הרי שאין שום תוחלת בסימון גבולות (שבסה"כ יהוו נקודת פתיחה לגל התביעות הבא מצד האוייב). שטחי יהודה שומרון צריכים להשאר במצבם הנוכחי לטווח הנראה לעין. אין פתרון קבע עם הצד השני, כל זמן שהם חושבים שאנחנו זמניים פה. אין חומוס בדמשק, אין שלום של אמיצים. תכניס לך לראש - כל זמן שהם מאמינים שיש כאן מספיק שלומיסטים שיתמכו בכל תביעה טריטוריאלית שלהם - הם תמיד ידרשו עוד.
====== אתה מייצג גישה פסימיסטית ולא משאיר כל תקווה.
אני מסכים שעד שלא ימצא הפתרון - צה"ל וכוחות הבטחון חייבים להערך בצורה שתשמור על בטחוננו. אפילו אם הדבר כרוך בהמשך ישיבתם בשטחים שנכבשו ב-1967.
באשר לאוכלוסיה האזרחית הפלסטינאית יש לגלות יותר פתיחות ( שחרור עצירים שלא ניתן להעמעדם לדין במשך שנים; לאפשר בנוי ואפילו הקמת ערים לפחות בשטחים, שהממשלה הימנית ביותר אינה חושבת, על פי הצהרותיה, שאמורים להכלל בשטחי מדינת ישראל בעתיד הבלתי נראה לעין בעיניך; ועוד "מחוות" כל עוד אינן מסכנות את בטחונה של מדינת ישראל.

אחרי מספר סבובים במחזור הנוכחי - אין לי מה להוסיף. אני מציע לך להעמיק בקריאת דברי וגם להבינם ולהפסיק לייחס לי דברים שלא כתבתי וגם לא התכוונתי אליהם.

אגב, חלום חיי איננו לנגב חומוס בדמשק ואפילו לא בשכם - בירושלים "שלנו" (שוק מחנה יהודה) קיים החומוס הכי טוב בעולם.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 15-05-2013, 16:55
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "אכן יהודה ושומרון הן חלק מארץ ישראל, אבל לא בהכרח בשלמותם בתוך מדינת ישראל"

ציטוט:
מספר פעמים ציינתי את המתווה הכללי - הדומה להצעת הסכם ג'נבה. אתה שואל אותי לדעתי ולא לדעתם של אחרים. אינני מדבר על נסיגה - אלא אל חזרה לגבולות שלדעתי יבטיחו את קיומנו בבטחון מירבי. אינני מדבר להקים מדינה - אלא לאפשר הקמת מדינה בשטחים שלא יהיו בתחומינו. אני שב ומדגיש שללא הסכמה לא יהיה הסכם והמצב הנוכחי ימשך עד ששני הצדדים יאמרו רוצה אנוכי. אני נגד הסכם בכל תנאי ונגד הקמת מדינה נקיה מיהודים. בכלל מה חשוב מה אני מציע - ההצעה צריכה לבוא ממשלת ישראל. אני אקבל/אתמוך בה או לא אקבל, אם לדעתי היא תסכן את קיומנו.

אתה אשכרה לא מסוגל לתת מענה. שאלתי אותך על גבולות, ואתה עונה בכללי "דומה להסכם ז'נבה" (ההסכם שקובע שהגבול יעבור באמצע רחובות בירושלים, ויהפוך 150,000 ירושלמים לתושבי מובלעות - ובנוף סלמאה אלף ישראלים נוספים, כש110,000 ישראלים אחרים יעברו טרנספר). זה הסכם ז'נבה, שמן הסתם לא קראת מימיך או הסתכלת במפותיו...
המשחקים בסמנטיקה ("אני לא בעד נסיגה- אלא בעד חזרה"), מעבר להיותם משעממים - מלמדים עד כמה אתה מתקשה להגיד דברים ברורים. אתה לא אשם בכך, כמובן - אתה פשוט לא מכיר מספיק את החומר, ומעדיף להתחבא מאחורי סיסמאות.

ציטוט:
ה"עוורון" שלך בקריאת התייחסיותי לא הצליח לזהות את העובדה, שמה שחשוב לי ביותר שלא יורים. לא אכפת לי גורלן של המדינות הסובבות אותנו ואפילו גורלם של הפלסטינאים. ההנחה הראשונה והבסיסית שלי היא טובתה של מדינת ישראל, אזרחיה וכל אלו שיבואו בשעריה (יהודים והמרגישים עצמם יהודים).

מעבר לכך שרוב ההצהרה הזו אינו נכון קטגורית (אתה הבהרת באשכול זה ממש שאינך מוטרד מכך שהצד השני היה רוצה להשמידנו לו יכול היה, דבר שאמור לעורר דאגה בקרב מי שהכי חשוב לו שלא יירו עליו - הרי שחלקה השני של ההצהרה, מלמד אותנו שוב על שנאתך לרעיון של מדינת היהודים, באמצעותצ הסייפא: רצונך שיבואו "המרגישים עצמם יהודים", משפט שמשמעו הבאת מליוני ערבים ואפריקנים שיגידו שהם מרגישים נורא יהודים...

ציטוט:
אתה מייצג גישה פסימיסטית ולא משאיר כל תקווה. אני מסכים שעד שלא ימצא הפתרון - צה"ל וכוחות הבטחון חייבים להערך בצורה שתשמור על בטחוננו. אפילו אם הדבר כרוך בהמשך ישיבתם בשטחים שנכבשו ב-1967. באשר לאוכלוסיה האזרחית הפלסטינאית יש לגלות יותר פתיחות ( שחרור עצירים שלא ניתן להעמעדם לדין במשך שנים; לאפשר בנוי ואפילו הקמת ערים לפחות בשטחים, שהממשלה הימנית ביותר אינה חושבת, על פי הצהרותיה, שאמורים להכלל בשטחי מדינת ישראל בעתיד הבלתי נראה לעין בעיניך; ועוד "מחוות" כל עוד אינן מסכנות את בטחונה של מדינת ישראל.

אני מייצג את הגישה היחידה שיש בה תקווה: כל גישה שקוראת להמשך כניעות ונסיגות, היא בעצם השלמה עם החורבן בשלבים (או לחילופין אמונה דתית סהרורית כ"כ שאין טעם בכלל לראות אותה כתקווה, אלא אם כן, אנשים כמו דיוויד כורש הם בעיניך אנשים מלאי תקווה...). מכיוון שדבריך לגבי האוכלוסיה האזרחית הפלסטינית כוללים התייחסות גם למחבלים (מסתבר שגם הם אוכלוסייה אזרחית פלסטינית), הרי שחבל לשחת מלים על תגובה לגביהם - ובכ"ז אעשה זאת: הטרור שרצח בנו אלפים, בא כולו מ"אוכלוסיה אזרחית פלסטינית". איש לא אוהב להציב מחסומים, אבל מה לעשות שהם מונעים מעבר מחבלים? ההמצאה המפגרת של "הקמת ערים" הייתה אמורה לזעזע כל ארגון ירוק בארץ, שנורא מזדעזע מהקמת ערים באזורים ריקים, ולא כהחרבה ליישובים קיימים. מעבר לכך, אין לישראל בדל של עניין לאפשר תפיסת שטחים ריקים, באופן שמביא לסיכון חיי המתיישבים שגרים בסמוך.

באשר לדבריך על ירושלים שלנו: אזור מחנה יהודה בשנות החמישים, היה אזור ספר גדוש מסתננים מסוכנים דהגיעו מעבר לגבול (מרחק כמה מאות מטרים). יוזמת ז'נבה רוצה להחזיר לשם את הגבול. החומוס שלך יהיה כרוך בסיכון נפשות ממש, אם רק יקשיבו לעצותיך הנאורות לגבי חלוקת ירושלים (ושוב, אני נותן לך קרדיט שאין לחך מושג ירוק היכן עבר הגבול ב67 והיכן שאול אריאלי מיוזמת ז'נבה מציע שיעבור בעתיד...).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר