לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2013, 09:53
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
שלום, קוראים לי צ'אקי ואני גזען.

מכירים את זה שבסרטים/סדרות יש מפגשים של אלכוהוליסטים אנונימיים וכל אחד קם בתורו ואומר "שלום, אני X ואני אלכוהוליסט"? אז האשכול הזה הוא אותו דבר אבל לגזענים.

אז כן. אני גזען. אני יודע שזה לא דבר שיפה להיות ואני מבין שגזענות היא מדרון חלקלק כי ברגע שהאוכלוסייה מסכימה לאמץ לתוכה גזענות כלפי X זו רק שאלה של זמן עד שהיא תופנה גם כלפי Y ומשם אנחנו במסלול המהיר ליצירת מקום שלא כ"כ מגניב לחיות בו אבל למרות כל זה, אני גזען.

הגזענות שלי היא ביחס למגזר מאוד מסוים שבואו נאמר שאין בתוכו הרבה אנשים עם עיניים כחולות. אני לא מרגיש גאווה בגזענות שלי. אני לא מרגיש בושה בגלל הגזענות שלי. הגזענות היא פשוט חלק ממני. אני לא מתחבר עם אותם אנשים, אני לא מנהל איתם עסקים ואני אפילו לא מסוגל לסבול את הצליל של השפה שלהם.

נראה לי שחשוב לציין שאף אחד לא חינך אותי להיות גזען. דווקא להפך. מאז ומתמיד הסביבה עודדה אותי לא להיות גזען. ההורים, הגננת, המורים, האנשי חדשות בטלוויזיה - כולם ניסו לשכנע אותי שנטולי העיניים הכחולות הם אנשים ממש כמונו וצריך לקבל אותם בזרועות פתוחות.

למרות כל המאמץ לשכנע אותי שכולנו צרכים להתחבק ולשיר קומביה, אני לא מרגיש שאנחנו והם אותו דבר למרות שכולנו בני אדם כמו שאני לא מרגיש ששוקולד וחסה הם אותו דבר למרות ששניהם אוכל.

אז זהו. זה הוידוי שלי. אני מרגיש טוב יותר אחרי שפרקתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2013, 09:10
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "שלום, קוראים לי צ'אקי ואני גזען."

לי יש בעיה עם ערסים. ועם אנשים מתנשאים. כלומר: מרתיעים/מגעילים/מפחידים אותי אנשים עם סממנים של ערסים- קולניים, לא מנומסים, עצבניים, תוקפניים, מטופשים. אני מניחה שרוב הערסיאדה מורכבת מערבים מוסלמים ויהודים מזרחיים, למרות שנתקלתי בלא מעט רוסים ערסים(!).
בנוסף, כאמור, אני לא אוהבת אנשים מתנשאים. יש מצב שאני שונאת אותם יותר מערסים: אנשים שחושבים שהם טובים יותר מכולם, אנשים שיצחקו עלייך כי יש שיר של משה פרץ שאת אוהבת ואנשים שיגידו שאת סתומה כי את נהנת לצפות באח הגדול. כאלה ששוללים הכל וחושבים שהדרך שלהם היא היחידה וכל מי שקצת סוטה הצידה הוא ניאנדרתל. רוב הצהיבות הזאת באה לדעתי בדר״כ מאשכנזים.
לכן, אני חושבת שבטוח לומר, שאני שונאת פחות או יותר את כולם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:17

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר