לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-11-2012, 14:32
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
מבקשת המלצה לאנימה

אני יודעת שיש אשכול המלצות אבל הסתכלתי בו כבר כמה פעמים בעבר, וגם הנחתי שעקב זה שהפורום לא בשיא פעילותו, אף אחד לא יכעס

אז מאז שסיימתי לראות את שתי העונות של הבית המתוק של צ'י, שהצחיקו אותי לא מעט, החלטתי לחפש משהו חדש ואם אפשר אז קצת יותר בוגר ופחות גיל 12.
מפה לשם מצאתי המלצה על monster והתחלתי לראות. סיקרן אותי ממש,אבל עברו עוד פרקים, ועוד פרק ועוד פרק, ולא קרה כלום. ואז עברו עוד כמה פרקים.. ועדיין לא קרה כלום. האווירה הקודרת נשארה אבל התפתחות בעלילה לא הגיעה.

החלטתי לעשות אתנחתא ולחפש משהו מצחיק. באנטרנט ראיתי המלצות חוזרות על ouran high school, אבל אחרי צפייה בדבר הזה אני יכולה לדווח בוודאות על צניחה ברמת הIQ, למעט כמה רגעי שעשוע פה ושם.
בדקתי גם את ranma 1/2 אבל מדובר בסדרה עם בערך 8 עונות אותו הדבר. היה מצחיק קצת, שום דבר לא השתנה, ובסוף הפסקתי.

עברתי לחפש סרטים, ואומנם נהנתי מאוד מ Arriety the borrower של מיאזקי, אבל pom poco הטריד אותי ממש כשהרקונים החליטו לעשות טרנספורמציה לאשכים שלהם (...), ו world of OZ לא הפיל אותי מהכסא.
אה כן, ניסיתי לראות צ'וביטס, ומה שהתחיל כמשהו משעשע התחלף באמצע הסדרה לקטעי דרמה לא ברורים, בעיקר בגלל התבכיינות מצד הבחורות בסדרה על "למה הבחור אוהב את הרובוט שלו יותר ממני". צניחה בIQ כבר אמרתי?

ואחרי כל המרמור הזה.. יש לכם משהו להציע? ישי, תן איזו מילה טובה...
אגב, בסוף עברתי מסרטי אנימה והורדתי את stardust שהיה מאוד חמוד. אני חושבת שאקרא את הספר של ניל גיימן.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 26-11-2012, 17:22
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "מבקשת המלצה לאנימה"

תמיד שמח לתת מילים טובות!
אם את מחפשת סדרות הומוריסטיות נחמדות אז FULL METAL PANIC על עונותיה השונות היא די מצחיקה (גם אם לא מאוד אינטיליגנטית).
סדרות מצחיקות יותר ברמה הן סדרות SLICE OF LIFE למיניהן: AZUMANGA DAHIO וLUCKY STAR.
בסרטים פחות יצא לי להתעסק, אבל אני אוכל להמליץ על הרגילים - הסרטים של סטושי קון (MILLENIUM ACTRESS, PERFECT BLUE), וסרטים של ג'יבלי (כמו "TALES OF EARTHSEA")
אם את בקטע של דרמה (ואל תוותרי על מונסטר! אחת הסדרות הגדולות, ודווקא זה שהיא לוקחת את הזמן שלה עושה את האפקטים הדרמטיים להרבה יותר משמעותיים) אז אני חייב להמליץ על הסדרות שמופיעות באשכול המלצות - KAIBA, HAIBANE RENMEI שאין הרבה סדרות שמגיעות לקרסוליים שלהן.
ואם כבר בניל גיימן עסקינן - נסי את סדרת SANDMAN המעולה ואת "ספר בית הקברות" שיצא לאחרונה בעברית.

ואגב - אני היחיד ששם לב שבשנתיים האחרונות לא יצאה שום אנימה מעניינת או יוצאת דופן? אני עובר באופן די קבוע על הפריוויס של האנימות בכל עונה, וזה נראה כאילו הסדרות חוזרות על עצמן שוב ושוב, בלי משהו מקורי ומיוחד ששווה צפייה (חוץ מיאוסה. כפרעליו). אשמח לקבל המלצות על סדרות חדשות ולהתבדות...

מקווה שזה יספיק בינתיים בשבילך. ואיך יש לך בכלל זמן לראות אנימה עם הלימודים?

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 26-11-2012 בשעה 17:32.
חזרה לפורום
ישן 26-11-2012, 19:41

אתה יודע, בין האזעקות והטילים יש קצת זמן :)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "תמיד שמח לתת מילים טובות! אם..."

סתם, לא. אני בשנה של השלמת כמה קורסים בודדים, אז יש לי יחסית זמן פנוי.
בעניין גיימן - באמת חשבתי לשים ידיי על ספר בית הקברות. התחלתי לקרוא את העמודים הראשונים בעותק של מישהו אחר, ועכשיו אחרי אבק כוכבים אני די מתכננת עליו.

לגבי הסרטים - את perfect blue ראיתי ואהבתי. את tales of the earthsea ראיתי, אבל היה קצת כבד וארוך בעיניי. millenium actress כבר הפסקתי באמצע,

לגבי סדרות - את אזומנגה דאיו ראיתי ואהבתי. לאקי סטאר הוא לא סוג של אזומנגה דאיו ביותר צבעוני וטיפה פחות מוצלח? אני זוכרת שדובר עליו בפורום אז כשיצא. לא פוסלת לנסות אבל.
ל monster אני מוכנה לתת עוד צ'אנס אם אתה אומר שהוא כזה מוצלח. יש עוד סדרות בסגנון? (מותח, בוגר, קצת כמו death note?)
heibane renmei התחלתי בזמנו ונהניתי, אבל איפשהו איבדתי אותם באמצע. לא שיש יותר מדי איפה לטעות, סה"כ 13 פרקים. אני נותנת צ'אנס נוסף גם לזה

וזהו. את השאר רשמתי לי לבדוק. לך יש זמן כרגע לאנימה?
אה, ואגב, מאחר ואני יודעת שאתה בקטע של משחקי מחשב, אז רק למקרה שפספת יש כרגע autumn sale בsteam עם מבצעים לא רעים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

חזרה לפורום
ישן 26-11-2012, 19:59
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "אתה יודע, בין האזעקות והטילים יש קצת זמן :)"

Lucky Star היא אומנם מעט נחותה ביחס לאזומנגה, אבל יש לה ייתרונות משלה (כמו הLUCKY CHANNEL שיש בסוף כל פרק- אדיר).
בעניין סדרות בוגרות ומותחות - DARKER THAN BLACK ראית? העונה הראשונה מעולה, והשניה לא רעה.
יש גם את XXXHOLIC שהיא די טובה, ולמרות שיש בה מעברים בין החלקים הטפשיים לבין החלקים הבוגרים, החלקים הבוגרים טובים מאוד.
יש לי קצת זמן לאנימה. כרגע אני חונך בצאלים, כך שהלו"ז לא מאוד צפוף.
מה שכן, כרגע אין לי זמן למשחקים חדשים. AC:3 וBATMAN AC תופסים את כל זמני...
בהצלחה בלימודים ובהשלמות, ותשמרי עלי עצמך מכל מיני מרעין בישין מעופפים.

חזרה לפורום
ישן 11-12-2012, 04:19
  Solid_Dragon Solid_Dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "מבקשת המלצה לאנימה"

הי! חג שמח!. אז ככה. קודם כל גם אני לא אהבתי את מונסטר. אולי אתן לזה ניסויון חוזר (הגעתי למשהו כמו פרק 15 והפסקתי) בעתיד אבל אני מבין לליבך.

בקשר להמלצות. אם את מחפשת משהו מצחיק באווירה פרודיה\נעורים וכו' (שנוצר כקומדיה) הייתי ממליץ Great Teacher Onizuka או על סדרה מעט יותר גסה (מעט זה לשון המעטה) שיצאה לאחרונה בשם Seitokai Yakuindomo שאני מאד נהנה ממנה. יש כמובן עוד הרבה סדרות קלילות וכיפיות שלא נוצרו כדי להצחיק אבל משלבות סוג של קלילות שכזו שנשמע שאת מחפשת - הייתי למשל מסתכל על spice and wolf שיושבת טוב מאד על התחום הזה וגם משלבת עלילה ודיאלוגים מעולים (סיקרתי אותה לא מזמן פה בפורום בפוסט נפרד). אם את מחפשת סרט, שמעתי על המלצה טובה בשם eve no jikan, בעצם סדרה שחיברו אותה לסרט שאמור להיות מצויין (אני מחכה לסוף תקופת מבחנים שבוע הבא כדי לראות אותו).

על הדרך אמליץ לך גם על סדרה מעניינת שהיא לא לפה ולא לשם בשם denno coil - אני לא זוכר אם היא באשכול המלצות אבל סדרה ברמה מאד גבוה עם עלילה מאד סוחפת (לפחות אני מצאתי אותה סוחפת ).
כמובן שהרבה מהסדרות שבאשכול המלצות מצויינות - אני גם אומר שאם לא ראית עדיין את המסע של קינו (kino no tabi) או את מושישי (mushihi) אז צריך .

תהני!!

חזרה לפורום
ישן 19-05-2013, 11:21

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Solid_Dragon שמתחילה ב "הי! חג שמח!. אז ככה. קודם כל..."

היי! לא נראה לי שראיתי את התגובה שלך בזמנו. סליחה
אז ככה:
יש לי קצת בעיה עם סדרות שהם slow-paced. הסבלנות פשוט בורחת ממני כשלא קורה כלום, בגלל זה ניסיתי לראות את המסע של קינו ואת spice and wolf, ואת שניהן הפסקתי אחרי 3-4 פרקים. פשוט לא קורה כלום! זה להירדם מול המסך.

Great Teacher Onizuka זה הבחור הקריפ שרצה להיות מורה בתיכון לנערות בשביל להסתכל עליהן במדים, ובסוף נתקע עם גברים מגודלים? נראה לי שראיתי קצת מזה. את Seitokai Yakuindomo בדקתי עכשיו ב anime planet וקיבלתי את הרושם שזה גם מסתובב סביב קריפיים כאלה ואחרים. אבל אם זה מצחיק אני אנסה את זה

שאר הדברים לא מוכרים לי, אז אני חושבת שאתחיל עם Denno Coil ואתקדם משם. הרבה תודה על כל ההמלצות!

תודה פום (:

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר