לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2013, 10:19
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
באשכול הזה אתם לא תראו ציצים וזה באשמתכם.

הייתי היום בדואר וכשהגיע התור שלי ניגשתי לעמדה הפנויה ומיד הבחנתי בזה שהבחורה שמטפלת בי לובשת חולצה עם מחשוף מטורף שהציג את הרוב המוחלט של הסחורה שלה והיה שם הרבה סחורה. כאילו, הרבה.

הייתי עם הידיים על הדלפק ובאחת מהן החזקתי את הסמארטפון ומיד התעוררה בי דילמה - לצלם או לא לצלם?
המלאך הטוב שהיה על כתף שמאל לחש לי: "עזוב, בשביל מה לעשות את זה? אתה תביא את זה לפורום ומיד כל מיני נשמות טובות יתנדבו לסנגר על כבודה הנגזל של בעלת הסחורה ויגרמו לך להיראות רע. חוץ מזה, אחי, זה מעשה די קריפי".
המלאך הרע שהיה לי על הכתף הימנית לחש לי: "מה זה לא לצלם?! תצלם!! תצלם!!!!".

לא צילמתי. אני מקווה שאתם מרוצים מעצמכם.

אגב, הינה משהו שעבר בקריאה ראשונה בכנסת לפני כמה ימים: "הפצת סרטונים או תצלומים אינטימיים שלא בהסכמה מפורשת תוגדר כהטרדה מינית".
http://www.mako.co.il/special-mako-...0&pId=565984153
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-05-2013, 07:16
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=Samantha]אתה יודע..."

קראתי פעם שבאחוז גבוה של נשים קיימת מוכנות לעבור התנסות לסבית ושגם כאלה שלא ניתן לפקפק בסטרייטיות שלהן מסוגלות לפנטז על סיטואציה ארוטית עם אישה אחרת ולהתגרות מזה.

תדמיין שני תרחישים של מגפות: בראשונה כל הגברים בעולם נכחדים ובשניה כל הנשים בעולם נכחדות.
במסגרת תרחישים שכאלה נשים יהיו הרבה יותר פתוחות לרעיון של לקיים מערכת יחסים זוגית ואינטימית עם נשים אחרות מאשר גברים עם גברים אחרים.

אישה שבוחנת ציצי ותחת של אישה אחרת זה לא דבר שמקביל למצב של גבר שבוחן גבר אחר באותה צורה. אצלנו זה דבר שנחשב ומרגיש פסול ואצלן זה דבר שמרגיש סביר לגמרי, בין אם זה בגלל שככה הן "מתוכנתות" ובין אם זה בגלל שהחברה לא מציירת את זה כטאבו חריף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:53

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר