לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-05-2013, 19:15
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
האם יצא לכם לחשוב כמה לדור שלנו יש מזל שיש מצלמות לרגעים הכי חשובים?

ככגון:
ילד שנולד עד שהוא הופך לגבר וכיום הורה יכול לצלם את הילד שלו שעות על שעות ולשמור הכל.
מפגש משפחתי שבמקום התמונות יכולות להגיע לכולם.
גור כלבים חדש שאפשר לצלם מהזמן שהוא גור עד יומו האחרון איתך.

אפשר לצלם אלפי תמונות בחודש,ולצלם בוידאו כמה שעות כל יום בתאוריה בלי פחד שהקלטת תגמר או הסרט צילום יגמר כמו אצל ההורים שלנו או ההורים שלהם.

אצל סבתא וסבא שלי וסבא שלי ז"ל היו 50 תמונות.
אצל ההורים שלי יש 30 אלבומים של תמונות וכמה קלטות וידאו ישנות.
לי יש מהילדה שלי ז"ל יש אלפי תמונות,קטעי וידאו וזה רק מהשנים האחרונות שלה איתי בהן הייתה מצלמה דיגיטלית ואני רואה כיצד אנשים עם ילדים כיום מצלמים עם הטלפון שלהם או מצלמה קצת יותר טובה את הילדים כל יום.

המהפכה הדיגיטלית יכולה להיות גם טובה,אם משתמשים בה נכון ולדור הבא הסיפורים שנספר להם יהיו ויזואלים כמו שהם יוכלו לראות את בתים ישנים שלנו,גו המשחקים בו שיחקו כילדים, הבית של סבא וסבתא שלנו ודברים רבים אחרים שלא יהיו עוד עשרות שנים.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2013, 19:26
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "הפוך- כל פדיחה שתעשה תתועד..."

אני חולק עליך, תחשוב שמחר אתה הולך לקולנוע לראות סרט ופוגש משהי מדהימה ואתם הופכים לחבר וחברה והיא מצלמת אותך ואותה לא קלטות סקס אלא סתם אירועים מהיום יום ואתם עוברים לגור יחדיו והופכים לבעל ואישה, מגיעים ילדים, נכדים והכל מצולם בתמונות ווידאו. תוכל להביט בתמונות או בסרטים וידאו האלה כמה עשורים אחרי ולראות כמה היה לכם טוב יחד כאנשים זקנים ולהראות לנכדים שלך את ההיסטוריה שלך ושל הסבתא שלהם. האופציה לא הייתה קיימת עד שנת ה 2000,ואם תביט בחצי הכוס המלאה תבין כמה זה טוב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 20-05-2013 בשעה 19:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר