לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הכנס השנתי יערך בפאטיו של המבנה המרכזי ביד השריון בלטרון בתאריך 18/12/2017 שימו לב, להציג דגמים יוכל רק מי שחידש חברות לשנת 2018. שימו לב, להתחרות בתחרות יוכל רק מי שגם חידש חברות וגם מילא טופס מיוחד לרישום הדגם. יש למלא את הטופס עבור כל דגם ודגם. ניתן לשלם באמצעות PAYPAL. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > דגמים לבנייה עצמית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2013, 01:12
  jadadaia jadadaia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.11
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי watchtower שמתחילה ב "שתי שאלות בנושא צביעה/גימור"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי watchtower
1. למישהו יש טיפ איך ניתן לקבל אפקט של אייר בראש ללא איירבראש? (אפילו בערך, אפילו שברור שאין כמו האפקט המקורי)
2. איך ניתן לשמור על הדגמים מהצטברות מסיבית של אבק במשך השנים? האם ליישם עליהם חומר גימור כלשהו? אין לי אופציה של לשמור אותם בארון ויטרינה או משהו כזה. הם חשופים על גבי מדף.

נעבור לשאלה שנייה כי את הראשונה בליינד אני לא יודע( מבוסס על הגשש החיוור .... מי שמכיר)

עם הדגמים שלך חשופים על המדף(כמו אצלי), אין מצב שהם לא יקבלו "קצת" אבק.
אצלי, פעם בשנה הם עוברים שטיפה עם זרם חלש ושפשוף עם האצבע וכיור סגור עם פקק, כי כמעט תמיד אצלי בלי לשים לב, אני מאבד איזה אנטנה או טיל .... שטיפה של 50 ויותר חתיכות מתחילה לעצבן מתישהו

כל זה אני עושה ביודעי שדגמיי מצופים בלכה ולכן המדבקות מוגנות ואין לי חשש שאחת מהן תרד

חוקי החתימות כאן: http://www.fresh.co.il/vBulletin/t-...%A4%D7%A8%D7%A9

באם תחזיר את חתימתך שאינה לפי הכללים למרות שהוזהרת בעניין, למרות שהיא הוסרה, ולמרות שהודעה זו היא אזהרה שנייה, נאלץ לחסום אותך משימוש באתר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-05-2013, 07:41
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר מנהל שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי watchtower שמתחילה ב "שתי שאלות בנושא צביעה/גימור"

"אפקט אירבראש" אני מבין שאתה מתכוון לגבולות מטושטשים במעבר בין הגוונים השונים בצביעת סכימת הסוואה.
אני משתמש בעיקר במכחולים ומעט מאד באירבראש.
לגבי צביעה רגילה (ללא סכימה כל שהיא-כאשר הגוון הוא אחיד) לא צריכה להיות כל בעיה בתנאי שמקפידים על הכללים המופיעים כאן: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...140#post3962345

כאשר מדובר בדגם הדורש סכימת הסוואה, הכללים לא משתנים, אולם בנוסף אני משתמש בשיטת "דרי בראש" כדי לטשטש את הגבולות כאשר תמיד הגוון הכהה יהיה מעל הגוון הבהיר.

הדגם המופיע כאן, נבנה במיוחד כדי להדגים את הטכניקה הזאת (לפני כמעט 25 שנה).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כמו כן יש כאן דוגמאות של סכימת הסוואה גרמנית שבה "הכתמים הכהים" נעשו בשיטה הזאת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י שמולביץ אשר בתאריך 26-05-2013 בשעה 07:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר