לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2013, 19:49
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי White-Crow שמתחילה ב "[QUOTE=שימי]1. מי אמר לך..."

1. זו הייתה תהיה - רצון לדעת - והתהיה הזו לא קשורה בכלל לחלק השני (וההרבה יותר חשוב) של השאלה שלי:

2. אז מה אם זה יוצר על ידי Wacom - מי אמר שהמטרה של היצרן הייתה שהרוכש של מכשיר נוט 2, תהיה, לחבר את זה איכשהו למחשב, כאילו שהיה לוח Wacom רגיל (מוצר לא זול בעצמו), ובכך לפגוע במכירות של חברת Wacom?

יש סיבה טובה שאני אגיב לנושא, כי אתה סוג של משמיץ את המכשיר בכך שאתה אומר שאי אפשר לנצל אותו "כמו שצריך" - כשאתה קובע ש"כמו שצריך" זה ממש לא מה שהתכוון המשורר שתפר את הפונקציונליות הזו לתוך המכשיר (וכמובן שעשה זאת כדי שאפשר יהיה להשתמש בלוח במכשיר שאיתו קנית אותו. וכאמור, הוא עובד טוב, ואת זה אני אומר בתור אחד שמחזיק אחד כזה ביד...)

נ.ב. אדרבה, אתה תמיד יכול לכתוב אפליקציה שתרוץ במקביל על שני המכשירים ותאפשר לך את זה - למרות שלא זו הייתה המטרה שלשמה הוכנס הפיצ'ר הזה למוצר. ברוך הבא לעולם הפתוח, שבו אפשר להתקין כל אפליקציה שאתה רוצה על המכשיר. או לנסות להשתמש בדברים קיימים, סטייל זה: http://avatron.com/apps/air-display (לא בדקתי)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר