לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2013, 13:26
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי GIR שמתחילה ב "זאת לא פגיעה משמעותית באיכות..."

הוא לא רק איבד עין, הוא איבד רבע מהפרצוף שלו. איך הוא אוכל, מתקלח, עובד- אני לא יודעת. זה לא רק לאבד יד, או רגל.. מילא רק היה מאבד עין.

אני מאמינה שיש לזה גם השפעה על מערכות יחסים במשפחה, עם החברים, עם הסביבה ובעבודה. לגבי כמה הוא בריא עכשיו- לא כתבו. האם הוא ניצח לחלוטין את הסרטן? אני בספק. סרטן, במיוחד אחד אלים, ממה שאני מכירה- לרוב חוזר.

גם שיתוק ואלצהיימר זו פגיעה משמעותית. למרות שעם צורות מסוימות של שיתוק אפשר להתמודד מאוד יפה ואלצהיימר אינו עניין של בחירה.

אני לא אתיימר להכניס את עצמי למצב שלו, אבל אני באמת תוהה האם היה לי אומץ לעבור טיפול שכזה בשביל עוד כמה שנים לחיים שלי.

אגב, מה הטעם בלצלם אותו? במסגרת מה רצו לצלם אותו? לא נתנו מידע רפואי, לא נראה כמו סרט דוקומנטרי, לא ביקשו כספים לגיוס.. סתם "פריק שואו"? באמת טראש "במיטבו".

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 31-05-2013 בשעה 13:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-05-2013, 14:12
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי GIR שמתחילה ב "זאת לא פגיעה משמעותית באיכות..."

לא פגיעה משמעותית?
1. תחשוב מה זה לקום כל בוקר ולראות שאתה לא שלם. הוא בטח צריך להחליף תחבושת לפחות איזה פעמיים ביום בשביל למנוע זיהומים.
2. המסכה שהכינו לו ממש לא תציל אותו מלעג של אנשים חסרי טאקט. כל פעם שהוא ייצא לרחוב אנשים יסתכלו עליו, יצחקו עליו או ירצו לדעת מה קרה לו. הוא לא יוכל לברוח מזה.
3. הוא אפילו לא יכול לאכול! תחשוב מה זה לעבור עד סוף החיים שלך ליד מקום של שווארמה/פיצה, להריח את הריח ולדעת שאף פעם לא תוכל לתת ביס...
4. הלשון שלו נמצאת בתנועה בלתי פוסקת כי אין לו איפה פשוט להניח אותה. זה בטח מטריף אותו.
5.הוא גם לא יכול להתקלח בצורה נורמלית כי מים וסבון יכולים להיכנס לתוך הפרצוף שלו.
6. מה אם למשל הוא יוריד לרגע את המסכה וזבוב, יתוש או חרק אחר יכנס פנימה? איך מוציאים אותו??!#??

אני רוצה להאמין שאתה סתם בקטע של
ישן 31-05-2013, 22:21
צלמית המשתמש של GIR
  GIR GIR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.10
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "לא פגיעה משמעותית? 1. תחשוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'אקי.
לא פגיעה משמעותית?
1. תחשוב מה זה לקום כל בוקר ולראות שאתה לא שלם. הוא בטח צריך להחליף תחבושת לפחות איזה פעמיים ביום בשביל למנוע זיהומים.
2. המסכה שהכינו לו ממש לא תציל אותו מלעג של אנשים חסרי טאקט. כל פעם שהוא ייצא לרחוב אנשים יסתכלו עליו, יצחקו עליו או ירצו לדעת מה קרה לו. הוא לא יוכל לברוח מזה.
3. הוא אפילו לא יכול לאכול! תחשוב מה זה לעבור עד סוף החיים שלך ליד מקום של שווארמה/פיצה, להריח את הריח ולדעת שאף פעם לא תוכל לתת ביס...
4. הלשון שלו נמצאת בתנועה בלתי פוסקת כי אין לו איפה פשוט להניח אותה. זה בטח מטריף אותו.
5.הוא גם לא יכול להתקלח בצורה נורמלית כי מים וסבון יכולים להיכנס לתוך הפרצוף שלו.
6. מה אם למשל הוא יוריד לרגע את המסכה וזבוב, יתוש או חרק אחר יכנס פנימה? איך מוציאים אותו??!#??

אני רוצה להאמין שאתה סתם בקטע של

זאת פגיעה אבל היא בעיקר אסטטית, עיוורון לדוגמא נראה לי הרבה יותר נוראי ולא תחשוב שעיוור יעדיף למות מאשר לחיות כעיוור, נכון?

כאשר הוא פתח לא היה בשר חשוף אז אני לא חושב שיש סכנה לזיהומים כנראה שהוא הוא מחליף כי התחבושת מתלכלכת מהלחות בחלל הפה אבל לא נראה לי כאילו הוא כל הזמן מחליף ואת המסכה הקבועה לא יהיה אפשר להוציא אז כנראה שאין צורך להוציא

עם המבטים אפשר לחיות בקלות, אני בכלל לא סופר אותם כחיסרון

הוא יכול לאכול כמעט רגיל, פשוט אין לו את כל השיניים, ובטח אפשר לשים גם שיניים תותבות כמו המסכה

קיצר לטעמי כל עוד אפשר לתפקד עצמאית אין סיבה להתאבד, אם התפקוד העצמאי נשלל לכל החיים ואין סיבה להאמין שהוא יוכל לחזור כבר עדיף למות

ישן 01-06-2013, 05:55
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי GIR שמתחילה ב "[QUOTE=צ'אקי.]לא פגיעה..."

אם הייתי הופך לעיוור לא היה יותר שום טעם לחיים שלי. אתה לא יכול לראות את העולם, נשים, פורנו, סרטים, סדרות, חרא של כלבים כשאתה הולך ברחוב... זה סיוט. אתה גם הופך לנטל בלתי פוסק על הסביבה שלך וכולם כל הזמן מרחמים עליך. יש מצב שזה מה שהיה דוחף אותי אל הקצה - זה שכל הזמן מרחמים עלי. גם הידיעה שיש סביבך אנשים שבשקט בשקט, בינם לבין עצמם, היו מעדיפים שפשוט תעלם כדי שתפסיק להיות עליהם נטל, זה גם סוג של עינוי.

אתה מפתיע אותי. נראה שהרצון לחיות בכל מחיר הרבה יותר חזק אצלך מאשר אצל אחרים. תזכיר לי לא להיתקע איתך בבונקר תת קרקעי אחרי שואה גרעינית עם מעט קופסאות שימורים. נראה לי שאתה לא תהסס בכלל לפני שתדקור אותי בגב בשביל שיהיה לך יותר קופסאות של שעועית וקוביות אננס
ישן 01-06-2013, 12:20
צלמית המשתמש של GIR
  GIR GIR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.10
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "אם הייתי הופך לעיוור לא היה..."

נראה לי שעם עיוורון אפשר לתפקד
אין פורנו אבל יש זונות ואתה יכול לדמיין שהן נראות טוב
אתה לא רואה סרטים/סדרות אבל אפשר להבין אותן משמיעה
נראה לי שמה שהכי מחרפן זה אי הידיעה אם יש איתך בחדר מישהו שקט מאוד
ועיוורים לא צריכים טיפול סיעודי בכל רגע ואפילו יכולים לחיות לבד אז לא נראה לי שיש כאלו שרוצים שהם ימותו בשביל שלא יהיו עול (למרות שבטח יש מכל הסוגים)

לא נראה לי שיש לי רצון מטורף לחיות, לדומא בבונקר עם שואה גרעינית כשאני יודע שאין סיכוי שאצא ממנו ואשרוד וכל החיים אוכל את קופסאות השימורים אני יכול לראות את עצמי מנסה לרצוח את כולם, אם אצליח אעשה משתה ואלך לטיול בחוץ ואם אכשל אקבל ארוחה אחרונה ויזרקו אותי לטיול בחוץ

ישן 02-06-2013, 12:03
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 113 שנכתבה על ידי liorif שמתחילה ב "ייקס....זה היה קרוב"

דבר כזה קרה לי עם הכלבה שלי!!

אני שונאת מעליות, תמיד לוקחת את המדרגות אם מתאפשר לי. לפני 2-3 שנים הוצאתי את הכלבה שלי לטיול, היא כבר אז הייתה מאוד זקנה (16-17) אז היא לא הייתה מוכנה לעלות במדרגות. וויתרתי לה ונכנסתי למעלית.כשבאתי לצאת היא לא הייתה מוכנה, היה לה מאוד קשה לזוז וזו הייתה תקופה שהיא בעיקר עמדה במקום ורחרחרה את האוויר. אני כבר מחוץ למעלית, מושכת את הרצועה- לא יוצאת. המעלית החלה להסגר, הושטתי את היד כדי לעצור. אבל לא, המעלית השטנית המשיכה להסגר לי על היד. במחשבה שיהיה מאוד עצוב לאבד גם כלבה וגם את היד שלי, הצלחתי לחלץ בשנייה האחרונה את היד תוך כדי נסיון נואש לזרוק את הרצועה חזרה למעלית כדי שהיא לא תתקע בשום דבר ותחנוק את הכלבה שלי (כי בנתיים כנראה דיירת מהקומות העליונות הזמינה את המעלית..).
הלולאה של הרצועה בכל זאת נשארה בחוץ. בהיסטריה אני לוחצת על המעלית שתפתח שוב, אבל היא רק עולה למעלה (תו"כ שאני רואה את הרצועה עולה יחד איתה). בפאניקה מוחלטת אני רצה לקומה הבאה, מזמינה את המעלית (בנתיים בראש עוברים לי 20 אלף תרחישי אימה), מוצאת מעלית ריקה. נרגעת (עדיף על גופה חנוקה) ורצה למצוא את הכלבה שלי.

אישה שאני נתקלת בה בחדר המדרגות ספרה שהיא ראתה את הכלבה במעלית ואע"פ שהיא נורא מפחדת מכלבים היא הוציאה אותה מהמעלית ובחרה להמשיך במדרגות. בקומה הרביעית אני מוצאת את הכלבה המטומטמת שלי בוהה באוויר.

מאז אני לא נכנסת למעלית, עד שהיא נפטרה לקחתי אותה תמיד על הידיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:02

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר