לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-06-2013, 03:10
  BlueDog BlueDog אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.13
נשים גורמות לבעיות(?)

קודם כל חשוב לי לציין שכותרת הפוסט היא על מנת למשוך את תשומת ליבכם.
יש לנו הרבה בעיות בחיים אך משום מה אנחנו מוטרדים מעניין הזוגיות בצורה מוגזמת לדעתי.
שמתי לב שרוב הפוסטים פה נגרמים עקב בעיות שבינו לבינה.
זה גורם לי לשאול את עצמי כמה שאלות:

א. למה אנחנו מוטרדים? זה נורא להיות לבד?

ב. מה נשים רוצות? למה אנחנו צריכים להרגיש שאנחנו מתאמצים כל כך על מנת להכיר אתכן?
הרי גם לך כדאי להכיר אותי- תמיד כיף להכיר אנשים חדשים.
ג. תופעה שצוברת תאוצה - בחורות צעירות עם גברים מבוגרים יותר :
מדוע בחורה בת 22 לא מוכנה לשמוע על משהו בטווח גלאים שלה? יש לי בשורות בשבילכן, אתן לא בוגרות כמו שאתן מתיימרות להיות. ביטחון כלכלי זה הרבה אבל לא צריך לחשוב על זה עכשיו, צריך לצמוח ביחד כזוג.

ד. יצאתי עם בחורה או שתיים בחיים שלי ואני משתדל לכבד את כולן. אבל ניראה שמאוד קשה למצוא משהי פשוטה וחכמה. גרתי בחו"ל תקופה ארוכה ובנות כאלו היו בשפע.. מהנסיון שלי ואני מדגיש *שלי בלבד* הבחורות שפגשתי מתנהגות כמו ילדות אמריקאיות בנות 16. הכל סובב סביב חיצוניות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-06-2013, 16:10
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BlueDog שמתחילה ב "נשים גורמות לבעיות(?)"

להתחיל דיון בפרובוקציה, מבטיח..

למה אנחנו מוטרדים להיות לבד? זו באמת שאלה טובה. לא פעם אני מוצאת עצמי מתחבטת בשאלה הזו. אני מניחה שזה פשוט כיף להיות נאהב, זה כיף להרגיש נחשק, חלק מצמד, מישהו שרוצים בקרבתו ונזקקים לו. נגזרת מכך- עלייה בביטחון העצמי, בביטחון הכללי, תחושת עצמאות. יש המון רגשות נלווים לזוגיות, שגורמים לנו להרגיש טוב יותר עם עצמנו.

מעבר לכך, אני מאמינה שהתרבות שוטפת לנו את המח ב"זוגיות!", "אהבה", "זוגיות!" "אהבה". סרטי הקיטש האמריקניים עושים אידאליזציה לזוגיות, כל שיר עכשווי מדבר על אהבה. מטפטפים לנו בכל צעד ושעל כמה מין זה נפלא, כמה חשוב להיות נחשק. בהקשר זה, הסתכל על פרסומות- מה נושא הפרסומת הנפוץ ביותר? נכון. יחסים רומנטיים, גברים-נשים, תשוקות.

עכשיו תסתכל על הפרט. מוצף בכל המסרים האלו. אחת השאלות החוזרות שאני נשאלת זה אם יש לי בן זוג. זו גם השאלה שמעסיקה הכי הרבה את המשפחה והחברים. פשוט טפטוף יומיומי.. עכשיו לך תלחם נגד זה.

אתעלם מהחלק השני כי השאלות שלך נורא צרות ולא משנה מה אגיד, בסוף אמצא את עצמי מותקפת באופן אישי.. בהצלחה עם החיפוש!

ישן 15-06-2013, 18:38
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
יש לך אייסי? :)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "להתחיל דיון בפרובוקציה,..."

מסכים עם (כמעט) כל מה שכתבת
המחלוקת שלי זה עם הפיסקה האחרונה בה את מכלילה שמוטרדים מעצם הלבד
אני לא חושב שזה כל כך מטריד אלא אפילו להפך גם,אפשר לעשות דברים שלא נוהגים לעשות יחד
כמו ללכת לסרטים מסויימים שאתה לא מרגיש לצאת בנוח עם בת זוג אם מדובר על סרט אימה למשל,התמקדות בדברים שלא יסיחו את דעתך ועוד ככל שאפשר להעלות על הדעת
נכון,אהבה וזוגיות הפך להיות האידיאל ולא סתם יש לנו את הוולנטיין וט"ו באב ואף "יום האדם הבודד"
אבל הגישה של לנחש מה חושב הצד השני זה מוטעה.
הרי מן הסתם אם תנסה להיות משהו שאתה לא רק כדי לנסות להרשים מישהי,בסוף זה יתגלה אז מה עשינו פה?

ישן 15-06-2013, 21:10
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "יש לך אייסי? :)"

אני לא מכלילה, חלילה. אני רק אומרת שהרבה אנשים שאני מכירה מאוד מתוסכלים מלהיות לבד. בלי להכנס לפרטים, יש מקרים עוד יותר קיצוניים שאומרים שבלי חבר הם מרגישים לא טוב.

באופן כללי אני ממש בדעתך.. יש לי את השגרה שלי, את החיים שלי, אני מנהלת את הזמן שלי איך שאני רוצה.. להיות חלק מזוג זה דבר נפלא, אבל גם מגביל לפעמים. אחת הסיבות שלא התעניינתי בזוגיות בצבא הייתה כי יצאתי 10-4והמשמרות שלי במהלך היום היו מאוד תובעניות. לא היה לי כוח לנהל גם מערכת יחסים ולזגזג בין משפחה-חברות-חבר-צבא.

יחד עם זאת, הצורך שלנו בקרבה חזק מאוד. מהווה מועמד חזק במשוואה של מערכת יחסים מול התפתחות אישית..

ישן 15-06-2013, 17:53
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי BlueDog שמתחילה ב "נשים גורמות לבעיות(?)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BlueDog
קודם כל חשוב לי לציין שכותרת הפוסט היא על מנת למשוך את תשומת ליבכם.
יש לנו הרבה בעיות בחיים אך משום מה אנחנו מוטרדים מעניין הזוגיות בצורה מוגזמת לדעתי.
שמתי לב שרוב הפוסטים פה נגרמים עקב בעיות שבינו לבינה.

אודה על האמת, בגלל הפרובוקציה הזו התכוונתי להתעלם מהאשכול שלך. בחרתי שלא רק בגלל תגובתה של יעלי מעליי.

ציטוט:
זה גורם לי לשאול את עצמי כמה שאלות:

א. למה אנחנו מוטרדים? זה נורא להיות לבד?

יש ספרים שלמים שנכתבו על השאלה הזו. הצורך בזוגיות הוא צורך קמאי הטבוע עמוק בגנים שלנו. זה איננו דבר חדש (ראה לדוגמא, כבר בספר בראשית העובדה הזו מוזכרת שכן "לא טוב היות האדם לבדו"). האם בלתי אפשרי להיות לבד? האם זה נורא? תלוי את מי תשאל. אני מכיר אנשים שנשארו רווקים כל ימיהם ולא היו מסכנים כלל וכלל, ואני מכיר אנשים שבלי זוגיות לא מוצאים את עצמם. התשובה לשאלה שלך היא אישית ושונה לכל אדם ואדם. אני יכול לומר לך שהייתי סבבה כשהייתי לבד ושאני מאושר עם אישתי.

ציטוט:
ב. מה נשים רוצות?

זו פשוט שאלה מטופשת. מה זה "מה נשים רוצות"? מה, נשים הן בובות שמיוצרות במפעל וכולן רוצות אותו הדבר בדיוק?
תענה לי אתה - מה גברים רוצים?

ציטוט:
למה אנחנו צריכים להרגיש שאנחנו מתאמצים כל כך על מנת להכיר אתכן?
הרי גם לך כדאי להכיר אותי- תמיד כיף להכיר אנשים חדשים.

א) אם אתה מתאמץ, כנראה שאתה עושה משהו לא נכון... להכיר אנשים, באופן כללי, זה די פשוט ונחמד ולא דורש מאמץ.
ב) זה לא תמיד כיף להכיר אנשים חדשים. למעשה, חלק גדול מהאנשים שאתה תפגוש במהלך חייך יהיו אנשים שלא ימצאו חן בעיניך. יש הרבה פוצים, הרבה אנשים טיפשים והרבה אנשים רעים בעולם. אם באופן עקבי אנשים מרגישים לא בנוח להכיר אותך, אולי אתה משדר משהו לא בסדר?

ציטוט:
ג. תופעה שצוברת תאוצה - בחורות צעירות עם גברים מבוגרים יותר :
מדוע בחורה בת 22 לא מוכנה לשמוע על משהו בטווח גלאים שלה? יש לי בשורות בשבילכן, אתן לא בוגרות כמו שאתן מתיימרות להיות. ביטחון כלכלי זה הרבה אבל לא צריך לחשוב על זה עכשיו, צריך לצמוח ביחד כזוג.

ראשית, זו לא תופעה חדשה. זו תופעה שהייתה קיימת מקדמת דנא. אם כבר, דווקא התופעה ההפוכה של גברים צעירים עם נשים מבוגרות היא זו שהולכת וצוברת תאוצה.

שנית, עוד לא פגשתי אף בחורה שפוסלת על הסף מישהו בטווח הגילאים שלה רק בגלל גילו.

שלישית, מה לעשות, בניגוד לאשלייה שלך, נשים בנות 22 יכולות להיות הרבה יותר בוגרות מגברים בני 22. הרבה פעמים גבר בגיל עשרים הוא עדיין נער חרמן וחסר אחריות.

רביעית - ביטחון כלכלי זה הרבה יותר מכפי שאתה מבין. אף אישה לא רוצה למצוא את עצמה בגיל 30 עם ארבעה ילדים ובלי הכנסה טובה, ובצדק. זה שאתה לא מסוגל לחשוב עשר שנים קדימה זו לא נקודת זכות.

ציטוט:
ד. יצאתי עם בחורה או שתיים בחיים שלי ואני משתדל לכבד את כולן. אבל ניראה שמאוד קשה למצוא משהי פשוטה וחכמה. גרתי בחו"ל תקופה ארוכה ובנות כאלו היו בשפע.. מהנסיון שלי ואני מדגיש *שלי בלבד* הבחורות שפגשתי מתנהגות כמו ילדות אמריקאיות בנות 16. הכל סובב סביב חיצוניות..

מה אגיד לך, אין דבר כזה פשוטה וחכמה. אישה פשוטה היא אישה לא חכמה (וזה לא תמיד דבר רע). אישה חכמה היא אישה מורכבת. אי אפשר להפריד בין השתיים.
אצל רוב הנשים לא הכל סובב סביב החיצוניות אבל אצל כל הנשים, אם אתה משדר משהו שלילי, אתה נכשל עוד לפני שניסית.
זה לא שכל הנשים רעות, טיפשות או שטחיות. זה אתה שמשדר משהו לא מושך. אם אתה גורם להן להרגיש מאויימות, לחוצות או סתם לא בנוח, בטח שזה לא יצליח לך איתן.

תעבוד על עצמך, תהיה מודע לאיך אתה נתפס אצל הסביבה ומה אנשים קולטים ממך. אם אתה תשדר משהו חיובי, זה לא ישנה בכלל איך אתה נראה....

ישן 11-07-2013, 00:16
  משתמש זכר WonderAndroid WonderAndroid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.13
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "לא יכולתי לנסח זאת טוב..."

מי שפתח את האשכול - התגובות פה של הבנות רק מוכיחות כמה אתה צודק
אל תחפש אינטלקטואליזם בבחורות "חכמות" שעולמן עוסק בין היתר בדברים מתוחכמים כמו האח הגדול
מה שהן מחפשות בקשר זוגי זה עבודה, מכונית, כסף, שיקחו אותן לחוץ לארץ
תורידו את הציפיות שלכן. הבעיה בכן לא בנו
כל יום נכנסות כל הבנות לפייסבוק עם איזה סטטוס "בוקר מושלם )))))" או תמונה כדי לקבל לייקים
הצביעות משתוללת אתן תעשו הכל כדי לצאת מושלמות בתכלס אתן ריקות מתוכן
ההגדרה של סרטי נעורים אמריקאים מדוייקת זה הwanna be החדש בארץ של לחיות באשליה שאת איזה מלכת מסיבות מטורפת גם אם הצטלמת באיזה סימטה
אתן ברובכן אינטרסנטיות ברמה הכי מגעילה שיש זאת האמת ורוב הבנות שאני מכיר צריכות להשתנות מקצה אל קצה כדי להתחיל להתקרב למושג הערכי בן אדם
לפעמים צניעות זה מעל הכל ואני אחזק את דבריו של מי שפתח את הנושא
גברים רוצים קשר זורם שיהיה כיפי ועל בסיס מכנה משותף, בנות אל תגידו שאתן גם רוצות
בשנייה שאתן רואות שיש פחות כסף אתן פתאום לא בסביבה ומסננות
דיברתי עם הרבה בנות שיחה רצינית למטרת אהבה. אתן לא מעוניינות בזה אתן רוצות כסף ותהילה

ישן 13-07-2013, 17:41
  GeniusMan GeniusMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.13
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי WonderAndroid שמתחילה ב "מי שפתח את האשכול - התגובות..."

היי חדש פה

לדעתי ומניסיוני ובעיקר שאני בתקופה של החיים שבה אני חושב על הנושא הזה הרבה ועברתי הרבה.
כל העיניין של רצון לזוגיות טמוע בתוכינו, יש הסברים פסיכולוגים לזה, והרבה, חלקם יצא לי לפגוש.
כל עוד אנחנו לבד יש הרגשה של משהו חסר, אני לא אתווכח ,עם הפסיכולוגים אני מסכים איתם לגמריי אבל ברובד היותר עמוק אני מאמין שיש לנו מישהי או מישהו שאמור להשלים אותנו.

כמובן שכולנו מעדיפים להיות במערכת יחסית או שואפים להיות בה מתישהו, אבל אסור לחשוב שהזוגיות אמורה לבוא כתרופה למה שמרגישים שאנחנו לבד, חשוב באמת למצוא בתקופה הזו מישהו או מישהי, שמשלימים אותנו, כי המון פעמים אנשים נשארים או מתחילים מערכת יחסית שלא טובה ומתאימה להם רק בשביל לא להיות לבד, ואין טעות גדולה יותר. כי אז אחד מהם יצטרך לבטל את עצמו כדי שאיכשהו זה יעבוד.

תחייכו אנשים
ישן 16-07-2013, 18:19
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי WonderAndroid שמתחילה ב "מי שפתח את האשכול - התגובות..."

פשששש.... יפה לך על הניתוח האישיותי שאתה עושה ליעל ולי... רק מה? לא פגעת. התיאור שלך כ"כ רחוק גם ממנה וגם ממני...

עולם תוכן של האח הגדול? אז אם ככה, בוא ואכניס אותך לעולם התוכן שלי:
אני דוקטור. כן, אשכרה למדתי 22 שנה וצברתי שלושה תארים. ולא, התארים שלי הם לא במדעי האח הגדול/ריאליטי שקרכלשהו אחר. יש לי דוקטורט מהטכניון. עקב היכולת שלי להתעניין בשני סנטימטר מעל לתכניות טלויזיה אני עובדת בעבודה מכניסה, והמשקל שלי כמפרנסת זהה לזה של בעלי. עוד מעולם התוכן שלי: אני אוהבת לקרוא, לא רואה בכלל ערוץ 2/10, ובכלל ממעטת לראות טלויזיה למעט חדשות בערוץ 1, וסדרות וסרטי תעודה מחו"ל. עולם התוכן שלי קיבל תפנית אדירה לפני חצי שנה, כשילדתי את ביתי הבכורה. אז כן, עכשיו אני מאד מתעניינת בהתתפתחות מוטורית ושפתית של תינוקות...

מעולם, אבל ממש מעולם, לא היה לי חבר עשיר, ולמעשה, למרות שאני רחוקה מלהיות עשירה בעצמי, בד"כ מצבם הכלכלי של בני הזוג שלי היה פחות טוב משלי.
ואני ממש ממש לא היחידה. כל חברותי כמוני. אז כנראה שגם אתה לא יודע את מי להכיר ואיפה לחפש. לך לאוניברסיטה, ואני די סגורה על זה שבאיזה חוג שלא תלמד בו תמצא לא מעט בחורות עם עולם תוכן עשיר שדוקא כן מחפשות זוגיות על מנת להיות בקשר אוהב ורציני, ולא על מנת למצוא מי שיחזיק אותן כלכלית...

אה, ואת הנסיעות שלי לחו"ל מאז ומעולם מימנתי בעצמי, ולמעשה מעולם לא נסעתי לחו"ל עם בנזוג.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 16-07-2013, 21:02
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=BlueDog]קודם כל חשוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MS_Rogue
זו פשוט שאלה מטופשת. מה זה "מה נשים רוצות"? מה, נשים הן בובות שמיוצרות במפעל וכולן רוצות אותו הדבר בדיוק?
כן. יש לזה בסיס "קמאי הטבוע עמוק בגנים שלנו. זה איננו דבר חדש".
ציטוט:
תענה לי אתה - מה גברים רוצים?
אוכל, נקבות, מכוניות יוקרה, ווהו!
ציטוט:
שלישית, מה לעשות, בניגוד לאשלייה שלך, נשים בנות 22 יכולות להיות הרבה יותר בוגרות מגברים בני 22. הרבה פעמים גבר בגיל עשרים הוא עדיין נער חרמן וחסר אחריות.
הכל יכול להיות. במציאות לפחות באותה מידה שגבר בגיל 20 הוא "נער חרמן וחסר אחריות", אישה בת 20 היא פקאצה טיפשה שכל החיים שלה סובבים סביב שופינג בקניון...
ציטוט:
רביעית - ביטחון כלכלי זה הרבה יותר מכפי שאתה מבין. אף אישה לא רוצה למצוא את עצמה בגיל 30 עם ארבעה ילדים ובלי הכנסה טובה, ובצדק. זה שאתה לא מסוגל לחשוב עשר שנים קדימה זו לא נקודת זכות.
זה שאתה לא מסוגל לתאר לעצמך "לצמוח ביחד כזוג" בלי להביא ארבעה ילדים לעולם זו ממש לא נקודת זכות.[/QUOTE]

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר