לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2013, 11:49
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
ח"כ פייגלין: מצאתי את הכסף החסר בתקציב

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/257720
ח"כ משה פייגלין (הליכוד ביתנו) חשף אמש (שני) בדיוני התקציב כי מצא את התקציב החסר למדינת ישראל, "כתושב ההתנחלויות התחלתי לחפש את הכסף, להחזיר. ויש לי חדשות. מצאתי את הכסף. הרבה כסף מצאתי 453 מיליארד ₪".

והחל לפרט, "86 מיליארד ₪ במשך 20 השנים האחרונות ישראל מעבירה לעזה לרשות הטרור המכונה הרשות הפלסטינית".
עוד ציין כי "תוספת התקציב לשירות הביטחון הכללי מאז הסכמי אוסלו מסתכמת ב-28.5 מיליארד ₪. בדקתם כמה עולים לנו המתנחלים, בואו נבדוק כמה עולים לנו השמאלנים והרעיון של הכסמי אוסלו".

לדבריו, "משמר הגבול ביו"ש, שלא היה צריך אותו לפני כן ביו"ש, עולה לנו מאז הסכמי אוסלו 19 מיליארד ₪. זו עלות הרעיון של חלוקת הארץ והסכמי אוסלו, זו עלות אימוץ האידיאולוגיה של השמאל ב-20 השנה האחרונות", הסביר.

פייגלין המשיך ופירט את עלות התוספת לצה"ל ואת עלות המאבטחים "לפני הסכמי אוסלו לא היה צריך שומר בכל בית קפה לא התפוצצו פה מחבלים, לא היה פה גן עדן אבל מסעדות לא התרוממו באויר".

https://sites.google.com/site/hamedinai/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2013, 13:41
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "עד כמה שאני יודע הכספים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
אז ב92 לא היה צריך מאבטח בכל חור, אז ?
אז מבזבזים על זה כסף. אם לא אכפת לך - בוא נוציא את הכסף מהכיס שלך ולא מהכיס שלי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
עד 2006 לא היה צריך ממ"ד בחיפה ומעבר
נכון. המצב עוד יותר גרוע ממה שהוא תאר. כל הכסף על אזעקות צבע אדום וכיפות ברזל והשד יודע מה. יפה מאוד. בטעות יצא לך משהו נכון בהודעת השטות הזאת.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
זמנים משתנים ואם כל הכבוד לפגליין ששלט בכל שכם עם גיפ' אחד, עם ובלי הסכמי אוסלו העלות בהחזקת שכם היתה עולה.
הזמנים משתנים מעצמם. הבאת המחבלים וחימושם היא שינוי שמישהו עשה. לא משהו שקרה מעצמו. בלי הסכמי אוסלו העלות אולי הייתה עולה ואולי לא. אני אומר שהיא בכלל הייתה יורדת. אני הייתי אומר שהיא הייתה יורדת לאפס. אני הייתי אומר שהיא הייתי הופכת לשלילית והיינו מרוויחים מהשליטה בשכם. בגישה שלך, ללא טיעונים, אפשר להגיד כל שטות. בלי הסכמי אוסלו היו מקימים שגרירות ראלית בירושלים והחייזרים היו באים ועוזרים לנו לשלוט בשכם.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
לא סתם הוא בחר להדגיש שלא היו פיגועי [/B]התאבדות לפני אוסלו, זה נותן את התחושה שלא היו פיגועים בכלל, שאתה כמובן יודע שזה לא נכון.
כמו שחלק מהאנשים יודעים - ספק אם אתה בתוכם - לפני אוסלו היו יחסית מעט פיגועים [B]מכל הסוגים בתוך הטריטוריה הקרקעית שבשליטת מדינת ישראל. הצבר החמור ביותר היה כמובן בתקופת האנתפאדה השניה, אבל היו כמה פיגועים קשים במיוחד החל מתקופת אוסלו, וכבר הוסבר כיצד אוסלו היה הגורם לפיגועים שבאו בתקופת שלאחריו (ולא מיד ביום שלאחריו, כמו שחכמולוג עלול לטעון).

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יוני.1
וכפי שכתבתי, אני לא כלכלן אבל נראה לי שהוא לא חישב את האינפלציה בחישוב שלו.
נו אז? איך האינפלציה קשורה למשהו?

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 18-06-2013, 13:43
  hamedinai hamedinai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.11
מהיכירותי עם מבוגרים שנולדו הרבה לפני 92, אני יכול להגיד לך ברור
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי יוני.1 שמתחילה ב "עד כמה שאני יודע הכספים..."

שמספר המאבטחים זינק במאות אחוזים אם לא יותר.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9...%99%D7%A0%D7%99
אל המאמץ המוגבר של המשטרה, השב"כ וצה"ל למניעת הטרור, נוספו אלפי מאבטחים אזרחיים, שהוצבו בפתחי קניונים, חנויות גדולות, בתי קפה ומקומות בידור, בניסיון לבלום מחבלים המנסים לחדור אליהם.

עוד...
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...054#post3925022

https://sites.google.com/site/hamedinai/

נערך לאחרונה ע"י hamedinai בתאריך 18-06-2013 בשעה 14:13.
ישן 19-06-2013, 02:53
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "הכל נובע מהמשכו של הכיבוש"

אח... שוב אתה משנה את ההיסטוריה? או שאתה לא מכיר את ועידת חרטום?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-06-2013, 21:18
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "אח... שוב אתה משנה את..."

ביטיס, אתה לא מכיר את הטרנד החדש לגבי וועידת חארטום?
ההיסטוריונים החדשים טוענים כיום שבוועידת חארטום הצליחו המתונים עבד אל-נאצר והמלך חוסיין, להביא לקבלת החלטות פשרניות ופרגמטיות, ובלמו את הקו הקיצוני.
I shit you not

הראשון שהגה את היציאה הגאונית הזו, עד כמה שידוע לי, זה אבי שליים, וכל העילויים החרו-החזיקו אחריו.

מה שיפה זה השדרוג הקלאסי: במשך שנים הסבירו לנו שסאדאת יצא למלחמה כי "ישראל דחתה כל פשרה והביאה לקפאון מדיני" (אגב, היום ברור שהטענה הזו היא בולשיט, לא שזה מפריע לחבר'ה להמשיך להעלות), וכעת השתדרגנו והטענה היא שכבר מייד בסוף 1967 החמצנו הזדנות לשלום היסטורי.

אני מניח שהשלב הבא של המחקר הפוסט מודרני יתאר כיצד יזמנו את מלחמת העצמאות, ופתחנו בה באמצעות פלישה למדינות ערב, שבמהלכה נהדפנו עד לקווי שביתת הנשק של 1949...
ישן 21-06-2013, 09:40
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "ביטיס, אתה לא מכיר את הטרנד..."

לא צחוק. ד"ר רון פונדק העביר שיעור שלם על איך ועדת חרטום בעצם מסמלת שינוי חיובי בגישה של מדינות ערב כלפי מדינת ישראל. "צריך לשים לב למה שהם לא אומרים, לא למה שהם אומרים" כך מפי הד"ר המכובד שבהסכמי אוסלו הביא חורבן למדינת ישראל "עצם זה שמדינות ערב דנו בנושא שאלת מדינת ישראל הוכיח שפניהם להכרה בישראל ולקבלתה כשותפה במזרח התיכון".

I shit you not. יש לי מבחן על זה ב15 אין לי מושג איך אעבור. אולי אם אתייחס לזה כקורס במדע בידיוני.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 21-06-2013, 12:54
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[QUOTE=golani_2] "עצם זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
אם כך אז מעניין מה המשמעות הנסתרת של ועידת ונזה. אם הם 'דנו' אודותינו זה בטח סימן שוחר שלום כזה, לא?

תשאל אותו בשיעור הבא ותחזור אלינו עם תובנות...
אתה אולי חושב שתתפוס אותו במשהו, אבל מעבר לזה שהוא יתעלם או יתחיל לבכות "בלה בלה אבל זה שונה ברור שזה שונה בלה בלה" או סתם ידפוק את גולני בציון (לא חבל?), דרור אידר התייחס לזה במקרה במהדורת הסופ"ש של ישראל היום לפני שבועיים:

כמו היטלר, אבו-מאזן הוא בעצם בחור טוב. הוא פשוט לכוד בין ברגותי המתון לבין הקיצונים (שלעולם לא יזוהו בשם, כי כעבור שנתיים הרי הם ייקראו "מתונים", וחבל להרוס את זה עכשיו)...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.

ישן 21-06-2013, 13:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "קח כלל לחיים- מבחנים ועבודות..."

זה מה שאני עושה.

אנדקדוטה קלה- עקב הכלל הזה שאימצתי החלטתי פעם אחת לעשות ממש איפכא מסתברא וכתבתי עבודה שלמה על איך זה שקר שהאיסלאם מציף את אירופה ושלמעשה ההגירה ותוחלת החיים המוסלמית באירופה היא שלילית. לקחתי נתונים סטטיסטיים אמיתיים שעברו עיבוד אינטנסיבי מאוד ונשענתי על אינספור מאמרים שטוענים שההצפה המוסלמית של אירופה היא שקר שבדו ניאו-נאציים כדי להתסיס אלימות ושנאה כלפי זרים.

קיבלתי 100.

אבל עדיין, יש דברים שהם לחלוטין קלף פרוע. קשה לי להאמין שיש מרצים שמאמינים שמלחמת העצמאות היא באשמת מדינת ישראל ולכן קשה יהיה לי לכתוב זאת במבחן, אבל במציאות- יש כאלה.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 21-06-2013, 13:58
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אתה צודק בהחלט
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי StrAtoS שמתחילה ב "או נובע מזה שלא גירשו מספיק ערבים בזמן מלחמת העצמאות ואחריה"

אבל "באילו" אין בונים מדינה.
אילו יהדות אירופה הייתה מגיעה לארץ לפני השואה - לא רק שלא הייתה שואה אלא גם מעמד היהודים בארץ ישראל היה אחר. אל תמציא "תרוצים" מדוע זה לא קרה - הם גם שייכים ל"אילו";
אילו במלחמת העצמאות היו כובשים את כל שטחי ארץ ישראל המערבית לפחות - היינו זוכים ל"מדינת חלומותינו" - כן גם שלי;
אילו לאחר קום המדינה היו מליוני יהודים מהגולה היו עולים ומתיישבים במדינת ישראל - גם מצבנו הדמוגרפי היה משופר ולא היה חשש לאובדן המדינה גם כ"מדינה דו לאומית" או מדינה ל"כל אזרחיה" - מה שהיום הימין שועט לקראת מדינה שכזאת.

היום כאשר כל ה"אילו" לא קרו - אנחנו עומדים בפני מצב שחלק מסויים מפליטי המלחמה ולא חשובה מה הסיבה לפליטותם, מרוכזים בגדה המערבית ואי אפשר להצר עוד את מצבם.. עלינו לעזוב את "פיסת הקרקע" עליהם הם יושבים ולאפשר להם להקים את מדינת ב"צילנו" - כן בצילנו על מנת שלא יכבו מעוצמת השמש הרעה שתכה עליהם מ"אחיהם" ה"משחרים לטרף".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר