לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-06-2013, 09:00
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "שוב, לא מומחה, אבל לדעתי גולן..."

אתה צודק שביום שבו גולן יעזבו את סלקום לגמרי, כבר לא יהיה להם דור 2... השאלה מתי זה יקרה. בינתיים, בכל המקומות שאני נמצא בהם, אני עדיין רואה את ה R של "מצב נדידה"...

אז אם זה מכשיר לשנתיים שלוש הקרובות, והרשת היא גולן, לא נראה לי שיש בעייה לקנות מכשיר שאין בו דור 3. אם מתכננים להחזיק אותו הרבה מעבר לכך, כבר כדאי. חסרון נוסף במכשירים שאינם quadband, הוא, שיש מדינות שבהן כבר אין דור 2 בכלל או שהם עובדים על תדרים חריגים יחסית לאירופה (כמו ארה"ב, למשל) - ואז אי אפשר לטוס לחו"ל עם המכשיר הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-06-2013, 22:12
  SK5000 SK5000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
תשובה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אתה צודק שביום שבו גולן יעזבו..."

גולן ישארו עם סלקום עוד כמה שנים טובות ובתמיכה אמרו שיהיה להם גם דור 2 גם אחרי זה (שמעתי מכמה נציגים וגם כתוב באתר יש דור2),
בשביל מכשירי מכוניות, אנשים שאסור להם מכשיר עם מצלמה בעבודה, דתיים, אספנים, כאלה שאוהבים מכשיר פשוט וכו' בקיצור עוד יש סיבה להחזיק רשת כזאת.

ובכל מקרה גם אם עוד שנה גולן יעזבו את סלקום ולא תיהיה להם גם דור 2, זה לא בעיה עוברים ל012 סמייל אורנג', Uפוןן או כל רשת אחרת שיש לה דור 2 (היום זה לא בעיה, יש ניוד, אין התחייבות וכולם בערך אותם מחירים ותוך חצי שעה אני מנוייד)
אז זה לא משנה באיזה רשת אני!
באירופה יש GSM ובמקרה הזה המכשיר הזה תומך גם בתדרים של ארה"ב ובכל מקרה אני לא מתכוון לטוס לחו"ל או להתקשר לחו"ל, אז לא מעניין אכפת לי איזה מכשיר עובד בחו"ל ואיזה לא.

נערך לאחרונה ע"י SK5000 בתאריך 19-06-2013 בשעה 22:21.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:00

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר