לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-06-2013, 03:45
  tahkir tahkir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.13
פוליגרף בתחקיר בטחוני

שלום לכולם! אני כרגע מתמיינת לתפקיד מסוים והולכת לעבור סיווג בטחוני מהשב"כ - הסיווג מלווה גם בבדיקת פוליגרף בין היתר.
הצטיינתי באופן קבוע בלימודים, אני אהובה בחברה וסה"כ - בחורה נורמטיבית לחלוטין מכל בחינה. סובלת מבעיות קשב וריכוז בדרגה 3 (נוטלת ריטלין).
בילדותי - לפני שעוד ידעו שיש לי בעית קשב נשלחתי לבדיקה חד פעמית לפסיכיאטר (בדיעבד, הכל סבב סביב ה-adhd) שקבע שאני אכן נורמלית (ואמר שאין לי שום סיבה לבוא אליו יותר) אבל נתן לי כדור (את שמו אני לא יודעת) למשך חודשיים, אני רק יודעת שמדובר בכדור נגד חרדה כללית.
זה קרה בערך בגיל 9-10, כמעט לפני עשור. יש לציין שמעולם לא חוויתי התקף חרדה או משהו כזה, תמיד הייתי רגועה והאמת שאם לא היו מספרים לי שזה קרה - לא הייתי יודעת אפילו.

בתחקיר (לא בפוליגרף) לא ציינתי את זה. לא זכרתי (קרה לפני כמעט עשור) אבל האמת... אני רואה בזה פרט שולי.

מיותר לציין - בפוליגרף אזכיר זאת עם כל הפרטים הכלולים.
הפחד שלי הוא לא מחוסר המעבר בפוליגרף, אלא בשאלה של "למה לא סיפרת לנו קודם?" (אף על פי שאני נכונה ב100% לשתף פעולה).
מה הסיכוי שזה יפיל אותי מלהתקבל לתפקיד אליו אני מתמיינת?

נערך לאחרונה ע"י tahkir בתאריך 21-06-2013 בשעה 03:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-06-2013, 13:20
צלמית המשתמש של רגב06
  רגב06 רגב06 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tahkir שמתחילה ב "פוליגרף בתחקיר בטחוני"

הכלל בפוליגרף הוא פשוט- להגיד את האמת. אם את יודעת להגיד את מה שסיפרת עכשיו אז תדעי גם לומר את זה לאיש קשר שלך לבדיקות. אם זו האמת, הוא יאמר לך שאין לך מה לדאוג.
אם זו לא האמת, אז יש לך (מה לדאוג).

"שבעה דברים בגולם ושבעה בחכם. חכם אינו מדבר לפני מי שהוא גדול ממנו בחכמה, ואינו נכנס לתוך דברי חברו, ואינו נבהל להשיב, שואל כהלכה ומשיב כעניין, ואומר על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון, ועל מה שלא שמע אומר לא שמעתי, ומודה על האמת. וחילופיהן בגולם.;" מסכת אבות- פרק ה', משנה ז'

ישן 24-07-2013, 11:23
  G_Zhukov G_Zhukov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tahkir שמתחילה ב "פוליגרף בתחקיר בטחוני"

באיחור:
כחלק אינטגרלי מתהליך בדיקת הפוליגרף יש שלב שבו מקיים בודק הפולגרף שיחת הכנה במסגרתו נשאלות בין השאר שאלות הנוגעות למצב הבריאותי של הנבדק ובכלל זה רקע נפשי.
השיחה נועדה גם לאתר גורמים העלולים לפגוע בהליך הבדיקה ובכך גם לפגוע בנבדק.
כנות היא דבר נדרש בבדיקה ולכן מצופה מהנבדק להיות גלוי בנוגע לשאלות שישאל במסגרת ה-PRE-TEST (שיחת ההכנה).
ככלל, כולנו עוברים דברים במהלך חיינו וחלקם מודחקים באופן טבעי. במהלך בדיקת הפוליגרף מצופה לכן להיות כנים ככל הניתן ולתקן את מה פוספס לפני הבדיקה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר