לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2013, 23:32
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "Terminator Salvation היה..."

אדון רוג צודק וזה יהיה אסון מוחלט.

שליחות קטלנית הייתה אחת ואחרי הסרט הרביעי נעלו אותה באופן מוצדק למרות שגם בסרט הרביעי יש הרבה בעיות ואסור לנסות לחדש אותה בשום מקרה, כי זה יהרוס אותה כמו שהרסו את באטמן מ"הבאטמן מתחיל ועד הסרטים האחרונים שלו באביר האפל שכל אחד מהם יותר נוראי מהקודם שלו. המקור של הבאטמן היה הכי יפה ואסור היה לצלם את באטמן מתחיל והסרטים אחריו.
יש דברים שעדיף להשאיר אותם כמו שהם ולא לנסות לחדש אותם ולהרוס אותם.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-06-2013, 18:40

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי T.J שמתחילה ב "נראה לי שאתה היחיד שחושב..."

יש עוד כמה שחושבים ככה שהריבוט היה בדיחה עצובה ומסכימים איתי ששני הסרטים הראשונים של באטמן היו הכי טובים, ואתה מוזמן לקרוא ביקורות כיצד אותו מסומם הרס באופן מוחלט את ה"ג'וקר" שאותה הוא היה אמור לשחק באתרים אחרים, ואם לקחת כבר משהו לשחק את ה"ג'וקר" הוא צריך להיות שחקן ברמה של ג'ק ניקולסון ולא שחקן מסומם בלי יכולת לשחק את הג'וקר.

מה כבר יש בריבוט של באטמן?
אם המסומם הזה לא היה הורג את עצמו עם סמים, היו שוכחים מהאביר האפל כמו ששכחו מ"באטמן מתחיל" שהיה כשלון גמור וחסר עניין. חוץ מאותו שחקן שהרג את עצמו עם סמים, יש גם דמות נשית לא מתאימה, שחקן לא מתאים לדמות של באטמן והיחיד שמצדיק את קיום הדמות שלו זה דו פנים שהוא היה הבחירה הנכונה היחידה חוץ ממורגן פרימן, שהוא משחק כל דמות בצורה טובה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 29-06-2013, 19:18
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "יש עוד כמה שחושבים ככה..."

מה אגיד לך, אני פשוט לא מסכים עם מה שאמרת.

באטמן הקלאסי היה מבוסס על סדרת קומיקס ישנה יותר והיה די נאמן למקורות מבחינה זו (לפחות שני הסרטים הראשונים, בבימויו של טים ברטון, עם מייקל קיטון כברוס וויין). הסדרה החלה להתדרדר במהירות ובצורה תלולה עם "באטמן לנצח" והגיעה לנקודה שבה הפכה לפארודיה עצובה על עצמה עם "באטמן ורובין"

סדרת "האביר האפל" הייתה מבוססת על סדרת קומיקס אחרת של באטמן, סדרת "האביר האפל" של פרנק מילר (שחתום על סדרות מופת כמו "Sin City" המעולה). סדרת האביר האפל מציאותית יותר, אפילה יותר, אנושית יותר. ברוס וויין אליבא דה פרנק מילר הוא לא ברוס ווין הנחמד והחביב שקל לאהוב אותו אבל יש לו עומק ועוצמה אדירים. סדרת הסרטים הייתה בהשראת הסדרה של פרנק מילר ולכן יצאה אפילה יותר וחזקה יותר. אני לא יכול לומר שלא היו דברים שהפריעו לי (לטעמי כריסטיאן בייל היה ליהוק דפקטי) אבל דווקא הית' לדג'ר עשה עבודה נפלאה בתור הג'וקר לטעמי האישי - הוא העביר בי חלחלה לאורך כל הסרט וזה עבד היטב לטעמי.

ישן 29-06-2013, 21:41

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "מה אגיד לך, אני פשוט לא מסכים..."

אתה מוכן להסביר לי כיצד יש לברוס וויין מהאביר האפל עומק ועוצמה אדירים בבקשה?
הדמות שלו חלשת אופי, ולא מזכירה ברוס וויין באופי הטוב הדמות שקל להתחבר אליה ובמשחק של השחקן מהשני הסרטים הראשונים והכי טובים של באטמן וגם השחקנים ששחקו את ברוס וויין ב"באטמן לנצח" ו"באטמן ורובין" היו יותר טובים מהשחקן של באטמן ב"אביר האפל".
המשחק של אותו ברוס וויין/באטמן באפיר האפל מזכיר לי צל רחוק של שחקנים גדולים אחרים שהוא מנסה להכנס לנעליים שלהם, כי זה לא ברוס וויין או באטמן בשבילי, וברוס וויין או באטמן בשבילי הם דמות שקל לאהוב אותה ואת השחקן עצמו ואין לי את ההרגשה הזאת באביר האפל, הסרט שבא אחריו או בקודם שלהם באטמן מתחיל.

בכל הנוגע להית' לדג'ר, אם לא נדבר על הסמים לרגע, הוא הרס את כל הדמות של הג'וקר מהבסיס שלה לחלוטין. הג'וקר של ג'ק ניקולסון היה דמות גאונית עם משחק מדהים של שחקן גדול בשם ג'ק ניקולסון והג'וקר באביר האפל זה לא היה ג'וקר.
אם הבמאי היה בוחר לתת לדמות שם אחר לחלוטין אולי היה אפשר לאהוב את הדמות החדשה לחלוטין, אבל ברגע שזה אמור להיות הג'וקר הדמות הפכה לזולה מדי וחיקוי לא משהו למקור של ג'ק ניקולסון.

בוא נדבר על הפרטים הקטנים כל הקטע עם החיוך של הג'וקר
אם אתה זוכר את הסרט הראשון עם ג'ק ניקולסון שם כתבו את זה יפה וצלמו את את זה יפה מאוד, אך באביר האפל הרסו את כל הקטע עם החיוך לחלוטין עם כתיבה זולה ושחקן לא מתאים. אם אתה לא זוכר כיצד היה המקור, תצפה בסרט המקורי שוב ואז תצפה שוב בקטעים האלה באביר האפל ותבין כמה הרסו שם את הג'וקר.

הית' לדג'ר לא היה מתאים לתפקיד הג'וקר, ולאביר האפל היה צריך לבחור לשחק שחקן עם הרבה יותר יכולת משחק שמתאים לדמות של הג'וקר בגלל שהיא לא דמות קלה למשחק בכלל, והוא פשוט הרס לי את כל ההנאה מדמות נהדרת וחשובה עם המשחק שלו.

הדמות הנשית באביר האפל הייתה יותר גרועה מהדמות הנשית ב"באטמן מתחיל"
זאת עוד בעיה גדולה מאוד באביר האפל ואם נביט בנשים שלקחו חלק מהסרט הראשון עד הרביעי של באטמן רואים שהאיכות של הדמות הנשית מהסרט החמישי של באטמן ירדה ירדה ורק ירדה.

הדמות היחידה שעשתה לי את זה באביר האפל זה דו פנים
השחקן של דו פנים היה צריך לקבל את כל הכבוד שהית' לדג'ר זכה לו אחרי שלקח את החיים של עצמו. השחקן שלו נתן את התחושה שזה באמת דו פנים מבאטמן וכמו שהדמות אמורה להיות.

ישן 30-06-2013, 18:31
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[u]אתה מוכן להסביר לי כיצד יש..."

כמו שכתבו לך, יש את הקומיקס הרגיל ויש את של פרנק מילר. הקומיקס הרגיל נחלש מאוד במכירות בציבור עד שהגיע מילר. הוא הפך את הסדרה לאפלה הרבה יותר, וזה ניכר גם בסרטים שמבוססים על הסדרה שלו לעומת המקורית. אם אתה מכיר למשל את הסדרה המצולמת של באטמן מלפני כמה עשורים, היא היתה כמו הסרטים הראשונים- מצועצעת ולא רצינית.

אם אתה מדבר על הג'וקר למשל, אז בגירסה של ניקולסון הוא בדחן מדי, בעוד בגירסה של מילר/לדג'ר הוא פסיכופת רצחני. למשל בסדרה של האביר האפל חוזר, אתה יכול לקרוא על זה בוויקי, שם תראה איזה ג'וקר נאמן יותר למציאות.
לדג'ר למיטב ידיעתי מת משילוב לא נכון של תרופות ולא ממנת יתר של סמים, אם כבר מדברים. בכל מקרה- זה לא רלוונטי למשחק שלו.

אני יכול רק להסכים איתך לגבי הדמות הנשית- נולאן לא בחר אותן טוב בשני הסרטים הראשונים, בשלישי זה היה די מוצלח.
ישן 30-06-2013, 21:13

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "כמו שכתבו לך, יש את הקומיקס..."

סליחה? זה כל היופי בג'וקר של ג'ק ניקולסון והוא נתן שם משחק מדהים לדמות חשובה בסרט, ואכן הדמות נאמנה לסדרות שהיו בשנות ה 80 ואחרי זה של ה 90.
אגב הייתה סדרה של המשך בה רובין הוא ה"יונה" ויש נער חדש שווין מאמץ ויש לו שני כלבים, אבל זה נכשל וירד מהר מאוד, כי זה היה ילדותי.

אם אתה או רוג רוצים דמויות שגורמות לכם להרגיש אי נוחות/חלחלה, תראו את הסרט "הבית האחרון משמאל" הלא מצונזר והמלא וזה באמת סרט אפל שקשה לצפות בו (הבמאי והכותבים באמת הלכו שם צעד אחד קדימה) בניגוד לאביר האפל שהוא לדעתי יותר בדיחה עצובה מאשר אפל ולא קשור לבאטמן בכלל.
אם לא ראית את הסרט עליו אני מדבר בגרסה המלאה תראה אותו ותחזור ותגיד לי איזה סרט יותר קשה ואפל האביר האפל וההמשך שלו או הבית האחרון משמאל. אם אתה רוצה סרט אפל וקשה הבית האחרון משמאל זה סרט בשבילך.

אסור לעשות רימיק לא שליחות קטלנית ולא באטמן, כי הם מושלמים כמו שהם היו בלי שמשהו ינסה להפוך את זה לכאילו אפל יותר.

ישן 30-06-2013, 22:21

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "מה כל היופי בזה שלקחו דמות..."

גם ברובוטריקים יש סטיה מהעלילה של הסדרה, אבל חוץ מכמה מבעיות בסרט הראשון והשני זה בסדר גמור, כאשר השלישי לא עובר את מבחן הצפייה ה 2 בגלל הבחורה שהיא חיקוי זול למקור ולא חייבים להצמד לקומיקס או לסדרה המקורית מיק לחלוטין.
בסרט אישה של הנוסעים בזמן, שזה לא קומיקס אלא ספר יש בסרט גם סטיה מהעלילה של הסרט וזה בסדר גמור לסרט.

השאלה זה כיצד מציגים את לקהל הצופים והג'וקר באביר האפל הקטע עם החיוך הוא נראה זול למי שמכיר את המקור של בגלל הכתיבה הזולה ומשחק לא טוב מצד השחקן עצמו.
הג'וקר באביר האפל אם הדמות הייתה נשארת בשם של הג'וקר היה חייבת שחקן הרבה טוב שמתאים לתפקיד וכותבים יותר טובים, ותאמים לי ,אם הוא לא היה מחסל את עצמו היו קוברים את הסרט כמו באטמן מתחיל, והמזל היחיד של הסרט הזה הוא שאותו שחקן גמר את עצמו וזה העלה את העניין בסרט מיד ואתה שוכח את זה כמו אחרים.

הסרט של האביר האפל, אם היה אפל כפי שאתה טוען הוא היה חסר עניין לחלוטין, ואם הג'וקר היה "פסיכופת רצחני" כפי שאתה טוען הוא היה מחסל את שתי הספינות ולא משחק עם הנוסעים כמו שהוא עשה לתחנת משטרה והפושעים האחרים בעיר וכמו ש"באטמן ורובין" הפושע מקפיא את כל העיר וזהו בלי משחקים מיותרים. נכון או לא?

אחרי שעושים סרט אחד שהוא היה טוב או סדרה טובה של סרטים, לעשות לסרט או לסדרה רימיק לא תורם לאיכות של הסרט החדש או הסדרה החדשהורק הורס את ההנאה כמו בשליחות קטלנית שעכשיו רוצים לעשות.

לגבי הית לדג'ר, אחרי זה ניסו להציג את זה כאילו הייתה טעות בתרופות:
ציטוט:
הפריז בנטילת תרופות שינה וכדורים נגד חרדה.

ולכן הוא מת שזה תירוץ זול למסומם או אדם חסר אחריות, כי לי פעם רופא החליף מרשם של רופא מומחה ואני יכול לומר לך שהמנהלת של הסניף, הרופאה הראשית היו צריכות לעצור אותי מלהגיש נגדם תביעה יפה מאוד ונגד הרופא, ומי שלוקח תרופות קבועות אמור לשאול את הרופא והרוקח כיצד לקחת את התרופות ומה לא לעשות איתן. לכן אל תספר לי סיפורים שהוא לא הרג את עצמו שרשמו שהוא לקח תרופות נגד חרדה ולשינה.

לגבי הסרט אימה, רצית משהו אפל ,אמיתי וקשה באמת אז רשמתי לך שם של סרט כזה ולא בגלל סיבה אחרת.

ישן 01-07-2013, 18:54
  משתמש זכר meac meac אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.13
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "גם ברובוטריקים יש סטיה..."

באביר האפל כלל לא מספרים מאיפה הוא קיבל את הצלקות, הוא כל הזמן משקר ומספר סיפור אחר לגביהן.
לא יודע איך החלטת שהיו קוברים את הסרט כמו את באטמן מתחיל, היות ובאטמן מתחיל קיבל גם ביקורות טובות וגם הכניס קרוב ל-400 מ' דולר. גם הכנסות של מיליארד לאביר האפל לא היו רק כי הוא התאבד/מת בטעות, כן?

כל הרעיון של הג'וקר בסרט היה לא להרוג סתם כך, אלא לגרום לכאוס. שריפת הכסף, המשחק של שני בני הערובה המרוחקים, מתן האקדח לדנט, המשחק עם שתי המעבורות.. זאת הפואנטה שלו. כמו שהוא הרג בקומיקס את אשתו של גורדון ופצע קשה את הבת שלו, ואז הכריח את גורדון לראות תמונות עירום של הבת. או כשהוא חיסל את אחד מהרובינים, או כששיתף פעולה עם המשטר האיראני. כאוס.

ולא ברור איך אתה קורא לסדרת הסרטים הקודמת טובה, אם שניים מהסרטים היו גרועים (3-4) והשניים הראשונים היו בין טובים לסבירים, תלוי את מי אתה שואל. שלא לדבר על ההכנסות בקופות, שם הסדרה החדשה לא רואה ממטר את הקודמת. יש קונצנזוס גם בין מבקרים וגם עם הצופים לגבי הטרילוגיה הזאת.
ישן 02-07-2013, 17:15

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "באביר האפל כלל לא מספרים..."

אתה שוכח שיש הבדלים של ערך המטבע מהזמן שלנו היום לאז.
כבר כמה שנים יש טיעון שצריך לחשב מחדש איזה סרט הכניס יותר גם לפי הערך של המטבע באותו זמן והוא צודק.

לגבי הסדרה הראשונה לכן אני הכי אוהב את הסרט הראשון והשני של באטמן ואחרי זה איכות של הסרטים רק יורדת ויורדת.

אגב באטמן מתחיל היה אחד הסרטים הכי חסרי עניין שיצא לי לצפות בו ואם האביר האפל הרס לי את ההנאה מבאטמן, באטמן מתחיל היה חסר עניין לגמרי ולא אהבתי כלום בו. זה סרט טוב לפגישה עם משהי אצלה או אצלך בבית, אם אתה רוצה להרדם איתה ולהתעורר איתה בבוקר.

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 02-07-2013 בשעה 17:19.
ישן 29-06-2013, 21:29
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אוי נו בחייך... ואת זה שג'ון..."

אמרתי דבר אחד מאוד פשוט.
אני לא הסנגור הרשמי של 3 ו-4, אם תקרא את מה שכתבתי תראה גם מה אני חושב על הסרטים האלה, אבל דווקא הדוגמאות שאתה מעלה הן אלה שהכי קל להסביר.

על ג'ון כבר הסברתי, שינו את העתיד מספיק פעמים כדי שהתרחיש ישתנה לבלי הכר.
למה אוספים את בני האנוש ועושים עליהם ניסויים? כל הסבר לאותה תופעה בתקופת השואה רלוונטי גם כאן, החל משימוש ככוח עבודה זול ועד עריכת ניסויים כדי לגלות את החולשות ושיטות ההרג היעילות יותר.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 29-06-2013, 14:14
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "מה זה בדיוק הסרט החמישי? אתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
מה זה בדיוק הסרט החמישי? אתה מתכוון לסרט שהוכרז ?

התבלבלתי, משום מה זכרתי סרט נוסף שלא היה.
ציטוט:
אני גם לא ממש רואה קשר למלחמה הקרה- הפחד המשודר בסרטים הללו היה מהמחשבים, מאינטילגנציה מלאכותית?

קראתי פעם ניתוח שלם על למה 1 ו-2 נראו כמו שהם נראו ו3 ו-4 נראו אחרת לחלוטין. ההבדל בין תפיסת עולם דטרמיניסטית שבה לא משנה מה נעשה יום הדין יגיע, אפשר רק לעשות שינויים מקומיים לבין תפיסת עולם שבה הכל תלוי בהחלטות של בני אנוש עד כדי מניעת יום הדין לחלוטין.

כל סייברדין מייצגת את הפחד האפוקליפטי החזק מאוד שהתחדש לקראת סוף המלחמה הקרה והיא מבוססת במידה רבה מעוד על מלחמת הכוכבים (המערכת נשק של רייגן, לא הסרט של שפילברג), אנשים אשכרה פחדו אז שההסתמכות המוגברת על מערכות ממוחשבות תהיה לרועץ באנושות שכן האינטיליגנציה המלאכותית שלהן תקבל מודעות עצמית ותכריז עלינו מלחמה. אל תשכח גם מהו התסריט הראשוני של יום הדין- סייברדין רק יוצרת פרובוקציה שמציתה מלחמת עולם והשמדה הדדית עם נשק אטומי, היא לא תוקפת את האנושות.
כל הדברים האלה כבר היו הרבה פחות רלוונטים בשנות האלפיים+. האדם הממוצע מתעסק עם AI כל הזמן והוא לא מפחד שהדברים המבוגבגים האלה יפתחו מודעות עצמית ויותר מכך- לארה"ב אין עם מי לקיים השמדה הדדית. בגלל זה גם הסיפור של 3 ו-4 הרבה יותר חלש, אם כי יש סצנות חזקות מאוד (יש את הסצנה שרובוט מיוחד אוסף בני אדם ומביא אותם למחנות כפיים שם הם ממויינים ושמים להם ברקוד על היד...).
ציטוט:
ומה עשו בכוכב הקופים שלא אהבת? אתה מתכוון לכוכב הקופים המרד עם ג'יימס פרנקו? זה היה סרט משובח במיוחד, והוא גם לא היה עיבוד מחדש לכוכב הקופים הישן או זה מ-2001, הוא הראה מה קרה בין קפיצות הזמן.

התכוונתי לזה של טים בארטון עם מארק וולדברג שהיה מעאפן לאללה.
זה של פרנקו היה מצוין ויכול להיות מבחינתי גם אחלה פריקוול לטרילוגיה המקורית.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 29-06-2013, 14:58
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי meac שמתחילה ב "נכון, יש הבדל בתפיסת העולם,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי meac
לגבי מה המצב היום- אני לא מומחה, אבל לסין ורוסיה אין נשק גרעיני וטילים בליסטיים?

יש כמה דברים שונים במצב של היום.
הראשון הוא שלמיטב ידיעתי סין (ורוסיה) לא מחזיקה יותר מדי אפשרויות לתקיפה שנייה ובכל מקרה לא נמצאת במצב של Mutually Assured Destruction עם ארה"ב, גם בעקבות היעדרות כלים מתאימים וגם בעקבות שינויים גורפים באסטרטגיה.
במלחמה הקרה שתי המעצמות החזיקו בכל רגע נתון מטוסים חמושים עם פצצות גרעיניות באויר, סילוים תת"ק עם טילים בליסטיים בין-יבשתיים חמושים ברש"ק גרעיני וצוללות שנושאות טילים בליסטיים עם רש"ק אטומי. כל התקפה של ארה"ב על ברה"מ או להפך הייתה נתקלת בהתקפה של השנייה וחוזר חלילה. סקיינט לא הייתה צריכה לגמור את ברה"מ עם טילים אטומיים, היא הייתה צריכה לשלוח טיל אחד שיצר תגובת שרשרת של שתי המעצמות מפוצצות האחת את השנייה (ואת כל מדינות הלווין שלהן). במצב הגיאו-פוליטי והאסטרטגי של היום זה לא יכול לקרות. לא ככה בכל מקרה.

לא מצאתי את המאמר המקורי שקראתי אבל מרפרוף קליל ביותר המאמר הבא עושה רושם כאילו הוא מדבר (גם) על זה. עדיף שאני אשקיע את הזמן בלקרוא מאמרים למבחן הבא שלי.
http://ziauddinsardar.com/2011/02/m...y-posmodernism/

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 29-06-2013 בשעה 15:02.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר