לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2013, 20:05
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
התלבטות בנוגע לבחורה...

ראשית עליי לציין שאני לא גזען!

אז ככה:

אני עובד בחברת סלולאר גדולה בתור נציג עסקי באגף הפרונטאלי, לפני מספר ימים הגיעה למרכז שלנו בחורה אתיופית והיא עובדת בתחום של האביזרים (משווק חיצוני), היא באמת נראת ממש טוב, חטובה, חייכנית, והכי חשוב יוצא לנו לא מעט פעמים במהלך המשמרת להצליב מבטים, מה שאומר שלדעתי היא בעניין שלי.

עכשיו הקטע הוא, שכל פעם שאני מתקרב אליה (כביכול על מנת לדון בנושאים טכניים, למרות שלדעתי היא יודעת שאני רוצה יותר מזה...), אני מריח את הריח תבלינים שלה, שכחתי את השם של זה, אבל יש את הריח הזה לכל האתיופים - ושוב, לא בקטע גזעני, פשוט אני לא סובל את הריח הזה.

עכשיו אני בדילמה, כי זה מטומטם ברמות פסיכיות לפסול בחורה (במיוחד אם היא נראת ממש טוב), על ריח של תבלינים, אבל מצד שני, אם נגיד נכנס לקשר, מה אני אגיד לה?

להתרחק מהבישולים של אמא שלה, ולשים יותר בשמים?

באסה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2013, 08:31
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "התלבטות בנוגע לבחורה..."

קראתי פעם מחקר שמדבר על כך שבני אדם מגיבים לפרומונים באופן דומה לבע"ח, ככה שאם אתה לא בטוח אם אתה בקטע של מישהי אתה צריך לנסות להריח אותה וככה תדע אם היא מתאימה לך או לא.

הבעיה היא שזה צריך להיות הריח הטבעי שלה, לא ריח מלאכותי שנועד להסוות- מרבית הנשים שמות בושם כדי לתעתע בגברים, אבל הגברת שלך מתבשמת בריח תבלינים מגעיל לאף המערבי.
המסקנה המתבקשת היא שאולי היא מנסה למשוך את בני העדה שלה ע"י ריחות שיזכירו להם את בית אמא ויגרמו להם להתאהב בה. לכן לדעתי היא בכלל לא בקטע של נצ'ים ואין לך סיכוי מלכתחילה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 27-06-2013, 11:50
צלמית המשתמש של MiRi_GrEEn
  MiRi_GrEEn MiRi_GrEEn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "התלבטות בנוגע לבחורה..."

א. בטח אתה מתכוון לאינג׳רה... זה מאפה כזה. ובאופן כללי, המאכלים המסורתיים של האתיופים עתירי תבלינים ריחניים... כמובן שלא כולם מבשלים בבית תבשילים מסורתיים.

בכל מקרה, זה כמו שאוכלים עמבה- בנאדם יכול להיות הכי הגייני בעולם ולהתקלח 700 פעם אחרי, אבל עדיין הריח של העמבה בא מהנקבוביות בעור

אם תצאו ביחד ותדבר איתה על זה, אני מניחה שזה לא שהיא תבקש מאמא שלה להפסיק לבשל/תפסיק לאכול את האוכל של אמא, אני מתארת לעצמי שהיא סתם תיפגע.

ב. אני אישית לא הייתי מסוגלת להיות עם מישהו שהריח שלו לא נעים לי. קשה לי להמצא באותו חדר עם אדם שמריח לא טוב, אז לצאת ביחד בכלל... זה פשוט מבטל כל משיכה שאי פעם הייתה.

בהצלחה. וטבע נאות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:30

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר