לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2005, 12:16
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
2 דברים לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Baby Love שמתחילה ב "חוסר הקשבה"

1. אורי צודק בשביל זה יש את הפורום הזה תמיד יהיה לך פה אוזן קשבת לדברים שמציקים או דברים שמחים שאת רוצה לחלוק איתנו

2. אני לא יודע בקשר להרגשה שלך, האם זה נמשך הרבה זמן לגבי כל האנשים או שזה משהו חדש וזמני (הכוונה לאי התיחסות שלהם אליייך). אחד הדברים שלמדתי זה שאנשים יכולים להיות קרובים וחברותיים אלינו ולפעמים מרוחקים ואפילו מנוקרים אלינו לא קשור בהכרח אלינו (כמו אומר המשפט זה לא משהו אישי ) אלא למה שהם עוברים באותו רגע בחיים, אם הם עסוקים או מוטרדים באותו רגע או שהם מדוכאים או כועסים ואז הם לא בדיוק פנויים לשמוע ולפעמים גם לא שמים לב אם יש לידם מישהו ובטח לא בבעיות שלו.
וכיוון שלא כולנו אותו הדבר, חלקנו משתפים יותר וחלקנו משתפים פחות, תני לאנשים את הזמן ואם את רואה שאין שינוי ואת בקשר טוב אם אותו הבן אדם ורוצה לשמור על הקשר הזה תיזמי איתו (או איתה) שיחה ותשאלי אותו האם הכל בסדר כי בזמן האחרון את מרגישה שיש ריחוק ואם אפשר לעזור, זה לפעמים יכול לשנות פלאים בין אם תוכלי לעזור לו ולפתור את הבעיה שלו ואז הוא יהיה פנוי לבעיות שלך ובין אם הוא פתאום יבין שהוא מרחיק אותך ואולי עוד אנשים וישנה את הגישה

שיהיה בהצלחה וכמו שאמרנו אנחנו תמיד פה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-05-2005, 15:45
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
מבינה אותך מאד, את לא יודעת עד כמה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Baby Love שמתחילה ב "חוסר הקשבה"

דבר ראשון אני רוצה לחלוק על אנשים שהגיבו לפני. נכון שהפורום זה מקום נהדר ובאמת אפשר לפרוק כאן את הלב וזה נהדר שיש מקום כזה, אבל פורום בחיים לא יחליף את החברים....נכון? (ואל תתנפלו, אני יודעת שלא אמרתם את זה, פשוט רציתי לחדד....)

דבר שני, את לא יודעת כמה שאני מבינה אותך (או שכן..?)...אני גם מרגישה ככה הרבה מאד פעמים..כאילו הנושא מאוס כבר. אבל אני לא חושבת שזה לא מעניין אותם או משו כזה...
אני מסכימה עם צ'רם שזה גם מאד תלוי...כי קורה שמדברים איתך ואת שקועה במשו אחר ולא ממש מקשיבה...ואני בטוחה שהחברים שלך יקשבו לך בכיף, גם אם הנושא כבר טופל מכל צד אפשרי...
הרי כשהחברים שלך רואים אותך מדי יום לא נמאס להם, נכון? חחחחחחחחח

הכי חשוב שתדעי שהחברים תמיד שם!

ישן 10-05-2005, 16:34
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
"אף אחד" זאת מילה גדולה...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Baby Love שמתחילה ב "יואו איך רואים שאתה לא מבין..."

כמו שאמרו לפני הפורום הזה נועד כדי להיות במה ואוזן קשבת לאלה שרוצים לדבר וקשה להם מכל מיני סיבות ובינהן גם הסיבה של התחושה שלא רוצים ליפול על מישהו עם הצרות שלנו, מי לא מכיר את ההרגשה, אבל כמו שאמרתי לך כבר את ממש לא נופלת ומציקה עם הצרות שלך ואפילו אם את מרגישה שאת "מתקרצצת" סליחה על הביטוי, כל עוד לי זה לא מפריע אל תתני לזה להפריע גם לך, יש בפורום המון אנשים נהדרים, לפעמים יבינו ולפעמים לא יבינו, לפעמים ידעו מה לעשות בדיוק ואיך עושים את זה ולפעמים לא יהיהלהם שמץ קלוש של מושג איך בכלל להתחיל לגשת אל הבעיה, אבל דבר אחד לגבי כולם פה ולגבי הפורום הזה, אף פעם לא אומרים לא ומתייאשים מההתחלה, אז שוב אני לא יכול לדבר בשם כולם בקטע אבל לפחות עליי את לא נופלת עם הצרות שלך וגם לא אף אחד\ת אחר\ת. במקרה הכי גרוע לא יהיה לי רעיון איך לפתור או לעזור, וגם המצב הזה יש מה לעשות אפשר לחשוב ולנתח את המצב (זה נשמע מתמטי מידיי אבל למעשה זה מה שזה) ולמצוא כיוון או כמה לפתרון. וכמוני יש פה עוד הרבה אנשים שמוכנים לעזור ונהנים מזה.

רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר