לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2013, 21:08
  killer_for killer_for אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.13
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי deltaforce שמתחילה ב "שמע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי deltaforce
אני לא אמתח ביקורת, אבל אתה אומר שאתה רוצה לשרת, ולתרום, ולסיים את הצבא בכבוד.
מצד שני הבעיה שלך היא הת"ש..
אני לא חושב שפסיכיאטר יעזור לך בזה(אלא אם כן תעשה לו הצגות)..
צריך להיות חזקים לפעמים ולהבין שיש דברים יותר גדולים ממך. אתה יכול לנסות לעבור תפקיד. אני לא יודע מה התפקיד שלך ואני לא אחרטט אבל אני בטוח שאתה עושה משהו ושאפשר יהיה למצוא בו משמעות.

וואו אחי מה הקטע
בבקשה אל תכנס לבפנים זה לא מה ששאלתי, תאמין לי שיש סיבה ואני לא רק בשביל התש.
אין לי כוח להתחיל לחפור ואני גם לא מתכוון להתחיל לחפור על הבעיות, הת"ש זה מה שלדעתי יעזור לי.

בבקשה אם תוכל לענות על השאלה אני אשמח
שבת שלום
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2013, 09:10
  חצנצין חצנצין אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 05.07.13
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי killer_for שמתחילה ב "[QUOTE=deltaforce]אני לא אמתח..."

אל תדאג האצבע לא כל כך קלה על ההדק בלהוציא מהצבא, שמע, למה שלא תכתוב פה בערך מה שאתה רוצה לספר לפסיכיאטר, אנחנו נגיד לך מה להוסיף להשמיט או איך לנסח כל משפט...
דרך אגב, אתה יודע למה אתה נפגש עם פסיכיאטר? קב"ן יכול להיות עובד סוציאלי או פסיכולוג או פסיכיאטר, בדרך כלל הקב"ן הוא פסיכולוג, למה שלחו אותך דווקא לפסיכיאטר? זה מעלה כמה סימני שאלה לא ממש טובים...
שאל את עצמך, מה הבעיה שלי שהקפ"ס לא יכול לטפל בי בעצמו? למה הוא שלח אותי לפסיכיאטר?
אתה בכלל מודע להבדלים בין פסיכולוג לפסיכיאטר?
יכול להיות שהקפ"ס סתם זרק אותך לפסיכיאטר שידחוף לך קצת כדורים לדכאון ולכסות את התחת שלו כדי שלא יבואו אליו בטענות אם תפגע בעצמך...
לך אל הקפ"ס, תשאל אותו למה הוא דחף לך פסיכיאטר, ותנסה להוציא ממנו את הת"ש שאתה רוצה בלי ללכת לפסיכיאטר...

נערך לאחרונה ע"י חצנצין בתאריך 06-07-2013 בשעה 09:13.
ישן 06-07-2013, 11:04
  killer_for killer_for אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.06.13
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי חצנצין שמתחילה ב "אל תדאג האצבע לא כל כך קלה על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חצנצין
אל תדאג האצבע לא כל כך קלה על ההדק בלהוציא מהצבא, שמע, למה שלא תכתוב פה בערך מה שאתה רוצה לספר לפסיכיאטר, אנחנו נגיד לך מה להוסיף להשמיט או איך לנסח כל משפט...
דרך אגב, אתה יודע למה אתה נפגש עם פסיכיאטר? קב"ן יכול להיות עובד סוציאלי או פסיכולוג או פסיכיאטר, בדרך כלל הקב"ן הוא פסיכולוג, למה שלחו אותך דווקא לפסיכיאטר? זה מעלה כמה סימני שאלה לא ממש טובים...
שאל את עצמך, מה הבעיה שלי שהקפ"ס לא יכול לטפל בי בעצמו? למה הוא שלח אותי לפסיכיאטר?
אתה בכלל מודע להבדלים בין פסיכולוג לפסיכיאטר?
יכול להיות שהקפ"ס סתם זרק אותך לפסיכיאטר שידחוף לך קצת כדורים לדכאון ולכסות את התחת שלו כדי שלא יבואו אליו בטענות אם תפגע בעצמך...
לך אל הקפ"ס, תשאל אותו למה הוא דחף לך פסיכיאטר, ותנסה להוציא ממנו את הת"ש שאתה רוצה בלי ללכת לפסיכיאטר...

הקפ"ס רוצה שאני אלך לפסיכיאטר בשביל שאני אקבל כדורים..
אמרתי לקפ"ס שאני לא ישן הרבה בלילה, מצחצח שיניים פעם בהרבה זמן ואפילו רציתי לדפוק את הראש בקיר וכשאני אתעורר כל הסיוט הזה יגמר.. מה שזה באמת האמת חח..

השאלה זה - איך אני מוציא מה שאני רוצה מהפסיכיאטר? ולגבי הכדורים, אני לא עומד לקחת אותם - אז להגיד את זה לפסיכיאטר או לקבל את הכדורים ולהגיד לקפס שאני לא הולך לקחת אותם?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר