לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2005, 14:08
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
מממ... אני באמצע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *~crazy girl~* שמתחילה ב "האם אתם...?"

אני מאוד סומכת על הבנות זוג שלי... אבל כשהקירבה בין מי שאני מקנאה לבין הבת זוג שלי מאוד גדולה -אז הקינאה מתחילה לשבש אצלי דברים.

קרו לי 2 מקרים כאלה.
אקסית שלי, שירן, גרה בפנימייה עם אקסית שלה, הן היו שוכבות הרבה וישנות אחת אצל השנייה בחדרים וכל אחת הייתה מאוהבת בשנייה ומיררה אחת לשנייה את החיים. כשהתאהבתי בשירן, היא הייתה פנויה... והקפיצה בין פנויה\תפוסה אצלה במשך שנה שלמה היה מעצבן במיוחד, וכשהיינו ביחד היא אחר כך חזרה לשנייה ובקיצור זה היה מאוד לא נעים... בכל מקרה הקינאה שלי הפעם צדקה, אבל הבעייה שלי היא שסמכתי יותר מידי על שירן, ואמרתי לה את זה, והיא ניצלה את זה. לצערי.

החברה הנוכחית שלי,זוהר, לפני כמה ימים השתחררה, כמה שבועות לפני השיחרור מביאים להם מחליפים, שהם ילמדו אותם את העבודה ואז יצאו כשאחרים ממשיכים אותם. הגיעה מחליפה בשם נטלי שנדלקה על החברה שלי, היא התחילה איתה הרבה, רקדה איתה צמוד ואף ניסתה לנשק אותה. זמן ממושך לא סמכתי עליה וכעסתי עליה וזה יצר ריבים ביננו, עד שבסופו של דבר הבנתי שהיא באמת אוהבת אותי ורוצה את נטלי כידידה בלבד. למרות שכשנפרדנו לשבוע הן התנשקו במועדון מול הפרצוף שלי:\ בע.

הפואנטה שלי היא שקינאה היא רגש שלפעמים הוא קיצוני ולא הכרחי, אבל אם זה בא אצל אדם שכן סומך על הבן\בת זוג שלו - סביר להניח שזה בא מסיבה כלשהי... אם אדם מרגיש קינאה, צריכה להיות לכך סיבה. לעצום עיניים ולומר 'אני סומך עלייך בעיניים עצומות' לפעמים יביא אסון, קינאה לפעמים נותנת לצד השני קצת הרגשה של שמחה, כי זה אומר שהאדם באמת אוהב אותה, כי הוא מקנא, הוא לא רוצה לאבד אותה. צריך לדעת שקינאה צריכה לבוא במידה, שצריך לסמוך על אנשים במידה וצריך לעצום עיניים -עם עין אחת פתוחה.

:]
יומטוב
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר