לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2013, 12:20
  yakirfresh yakirfresh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.13
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "קודם כל תפתח אשכול במתגייסים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
קודם כל תפתח אשכול במתגייסים וסדירים, שם זה הפורום המתאים לבעיות כאלו.

שנית תנסה לכתוב את השאלה שלך באופן ברור ופשוט יותר. היעדר סימני פיסוק מקשה מאוד את ההבנה של הבעיה שלך.

אני בן יחיד. בן יחיד באופן אוטומטי מיועד לג'וב ואני רוצה קרבי. כדי להגיע לשם יש צורך בחתימה של 2 ההורים וכך עשיתי. הבעיה היא שעד עכשיו יחידת מיטב, האמונה על הטיפול במלש"בים לא מטפלת בפניות שלי שכוללות פקסים ואימיילים עם הטפסים החתומים והגיוס שלי בתור תומך לחימה הוא בשבוע הבא.

אני נמצא בבעיה כי הם לא עושים כלום והגיוס שלי מתקרב ואני לא יודע מה אני אמור לעשות
אני לא רוצה להיות ג'ובניק
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-08-2013, 14:03

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yakirfresh שמתחילה ב "בבקשה תעזרו לי לא יודע מה לעשות"

התגייסתי כבר ושבוע הבא אני יוצא לטירונות. בשרשרת חיול פגשתי את הקצין מיון שפשוט אמר לי חד משמעית שהוא לא יכול לעזור לי וזה לא התפקיד שלו ואני צריך בבסיס לדבר עם המשקית תש וקצין מיון אחר שאפגוש וכל השטויות של טופס 55 ובקיצור, הבנתי שהסיכויים שלי לצאת משם נמוכים ואני ממש כבר אובדני ואני מפחד ללכת לקבן כי הוא יכול להוריד לי בשניה את הפרופיל ואז אני יכול לשכוח מקרבי

בקיצור, אני בבעיה, אנשים שרוצים להשתמט עושים את זה בקלות, אנשים עוברים מקרבי לג'וב ואני שרוצה קרבי צריך לסבול בעיות כאלה , לא מבין למה בסה"כ רוצה לתרום כמה שיותר זה חשוב לי אני לא יודע מה לעשות באמת משקרים אותי ומחרטטים אותי רק כדי להתנער ממני
ישן 03-08-2013, 21:15

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "רגע רגע, תפרט בבקשה על מה..."

הוא אמר לי שהוא רוצה 4000 ש"ח כדי לארגן לי דחיית שירות שתאפשר לי שיבוץ לקרבי
כמובן שאני לא אשלם כי אני לא צריך לשלם בשביל קרבי...

הבעיה שלי:
אבא שלי בחו"ל. כשאבא שלי בא לארץ הדפסתי טפסים מאתר מיטב של הצהרת התנדבות ונתתי לו והוא הלך עם אמא שלי לנוטריון והם חתמו שם. יש מסמך של אימות חתימה שהנוטריון מאשר שמר וגברת התייצבו אצלו והזדהו וחתמו על המסמך המצורף כאשר המסך מצורף הוא המסמך שההורים חותמים על קרבי, גם המסמך הזה מאושר וחתום על ידי הנוטריון.

זה היה בתחילת יולי. אחרי המון פעמים ששלחתי את זה ליחידת מיטב בפקס ובמייל (יחידה שאחראית על המלש"בים) כמה ימים לפני התאריך גיוס שלי כתומך לחימה הפקס התקבל ואמרו שבטיפול. יום לפני התאריך גיוס כתומך לחימה ביקשתי לברר מה קורה עם זה והתקשרו אליי ואמרו שיש בעיה עם זה כי הם לא מבינים איפה בדיוק האישור של העורך דין אז הסברתי איפה הוא ואמרו שחסר טופס שלי שהוא בעצם טופס שאני חותם עליו. פה הבנתי שכנראה אני טעיתי כי לא חשבתי שגם אני צריך לחתום אצל הנוטריון או לפחות לא ידעתי על המסמך הזה אז הדפסתי אותו חתמתי ושלחתי בפקס, התקשרו אחרי שעה ואמרו להתייצב ללמחרת עם הטפסים ולפגוש את הקצין מיון

כך עשיתי והקצין מיון אמר שהוא לא יכול לעזור לי בזה ואני צריך לראות את המשקית תש ויחד להבין מה לא בסדר בטפסים ואיך לסדר את זה

מחר אני כבר חוזר לבסיס

נערך לאחרונה ע"י yakirfresh בתאריך 03-08-2013 בשעה 21:17.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר