לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2013, 19:40
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.08
טילי הAIM-9X בלוק 3 חדשים

AIM-9X Block III to Become a BVR Missile

July 22, 2013

הצי האמריקאי מפתח דגם מתקדם יותר לטיל ה-AIM 9X. הצי מקווה שהטיל החדש יהיה עם טווח שגדול ב-60% יחסית לטווח של טילים אלו כיום. טווח זה יעניק לטילים היחדשים את יכולת השיגור מעבר לקו ראייה BVR)- Beyond Visual Rang ) בדומה לטילי AIM-120 AMRAAM. הבעיה היא שטילים אלו יכנסו לניסויים ב-2016 ולשרות רק ב-2020.

הטיל החדש שיקרא AIM-9X Block-3, יקבל מנוע רקטי חדש עם יכולת משופרת, רש"ק משופר שיהיה בטוח יותר להתקנה על גבי נושאת מטוסים, ויעשה שימוש במערכת הניהוג ומערכת שיגור הנתונים של הטיל הנוכחי, אבל שיטת הנעילה על המטרה תהיה בשיטת Lock On After Launch-LOAL

ה-F-35 הנוכחי נושא 4 טילי AIM-120D בתאי חימוש פנימיים, ו- 2 טילי AIM-9X Block-2 על מנשאים חיצוניים. שיטת ההנחיה של טילים אלו היא "נעילה לפני השיגור" LOBL וזה מחייב קו ראייה למטרה. ולכן טילים אלו מותקנים בקצוות כנף. הטיל החדש לעומת זאת, שינעל על המטרה לאחר השיגור, יאפשר את נשיאתם של טילים אלו בתאים הפנימיים לעומת הסידור הקיים כיום.
הצי אומר שהדגם הקיים (בלוק-2) כבר כעת חופף את הטווחים של ה-AIM-120D, והטיל החדש (בלוק-3) יהיה עם טווח גדול יותר.
השימוש בשני סוגי הטילים, יאפשר למטוסי הצי, בסביבה שעמוסה במערכות שיבוש, לשגר במקום את טילי ה-AMRAAM שמונחה מכמ ועלול להיות משובש, לשגר את טילי ה-AIM-9X החדשים שמונחים ע"י חום.
וזה מה שנכתב על יכולות הטיל החדש:

The AIM-9X features a fifth generation staring focal plane array IR seeker with a high off bore sight capability. AIM-9X is an advanced IR missile. It is mounted on a highly maneuverable (thrust vectored) airframe, along with digital guidance and IR signal processing that results in enhanced acquisition ranges, greatly improved infrared counter-countermeasures capability, and extremely high off-bore sight engagement zones for unprecedented first shot/first kill air-to-air performance

http://defense-update.com/20130722_...vr-missile.html

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
F-35 carries out a weapon separation test, dropping an AIM-120D. An AIM-9X dummy is carried under wing.
The F-35 can carry 2 AIM-9X missiles on the outboard stations. With extended range, and LOAL support, the fighter will be able to carry a balanced mix of passive and actively guided weapons. Photo: Lockheed Martin

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2014, 22:16
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי AJ-47 שמתחילה ב "זו נקודה מאד מדאיגה. אני לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AJ-47
זו נקודה מאד מדאיגה. אני לא חושב שיש בעיה עם ה״פיתון-5״, הבעיה היא כפי הנראה שלא ניתן להפעיל את טילי ה״פיתון״ שלנו ב-35-F. זו נקודה מאד מדאיגה, חשבתי שהנושא הזה ניפתר לשביעות רצוננו, כנראה שלא.

לחשוב שאנו הולכים לבזבז 540 מיליון דולר על קניית טילי אויר אויר על מנת להילחם בחילות אויר שלא קיימים, במקום לרכוש עוד 500 נמרים או מספר דומה של תומ״תים זו שגיאה חמורה. נדמה לי שקיבלנו שיעור פעם נוספת שאת בעיות הרקטות ניתן לפתור רק ע״י כוחות הקרקע.

נתחיל באי הדיוקים ונמשיך משם.
מי אמר לך שאי אפשר לשים פיתון על F-35? מי אמר לך שכדאי לשים ושהוא עדיף על ה AIM9X?

שנית, את הרקטות הרקטות אולי אפשר לפתור מהקרקע (אני לא בטוח) אבל יש עוד כמה משימות אסטרטגיות שדורשות טילי אויר אויר, צריך להתכונן גם לבאות....ולמרות זאת, בהחלט יתכן שצריך להוציא חלק מהכסף הזה גם על נמרים...אבל להבדיל ממך היושב בחו"ל, אין לי פתרנות ולא יודע מופלג שכזה...

ישן 16-07-2014, 04:44
  AJ-47 AJ-47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי emile-a שמתחילה ב "[QUOTE=AJ-47]זו נקודה מאד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
נתחיל באי הדיוקים ונמשיך משם.
מי אמר לך שאי אפשר לשים פיתון על F-35? מי אמר לך שכדאי לשים ושהוא עדיף על ה AIM9X?
למה אתה שואל כל כך הרבה שאלות, לא היה יותר פשוט שתסביר לעם היושב בציון מדוע עומדים לרכוש טילי סיידווינדר במחיר של כ-540 מיליון דולר, במקום לקנות טילי פיתון? בטוח שזה לא משפר את יכולות המכירה של טיל זה.

שנית, את הרקטות אולי אפשר לפתור מהקרקע (אני לא בטוח) אבל יש עוד כמה משימות אסטרטגיות שדורשות טילי אויר אויר, צריך להתכונן גם לבאות.
בהחלט צריך להתכונן לבאות, ולכן אני אומר שצריך להוציא את הכסף על נמרים תומתים ומערכות כנגד RPG. אשר למשימות האיסטרטגיות הגדולות, אם מי אתה מתכונן להילחם, עם חיל האויר של לבנון, של סוריה, של לוב, של עירק, נדמה לי שח"א שלנו מצוייד ומאומן מספיק טוב לקרבות אויר, ואם צריך עוד טילי אויר/אויר אפשר לייצר עוד פיתונים. הלוואי וח"א שלנו יהיה טוב בנושאי אויר קרקע, כמו שהוא טוב בקרבות אויר.
...ולמרות זאת, בהחלט יתכן שצריך להוציא חלק מהכסף הזה גם על נמרים...אבל להבדיל ממך היושב בחו"ל, אין לי פתרנות ולא יודע מופלג שכזה...
תקרא ותחכים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר