לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2013, 20:15
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
שאלה איך זה הגיוני שגם פיצה האט וגם דומינו'ס פיצה מייצרות פיצות כל כך מעאפנות?

זה באמת דילמה.

יצא לי בחודש האחרון לאכול עם החבר'ה לפחות פעם אחת פיצה של דומינו'ס ואחת של האט.

ובשני המקרים הייתה אכזבה דיי גדולה.

(אוליי זה בגלל שספציפית הסניפים בנהריה מחורבנים, לא יודע...)

קודם כל הפיצות מאוד קטנות (משולשים בגודל שמתאימים לילדים), בקושי יש גבינה, והבצק הוא על גבול הלא מוכן.

בהאט הפיצה הייתה ספוגה בשמן - והרגשתי שאני אוכל סופגניה עם גבינה צהובה, פשוט זוועה.

מיותר לציין שבארה"ב פיצה האט הרבה יותר איכותית.

ושגם יצא לי לאכול בפיצריות קטנות יותר, פיצות הרבה יותר טובות - למשל בפיצה מטר (אם היא עדיין קיימת).

זה מוזר שפיצרייה שכונתית, מצליחה לייצר פיצה הרבה יותר איכותית מפיצה של רשת עולמית.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2013, 21:27
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Vladin שמתחילה ב "זה לא שכל כך מסובך להגיע לרמה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Vladin
זה לא שכל כך מסובך להגיע לרמה של מקדונלדס... גם אני יכול להכין המברוגר יותר טוב משלהם, אז אני בטוח שיש המבורגריות שכונתיות יותר טובות ממנה.

בלאק, האגדיר, מוזס וBBB לא נותנות קיק למקדונלדס מהסיבה הפשוטה שהן לא מנסות אפילו להתחרות בה, ומקדונלדס לא מנסה להתחרות בהן. זה ליגות שונות לחלוטין. האחת נותנת זבל במחיר זול, האחרות נותנות איכות במחיר יקר.

להגיד לך את האמת?
כל הרשתות שוות לתחת.

את האמבורגר הכי טוב אתה יכול להכין לבד בבית (לא ממש קשה ללכת לקצב טוב, שיכין לך בשר קצוץ שמשולב ממספר נתחים).

ולשים אח"כ על האש, ואז גם צחי בוקששתר השמן, יכול לפנטז על האמבורגר כזה במסעדה שלו.

(מניסיון...).

לעצלנים:

אפשר פשוט לקנות האמבורגר של אל גאוצ'ו (מגיע באריזות קפואות), ולשים על גחלים, יוצא מעולה...

ישן 30-07-2013, 11:29
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "איך זה הגיוני שגם פיצה האט וגם דומינו'ס פיצה מייצרות פיצות כל כך מעאפנות?"

דווקא להאט יש פיצה טעימה. לא חוויתי אצלם בצק לא מוכן, ואם הפיצה היא קטנה אז לפחות המשולשים עבים.
אבל כמות השמן בה היא באמת מוגזמת. זה כבר לא שאתה מחזיק את המשולש והידיים שלך הופכות שומניות, זה שאתה מרים את הקרטון ומסתכל מלמטה ורואה עיגול שלם של שמן.

לדומינו'ס לעומת זאת באמת יש פיצה מעפנה. אני חושבת שאנשים מרבים להזמין מהם כי הם מגיעים מהר (או לפחות ככה אצלנו), פתוחים רוב הזמן כשפיצריות אחרות סגורות (כולל שבת וחגים) ומוכנים לשים דברים לא כשרים על הפיצה, שזה קצת יותר קשה למצוא.

אם אני חייבת לבחור מבין שתיהן אני אבחר בהאט, אבל בגדול כשבא לי פיצה אני מזמינה ממקומות אחרים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:

ישן 02-09-2013, 19:18
צלמית המשתמש של snooky
  snooky snooky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.13
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "ושוב, מסכימה לגמרי. גם בתור..."

מן הסתם, גם בחברה גדולה, בסופו של דבר עובדים אנשים... וטעויות קורות, והטעויות האלה לעתים קרובות מאוד פוגעות בלקוחות. החברה מודעת לאפשרות שטעויות מסוג זה או אחר עלולות לקרות, ומכינה לעצמה נהלי עבודה.

אז אם לצורך העניין הלקוחה קיבלה פיצה עם תוספות שהיא לא הזמינה- הנוהל יהיה להחזיר לה את הכסף ולפצות אותה בפיצה חדשה.
אז כשאותה לקוחה תתקשר ותסביר בנימוס ובנועם שקיבלה את הפיצה הלא נכונה, ואפילו תדגיש שהיא מאוד כועסת, אז לא ייפצו אותה? ההפך, האדם שענה לשיחה ירגיש אמפתיה, ו*ירצה* לעזור, לא רק כי הוא חייב, כי הוא רוצה. כי ככה עובדים בני אדם. במדינה הזאת או בכל מדינה אחרת.

המחשבה הזאת שאם אני אצעק ואשפיל את הנציג שנפל לי על הכוונת אני אקבל יותר כל כך שגויה ומטופשת... באמת.
ישן 03-09-2013, 03:57
  משתמש זכר Vladin Vladin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.12
בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "בדר״כ, במיוחד..."

ספציפית בדומינוס, מי שאחראי על ההזמנות זה מי שעובד בסניף (עובדי מטבח ושליחים), כך שסביר להניח שמי שענה לה הוא האשם בטעות. בלי קשר, זה עדיין לא סיבה לצעוק עליו. אפשר לדבר יפה ולהגיע לאותה התוצאה, אבל אני לא מסכים איתך שדיבור יפה ונחמד יותר אפקטיבי מצרחות. אם יודעים איך להשתמש בכלי הצעקות, מגיעים לתוצאות אפילו יותר גבוהות. למשל, לצעוק על נציג בטלפון זה ממש לא אפקטיבי, כי מפריד ביניכם קו טלפון שמאפשר לו להיות אדיש לגמרי לצרחות, לשים אותך על "מיוט" ולהסתלבט עלייך עם חברים לעבודה ועוד כל מיני דברים שמורידים לו את מפלס הלחץ. בנוסף לזה, צעקות בטלפון לא שורפות לרשת לקוחות, כי הם לא שומעים אותן ולא מבינים על מה המהומה. מי שבאמת נדפק, תמיד יכול ללכת למרכז שירות פרונטאלי ולדפוק שם סצנה שתכניס את מנהלי המקום לפינה שהם יעשו הכל כדי לצאת מימנה, העיקר לא לשרוף לקוחות אחרים. במקרה של חברות סלולר מומלץ אפילו ללכת למרכז מכירות בקניון. על הנייר הם לא מוסמכים לתת שירות, אבל גם הם יעשו הכל כדי להיפטר ממך, כי בקניון מסתובבים לא רק לקוחות קיימים אלא גם לקוחות פוטנציאליים.

ואין מה לעשות, כמו שmeac כתב, אנחנו חיים בישראל. כאן החברות הנותנות שירות לא פחות חוצפניות מכל ישראלי מצוי, מהסיבה הפשוטה שהן מנוהלות ע"י ישראלים. להיות סימפטי זה אפקטיבי עד רמה מסויימת. אם רוצים לשבור את המחסום הזה, צריך לדעת להיות גם אגרסיבי.

כל זה כמובן לא אומר עדיין שהיא היתה צריכה לצעוק על אותם נציגים, כי במקרה הזה היתה מגיעה לאותה התוצאה באמצעות רוגע ואסרטיביות. כל זה גם לא אומר, שאני מסתובב במרכזי שירות וצועק על נציגים. אין לי אופי כזה ולפעמים אני מצטער על זה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:46

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר