לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2013, 01:58
  Polkovnik Polkovnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.12
החיים בכללי

הפסקתי לעשן. הגעתי להפתעתי למצב שאני לא רוצה לעשן ואפילו שלקחתי פה ושם סיגריה נגעלתי אחרי 2 שחטות וזרקתי (3 חודשים נקי) בשונה מבדר"כ שהייתי פשוט מזיל ריר על אנשים עם סיגריה שהייתי מנסה להפסיק.(החיים שלי היו מסתכמים בלעשן הרבה. את השחטה הראשונה לקחתי באמצע יסודי בערך ולעשן רצוף התחלתי מגיל 13 קיצר לא זוכר את עצמי בלי סיגריה כיום אני בן 21.) התחלתי לעשות ספורט ברצינות 4~6 פעם בשבוע התחלתי לקבל קצת גוף להוריד בשומן לרוץ קילומטרים ארוכים, בהתחלה זה היה מרגיע אותי עכשיו כבר לא.
דיאטת בריאות סלטים חלבונים למינהם מאזן קלורי שלישי דיאטנית וכו.
ניתקתי קשר עם האקסית, וגם עם הזאת שממרמרת לי את החיים עם האי החלטיות שלה.
הפסקתי לשתות כמו חזיר (לא הייתי אלכוהוליסט או משהו פשוט הייתי שותה הרבה כדי להרגיש משהו.)
הפסקתי עם הטיפול הפסיכיאטרי וגם עם הפסיכולוגי נשבר לי הזין מהכדורים שלהם שרק הורסים לי את החיים אני בא לפגישות, איך אתה מרגיש? אחלה. אתה לוקח כדורים? כן והולך הביתה. התחלתי להרגיש טוב. הייתי יוצא לרוץ עושה איזה 5~10 קילומטר וחוזר עם חיוך הביתה.
אבל פחות מ3 חודשים וזה עבר. אני שוב מרגיש חרא. אני נראה בסדר+ אולי אפילו טוב תלוי מי תשאלו. יש לי גוף סבבה ושרירי, אני בעל חוש הומור מתקדם אני יודע לשחק את עצמי שמח. אבל אני שוב מרגיש ממש חרא ! אני שוב לא יוצא מהבית ויושב כל היום בבית כי אין לי כוח לכלום. בסוף גם לא יצאתי מהצבא. (פתחתי פה נושא על זה) המפקדים שלי שכנעו אותי להשאר. אני עכשיו חושב יותר מהכל לזרוק הכל ולעזוב (יש לי קצת כסף לעזוב לכמה חודשים טובים). אבל אני לא בטוח אם זה מה שיעשה לי טוב או שאני פשוט ירגיש רע גם לאיפה אני יעזוב ולא באמת ינקה את הראש. אני שוב חושב על לצאת מהצבא. אני שוב לא יודע מה לעשות ולא רואה טעם בחיים. אני שוב מוצא את עצמי איכשהו כותב פה מצפה ממישהו בוגר שיכניס קצת היגיון בראש הלא בריא שלי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-08-2013, 08:07
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Polkovnik שמתחילה ב "החיים בכללי"

לא מפסיקים לקחת כדורים כאלה במכה אחת. צריך לעשות את זה בהדרגה ובהתאם להנחיות של מי שרשם לך אותם אחרת יכולות להתעורר תחושות קשות.
**
יש אנשים שהקול הפנימי שלהם (הקול הזה בתוך הראש שלנו שחושב, שבאמצעותו אנחנו מדברים לעצמנו) הוא מאוד חזק ויש אנשים שאצלם הוא לא כ"כ חזק. נראה לי שאתה שייך לקבוצה הראשונה. אתה צריך להכריח את עצמך להיות פחות קשוב לקול הפנימי המדכא ויותר קשוב לעולם שסביבך. אנשים מהקבוצה השנייה הם בדר"כ אנשים עם חיי חברה עשירים (כשמישהו מדבר עם חברים/משפחה וחולק איתם את מה שמציק לו זה מפחית את כמות הדיאלוגים הפנימיים שהוא עושה עם עצמו) ויש להם תחביבים שונים ומשונים שנותנים להם סיפוק. אולי כדאי לך לנסות לאמץ את ההתנהגויות של הקבוצה השנייה כדרך להילחם בתחושות הלא טובות שלך.
**
כשרע לך תחשוב על אנשים שנמצאים במצוקה אמיתית - נכים, עניים באפריקה, אנשים שהבית שלהם נשרף וכו'. זה ישים את הצרות שלך בפרופורציה.
**
תזכור שהחיים הם זמניים בלבד ובגלל שאין לנו שום דרך לדעת מהי התכלית שלהם עדיף לנו פשוט להעביר את הזמן הזה בעשיית דברים שעושים לנו כיף ועשיית דברים שחייבים לעשות כדי לממן את הכיף הזה.
ישן 10-08-2013, 09:05
  משתמש זכר Smilop Smilop אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Polkovnik שמתחילה ב "החיים בכללי"

הכל עניין של מה שאתה משדר לעצמך ולכן, בסופו של דבר, זאת היתה טעות להפסיק את הטיפול. כל עוד תמשיך לשדר לעצמך שאתה מרגיש חרא, תמשיך להרגיש חרא. לנסות לברוח מזה, לא יעזור לך יותר מדי - זה אולי ישפר את ההרגשה לרגע, אבל ההרגשה תחזור מהר מאוד.

אתה צריך להפסיק להסתכל על החיים כמשהו רגעי ולהתחיל להסתכל על העתיד. אם נמשיך להתעסק בעבר או בהווה הרגעי, לא נוכל להתפתח לשום כיוון בעתיד. אז כרגע, אני מציע לך לעזוב את ההתעסקות עם הצבא, להפסיק לחשוב על איך לברוח מאיפה שאתה היום ולהתחיל לחשוב על איך אתה רוצה לראות את העתיד שלך. מה החלומות שלך.

בהתאם לחלומות להתחיל ליצור דברים. ליצור קשרים עם אנשים נכונים. אם צריך לימודים, אז להתחיל להתעניין בנושאים האלו. אם זה להקים עסק, אז להתחיל לחפש מקומות, להתחיל לראות עסקים דומים ולנסות להבין איך הם מרוויחים ואיך אפשר להרוויח יותר וכו'. ככל שתתחיל להתעמק בחלומות שלך ולא בהווה הרגעי, כך תתחיל לחוש אנדרנלין שיעזור לך להיות שמח יותר - כי אז תרגיש שאתה מתקדם ולא תקוע במקום.

אני מציע לך לחזור לטיפול ולנסות למצוא מטפל שיוכל להקשיב לך יותר, אולי הוא גם יסכים להוריד את מינון הכדורים בהדרגה ככל שתתקדם.

והעיקר, שיהיה בהצלחה.
ישן 10-08-2013, 15:41
  Polkovnik Polkovnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.12
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "השורש של הבעיה, ממה שאני..."

קודם כל רשמתי את זה בטעות ב20+. דבר שני אני הפסקתי לקחת את הכדורים הקודמים שעשו לי רע.
אתם מתעסקים בטפל. אני אני יפרט יותר. לקחתי כמה סוגים של כדורים. בסופו של דבר הפסקתי לקחת אותם (בעזרת הפסיכיאטר.) אחרי תקופה שהייתי נקי הוא החליט לדחוף לי עוד כדורים. פשוט לא לקחתי אותם. אני בן אדם די אינטיליגנטי לא הייתי מפסיק את הסמים האלה בבום על דעת עצמי. ועוד שלא מדובר במחלה נפשית מאובחנת כמו שיזופרניה או דיכאון קליני קשה או משהו בסגנון. זה פשוט סוג של בוא ננסה כל מיני כדורים אולי בסוף זה יעזור אין לנו אפשרות לטיפול אחר. כמו כן הפסיכיאטר הוא צבאי. הוא ישב איתי ואמר לי את הדברים הבאים "אני רוצה לדבר איתך פתוח בתור בן אדם לאדם מחוץ למסגרת הצבאית, בצבא אין מספיק כוח אדם בשביל לטפל בך, הבעיה שלך היא יותר פסיכולוגית מפסיכיאטרית ואני בספק שהכדורים יעזרו לך כי כדורים עוזרים לאנשים עם בעיות פסיכיאטריות, אתה פשוט חושב יותר מידי וחושב על דברים ממש לעומק עקב העבר שלך (העבר שלי לא מלא בחום ואהבה במילים המועטות). בצבא מטפלים בבן אדם לא לפי הצרכים שלו אלה כדי שיתאים למסגרת, אם אתה רוצה טיפול משקם ולא טיפול התאמה למסגרת תחתום כאן מחר לבקו"ם ולגורמי טיפול נפשי אזרחיים."
ישן 10-08-2013, 18:41
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Polkovnik שמתחילה ב "קודם כל רשמתי את זה בטעות..."

הבעיה מספר אחת אצל אנשים עם בעיות פסיכיאטריות הם שהם אינטיליגנטים.
הם במצב גרוע, נוטלים תרופות- המצב שלהם משתפר ואז על דעת עצמם הם מחליטים שלא צריך יותר תרופות כי הם מרגישים יותר טוב.
זה גלגל ישן ומוכר לכל מי שנתקל באנשים עם בעיות פסיכיאטריות. אני יודע שזה בולט במיוחד אצל סכיזופרנים ובעלי הפרעה דו-קוטבית.

בכל מקרה- אם אתה אומר שלא זאת הבעיה שלך מחד ומאידך אתה אומר דברים שהם מאוד כבדים. אני חושב שכדאי לך לפנות לפסיכולוג, לפחות, ולא לצפות לקבל מענה בפורום אינטרנטי...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר