לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2013, 16:59
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
קרב בשכונת אלקאבון בדמשק...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mpiko שמתחילה ב "אמל"ח ולחימה ממלחמת האזרחים בסוריה #21"

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

המוזר כאן הוא בזה, איך כלי רכב אזרחיים, אוטובוסים ואחרים נוסעים ומצד שני טנקים ונגמשי"ם יורים, כאלו המלחמה בכלל לא נוגעת להם.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2013, 08:21
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי ctua שמתחילה ב "אחלה תודה"

אתמול לא הספקתי לקרוא את הכתבה כיוון שבאמצע התגובה שהתכוונתי לתת "הוזעקתי" לצפות בנכד חדש שנולד באותו רגע. אז לחצתי "שלח תגובה" ונסעתי.
ובכן, לאחר קריאת הכתבה, אכן מדובר בקרב שציינתי:
"כך או כך, ההחלטה לגבות את מטוסי הצילום ב-12 מטוסי יירוט התגלתה כמוצלחת. "הפעם הסורים הזניקו יותר מטוסים מהרגיל", אומר תא"ל (מיל') שלמה אגוזי, אז סמ"ט א' בטייסת אבירי הזנב הכתום, שפיטרל בנקודה הצפונית ביותר. "הייתי טייס צילום ותיק, והיה לי ברור שבמשימה הזאת יהיה מעניין", ממשיך אגוזי, "ובאמת, כשראינו אותם מתקרבים, התרוממנו והתקדמנו אליהם, והתפתח קרב מול לטאקיה. בהתחלה שיגרתי טיל על מיג במרחק 2,100 מטר, ישר לגמרי.
הטיל פגע במטוס והוריד ממנו חתיכה. המיג נכנס לסיחרור ואני שברתי, בגלל שמיג אחר איים עלי. לא ראיתי אותו מתפוצץ ומתרסק, אבל דיווחתי עליו כעל הפלה. למרות זאת, בתחקיר, לא אישרו לי הפלה על המטוס הזה. התקרבתי אל המיג השני, ובטווח של 350 מטר הפלתי אותו בתותח. הפעם ראיתי את המטוס מתפוצץ ואת הטייס קופץ". "
ישן 24-07-2013, 04:35
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
לא שידוע לי
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי Stuart Shepard שמתחילה ב "דווקא המכ"מים פה יותר..."

חיפשתי מידע בנושא ולא מצאתי כל ראיות על שימוש שכזה. במקרים בהם מורדים כבשו או השתלטו על בסיסי מכ"ם או סוללות טק"א, לרוב החיילים המפעילים אותם נהרגו או (יותר סביר) ברחו - המורדים מצידם, פועלים מתוך ראייה מבצעית יחסית קצרת-טווח ומעדיפים להשמיד כל מה שלא יכול לעזור להם או להילקח לשימוש עתידי. שתי נקודות מעניינות ומעט ספולטיביות שחזרו על עצמן במאמרים שקראתי:
- כוחות מיוחדים של נאטו/ארה"ב/ישראל חדרו לסוריה בחסות ושת"פ המורדים כדי לבדוק את המערכות האלה לפני השמדתן, ואם אפשר גם לקחת חלקים מהן.
- מספר בסיסי מכ"ם המכסים את הגבול עם ישראל נהרסו עוד בשנה שעברה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:18

הדף נוצר ב 0.49 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר