לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-08-2013, 13:01
  iradvir iradvir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.13
צילום "אוקטובר" אפליקציית אלבום מלחמת יום הכיפורים

יצאה לחנות האפליקציות של אפל האפליקציה "אוקטובר". גרסת ההתנסות שלה חופשית להורדה.

https://itunes.apple.com/il/app/oct...d683740477?mt=8

סיפור מלחמת יום הכיפורים מובא על ידי עירא דביר, מחזאי "עקידה", וצוער בקורס קציני השריון, שאיבד במלחמה את אחיו נועם מ"פ השריון שנפל ב"טנק הקצינים" כמו גם רבים מחבריו.

האפליקצייה כוללת כ-200 תצלומים באיכות גבוהה במיוחד (6-8 מגה-פיקסל), של בכירי צלמי העיתונות בארץ. בין הדפים תמצאו גם שלל תמונות קבוצתיות, ואולי אף תזהו בהן חברים ומכרים.
- קטעי עיתונות
- 8 פרוטוקולים מלאים של דיונים אצל ראש הממשלה מימיה הראשונים של המלחמה.
-פנורמות שמפארות את נצחונן של סוריה ומצרים, כפי שצויירו על ידי אמנים צפון קוריאניים ומוצגות בקהיר ובדמשק.
-8 מפות מפורטות משלביה השונים של המלחמה.
-סיכום מאזן כוחות ואבידות.

באפליקציה נעשה לראשונה שימוש בטכנולוגית hipix® שמאפשרת הצגה של תמונות באיכות בלתי מתפשרת על גבי טלפונים חכמים וטאבלטים.

זהו אלבום המלחמה הראשון של מלחמת יום הכיפורים, שמדבר בשפה עדכנית ואינטראקטיבית. האלבום מאפשר לקורא בו להתקרב אל מלחמת יום הכיפורים בהדרגה ובצעדים קטנים, כשהוא יכול להרכיב לעצמו את תמונת המלחמה מפסיפס מגוון של מקורות ומראות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-08-2013, 22:37
  lamedm lamedm אינו מחובר  

המלצה אפליקציה מצוינת!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iradvir שמתחילה ב ""אוקטובר" אפליקציית אלבום מלחמת יום הכיפורים"

הורדתי את האפליקציה, מתוך רצון ללמוד קצת על מהלך הלחימה. הייתי בן שנה כאשר פרצה המלחמה ההיא שהשפיעה כל כך על המציאות שבה גדלתי. תמיד הרגשתי חסר בידע קצת יותר מעמיק, בייחוד שהכיסוי שקיבל הנושא החשוב הזה בבה"ס היה עלוב.
בספרים ובאתרים השונים שמצאתי, נאלצתי להתמודד עם אינסוף מלל וסיפורי קרבות ספציפיים ולא הגעתי לתמונה כוללת יותר.
באפליקציה הזו מצאתי סיפור מקצה לקצה, שעובר דרך תמונות מפורטות להפליא. התחושות של התקופה, החשש האמיתי לקיומנו עוברים דרך התמונות, הכיתוב ושאר התכנים.
במעבר ראשון קיבלתי את כל תמונת המלחמה. מאז, לא הצלחתי להניח את האפליקציה, כי אני מגלה עוד ועוד פרטים, בעיקר בפרוטוקולים מסמרי השיער, במפות, ובכותרות העיתונות ובלינקים. ישנן גם תמונות ברזולוציה ובאיכות שלא ראיתי בשום מקום.
אפליקציה מצוינת! ממליץ בחום לכל מי שמתעניין בנושא, או רוצה ללמד את ילדיו על המקום שבו היינו לא כל כך מזמן.
ישן 17-08-2013, 21:42
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
אני לא עורך דין ולא ממש מתמצא ב"משפטולוגיה"
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי iradvir שמתחילה ב "למעט Shareware ו-Freeware"

אבל למיטב הבנתי האפליקציה שלך היא בהגדרה "מוצר ומיזם מסחרי" שכן יש לה גרסה בתשלום.
בנוסף אין לי מושג מה טיבה שכן אין לי שום מוצר של "אפל" כדי לבחון בעזרתו את האפליקציה שלך וגם כמובן שאין לי שום דבר נגדה - אני בסה"כ ציינתי את מה שאני יודע על חוקי הפורום, מה גם אין לי סמכות ניהולית כאן והמנהלים יחליטו בעצמם אם לעשות משהו בנידון או שלא...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 17-08-2013, 12:59
  iradvir iradvir אינו מחובר  

כן, נרשמתי כדי להביא את קיום האפליקציה לידיעת חברי הפורום.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iradvir שמתחילה ב ""אוקטובר" אפליקציית אלבום מלחמת יום הכיפורים"

היות וההתנסות חינמית, לא סביר יותר שמי שספקן יביע את דעתו אחרי שיבדוק ויראה בעצמו? מתי מישהו ראה תמונות ממלחמת יום הכיפורים בסריקה של 8 מגה-פיקסל מנגטיבים של הצלמים המובילים בארץ?

דוגמת צילום מצורפת. לפי כללי האתר לא ניתן להעלות תמונות גדולות.

העליתי תמונה מוקטנת של תמונה שכמוה נכללות באפליקציה תמונות רבות ב-8 מגה פיקסל. כאן היא מוקטנת פי 16. לצידה יש תמונה של פרט מתוך התמונה ברזולוציה המלאה.
תבדקו אם אתם מכירים מישהו מהפרצופים הרבים בקהל.

מתי מישהו מהבנים שלכם ישב שעות וחפר לעשות קרוס בין קטעי עיתונות ופרוטוקולים של המטבחון של גולדה למה שקרה באותה עת בחזית?

עיראתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר