לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-08-2013, 10:57
  alex gerenshtein alex gerenshtein אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.07.13
צבאי הסיפור שלי שהתחיל בנפקדות והסתיים בכלא צבאי

אוקי אז אחרי 6 שנים אני בא לכתוב פה סיפור מה עברתי בכלא הצבאי במהלך השירות הצבאי שלי
אז ככה כיום ישנם בישראל שני בתי הכלא צבאיים בס"כ 394 שזה כלא 4 הוא ממוקם בתוך מחנה צריפין צמוד לראשון לציון ויש את בס"כ 396 שזה כלא 6 הוא שוכן קרוב מאוד לעתלית הראשי תיבות של בס"כ הם בסיס כליאה או בסיס כלואים קיצר לא כזה משנה אז אני אתחיל את הסיפור האמיתי על מה נכנסתי וכה'

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
בין התאריכים 20 21 לינואר שנת 2007 ב 2 בלילה במועד הנ"ל נעצרתי בידי לוכדי עריקים שהגיעו אלי הביתה כשהם הגיעו הם שאלו אמא שלך פה אבא שלך פה וכה' וכה' בעקבות עריקות שדפקתי סביב ה 75+ בהתחלה התנגדתי למעצר ואז מול אמא שלי השוטא הסמוי בא להשים עלי אזיקים ואני זוכר את הקטע שאני אומר לו אני לא זז מפה קיצר בסוף התלוותי אליו הם לקחו לי את החוגר בזמן שהיו אצלי בבית סך הכל היו איזה 3 סמויים על אזרחי והרביעי על מדים קיצר סביב השעה 2:10 ככה ירדתי איתם למטה הושביו אותי מאחורה בניידת שלהם ונסענו נסיעה של שעה וחצי ככה ישר למעצר שנמצא בבסיס פילון שליד ראש פינה קיצר הגעתי לשם ונכנסתי לחדר ישבתו מול איזה סמל תורן או משהו כזה לא זוכר בידיוק כל כך הוא התחיל לשאול אותי שאלות מדוע ערקתי איפה אני גר מספר טלפון ועוד ים של שאלות אז אחרי הנקודה הזאת הם שאלו אותי אם אני עמוניין להיכנס לתא עם עוד איזה עצור או להיות בתא אחר ריק קיצר בחרתי בתא ריק אז שכבתי שם קצת ולא הצלחתי להירדם כי פשוט מרוב לחץ וכל זה נו בטח אתם יודעים שרצים כל מיני מחשבות בראש ובמוח מה הולך לקרות איתי הלאה וכה' אז בשעה 6 או 7 בבוקר ככה הביאו לי ולעוד כמה עצורים אוכל פרילי לחם ואז שמו על כולנו אזיקים על הידיים ועל הרגליים והעלו אותנו לאוטובוס ואז בדרך לכלא 6 נכנסנו בהמון בסיסי מעצר של המשטרה הצבאית ואז לקראת צהריים סביב השעה 12 ככה הגענו לכלא 6 עברנו קליטה שם החל מרופא ועוד כמה יעני מן כשירות כזאת למעצר או איך שזה נקרא אחרי זה נכנסנו לתוך המתחם ישבנו וחילקו לכולנו מדים כלאה מנומרים כמו של אמריקאים כאלה חיכיתי בשלב הזה לא מעט זמן ואחד מהחיילים שם מהכלא הסכים לתת לי להתקשר הביתה להגיד שהכל בסדר איתי שיחה ממש קצרה היה אבל יותר טוב מכלום אז אחרי שעלתי על מיד המעצר האלה הכניסו אותי לפלוגה ג תא 4 למיטב זכרוני שם שהיתי איזה שלושה ארבעה ימים ואז הסיעו אותי ועוד מי שלא שפוט לבית הדין הצבאי בחיפה שם האריכו את מעצרי ואז יום אחרי פינו אותי לכלא 4 ששם המשמעת הרבה פחות חזקה משל כלא 6 האוכל בכלא 6 היה תאמת לא מי יודע מה אולי כי היתי שם די מעט זמן או משהו כזה קיצר בכלא 4 הגעתי בערב מאוחר סביב השעה 8 9 בערב הקליטה היתה פחות או יותר מהירה בקבלה לקחו לי את כל מה שהיה עלי חתמתי שנתית להם הכל וישר הכניסו אותי למן חדר כזה עם עוד כמה כלואים והמתנו שם עד שיתנו לנו מדים מנומרים האלה של אמריקה חחח ואז הביאו אותנו לפלוגה ג 3 נדמה לי איפה שיש המון מיטות כאלה שם שהיתי כמה ימים דווקא נהנתי בפלוגה הזאת וכעבור כמה ימים העבירו אותי לפלוגה א היתי שם במח"מ שזה מחלקת מטלות היתה יוצא בבוקר לעבודות שם בכלא סך הכל 4 ספירות בוקר ב 5 וחצי אחרי אשכמה לעומת זאת שבכלא 6 ההשכמות היו ב 5:20 הבל של 10 דקות לא עושות הבדל גדול אבל יש כאלה שעבורם כל דקה זה כמו כל שעה בוא לא נגזים בנקודה הזאת ספירות צהריים 11:30 וספירות ערב 17:30 וספירות סגירה זה משתנה לרוב לקראת 22:10 ככה יש ימים שהסגירות היו ב 21:30 ככה וישנו רק 6 שעות מטכ"ליות חוץ מיום שבת שההשכמות הם היו ב 7 בבוקר קיצר ממה שהכי נהנתי בכלא זה מהקנטינה קיצר במהלך שהותי פלוגה א בכלא 4 היה לי הארכת מעצר בבית הדין הבית הירוק שביפו ואז כשהגיע אמצע חודש מרס של שנת 2007 קיבלתי מסתפר במשפט וזהו איזה שמח ומאושר היתי שהסנגור שלי אמר לי באולם המשפטים היום אתה הולך הביתה פשוט לא ירד לי החיוך מהפנים אז אחרי המשפט נסענו לכלא עצמו אמרתי שם לאחד המד"כים שקיבלתי מסתפק ואמרו לי שאני הולך הביתה הוא התקשר למישהו שם ואמרו שאכן זה נכון ואמר לי תביא ציוד וזריז תעמוד מול המשרדים עמדתי ואז נתנו לי מן טופס כזה שבו היתה צריך לרשום איך היה היחס שקיבלתי בכלא מבחינת המדכ"ים והכל קיצר רשמתי הכל בסדר כי באמת התייחסו אלי שם בסדר יחסית ואז הופ לקחתי את הקיטבג שלי שקיבלתי בזמן שנכנסתי לכלא והמד"כ ליווה אותי ישר למתחם הקבלה שם החזרתי את הקיטבג עם כל הציוד לבשתי נעליים אזרחיות מעיל וכל מה שהיתי צריך והחזירו לי כל מה שלקחו ממני בכניסה לכלא ביקשתי שוברים כי חוגר על אזרחי לא תופס ועוד הגעתי לשם בלי מדים אז איך אני אגיע הביתה קיצר נתנו לי שוברים וסביב השעה 20:30 יצאתי מהשער הראשי של הכלא אחרי שחתמתי שם שריצית את העונש שלי נתנו לי את החוגר בחזרה והבאסה הגדולה שאין כבר אוטובוס קו 6 שנוסע בתוך הצריפין אז נאלצתי ללכת ברגל איזה 20 דקות ככה חצי שעה עד הצומת של שער יפו וחיכיתי לאוטובוס שיבוא ונסעתי לתחנה המרכזית של תל אביב היה 22:00 בלילה כבר ולא היה אוטובוס לאן שאני היתי צריך היה רק ב חצות קיצר המתנתי בתחנה המרכזית שעתיים ככה ונסעתי לעפולה ומשם כבר אמא שלי אספה אותי הביתה שזה לבית שאן כי כבר לא היה בשעה 1 בלילה אוטובוסים לבית שאן קיצר הכלא לא היה כל כך נורא כמו שחשבתי

עד כאן אני מצטער שרשמתי את כל המגילה בלי פסיקים ונקודות
לא שהיה קשה פשוט אני לא בקיא בעניין הזה ככה ששמחתי לשתף אותכם בסיפור שלי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-08-2013, 15:52
  חבשביש חבשביש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי alex gerenshtein שמתחילה ב "הסיפור שלי שהתחיל בנפקדות והסתיים בכלא צבאי"

ראיתי את הכתבה אתמול בערוץ 2
תן לי לנחש, ערקת בגלל בעיות כלכליות נכון?
היחס של הצבא לחיילים עם בעיות כלכליות הוא מחפיר, היחס שלהם מוריד לוחמים/תומכים/אנשי מודיעין, הכל, הצבא שלנו מושחת, משקיע מאות אלפים בשנה על מכונות אספרסו ונותן לחיילים שלו 400 שקל בחודש, המש"קית ת"ש שיושבת מולך היא סך הכל פרחה שרוצה לסיים את יום העבודה וללכת הביתה, הסגן אלוף ששופט אותך על עריקות הוא סך הכל איזה מסכן שלא היה לו סיכוי להצליח באזרחות אז הוא נשאר הצבא לטפל "בבעייתיים"(כן, חייל שדופק עריקות כי אין אוכל בבית, הוא ממש לא בעייתי, האחריות על המצב היא של הצבא המושחת שלנו בלבד)

אתה יודע מה מצחיק? כל מערך ההסברה שלנו, משרד החוץ, דובר צה"ל, כולם עסוקים כל הזמן בלהסביר לעולם למה צה"ל הוא הצבא הכי מוסרי שיש, צה"ל הוא צבא מושחת, הוא ממש לא הצבא המוסרי בעולם, הוא אפילו לא קרוב ללהיות מוסרי, בחור בן 18 שמתגייס, הופך להיות נטל כלכלי כבד על ההורים שלו, מי שלא אמיד מספיק כדי לתמוך בילד שלו, גוזר עליו 3 שנים של סבל של משפטים וריתוקים וכניסה ויציאה מבתי כלא צבאיים...
צה"ל הוא צבא מושחת
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר