לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2013, 22:33
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי benny.zhit שמתחילה ב "אין לי מושג על מה אתה מדבר,..."

אני התאכזבתי מכך שכאשר היה לי יום הולדת שיצא ביום חמישי (לא האחרון) לא כתבת מזל טוב. אמרתי לעצמי שבסדר, בטח הוא לא שם לב או שהוא לא נוהג לכתוב. אשכול אחד מעליי היה אשכול אושר שבועי שבו הגבת באותה שעה והמשכת להגיב בו. ככה שראית שיש אשכול יום הולדת ותאמת די הופתעתי. גולני לפחות ציין שהוא נמנע מכך. אתה אחרי כמה זמן כן כתבת לו ברכת יום הולדת שמח.

כפי שאתה יודע, אני לא רבתי איתך אף פעם, לא כיניתי אותך בשמות כלשהם. תמיד התדיינתי איתך בצורה מכובדת על אף שדעותינו שונות ברוב התחומים הלאומיים ומה שנובע מכך (אני רק משער). כיבדתי אותך והייתי בטוח שאני בתור גולש עם קצת היסטוריה בפורום ולא איזה סתם אחד שאוהב לעצבן אזכה לקבל מגולש כמוך איחול יום הולדת. אני משתדל לאחל לרוב חברי הפורום מזל טוב, בטח למי שאני מכיר יותר. זהו, פשוט הופתעתי מגולש כמוך שרואה את עצמו כמי שלא נסחף ומנתח את הסיטואציה בצורה אובייקטיבית (אני חושב שזה לא נכון כל כך אבל אני דן אותך לכף זכות שכך אתה מנסה לעשות).

לכן בני, התאכזבתי. לא מקטע רע אלא כי זה היה משמח אותי לקבל ברכת יום הולדת מגולש שמראה כמה יש חופש ביטוי בפרש ותרבות דיון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:19

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר