לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-08-2013, 23:40
צלמית המשתמש של Xdeal
  Xdeal Xdeal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.12
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "מזל טוב לפאקטשלי!"

פאקטשלייי, חיים שלי מושלמת, צפרדעון שלייי שמנמנה וחתיכה!!!
אז קודם כל, המון המון מזל טוווב, עד 120!(:
אושר ועושר, בריאות, אהבה, הצלחה, שמחה ורק טוווב(:
הלוואי שתמיד תהני, תחווי, תצחקי, תלמדי מטעויות, תעשי את ההחלטות הכי נכונות, תעשי רק את מה שאת הכי אוהבבבת, והכי חשוווב, הלוואי שהחיוך המווושלם שלך לא יירד לך אף פעם מהפרצוף!!!((:
תישארי תמיד תמיד ילדה מדהיםםםה כמו שאת, שגורם לי תמיד לחייך, שתמיד מעודדת, מקשיבה, ולפעמים סתם חופרת ואני מת על זה(;
ואל תשתני בשביל אף אחד/אחת!
אתה לא מבין בכלל כמה אני שמח שזכיתי להכיר אותך, להכיר בן אדם מיוחד כמוך. מכל הבחינות. למרות שלפעמים אתה ממש מעצבן אותי, אבל מה אני אעשה שאני מת עלייך???(:
אני מכיר אותך פחות משנה, ואני חושב שאני מכיר אותך הכי טוב שיש, אם זה במה שאתה אוהב לעשות, ואם זה בזה שאני יודע מה המשפט הבא שאת הולכת להגיד...(; באמת שהפכת להיות אחד מהאנשים שלוקחים חלק גדול בחיים שלי, והלוואי שזה יישאר ככה תמיד(: עברנו מלאאא דברים ביחד, וגם אם לפעמים היו שלוש נקודות (...) כמו שאתת אוהבת לעשות, אחרי כמה זמן, זה איכשהו תמיד גרם לי לחייך, ואת איכשהו תמיד גרמת לי לחייך((: תודה על ל הרגעים שהיית פה בשבילי, שגרמת לי לצחוק, שדאגת לי, ועודדת אותי...אני מעריך את זה הכי בעולם!(:
ונסיים את הברכה פה, כי אני יודעת שאין לך כוח לקרוא ברכות ארוכות, וחפרתי ברמות על(;
אז חתייכיי שלייי, אני מאחלת לך את כל הטוב שבעולםםם, שתהיה לך את היומולדת הכי שמחה שיכולה להיות!!!(:
אני מתתתת, מטוווורף, משוגע עלייך!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:23

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר