לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2013, 04:45
  משתמש זכר WonderAndroid WonderAndroid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.13
משפחה וחברים

אנשים שקרובים אליי משפחה וחברים לא מסוגלים להאמין בי
כשאני אומר להאמין זה לא לתמוך או להגשים איזה משהו
הכוונה היא אמון בנפש. להקשיב למה שאני אומר ולקבל אותי בכנות הכי עמוקה שלי.
אני עוד מעט בן 24 אולי זה צעיר אבל עברתי המון בחיים אני אומן ומוזיקאי כבר הרבה שנים
ואחרי כל הזמן הזה שהייתי לבד בשביל עצמי מה שמשנה לקרובים שלי זה אם יש לי רישיון נהיגה וכמה כסף אני עושה. מעבר ליכולות שלי באמנות ומחשבים אין לי כלום
עם כל הבירוקרטיה והחרא של המדינה זה מה שיצא בנתיים שאין לי רישיון אבל עבדתי בעבודות חלקיות מהצבא עד היום. כל מה שיכולתי.
חשוב לי שיהיה לי בסיס של אמון עם המשפחה וחברים ואין לי את זה.
מגעיל כמה שהם מנסים לרחם עלי שאין לי את מה שהם בעצם רוצים,
מנסים לעזור לי בדרכים פתטיות כי הם לא מאמינים בי שאני עושה מספיק
אתה נפגש עם אחותך/החבר הכי טוב שלך/הורים השיחה מתחילה ב"האם מצאת עבודה חדשה?" פרצוף עצוב שמרחם עליך מאוכזב "האם הוצאת רישיון?" כאילו משהו יכול להשתנות תוך שבוע מהשיחה האחרונה
אני מנסה לשכנע את עצמי שזה נובע מדאגה אבל בתכלס זה זלזול כל כך עמוק שאי אפשר להסביר
אתה פורש את החיים שלך בפני מספר מצומצם של אנשים
האמת היא שאני מגיל 17 מנסה להוציא רישיון, לקחתי שיעורים, הייתי אצל מורים יותר טובים ופחות טובים, נגמר התוקף לתאוריה, היה טסט עם בוחנת שהיתה חולה מתה והשתעלה עלי
אבל למי תסביר את זה... כאילו רישיון יפצה על ה*יוני שכל שחפרו לי כל יום
מאז שאני קטן עשו ממני לוזר לפני שהיתה לי זכות הבחירה בעצמי
מי היה בגוף שלך שיכול להגיד שהיית יכול לעשות משהו ולא עשית
אני מסתכל כמה שנים קדימה אחרי שאני אהיה כמו שאנשים אומרים "מסודר"
נשארה הצלקת אני לא רוצה יותר שום דבר מהחיים הנוכחים שלי ומהאנשים האלה
כשיהיה לי הכסף והאישור, אני אנתק קשר ואסע רחוק...חבל שזה הפתרון היחיד

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-08-2013, 07:27
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WonderAndroid שמתחילה ב "משפחה וחברים"

לפי דעתי הגישה שלהם נובעת בעיקר מרצון טוב ואכפתיות. יש לנו לפעמים נקודות רגישות שגם אם לוחצים עליהן מכוונות טובות, הן מכאיבות לנו. אני קלטתי שאמא שלי רואה את דרך החיים הראויה בתור כל מה שעשה לה טוב. רצתה שאלבש בגדים שהיו יפים בעיניה, רצתה שאעשה דברים שהיא נהנתה מהם.. כי מה לעשות, זה מה שהקרובים שלנו מכירים, אם להם זה טוב ועובד, הם מאמינים שגם לנו זה טוב ועובד.

לי זה הפסיק להפריע ברגע שהצלחתי להבין את העקרון מאחורי ההתנהגות הזו, וברגע שגיבשתי לעצמי דברים שאני אוהבת ושטובים לי.

זה עדיין מציק לך? תקבע עובדות בשטח ותראה להם אחרת. או שתתן פוש אחרון להוצאת רשיון (במידה שאתה מעוניין בזה) או שתעבור לאופניים. תכלס, רכב זה הוצאות יקרות.. יותר חסכוני ויותר אקולוגי להשתמש בתח"צ או בטרמפים מאורגנים (או לא מאורגנים, אם אתה בא מאיזור שיש בו תרבות טרמפים).

עבודה חדשה- תראה שאתה חי טוב ממה שאתה עושה עכשיו, שאתה מצליח גם לפרנס את עצמך וגם להנות מהאמנות שלך.

תוכיח להם שדרך החיים שלך טובה לך על סמך מה שאתה משדר ומפגין, לא על סמך דיבורים. אם תקבע את העובדות בשטח, יהיה להם קשה להתווכח איתך.

ישן 20-08-2013, 13:06
  lihi12347 lihi12347 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי WonderAndroid שמתחילה ב "משפחה וחברים"

היה פוסט דומה לשלך כאן לפני כמה זמן שמדבר בדיוק על הבחירות שאתה עושה ואיך שהסביבה מקבלת אותם. אז יקירי אני ממליצה לך להמשיך בדרך שלך ולעשות משהו שיביא לך אושר ב-א' וסיפוק עצמי, גם אם לא תהיה מליונר ועשיר. תאמין לי שלעסוק במשהו שאתה אוהב יותר חשוב מאשר לעסוק במשהו שאתה לא אוהב ולהרוויח הרבה כסף ולהיות ממורמר כל החיים. אני ממליצה לך להתחיל לשים פס על מה שהסביבה אומרת לך, נכון זה לא דבר קל אבל אפשרי. לפעמים ההורים חושבים שהם יודעים מה טוב בשבילך אבל אין אף אחד שיודע חוץ ממך. ברור שמה שהם אומרים לך בא מכוונות טובות כי הרי איזה הורים לא רוצים שלילד שלהם יהיה טוב. בכל מקרה ברגע שתתעסק עם מה שאתה מאמין בו ותלך בדרך שלך אני מאמינה שתניב מזה גם פירות וברגע שהם יראו שאתה מאושר הם יראו כמה שהם טעו כל הזמן הזה שאמרו לך את מה שאמרו וילמדו לקחים.

שיהיה המון בהצלחה!
ישן 23-08-2013, 13:52

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי CynicalSharp שמתחילה ב "אני יכול להגיד לך דבר אחד,..."

כן כפי שנראה בנתיים אני חי בסביבה של אנשים בלתי אפשריים ויקח לי לפחות עוד חצי שנה לעזוב את המקום
בכל יום שעובר אני סובל את אותם דברים מההורים שלי זה כמו תוכנית טלוויזיה שמשדרת אותו פרק כל יום
כשאחותי מגיעה לביקור הם מכבדים אותה, פתאום הבעיות נגמרות והם מעמידים פנים שהכל טוב
ברגע שהיא הולכת, לא משנה אם אני נמצא בסלון ואוכל הם מתחילים את שיחות הנפש וסתם עצבים בלי סיבה
אני מתאמן עכשיו עושה ספורט וזה אפשרי רק לכמה שעות גם לא כל יום. אני חוזר הביתה לאטמוספרה חדשה
אמא שלי משרירה את התחושה הזאת בבית 24 שעות ביממה. אי אפשר לישון ואי אפשר לראות טלויזיה
אני כבר אדם מבוגר זה מרגיש לי שאני כמו טייס אמריקאי שכלוא במרתף באיראן
וגם אחותי הגדולה שהיא אדם מאוד קרוב אלי שואלת כל שבוע מה עם עבודה ודירה ורישיון כאילו הכניסו להם כרטיס קול של חמש שניות וזה נועד לעשות לי גידול במוח
למה נראה להם שכשאני אמצא דירה אני אזמין את כולם וכשיהיה לי רישיון אני אסע איתם וכשתהיה לי עבודה חדשה אני ארוץ לספר להם. אם הם דואגים לי זה סבבה אבל הם לא מכבדים אותי זה הכי רע שיש וזה לא נסלח

ישן 26-08-2013, 19:14
  Polkovnik Polkovnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.12
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי WonderAndroid שמתחילה ב "כן כפי שנראה בנתיים אני חי..."

תכלס אחי, אני יודע מה זה לחיות עם אנשים בעייתים ומשפחה לא תומכת. מה שיש לך זה לא זה.
מה שיש לך זה בכיינות של ילד בן 14 שההורים שואלים אותו מה עם השעורים?
מה אתה מצפה? אתה בן 24. אתה לא תספיק למצמץ כבר תהיה בן 30.
אני גם בטוח שמאז שהשתחררת לא עבדת בשום עבודה מסודרת, לא חשבת על מה ללמוד, רישיון זה עוד ניחה לא לכל אחד חייב להיות רישיון אבל זה עצם זה שאתה בגיל 24 בוכה על זה שהטסטרית הייתה חולה שהיית בן 17. אז מה
אז בגלל זה זורקים הכל ומוותרים? יש אנשים שעוברים גם טסט 11 ואתה אחרי 1 בוחר בלבכות?
ההורים שלך בסך הכל דואגים לך. הם לא נצחיים. אתה כבר איזה 3 שנים יושב בבית שלך על התחת בלי עבודה
בלי שעיפות ורק בוכה. תתחיל מלמצוא עבודה במשרה מלאה. גם תרוויח כסף גם לא תשרוף זמן לחינם וגם ההורים שלך קצת ירגעו. ולא להיות שליח פיצה 3 פעמים בשבוע זה לא עבודה קבוע.
ישן 26-08-2013, 20:14

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Polkovnik שמתחילה ב "תכלס אחי, אני יודע מה זה..."

נתחיל מזה שהייתי בצוות של עשרה אנשי המחשבים אולי הכי טובים בארץ מתכנתים ברמה הכי גבוהה שיש
והייתי בתפקיד הכי גבוה שיש בצבא וכשהשתחררתי לא קיבלו אותי למלצרות אפילו ובשנתיים האחרונות התפרנסתי מלאסוף זבל בפארק
עשיתי חצי שנה מכינה לעיצוב ולמדתי שנה במסלול לתואר בתחום אומנות עד שנגמר לי הכסף
הגשתי מועמדות להמון משרות וקרעתי את התחת בעבודה היחידה שנתנו לי בפארק שעשועים
בוא זמנית עשיתי מלגה בחלוקת פחים למחזור כי זה מה שהמדינה הציעה לי הייתי רשום לכל אתרי התעסוקה שיש בארץ וגם לכל החברות כוח אדם אני עשיתי הרבה מעבר לאמצעים שהעניקו לי. רוב האנשים שיש להם בסיס כמו שלי גרים עכשיו באוהלים בתל אביב כמו הומלסים והזלזול שלך בי זה בדיוק למה פתחתי את השיחה

ישן 27-08-2013, 19:46
  Polkovnik Polkovnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.12
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי WonderAndroid שמתחילה ב "נתחיל מזה שהייתי בצוות של..."

רק ממה שכתבת עכשיו הבנתי שאתה ילד קטן בראש.
בכי בכי בכי. בכי זה לא רע, הבעיה היא שאין סיבה לבכי.
"הייתי בצוות של עשרה אנשי המחשבים אולי הכי טובים בארץ מתכנתים ברמה הכי גבוהה שיש"
"התפקיד הכי גבוה שיש בצבא"?
"הייתי רשום לכל אתרי התעסוקה שיש בארץ וגם לכל החברות כוח אדם אני עשיתי הרבה מעבר לאמצעים שהעניקו לי"
"וכשהשתחררתי לא קיבלו אותי למלצרות אפילו ובשנתיים האחרונות התפרנסתי מלאסוף זבל בפארק"
עם כל התיאורים האלה אתה חייב להיות משותק למיטה עם נחות של 100% בלי רגליים, ידיים או עניים.

אני אומר לך את זה בתור בן אדם שלהורים שלו רוב הזמן לא אכפת אם הוא בהכרה בכלל, שלא עשה שום שירות מיוחד בצבא ומאבר ללפרמט את המחשב ולשלוח מייל אני לא יודע כלום. ויש מגוות של עבודות (אומנם לרוב פיזיות) שאתה מקבל בהם משכורת שאפשר לחיות ממנה בכבוד גם אם אתה סודני. ואם סודנים יכולים גם אתה יכול מר תפקיד הכי מגניב שיש בצבא.
תתבגר אתה כבר לא בן 11.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר