לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-08-2013, 20:37
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
קטע קצת מוזר עם ידידה טובה...

יש לי ידידה טובה, אנחנו מכירים מאז שהיינו קטנים.

אף פעם לא היה ביננו משהו, אנחנו פשוט ידידים טובים.

יוצא לנו מדיי פעם סתם להיפגש ולדבר על דברים, לפעמים גם מאוד אישים שאנחנו לא מספרים לאף אחד.

קיצר,
לאחרונה היא אמרה לי שהיא פיתחה אובססיה למשהו שהוא דיי הזוי, ולאחר ששמעתי את זה, לא ממש ידעתי איך לאכול את זה, אז אולי כאן תוכלו לייעץ לי עם זה.

בגדול הכל מתחיל בזה שאותה בחורה יצאה פעם עם מישהו, ומסיבה כלשהיא הוא החליט פתאום שזה לא מתאים לו, והוא חתך (בצורה מגעילה - ממש הפסיק לענות לטלפונים, או SMS, סינן אותה, ובסוף פשוט ענה לה פעם אחת ואמר לה שהוא לא מעוניין יותר).
היא מאוד נפגעה מזה, ומאז היא "גילתה" שהתרפיה המושלמת עבורה, זה פשוט לעשות את אותו הדבר לגברים אחרים.

היא נפגשת עם בחורים, יוצאת איתם לדייט, גורמת להם להתאהב בה (לא ממש קשה, הבחורה נראת דיי טוב).
ואז כשאותם בחורים נמצאים ממש בפיק (בקטע של שאותה בחורה ממש יושבת להם בראש כל היום), היא מנתקת קשר.

היא אמרה לי שברגע שהיא רואה שהם פונים אליה, ומתחננים לתגובה כלשהיא זה עושה לה טוב.

אני ממש יצאתי עליה בקטע הזה, וניסיתי בכל דרך להגיד לה שזו צורה גועלית להתייחס לבני אדם, ושהיא חייבת להפסיק עם זה.

בשלב מסוים הידידות שלנו הייתה בסכנה בגלל זה (במיוחד לאחר שיצא לי לראות אפילו גבר ששלח לה זר ענק רק עם הקדשה שהוא בסה"כ רוצה לדבר איתה דקה אחת...).

כל פעם היא אמרה לי שהיא מפסיקה עם זה, וכל פעם מחדש אני מבין שהיא משקרת.

לדעתי היא נמצאת במצב שזה פשוט עושה לה טוב, ולא אכפת לה מזה.

איך לדעתכם אפשר לעזור לה בקטע הזה?

*הקטע הכי מפגר מכל הסיפור הזה, זה שלפני אותו בחור שזרק אותה ונעלם, היא הייתה במערכת יחסים דיי רצינית של איזה 3 שנים, ובכלל, תמיד אני זוכר שהיא הייתה בחורה כזאת (הכי לא סטוצים ומשחקים בעולם), אני דיי בשוק שהיא השתנתה כל כך.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-08-2013, 21:01
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "קטע קצת מוזר עם ידידה טובה..."

לא נראה שהבחורה הזו נמצאת במקום טוב בחיים אם זו הדרך שלה להיות מרוצה מעצמה.

הבעיה היא שכרגע נראה שהיא לא רואה דבר מלבד הצורך שלה להתנקם. אם מה שאמרת לה עד עכשיו רק עצבן אותה, אני בספק אם יש מילים כלשהן שכן יגיעו אליה.

אני הייתי מנסה להסביר לה שהיא פוגעת בבחורים שלא אשמים במה שקרה לה עם השמוק ההוא.
שנקמה כזו לא תקדם אותה בתחום הרומנטי, ושיתכן ואח"כ יהיה לה קשה להכנס למערכת יחסים רצינית.
שהיא מספיק מוצלחת, יפה/ חכמה/ כל מחמאה שתואמת אותה כדי להתעלות מעל לתקרית עם האפס.

-אבל אני בספק אם משהו מבין זה יחלחל אליה.

מזכיר קצת את הסיפור של I WANT A CAR.. אם החברות בינכם חשובה לך, תעזוב את זה ונסה לשקם לה את הבטחון העצמי ואת האגו בדרכים קצת פחות הרסניות. אני לא משדכת לחברות שלי ראשים חולים, גם אם זמנית.. עדיף לך לעזוב את זה (לטובת חבר שלך ולטובת הידידות בינה לבינך). אולי זו תקופה רעה שתעבור לה בסביבה הנכונה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר