לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2014, 14:12
צלמית המשתמש של סמוראי
  סמוראי סמוראי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי avifresh שמתחילה ב "אי אפשר להוסיף פקודה לתוכנה,..."

ומה הם יעשו עם המזל"ט השלם? יאספו מספיק כלים ויפתחו טייסת?

-קשה לי להאמין שאפשר להפיק איזשהו מידע מהכלי השלם שאי אפשר להפיק מהשברים שלו, ומאחר שכמו שנכתב מדובר בכלי שנמכר גם לצבאות זרים, וכלי שכבר נחת בעבר בשטחי אויב ונאסף ע"י גורמים עויינים אני לא מצליח לראות מה האסון הגדול בזה שצבא לבנון אסף "רוכב שמים" תקול.
-לגבי מטען השמדה עצמית, זה פותח פתח לאינסוף סיבוכים, עלויות, כאבי ראש ונזקים אפשריים שאני בכלל לא בטוח ששוים את זה. אם חייבים לפוצץ את הכלי שהתרסק תמיד אפשר לעשות את זה בדרכים אחרות, לא חסרים לצה"ל אמצעים התקפיים מדוייקים.

נערך לאחרונה ע"י סמוראי בתאריך 21-09-2014 בשעה 14:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2017, 02:40
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
מבולבל ועוד אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Cu1 שמתחילה ב "מל"ט רוכב שמיים התרסק ברצועת עזה"

האם זה שיא חדש? תוך כשבוע, אחד בחברון, ואחר בעזה... כמה שכאלה יש כבר לחמס?
הם עוד יתלוננו שזה יותר מדי...
היות והכלי כבר טס מתחילת המילניום ואצל לקוחות רבים, נשאר רק להשתאות על ההפעלה הרשלנית המתמשכת אצלנו ...
מתי יבינו שהמפעילים לא מאומנים ומיומנים כראוי. ואו אחראים מספיק.
אצל הירוקים אין תחקירים והסקת מסקנות?

מזל"ט "רוכב שמיים" של צה"ל נפל בשטח רצועת עזה
מצה"ל נמסר כי נסיבות הנפילה בבדיקה. אין חשש לדליפת מידע מכלי הטיס. זהו המזל"ט הקטן ביותר בצה"ל, והוא מיועד למשימות טקטיות כמו סיור ואיסוף. מדובר בפעם החמישית שהוא מתרסק מאז תחילת השנה - בלבנון, ברצועת עזה וביהודה ושומרון
יואב זיתוןפורסם: 04.07.17 , 01:24

נערך לאחרונה ע"י 2liviu בתאריך 04-07-2017 בשעה 02:45.
ישן 04-07-2017, 08:37
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי 2liviu שמתחילה ב "ועוד אחד"

למרות שזה כלי טיס צריך לזכור שזה לא B-2 SPIRIT אלא משהו זול שנועד להפעלה בידי חפ"ש ירוק.
כמה מכשירי קשר מוצפנים או אמצעי תצפית נשברו מאז תחילת השנה בגלל תנאי השטח, ורשלנות תמימה או פושעת? כמה מנועי רכב וגירים נשפכו מאותן סיבות? על כל דבר כזה צריך קצין בודק ומסקנות (שייקברו באיזה קלסר) לגבי הכשרות או דגשים, ויתכן שגם ענישה. אבל לא צריך להיסחף מעבר לזה. זה לא כלי מסווג או יקר במיוחד.

ממה שבדקתי לגבי המחיר של הכלי - מגיגול מהיר מצאתי לפי הדף הזה (לא מצאתי משהו יותר עדכני בחמש דקות) ש-ב-2008, 30 מליון דולר הייתה עלות כוללת של מאה יחידות (כל יחידה כוללת שלושה כטב"מים, שני מטע"דים, עמדת בקרה, שליטה ותקשורת ומארזים לכל זה) ואני מעריך שהסכום כלל גם הדרכה, הטמעה, חלפים וכו'.
מה זה משאיר לעלות כלי בודד? עשרות אלפי דולרים. לא מעט אבל גם לא יקר בהרבה מהמוני פריטי ציוד אחרים שהלכו לאבדון מאז תחילת השנה בצבא הירוק.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר