לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2013, 11:46
  יוסי לחבי יוסי לחבי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.13
חושב להיות עריק עזרה

אני חימשוניק חשמלאי רכב סיפחו אותי בבסיס בצפון ואני גר בדרום משהו כמו 7 שעות נסיעה עכשיו הייתי שם שבוע אמרתי אני ילך יבדוק איך הקיצר חרא מקום עד 22:00 אתה על הרגלים ואמרו לי שאני יתחיל לצאת כמו כולם בשבוע הבא יהנו ה11 או בצהריים 12 קיצר זה לא אמיתי זה 7 או 8 שעות נסיעה זה 280 קילומטר מהבית שלי וביקשתי טופס העברה המפקד שלי לא רוצה לחתום עליו והוא לא ממליץ אז עוד יותר באלי לברוח משם הוא אומר בלי המלצה שלי בקושי יסתכלו על הטופס 55 העברה ויש לי בעיות בבית אמא שלי אחרי התקף לב אחרי צנתור והורים גורשים. וביקשתי קרוב לבית ולא הביאו לי השאלה עכשיו הם עריקות זה הפתרון הוא אומר לי תהיה איתי חודש חודשים ואז אני יכיר אותך ואז אני ימליץ. וסיפרתי לו תסיפור שלי והוא עדיין לא רוצה להמליץ. מה לעשות עריקות זה הפתרון אני רוצה וחייב ליד הבית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-08-2013, 12:29
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסי לחבי שמתחילה ב "חושב להיות עריק עזרה"

יוסי היקר, קראתי את ההודעה שלך ואני מבין את הלחץ והתסכול שמלווה אותך.
ברגעים כאלה במיוחד חשוב להגיב בהגיון ולא מתוך הרגש, תירגע קח אוויר ובוא נחשוב יחד.
אתה חייל בצה"ל בתפקיד מאד חשוב ומוערך, המפקד שלך בשלב זה לא רוצה לוותר עליך כי אני מניח שהוא צריך אותך.
מעשים לא חוקיים שנובעים מתוך תסכול לא יעזרו פה, עריקות סתם תסבך אותך, תכתים לך את העתיד ובסופו של דבר תמצא את עצמך אולי חודש בבית אבל אח"כ תיעצר ותכנס לכלא, אז באמת לא תוכל להיות בבית ואף אחד לא יתייחס לטענות שלך.
נסה לפעול בערוצים המקובלים:
- תתייצב ביחידה בדיוק בזמנים שנקבעו לך
- עשה את תפקידך נאמנה
- הראה שאתה רציני וממושמע
- הפעל משקית ת"ש
- הגש בקשות לעוד ראיונות עם המפקד, הראה לו שאם תעבור ליחידה דרומית כמו מחנה נתן תוכל לשלב גם שירות יעיל וגם עזרה בבית (אל דאגה, גם אם אתה נחוץ לו והוא יבין אותך הוא ישחרר אותך, אין אדם שאין לו תחליף)
- אם הוא בשלו, נסה להגיש בקשה בצינורות המקובלים (אולי דרך מש"קית ת"ש) אל אלה מעליו, אבל בשום אופן אל תפגע בסמכויות שלו, בצבא לא אוהבים את זה.

בהצלחה לך ורפואה שלמה לאימא!

יחש"מ נתן
http://www.himush.co.il/?section=76

נערך לאחרונה ע"י Fang בתאריך 24-08-2013 בשעה 12:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:11

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר