לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2005, 12:46
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שאלה לי אלייך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי האקלברי_פין שמתחילה ב "מה הייתם עושים אם...?"

האם הפכתם להיות מידידים לחברים כי התאהבתם והחלטתם לתת ניסיון לחברות?
או שהיתה סיבה אחרת? וכמה זמן אתה מרגיש שאתה לא מתלהב ממנה או אולי יותר נכון לשאול ממתי נדלקת על הבחורה השניה?
(זה אומנם כמה שאלות ולא שאלה אחת אבל לא נהיה קטנונים )

כעיקרון אהבה זה כמו אש אם לא מזינים אותה ונותנים לה לדעוך היא תכבה ולכן השאלה היא האם אתה מעונין לשמור על האש ולהתאהב שוב בחברה שלך ולהצית שוב שאת האהבה שיש ביניכם או יותר נכון ללמוד להתאהב בה מחדש
או שאתה מעדיף לפרק את החבילה וללכת בעקבות ההתאהבות החדשה שלך שאני לא יודע אם היא גם מאוהבת בך או שרק את אתה בה ודבר נוסף שאני מקווה שזה לא התלהבות רגעית שכעבור חצי שנה עם הבחורה החדשה לא ימאס לך ותחפש לך מישהי שתרגש אותך מחדש

נקודות למחשבה בשבילך
נשמח לשמוע מה החלטת

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-05-2005, 13:24
  האקלברי_פין האקלברי_פין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
אמממ.. זה מסובך מכפי מה שאתם חושבים
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "שאלה לי אלייך"

זה היה ככה אני התאהבתי על איזה אחת ואחרי שביררתי הכל עליה הבנתי שיש לה חבר הייתי מבואס כמה ימים ואחרי זה דיברתי על זה עם ידידה שלי הכי טובה ואחרי כמה ימים התחלנו לדבר יותר מסתם באיי סי קיו זה הפך לקשר טלפוני ויותר מזה היינו מסתובבים הרבה ביחד ..
יום אחד החברות שלה החליטו לשדך בניינו אני נשבע שלא רציתי כ''כ כי עדין הייתי מבואס וחשבתי על ההיא אבל אמרתי לה שננסה וניקח את הזמן לאט לאט.. אחרי 3 חודשים שבאת ניסיתי לאהוב אותה ואני מעריך אותה יש לה כבוד עצמי היא לא בחורה של כל החיים ברחוב היא הכל כמוני בידיוק אופי טוב והכל!
אבל אחרי שהשבוע ראיתי אותה שוב וראיתי תמונה של החברה שלה מחובק עם איזה אחת אחרת ! ושוב הבנתי שאני יכול לצאת איתה שאני חוזר לתמונה והתחלתי שוב להרגיש מה שהתחלתי להרגיש בעבר..
עכשיו לא נעים לי מהחברה שלי כי באמת היא ידידה טובה והכל אבל אני לא יכול לסבול ולדעת שהיא פנויה ואני לא יכול לעשות כלום ולשבת בשקט אני רק יודע שאם אני לא יעשה כלום זה יישב לי כל החיים על המצפון למה לא ניסיתי (זה כבר קרה לי אחת שכיום יש לה חבר בגלל שלא דיברתי ולא כלום הזזתי)
בקיצור אני כבר לא מסוגל לחשוב כבר...
ותודה רבה לכם על העצה וועל המחשבה שאם הייתם במקומי...
ישן 08-05-2005, 14:28
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי האקלברי_פין שמתחילה ב "אמממ.. זה מסובך מכפי מה שאתם חושבים"

כמו שאתה יודע את התשובה בסוף אתה תצטרך למצוא ולהחליט אך הנה כמה נקודות למחשבה
מה הסיכויים שלך אם אותה הבחורה שאתה דלוק עליה? האם כדאי לך לסכן את החברות שלך והקשר המצוין שיש לך עם החברה שלך תמורה הסיכוי שאולי ילך לך אם אותה אחת ושהיא באמת שווה את כל ההקרבה שתעשה?
אני חושב שאתה צריך לחשוב על זה ואולי לעשות על דף נייר בעד ונגד ולחשב טוב את הסיכון שאתה רוצה לקחת וכשתחליט תבדוק בהחלטה ושיהיה לך בהצלחה בכל מה שתחליט
דרך אגב האם נדלקת רק על המראה או שאתה מכיר את הבחורה הזאת ואת האופי שלה וכו?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר