לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2013, 04:00
  tag1432 tag1432 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.13
עזרה בהתלבטות אישית מאוד

אני אתנצל מראש אם אני פוגע בחוקי הפורום ,ואשמח אם תתיחסו למה שאני אכתוב ברציינות כי זה די ישפיע עליי בסופו של דבר.
וזו פעם ראשונה שאני כותב ככה באנטרנט אז חשבתי המון לפני שעשיתי את זה פשוט כרגע אין לי עם מי להתייעץ.

אז אני חגגתי ממש עכשיו יומהולדת 24, עברתי המון מאז השירות הצבאי שלי, ולמרות ששירתי כלוחם הייתי מופנם, ושקט כזה, בלי יותר מדי ביטחון, אני בא מבית מסורתי, עמוס ערכים, וככה גדלתי.
השתחררתי ועשיתי שינוי מטורף , התמכרתי לספורט, אני רץ שטח, ואפילו היו רגעים שחשבתי להתחרות במר ישראל, כמובן שהביחטון שלי עף לשמיים, אני נראה טוב, אני גם לא רע בלדבר ולהצחיק ויחד עם זה התחלתי להכיר ולצאת עם לא מעט בחורות ולהכיר אנשים בכלל, אני עדיין לא בחור של מסיבות אבל אני לא חושב שאני צריך להיות כזה.

כל קשר או מערכת יחסים שהייתי בה הייתה כמה חודשים, נהנתי מכל אחת בעיקר בגלל שרק אחרי הצבא התחלתי לצאת בכלל לדייטים, אני לא רוצה להישמע גבר חרא, כי אני ממש לא, אבל עם כל אקסית זה נגמר יפה ופשוט רק בגלל שלא רציתי לפגוע, ואני אסביר:

הכל היה הולך מדהים ,היינו יוצאים ,היא היתה מאושרת, הכל התקדם ועבד , זה הפסיק לעבוד מבחינתי שזה הגיע לסקס, כן זו ההתלבטות והבעיה ,(שוב אבין אם ההודעה שלי תמחק אבל אין לי ממש לאן לפנות עם זה), אני באמת לא יודע למה, אבל תמיד שניה לפני אני פשוט עוצר הכל ומסביר שאני צריך עוד קצת זמן, ואני ממש נהנה ומאוד רוצה את זה אבל פשוט אני עוצר, ותמיד הן מבינות ומעריכות את זה אפילו, אבל הזמן עובר ואני לא מאוהב באותה מישהי, וזה נגמר עם תירוץ אולי דפוק שלי "שאני לא רוצה לפגוע בך"...כן ממש ככה.

ולמרות שיש לי ניסיון בכל המסביב, אני עדיין לא עשיתי את זה, כן אני עדיין זה...(בלי שוק בבקשה).
וזה כמו עול שאני סוחב על עצמי שמתסכל אותי, כי לא פשוט לחיות בחברה שמתייגת ודי תחרותית אפילו בנושא אישי כזה..למרות שבחיים לא נתתי לחברה להשפיע עליי.
אבל אני יושב וחושב עם עצמי ונראה לי שאני לא אוכל לעשות את זה אם אני לא מאוהב בה או משהו כזה, וזה עוד לא קרה לי, שגם מדאיג אותי קצת, זה נשמע כאילו סינדרלה כותבת את זה אבל זה באמת אני...ואני לא רוצה להישמע בכייני.

אני יוצא עם מישהי עכשיו כמה שבועות, ממש חמודה, והחברים שלי כבר חופרים לי ,לך תעשה את זה כבר וזהו...

קיצר, זה נשמע גרוע, אבל אני רק צריך טיפים, אולי חוות דעת מה כדאי לעשות, כל דבר שיש לכם.
ובאמת, אני די מתוסכל, מודאג, ואפילו מפחד שאני בן 24 וזה עוד לא קרה לי.
אז מבחינתי זה עיניין רגיש, ואשמח אם תתייחסו אליו כבאמת משהו רציני.

שתיהיה לנו שנה טובה וחג שמח.
ותודה ענקית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-09-2013, 12:56
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי tag1432 שמתחילה ב "מניסיון אתה צודק. אבל אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tag1432
מניסיון אתה צודק.
אבל אני אשאל אותך דבר כזה...אם אתה מרגיש לא מוכן, ואם תעשה זה ,זה רק בגלל שלוחצים עליך ולא בגלל שאתה שלם עם זה, עדיין אתה ממליץ לי פשוט לעשות את זה וזהו?

כאילו איך זה ישנה לי את החיים חוץ מזה שאני ארגיש שנכנעתי ללחץ חברתי...
אני מקווה שאני לא נשמע פילוסוף אבל ככה אני מרגיש.

ואני אגיד יותר מזה, ככל שאני מדבר כאן, ושומע תגובות אני מרגיש יותר שלם לגביי ההחלטה שלי, שעד שאני לא מרגיש עם זה נכון עם אותה מישהי אני פשוט לא חייב לעשות את זה בטח שלא בלחץ.

גבר,
זה טבעי שתהיה לחוץ בפעם הראשונה.
אין גבר שלא עבר את זה, והיה באותו סרט כמוך.
אבל אתה חייב לעשות את הסוויטץ' בראש, אתה לא נהיה צעיר יותר עם השנים.
ולדעתי זה רק יכול לגרום לך לבעיות פסיכולוגיות (מה לעשות, הגוף שלנו חייב סקס מדיי כמה שבועות).
תראה מה קרה ליניב מהאח הגדול, אתה רוצה להגיע לרמה כזאת?
שהחברים היחידים שלך יהיו חתולים?
אחרי הפעם הראשונה שלך, אתה תקלל את עצמך שלא עשית את זה כבר לפני שנים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-09-2013, 15:30

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "[QUOTE=tag1432]מניסיון אתה..."

גם בגיל 18 לא נעשים צעיר מיום ליום..גיל 24 מבחינתי זה עדיין צעיר.
את האמת אחי אני לא בלחץ בכלל, כמו שאמרתי הייתי במצבים מאוד אינטימים איתן.

אתה מתאר לי את הבחור מהאח הגדול כדוגמא, ממש לא, הוא בעייתי, הוא אם אני זוכר נכון (לא מעריץ גדול של האח הגדול), לא היה עם מישהי אף פעם, אני לא שם, אני יכול לצאת עם עוד כממה בחורות, וכשאני אחליט שזזה ושאני מרגיש טוב עם זה אז זה יקרה.

ושלשניה לא תחשוב שאני לא רוצה, מאוד רוצה, וזה יקרה בזמן שלו.
אבל בכל מקרה אני מבין אותךך

ואני רק אוסיף ,שאני מתחיל להרגיש כאילו התגובות פה מדברות על איזושהי מחלה, מאף בחינה חוץ מחינה חברתית זה לא משנה אם עשיתי או לא עשיתי.
אני נראה טוב, יש לי ביטחון ליד בחורות, גם במצבים אינטמיים איתן, הכל בסדר. לא ככה?

נערך לאחרונה ע"י tag1432 בתאריך 06-09-2013 בשעה 15:43.
ישן 05-09-2013, 07:56
צלמית המשתמש של snooky
  snooky snooky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tag1432 שמתחילה ב "עזרה בהתלבטות אישית מאוד"

ראשית, מזל טוב!

אתה נשמע כמו בחור טוב. אני בטוחה שכל בחורה שתהיה איתך תזכה.

לא בטוחה שירדתי לסוף דעתך-
אתה מחפש טיפים מעשיים? כאילו, פרקטית מה לעשות?

בכל מקרה, אני חושבת שזה נהיה עבורך ביג דיל בגלל שחיכית עד עכשיו. אז זה גדל כמו כדור שלג, יהיה לך יותר ויותר קשה ככל שהזמן יעבור.

פשוט תעשה את זה, כמו שמורידים פלסטר. בלי לנתח יותר מדי. כשיהיה לכם רגע אינטימי, פשוט תזרום עם ההרגשה.

זה עלול להיות אסון, אל תתרגש מזה. אם הבחורה חמודה ומוצאת חן בעינייך ואתה רואה עתיד- אז תלמדו ותתפתחו ביחד... תלמדו אחד על השניה ותכירו מה אתם אוהבים.

אם לא יהיה עתיד- לא נורא, כנראה שהיא סיימה את תפקידה בחיים שלך וזה בסדר.

אל תרגיש רע עם עצמך או שאתה מנצל אותה, רק בגלל שאתה לא בטוח במאה אחוז שאתה מאוהב בה. אל תשכח שגם היא שם וגם היא בנאדם וגם היא רוצה את זה, אם אתה כנה ושקוף- אתה בסדר גמור. גם מאוד יכול להיות שאחרי שתשכבו אתה תתחיל לפתח רגשות!

בהצלחה!
ישן 05-09-2013, 15:52

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "ראשית, מזל טוב! אתה נשמע..."

לא ציפיתי לתגובות כאלה..
אני העדפתי את התגובה הראשונה, כשאני ארגיש עם זה נכון.
אני לא אכנס לפרטים אבל זה לא שאנחנו לא עושים משהו , עושים, ואני לא אוסיף.
היתה מישהי שכמעט התחננה וממש התאמצה לעשות הכל כדי שאני יהיה איתה ובסוף זה נגמר ולא קרה כלום, מפה בא התסכול. אני חתיכת בנאדם מורכב. לא פחדן. מורכב.

ומסקרן אותי להבין למה אני צריך לעמוד בדדליין יחד עם כל החברה מסביבי...
כאילו שאם לא עשית את זה עד גיל 24 או קצת יותר ,אז אתה מוזר או צריך להרגיש שיפספסת את הרכבת..כאילו אני לא מצליח להבין מה זה אומר לגביי?????????????????¿
אם לא שכבתי עם מישהי אז אני לא גבר??????

אני מרגיש שזה כבר פוגע לי בביטחון שלי אבל מצד שני ,אני גם מרגיש טוב עם זה שאני מחכה למישהי המיוחדת שתגיע, וזה באמת נשמע פלצני, מצטער.

אני גם מוטרד מזה כשתהייה מישהי שאני ארגיש איתה זה יבהיל אותה כשהיא תבין שהיא הראשונה שלי.

אם כבר אני מדבר סופסוף, אני אגיד שלפני שנה וחצי בערך גיליתי שמישהי שיצאתי איתה תקופה קצרה שכבה עם מישהו שלומד איתי, ולא אמרתי כלום אבל איפשהו הרגשתי צביטה בלב.

קיצר אני לא מבקש עצות מעשיות או פרקטיות, אני יודע מה עושים ואיך, אבל אני מחפש כלים להתמודד עם זה ולהבין עם עצמי שהכל בסדר ואני עוד צעיר ואין ספק שאני לא חייב לעמוד בקצב של החברה או של החברים שלי.

תקנו אותי אם אני טועה.

נערך לאחרונה ע"י tag1432 בתאריך 05-09-2013 בשעה 15:56.
ישן 07-09-2013, 17:01
  Emma Swan Emma Swan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.09.13
ובכן,
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי tag1432 שמתחילה ב "חחח...זה בסדר, אני שמח לקבל..."

הנושא הוא אכן מורכב וניתן לראותו מהרבה היבטים שונים בדומה לנושאים רבים בחיים האלה. כשאני מסתכלת על הנושא ולא רק על ההתרחשויות בחיי שלי אלא גם מסביב בכל מקום אני רואה הוזלה של המעשה. הזמינות והקלות בה ניתן לעשות זאת עם אדם כזה או אחר, לא לדבר איתו יותר לעולם אחרי זה וללא כל רגשות אשם לעבור לאדם הבא היא פשוט לא נתפסת בעיניי.

ישנם דברים שבעיני החברה נתפסים כדברים שליליים כמו למשל אם אדם לא איבד את בתוליו לפני גיל כזה או אחר בטוח משהו לא בסדר איתו. או אם אני לדוגמא יוצאת עם מישהו ואחרי דייט שלישי לא מתחשק לי להתנשק איתו ובטח ובטח שלא לשכב איתו, אז אין לו סיבה להפגש איתי יותר. אז זהו שלא! אני מאמינה בקשר שמבוסס על כבוד הדדי ונבנה לאורך זמן ובלי לחץ ומלווה בהיכרות מעמיקה ואמיתית.

לעשות את זה לשם זה בלבד, זה מבחינתי לראות את הפרטנר כאובייקט ולא כבן אדם. תתבונן מסביבך, ה"חברה" שאתה כל כך חושש ממנה וכמעט נותן לה להשפיע על מעשיך- היא חברה שבה למין אין משמעות, שאין כבוד אחד כלפי השני, שהכל מיידי והכל מותר. האם החברה יכולה להכתיב לך משהו? אתה רוצה למצוא מישהי שאתה אוהב וליישם את זה איתה. ולא סתם ליישם את זה בשביל לסמן וי. לעולם אל תעשה משהו שאתה לא רוצה רק בגלל לחץ חברתי. היה נאמן למי שאתה ואל תחשוש שזה ירתיע את הבחורה שכן תאהב כי אם היא תאהב אותך חזרה היא תקבל זאת, ואני באופן אישי הייתי שמחה להיות ראשונה ואחרונה לבחור שאני אוהבת.

נכון, לכולנו יש צרכים ודחפים וכולנו רוצים, אבל בכל זאת משהו מבדיל אותנו מחיות. שים לב לתגובות שקיבלת "תסיים עם זה מהר כמו להוריד פלסטר" או "אדם בגיל ההתבגרות שם לו את זה כמטרה" כוונותיהם טובות אבל התגובות משקפות את מה שמקובל בחברה וזה לא בהכרח מה שנכון. רק אתה יודע מה נכון לך לכן היה נאמן לעצמך בלבד. כשמישהו ניגש לזה רק לשם זה, ויכחישו מי שיכחישו, אחד הצדדים עתיד להיפגע. אנחנו בני אדם ולא אובייקטים מיניים.

מאידך גיסא, קח בחשבון שאנשים לא מושלמים והחיים לא מושלמים אז ייתכן תסריט בו הבחורה שתאהב לא תחלוק איתך את אותם רגשות או שלא תמצא מישהי שאתה מרגיש שאתה לחלוטין מאוהב בה.
מה שייקרה צריך לקרות, לא לפחד מכלום. אבל לא לשכוח לכבד, לראות מי עומד מולך ומה הוא שווה ולזכור שהוא אדם ולא אובייקט.

בברכת שנה טובה ומוצלחת וחתימה טובה לכולם
ישן 08-09-2013, 20:44
צלמית המשתמש של snooky
  snooky snooky אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "ובכן,"

אני הבנתי מהמשפט הבא:

"קיצר, זה נשמע גרוע, אבל אני רק צריך טיפים, אולי חוות דעת מה כדאי לעשות, כל דבר שיש לכם.
ובאמת, אני די מתוסכל, מודאג, ואפילו מפחד שאני בן 24 וזה עוד לא קרה לי."

שפותח האשכול מודאג שזה עוד לא קרה לו, רוצה שזה יקרה לו, מבקש טיפים איך לעשות את זה. הגבתי כפי שהגבתי לא בגלל שהחברה מצפה ממנו שיעשה את זה כבר, אלא בגלל שהבנתי שהוא רוצה את זה.
יכול להיות שאם הייתי שומעת את נימת הקול הייתי מבינה מלכתחילה למה הכוונה, אבל כשהדברים כתובים זה קשה יותר.
כשכתבתי לעשות את זה מהר כמו להוריד פלסטר, התכוונתי ללהתמסר לרגע, להוריד את המחסומים והחומות, ולזרום עם מה שרוצים ומרגישים. אני חשבתי שמה שמונע מפותח האשכול את כל זה, היא המחשבה שאם הוא לא מאוהב בבחורה שמולו במאת האחוזים - אז היא תפגע. ואני אומרת שזו גישה פטרנליסטית ועתיקה, כי גם הבחורה היא אדם, עם מחשבות ודעות משלה, ויתכן והיא כן מעוניינת בסקס (בלבד. או בנוסף. או בלי קשר לאם היא מאוהבת או לא) וזה גם בסדר, והיא לאו דווקא תפגע.

מה שכתבת, לגבי זה שלא אכפת לך להיות הראשונה והאחרונה של הבחור שאת אוהבת. זאת דעתך... אבל אני חולקת עלייך. אני לא הייתי רוצה להיות הראשונה של הבחור שאני אוהבת.
אני חושבת שמין זה נושא שהנסיון חשוב בו, לא הייתי רוצה שהגבר שאיתי ירגיש שהוא פספס הזדמנויות או לא התנסה מספיק.
בנוסף, גם מה שאמרת על הזמינות והקלות שבה ניתן להשיג מין - למה זה כל כך בלתי נתפס בעינייך? עבורך זה לא עובד, אבל למה שעבור אחרים זה לא יעבוד? כמו שאת טוענת שהחברה שופטת אנשים שעדיין בתולים בגיל 25, למה את שופטת אנשים שכן רוצים מין ללא מחוייבות? מה רע בשני אנשים בוגרים ששוכבים אחד עם השני ולא רוצים לבלות את שארית חייהם אחד עם השניה?

נערך לאחרונה ע"י snooky בתאריך 08-09-2013 בשעה 20:57.
ישן 09-09-2013, 00:22

הי,
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "אני הבנתי מהמשפט הבא: "קיצר,..."

אני הבנתי ממנו שהוא לא מפחד לפגוע במישהי אם הוא לא מאוהב אלא שהוא מחכה לאותה אחת שבה הוא יהיה מאוהב. הוא עושה זאת למען עצמו וזה בסדר גמור הוא לא מונע זאת מעצמו מחשש שמא מישהי תפגע.

אמרת שאת מעדיפה גבר עם נסיון, אך אני לעומת זאת חושבת באופן אישי שלרגש כלפי מישהו יש יד עליונה על נסיון בתחום המין. כשמאוהבים ועוברים כמה דברים ביחד ומכירים המין הוא הופך לחוויה יותר טובה. ואני לא "שופטת" כדברייך אנשים, אלא מביעה את דעתי בנושא ודעתי היא שונה משל הרוב המוחלט. אני לא רואה בכך משהו פסול.

מובן שלא כל פעם שזה קורה ויש קשר שמלווה במין הוא חייב להגמר בחתונה ומעולם לא טענתי שכן, אבל אני כן רואה משהו פסול בלשכב עם בן אדם רק בשביל לשכב איתו. אני כן רואה משהו פסול בכך כי קודם כל תמיד אחד מהשניים כן רוצה משהו מעבר ונפגע גם אם טוענים שלא. לי זה לא מעביר הרגשה טובה במיוחד גם אם הבחור הכי סקסי עלי אדמות ישכב איתי ואני ארצה את זה מאוד פיסית, לא מתאים לי להרגיש סמרטוט של אף אחד- לראות איך מנצלים אותי ושוכבים איתי ואז לא מתקשרים אלי ולא טורחים אפילו לדבר איתי אחרי זה שזה בערך המינימום של הכבוד שאפשר לתת.

כשנותנים למישהו לעשות את זה לשם לעשות את זה, והוא קם והולך- זה אומר מלכתחילה שאין כבוד בקשר הזה, ושמשתמשים אחד בשני. זאת המאה ה21 כולם עושים כראות עיניהם, אני לא שופטת את מי שזה עובד עבורו אבל בעיני ולדעתי- זה לא מוסרי. זה לא מוסרי להסתכל על מישהו כמו חתיכת בשר, ואת יודעת מה- עוד יותר על אישה. למה? כי אני מאמינה שגבר צריך להיות גבר- ג'נטלמן שמכבד ומתנהג כמו בן אדם ולא חושב שמגיע לו הכל ושהוא יכול רק לבוא ולקחת כי מותר.

יקירתי, אולי אינך רואה זאת כך- אבל למעשים יש השלכות. יש לזה מחיר רגשי מאחד הצדדים וחבל. קשר לא צריך להסתיים בחתונה אדם עובר מספר קשרים בחיים אנשים באים אנשים הולכים אנשים משתנים זה קורה החיים מתגלגלים במסלול שלהם, אבל- כבוד זה מספר אחת לדעתי. אין כבוד- אפשר לזרוק את זה ישר לפח. וגם כשמסיימים משהו צריך לעשות את זה יפה.

האמת, גם לא יפה להכנס ל"מערכת יחסים" כשמישהו יודע שהוא לא יכול או לא מסוגל רגשית או לא יודעת מה כי אז הצד השני יפתח ציפיות שוא. כלומר לנהוג בכנות מבחינתי גם מאוד חשוב על ההתחלה. ושוב, כל אחד עושה כטוב בעיניו אני רק מביעה את דעותיי.
ישן 09-09-2013, 05:35
צלמית המשתמש של snooky
  snooky snooky אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Emma Swan שמתחילה ב "הי,"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Emma Swan
אני הבנתי ממנו שהוא לא מפחד לפגוע במישהי אם הוא לא מאוהב אלא שהוא מחכה לאותה אחת שבה הוא יהיה מאוהב. הוא עושה זאת למען עצמו וזה בסדר גמור הוא לא מונע זאת מעצמו מחשש שמא מישהי תפגע.

-מעולה. את צדקת ואני טעיתי.

ציטוט:
אמרת שאת מעדיפה גבר עם נסיון, אך אני לעומת זאת חושבת באופן אישי שלרגש כלפי מישהו יש יד עליונה על נסיון בתחום המין. כשמאוהבים ועוברים כמה דברים ביחד ומכירים המין הוא הופך לחוויה יותר טובה.

-מתי אמרתי שלא? האם דירגתי מתי הסקס יותר טוב ומתי פחות? אי אפשר לשלב?

ציטוט:
ואני לא "שופטת" כדברייך אנשים, אלא מביעה את דעתי בנושא ודעתי היא שונה משל הרוב המוחלט. אני לא רואה בכך משהו פסול.

-גם אני לא חושבת שיש בכך פסול. את מוזמנת להביע את דעתך תמיד, אבל אנחנו בפורום, ומטבע הדברים יש כאן קשת של דעות, ויש שיגידו שכאן מטרתנו להתדיין (ברוכה הבאה לפורום אגב! מצפה לראותך גם בעשרים פלוס ומשב"ר)

ציטוט:
מובן שלא כל פעם שזה קורה ויש קשר שמלווה במין הוא חייב להגמר בחתונה ומעולם לא טענתי שכן, אבל אני כן רואה משהו פסול בלשכב עם בן אדם רק בשביל לשכב איתו. אני כן רואה משהו פסול בכך כי קודם כל תמיד אחד מהשניים כן רוצה משהו מעבר ונפגע גם אם טוענים שלא.

-זה בדיוק הפטרנליזם שאני מדברת עליו. למה מישהו חייב להפגע? האם את באמת חושבת שאת יודעת יותר טוב מהנפשות הפועלות? מי שמך להחליט שתמיד מישהו נפגע? אלו בדיוק התפיסות החברתיות השגורות העתיקות. אם הוא שכב איתה ולא התקשר אליה - בטוח היא קורבן. היא בטח יושבת ומחכה לטלפון שלו תוך אכילת בן אנד ג'ריס ובכי ממורמר.

ציטוט:
לי זה לא מעביר הרגשה טובה במיוחד גם אם הבחור הכי סקסי עלי אדמות ישכב איתי ואני ארצה את זה מאוד פיסית, לא מתאים לי להרגיש סמרטוט של אף אחד- לראות איך מנצלים אותי ושוכבים איתי ואז לא מתקשרים אלי ולא טורחים אפילו לדבר איתי אחרי זה שזה בערך המינימום של הכבוד שאפשר לתת.

-שוב, דעתך. הרגשתך, תחושתך... מעולה. אבל יש נשים עם יצר מיני, נשים שלא צריכות שגבר יתקשר כדי להיות בטוחות בעצמן, נשים שיגידו - וואו! זה הבחור הכי סקסי עלי אדמות. למה שלא אבלה איתו את הלילה? גם ככה אנחנו באיטליה ומחר טסים הביתה.

ציטוט:
כשנותנים למישהו לעשות את זה לשם לעשות את זה, והוא קם והולך- זה אומר מלכתחילה שאין כבוד בקשר הזה, ושמשתמשים אחד בשני. זאת המאה ה21 כולם עושים כראות עיניהם, אני לא שופטת את מי שזה עובד עבורו אבל בעיני ולדעתי- זה לא מוסרי. זה לא מוסרי להסתכל על מישהו כמו חתיכת בשר, ואת יודעת מה- עוד יותר על אישה. למה? כי אני מאמינה שגבר צריך להיות גבר- ג'נטלמן שמכבד ומתנהג כמו בן אדם ולא חושב שמגיע לו הכל ושהוא יכול רק לבוא ולקחת כי מותר.

-שוב, את באה בנקודת מבט שמישהו חייב להיות מנוצל. כנראה זו תהיה האישה. את לא מוכנה לקבל את זה שלפעמים זה WIN-WIN סיטואיישן? כמובן שאני חושבת שכשיש צד פגיע, שלא רוצה, שלא בטוח- מן הסתם שלא צריך למהר או להלחץ. הכל ברצון.

ציטוט:
יקירתי, אולי אינך רואה זאת כך- אבל למעשים יש השלכות. יש לזה מחיר רגשי מאחד הצדדים וחבל. קשר לא צריך להסתיים בחתונה אדם עובר מספר קשרים בחיים אנשים באים אנשים הולכים אנשים משתנים זה קורה החיים מתגלגלים במסלול שלהם, אבל- כבוד זה מספר אחת לדעתי. אין כבוד- אפשר לזרוק את זה ישר לפח. וגם כשמסיימים משהו צריך לעשות את זה יפה.

- מתי אמרתי שאין כבוד? כשבחור ובחורה יוצאים לכמה דייטים, מוצאים חן אחד בעיניה השניה, עוד לא חושבים על עתיד ורגשות עמוקים, אבל כן נמשכים אחד לשני? את חושבת שהם לא צריכים להביע חיבה פיזית עד שיהיו בטוחים שהם מאוהבים? מה עם אנשים שמתאהבים דווקא בעקבות המגע הפיזי? את מניחה שסקס בלי אהבה -> חד פעמי -> עוזב ולא מתקשר יותר. זה לא בהכרח סנריו שחייב להתרחש.

ציטוט:
האמת, גם לא יפה להכנס ל"מערכת יחסים" כשמישהו יודע שהוא לא יכול או לא מסוגל רגשית או לא יודעת מה כי אז הצד השני יפתח ציפיות שוא. כלומר לנהוג בכנות מבחינתי גם מאוד חשוב על ההתחלה. ושוב, כל אחד עושה כטוב בעיניו אני רק מביעה את דעותיי.

-זה נכון ואת צודקת בהחלט. מעולם לא אמרתי שצריך להשלות... אפילו הדגשתי בתגובתי לפותח האשכול שהוא בסדר כל עוד הוא שקוף וכנה. אבל שוב, מזה להכנס למערכת יחסים? אני פוגשת בחור. ומה? אסור לי להתקרב אליו עד שאני מכינה חוזה על מה הולך לקרות, למה אני מסוגלת רגשית?

נערך לאחרונה ע"י snooky בתאריך 09-09-2013 בשעה 05:55.
ישן 09-09-2013, 08:51

:)
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי snooky שמתחילה ב "[QUOTE=Emma Swan]אני הבנתי..."

"זה בדיוק הפטרנליזם שאני מדברת עליו. למה מישהו חייב להפגע? האם את באמת חושבת שאת יודעת יותר טוב מהנפשות הפועלות? מי שמך להחליט שתמיד מישהו נפגע? אלו בדיוק התפיסות החברתיות השגורות העתיקות. אם הוא שכב איתה ולא התקשר אליה - בטוח היא קורבן. היא בטח יושבת ומחכה לטלפון שלו תוך אכילת בן אנד ג'ריס ובכי ממורמר." לא ציינתי שמדובר בנקבה בהכרח, אלא באחד מהשניים.

"שוב, דעתך. הרגשתך, תחושתך... מעולה. אבל יש נשים עם יצר מיני, נשים שלא צריכות שגבר יתקשר כדי להיות בטוחות בעצמן, נשים שיגידו - וואו! זה הבחור הכי סקסי עלי אדמות. למה שלא אבלה איתו את הלילה? גם ככה אנחנו באיטליה ומחר טסים הביתה." לכולם יש יצר מיני. לבחורה שלא עושה דברים סתם יכול להיות יצר מיני מטורף. לנזירה בעת החדשה המוקדמת יכול להיות יצר מיני. לכולם יש. ואני רואה באישה שלא מסכימה שידרכו עליה ויתייחסו אליה כמו סמרטוט אישה בעלת בטחון עצמי. כמו שמישהי לא צריכה שמישהו יתקשר אליה לביטחון, כך גם מישהי אחרת לא צריכה שמישהו ישכב איתה בשביל ביטחון עצמי.

"שוב, את באה בנקודת מבט שמישהו חייב להיות מנוצל. כנראה זו תהיה האישה" לא בהכרח האישה. אבל כן, ציינתי איך אני חושבת שגבר אמיתי אמור להתנהג כלפי בחורה.

"את מניחה שסקס בלי אהבה -> חד פעמי -> עוזב ולא מתקשר יותר. זה לא בהכרח סנריו שחייב להתרחש. " נכון, זה לא סנריו שחייב להתרחש. אפשר גם במשך חודשים עד שנמאס. לא הופך את זה ליותר טוב בעיניי.
"אבל שוב, מזה להכנס למערכת יחסים? אני פוגשת בחור. ומה? אסור לי להתקרב אליו עד שאני מכינה חוזה על מה הולך לקרות, למה אני מסוגלת רגשית?" לדעתי בן אדם ובמיוחד בחורה בימינו צריכה להשמר ולהזהר לפני שהיא קופצת למיטה. זה הכל. ובניגוד ל"פטרנליזם" שציינת, אני חלילה לא אומרת לאנשים אחרים מה עליהם לעשות ולא מוציאה סקס סתמי מחוץ לחוק. אני מאמינה בעקרונות מסויימים וזהו. ואם בדורות שקדמו לנו נהגו כך- סבתות אמהות וכדומה אולי יש דברים בגו.

ברוכה הבאה לפורום אגב! ותודה לך אני שמחה להיות כאן, לשוחח איתך ולשמוע דעות שונות.

בשביל זה אנחנו אנשים שונים. איש באמונתו יחייה. בהצלחה לכולנו וחתימה טובה

ישן 08-09-2013, 09:12
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

לך עם מה שמרגיש לך נכון.
גם אני חיכיתי יחסית עד גיל מאוחר, וכשהרגיש נכון, זה קרה. לא קורה שום אסון אם מחכים, אבל מצד שני, אל תפתח ציפיות שהפעם הראשונה תהיה נגינת כינורות וזיקוקי דינור. סביר שהיא לא תהיה משהו (כי אתם עוד לא מתואמים, כי זו הפעם הראשונה שלך והיא תהיה מהירה, כי תהיה לחוץ ומאלף סיבות אחרות).

אבל הנה, חיכיתי, היום אני נשואה ואם. ובניגוד למה שנאריון כתב אנחנו לא "חייבים סקס כל כמה שבועות" מבחינה פיזיולוגית. זה בהחלט חלק מהותי מהחיים, ומערכת זוגית לא תהיה שלמה בלי, אבל זו ממש לא חובה, ובטח ובטח אך תעשה משהו כי אתה מרגיש לחץ חברתי או איזושהי חובה "לגמור עם זה". מצד שני, אתה גם לא חייב לחכות לאהבת חייך (אבל אתה בהחלט יכול וזה לגמרי לגיטימי).
קח בחשבון שגם אם תהיה עם מישהי ואח"כ זה לא ימשיך לשום מקום - זה עדיין בסדר. ממש לא בהכרח פגעת בה. בשביל סקס צריך שניים, ששניהם מסכימים ורוצים. אם היא לא היתה רוצה, זה כנראה לא היה קורה...

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 09-09-2013, 11:11
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05

דבר אחד שלא נאמר פה ואני רוצה להגיד -

כתבת שהגעת עם נשים למצבים מאוד אינטימים, אני לא בטוחה למה אתה מפריד בין סקס ל"מצבים מאוד אינטימים"...
לפעמים המצבים המאוד אינטימים הם יותר.. אפשר להגיד חשובים/קריטיים מהאקט עצמו.
מה שאני מנסה להגיד זה שלא מחייב שה"סקס" זה יהיה הדבר הכי עיקרי והכי טוב בכל העניין.
זה שמפרידים במחשבה בין סקס לשאר סוגי המין זה לא אומר שהוא יותר או פחות חשוב בעניין - פשוט
יש לו חלק בזה.
לא יודעת מה ההגדרה שלך ל"מצב מאוד אינטימי", אבל אני מניחה שזה לא רק מזמוזים ונשיקות וזה מעבר לכך. ובהמשך ישיר -
אני עוד לא בטוחה מאיפה נובעת ההמתנה, נראה שאתה בעצמך לא סגור על זה. אם זה עניין הלחץ
והפחד שתשכב עם מישהי ותפגע בה, או בכלל בעניין מסורתי, או שאתה סתם לחוץ.. כל הסיבות האלו,
לדעתי, כבר לא תקפות. כבר יצרת סוג של מגע, כבר החלטת אם אתה רוצה להמשיך ולייצר מצב אינטימי,
כבר עברת את השלב של ההחלטה "האם לעשות או לא לעשות".
סקס זה פשוט חלק ממכלול של דברים, ובהחלט הוא לא חייב להיות "הדבר הראשי" שעליו אתה כל כך חושב.

אולי שווה פשוט לשנות את המחשבה שלך שזה "הדבר" "העיקרי" שאליו בסוף מגיעים וכל הבעיות שלך יפתרו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:42

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר