לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2013, 18:56
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "מלחמת ההסברה של ג'ראלד שטיינברג NGOM"

אתה מביא השמצה מהמסומם סילברשטיין, המעתיקן חסר הבושה?

די. לקוראי הפורום די ברור שאתה מלא בבולשיט, אך לטובת אלו שעשויים להיכנס ולחשוב שאולי לסילברשטיין יש טיפה של אמת בדם, הרי תזכורת לאמת על סילברשטיין.

על סילברשטיין, תקשורת אחראית ואתיקה עיתונאית (הודעה לעיתונות מטעם אתר פרש)
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=567536

דיון בפלאגיאריזם הבוטה של סילברשטיין
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=567498

קצת לימוד על ההיסטוריה של סילברשטיין, מסומם ממדינת וושינגטון המשמיץ באדיקות את מדינת ישראל כבר שנים רבות בשם "תיקון עולם" מעיד שמדובר באדם עם היסטוריה פלילית (של סמים וכן חשד [שלא הוכח, בניגוד לסילברשטיין אני לא אציג רק חצי סיפור] לעבירות פורנוגרפיית ילדים). אין בינו ובין המציאות שום קשר.
אם סילברשטיין משמיץ מישהו עם תעמולת השקרים שלו, סביר להניח שהמושמץ הוא אדם שעושה עבודת קודש בחשיפת האמת, מילה שמפחידה את סילברשטיין וקהל ההזויים שמאמין לו, והעובדות, מילה שסילברשטיין לא מכיר בה וכנראה שגם אתה.

נערך לאחרונה ע"י MS_Rogue בתאריך 20-09-2013 בשעה 19:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2013, 19:21
  Homo sapiens Homo sapiens אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.10
נכנסתי וקראיתי והמסקנה שהסקתי שהבן אדם עושה משהו נכון
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אתה מביא השמצה מהמסומם..."

מתנהלת נגדו מסע השמצות מן הסוג הנחות ביותר
די מזכיר את מה שאלכסנדר לוקשנקו (נשאי בלארוס) עשה למתנגדים שלו:
הפיץ שהם פדופילים, שקרנים וכו...

אם הממסד רודף אותו או כל כך חזק נראה שהוא חושף דברי אמת...ופעם אחרונה שבדקתי דברי אמת זה לא השמצות!!!

עצוב לראות היחס שבן אדם שרוצה לטובת ישראל וחושף דברים שהם לטובת אזרחי ישראל נרדף על ידי הממסד
ועל ידי האידיוטים השוטים שמאמינים בתעמולה חסרת בסיס ומגוחכת שלא הייתה מביישת את אחמדינג'אד.

מה שעוד מוכיח את הנקודה שלי היא התגובה שלך:
אתה יודע שלא תוכל להתמודד עם הטענות שהוא העלה, כי הן נכונות, אז החלטת לרדוף אותו ולהשמיץ אותו.
ישן 20-09-2013, 19:44
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "נכנסתי וקראיתי והמסקנה שהסקתי שהבן אדם עושה משהו נכון"

אוי די... מבחינתך עצם כך שהבנאדם העתיק מתסריט שאחד מגולשי הפורום כתב ואז פרסם זאת "כתוגנית התקיפה שהודלפה" מעיד שהוא גם רמאי (שכן הוא העתיק משהו שמישהו אחר כתב ופרסם זאת כאילו מדובר באמת לאמיתה), גם שקרן (כי אז טען שלא העתיק ואף ניסה לרמוז כאילו ההדלפה הגיעה אליו מיעקב עמידרור או אפילו מאהוד ברדק) וגם נוכל (כי הוא ממשיך עם אותה ההונאה, כאילו יש לו "מקורות בכירים")

אתה טוען שאני משמיץ אבל העובדות מדברות בעד עצמן. הוא נעצר על החזקת מריחואנה ונחקר בחשד שעקב אחרי ילדים בגן ציבורי. אם אתה מתעלם מהעובדות, אתה באמת חושב שזה ישנה אותן? בהתחשב בכך שאתה מעריץ גדול שלו, למה שלא תשאל אותו מדוע הוא נעצר אז ומדוע נחקר מאוחר יותר?

אתה טוען שהממסד רודף אותו? איזה ממסד? משטרת סיאטל משרתת את ישראל?

סילברשטיין לא העלה שום עובדות, רק אמירות שאין מעוגנות במציאות...

ישן 20-09-2013, 20:42

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "אוי די... מבחינתך עצם כך..."

החזקת מריחואנה אפשר לחשוב...אם כל אחד שהיה מחזיק מריחואנה לא היה אמין סביר להנייח שהיית צריך לפטר חצי ממשלה (במקרה הטוב) ואותה כמות ממערכת הביטחון וכן לא רק בישראל...
פעם אחרונה שבדקתי נחשד לא שווה למורשע, אז תן לי להבין לפי אמות המידה שלך כל אחד שנחשד במשהו הוא אשם בכך או שהדבר תקף רק לאנשים שאתה לא מחבב?

אם מבאי קישור למשהו שאמור לחזק את הטענות שלך לפחות תעשה את זה כמו שצריך
בקישור שאתה עצמך הבאת:
ציטוט:
בה ניסה לחשוף מידע האסור בפרסום, הביאה לחסימתו לחצי שנה – חסימה שהסתיימה לפני יותר משנה),

כן... בגלל שהוא משקר הצנזורה חסמה אותו מעניין...
יש שתי אפשרויות עיקריות לדעתי:
1. הוא לא שיקר - לכן הצנזורה חסמה אתו - מה שמפיל את הטענה שלך שהוא שקרן...
2. הוא שיקר - הצנזורה חסמה - מה שמחזק את הטענה שלו לגבי חוסר הדמוקרטיה בישראל (באיזה מדינות חוסמים "שקרים"?) ומה שמחזק את הטענה שלי שהממסד רודף אותו (כי הרי לא חסרים שקרים ושקרנים באינטרנט)

ציטוט:
פרסם אתמול תרגום של מה שהציג כמסמך שקיבל "ממקור בכיר בישראל שבתורו קיבל את החומר מקצין בצה"ל".
יצויין כי איננו יודעים האם מר סילברסטיין בדה את המקור לכאורה, או שמא אכן מקור שכזה "הדליף" לו את המסמך מהאתר, במטרה להונות אותו.

עוד נקודה מעניינת
1. יכול להיות שהוא אכן חירטט - א למה הצנזורה חסמה אותו (האם זה היה על אותו המקרה...לא צויין)
2. הוא חירטט אבל את החירטוט הוא קיבל מהמקור שהדליף כדי להונות אותו - מה שמחזק את מה שאמרתי שהממסד רודף אותו.

עוד משפט שמחזק את מה שאמרתי
ציטוט:
Since we have no expectations that a man who dedicates his life to causing harm to the State of Israel and its citizens,

ממתי אנשים שמשקרים ובודים סיפורים הם אנשים: man who dedicates his life to causing harm to the State of Israel?
אבל שימו לב לניסוח:
State of Israel and its citizens
לתומי חשבתי שזה אותו הדבר שמי שפוגע במדינה הרי ההגיון אומר שהוא פוגע גם באזרחים לא?
וממתי האזרחים שייכים למדינה?
יכול למדובר על תרגום מאוד גרועה לאנגלית אבל יכול להיות שזה מצביעה על האג'נדה של כותב התגובה.
ישן 20-09-2013, 20:53
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "החזקת מריחואנה אפשר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Homo sapiens
החזקת מריחואנה אפשר לחשוב...אם כל אחד שהיה מחזיק מריחואנה לא היה אמין סביר להנייח שהיית צריך לפטר חצי ממשלה (במקרה הטוב) ואותה כמות ממערכת הביטחון וכן לא רק בישראל...
פעם אחרונה שבדקתי נחשד לא שווה למורשע, אז תן לי להבין לפי אמות המידה שלך כל אחד שנחשד במשהו הוא אשם בכך או שהדבר תקף רק לאנשים שאתה לא מחבב?

אם מבאי קישור למשהו שאמור לחזק את הטענות שלך לפחות תעשה את זה כמו שצריך
בקישור שאתה עצמך הבאת:

כן... בגלל שהוא משקר הצנזורה חסמה אותו מעניין...
יש שתי אפשרויות עיקריות לדעתי:
1. הוא לא שיקר - לכן הצנזורה חסמה אתו - מה שמפיל את הטענה שלך שהוא שקרן...
2. הוא שיקר - הצנזורה חסמה - מה שמחזק את הטענה שלו לגבי חוסר הדמוקרטיה בישראל (באיזה מדינות חוסמים "שקרים"?) ומה שמחזק את הטענה שלי שהממסד רודף אותו (כי הרי לא חסרים שקרים ושקרנים באינטרנט)

אוה, הדמגוגיה.

הוא ניסה לפרסם מידע שיש עליו צו איסור פרסום. בניגוד לך ולו, פורום פרש מכבד את חוקי מדינת ישראל וחסם אותו כיוון שהוא עבר על חוקי מדינת ישראל בפורום. אם תלך ותקרא את התקנון של פורום פרש, שעליו אתה מצהיר שאתה מסכים לתנאיו בכל פעם שאתה מפרסם הודעה פה בפורומים, תגלה שהוא אוסר על עבירה על חוקי מדינת ישראל מעל גבי הפורום. פרסום מידע שיש עליו צו איסור פרסום הוא עבירה על חוקי מדינת ישראל. על זה הוא נחסם, לא בידי הצנזורה אלא בידי מנהלי הפורום.

אתה משקר בלי הרף כשאתה טוען שהצנזורה חסמה אותו
.

ציטוט:
עוד נקודה מעניינת
1. יכול להיות שהוא אכן חירטט - א למה הצנזורה חסמה אותו (האם זה היה על אותו המקרה...לא צויין)
2. הוא חירטט אבל את החירטוט הוא קיבל מהמקור שהדליף כדי להונות אותו - מה שמחזק את מה שאמרתי שהממסד רודף אותו.

או שאתה מטומטם או שאתה הוזה או שאתה סתם מנסה בכוח לייצר מציאות שאיננה קיימת. סילברשטיין נחסם מפרש יותר משנה לפני שהעתיק את התסמך שפורסם כאן. החסימה לא הייתה קשורה לפלאגיאריזם שלו.

עוד משפט שמחזק את מה שאמרתי

ציטוט:
ממתי אנשים שמשקרים ובודים סיפורים הם אנשים: man who dedicates his life to causing harm to the State of Israel?

אוי באמת, אתה טיפש? תמים? הוזה? אם אינך יודע מדוע עלילות דם ושקרים יכולים לפגוע במדינת ישראל ואזרחיה אז מה לעשות, אתה זקוק לאשפוז

ציטוט:
אבל שימו לב לניסוח:
State of Israel and its citizens
לתומי חשבתי שזה אותו הדבר שמי שפוגע במדינה הרי ההגיון אומר שהוא פוגע גם באזרחים לא?
וממתי האזרחים שייכים למדינה?
יכול למדובר על תרגום מאוד גרועה לאנגלית אבל יכול להיות שזה מצביעה על האג'נדה של כותב התגובה.

מדינת ישראל ואזרחיה מעיד על כך שלאזרחים יש אזרחות ישראלית... מה אתה מברבר?

בנקודה זו, אחרי שפירקתי את הדמגוגיה והשקרים שלך, מאחר ודי ברור לי שאתה תתעלם מהעובדה שחיברת בין שלושה דברים לא קשורים (הרדיפה לכאורה של סילברשטיין, העובדה שנחסם על ידי פורום פרש כשניסה לפרסם מידע שיש עליו צו איסור פרסום והפלאגיאט שהעתיק ופרסם ברמייה שנה מאוחר יותר), אני מפסיק בנקודה זו להתווכח איתך. לצערך כי רב, קוראי הפורום יכולים לראות בדיוק כמה מלא בבולשיט אתה...

ישן 20-09-2013, 21:34

אתה דמגוג עוד מצחיק שאתה קורא לאחרים בשמות
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "[QUOTE=Homo sapiens]החזקת..."

ציטוט:
בה ניסה לחשוף מידע האסור בפרסום, הביאה לחסימתו לחצי שנה – חסימה שהסתיימה לפני יותר משנה

ציטוט:
אתה משקר בלי הרף כשאתה טוען שהצנזורה חסמה אותו.

איך מנהל או כל גורם אחר מפורום פרש ידע על מידע שאסור בפרסום?
או שפשוט הגורם שחסם סתם חירטט כי פשוט רצה להעיף אותו...
לגבי איסור פרסום:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%90...1% D7%95%D7%9D
ציטוט:
איסור על פרסום מידע הנוגע לפרשה מסוימת. איסור כזה מוטל בצו איסור פרסום, שהוא צו המוצא על ידי הגורם שהוסמך לכך: בית המשפט או הצנזורה הצבאית. צו איסור פרסום נשלח עם הוצאתם למערכות העיתונים הגדולים ולאמצעי התקשורת העיקריים.

אני לא חושב שהיה שם צו בית המשפט (?) לפחות לא כזה שמצאתי אז נשאר צנזורה צבאית לא?

ציטוט:
אוי באמת, אתה טיפש? תמים? הוזה? אם אינך יודע מדוע עלילות דם ושקרים יכולים לפגוע במדינת ישראל ואזרחיה אז מה לעשות, אתה זקוק לאשפוז

חחח אז טוב הגענו לאשפוזים....

ציטוט:
בנקודה זו, אחרי שפירקתי את הדמגוגיה והשקרים שלך, מאחר ודי ברור לי שאתה תתעלם מהעובדה שחיברת בין שלושה דברים לא קשורים (הרדיפה לכאורה של סילברשטיין, העובדה שנחסם על ידי פורום פרש כשניסה לפרסם מידע שיש עליו צו איסור פרסום והפלאגיאט שהעתיק ופרסם ברמייה שנה מאוחר יותר), אני מפסיק בנקודה זו להתווכח איתך. לצערך כי רב, קוראי הפורום יכולים לראות בדיוק כמה מלא בבולשיט אתה...

צר לי אבל הדבר היחידי שפירקת זה הדמגוגיה והשקרים של עצמך אם המקורות שאתה בעצמך הבאת כדי לתמוך בשטויות שכתבת LOL
ישן 22-09-2013, 10:44
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הימור שלי [ויש החולקים עלי] - לא מדובר בכלל באיש שמאל או במישהו שמביע דעה רצינית
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "רוג, איך אתה יודע שהומול'ה..."

סתם אחד מהמשועממים/טיפוליים שפותחים מיילים+שמות משתמש כבר כמה שנים ומחזיקים במקביל ניקים רבים עם עלאק דעות קיצון ימין/שמאל פרובוקטיביות כדי למשוך תשומת לב ולרייר על הקלדת בסופו של ערב. פרופסור/טפ"ש במיל. ושאר קרציות.

שים לב שהווכחנות שלו אינה עם 'תוכן' ממשי כמו זו של בני או עם רגש כמו זו של אשלי ידידי. סתם 'הבערה'. מן הסתם הנער גם גולש ברוטר בתור חרדי קיצוני ובFXP בתור נער גבעות חמום במקביל.

הגזים של זילברשטיין הם פשוט חומר תבערה טוב. זילבי עצמו די עילג בעברית.
ישן 22-09-2013, 11:21
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אם הייתי חושב שאתה מאמין ב'דעות' שלך - הייתי נכנס עימך לוויכוח
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Homo sapiens שמתחילה ב "לבאו ולכתוב לגופו של גולש"

אני חושב שאתה ממש לא מזדהה עם זילברשטיין או עם השמאל הקיצון או עם כל השטויות שאתה שולף מרוטר או מFXP אחרי שאתה גומר להציק שם לגולשים אחרים מכיוון אחר.

יש כאן אנשים שהם הרבה יותר שמאל ממה שאתה מנסה להצטייר והם משתתפים במסיבה ומתווכחים וכולם שמחים. אבל אתה מבזה אותם בהתחזות שלך. זה כמובן מתאזן מימין כי הרי ללא ספק בחצי השני של הזמן שלך אתה מציף היכנשהו טקסטים כהניסטים.

אז לא מדובר כאן על ירידה לגופו של גולש מהסיבה הפשוטה - אתה לא גולש. סתם נודניק עם 20 מיילים פעילים. אתה מן הסתם מועיל לאתר מעצם התססת האשכולות ויש מקומות בהם בעלי פורומים יוזמים ניקים קרציתיים מסוגך מכל כיוון כדי להבטיח תעבורה. כאן אף אחד לא יזום כמובן התרדדות שכזאת אבל גם אף אחד לא יטרח לבעוט אותך.

אני חושב שחשוב כשרות לציבור לדאוג שמדבקת 'נודניק' תהיה צמודה לך למצח ולו למען שמירת כבוד השמאלנים האמיתיים שלנו.
ישן 22-09-2013, 13:19
צלמית המשתמש של MS_Rogue

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מרקויס שמתחילה ב "רוג, איך אתה יודע שהומול'ה..."

אני זוכר את הכתיבה של סילברשטיין. בזמנו, כשהשקרן כתב בצו"ב (בזמן פרשת ענת קם\אורי בלאו) אני הייתי אחד אלו שהאכיל אותו מרורים בשפת אימו, עם כל מיני עובדות שהוא התקשה להתמודד עימן. אני לא חושב שהכותב הנ"ל הוא סילברשטיין ובניגוד לישראלה, לא חושב שמדובר בסתם טרול. האינסטינקט שלי הוא שמדובר בגולש אמיתי בעל דעות הזויות לחלוטין. זכור - אני גר בקליפורניה, היכן שדיעות פוליטיות הזויות הן נפוצות למדי ואני יכול לומר לך בכנות מלאה - אנשים באמת יכולים להיות כל כך מנותקים מהמציאות.

מה שמצחיק אותי, אגב, זה הכשל הלוגי בטענה שלו שמי שמביע דיעות כמו שלו ושל סילברשטיין נחסם פה על ידי המשטר הפאשיסטי... שהרי אם זה היה נכון, המשטר הפאשיסטי היה סותם לו את הפה...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר