לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2010, 15:00
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי vlad_k שמתחילה ב "מה ההבדלים בינה למארס..."

הבדל טכני.
מארס היא כוונת "נקודה אדומה": קצה של סיב נמצא במוקד של מראה כדורית ולכן מדומה לאינסוף- מי שמסתכל מהכיוון הנכון רואה את קצה הסיב כאילו הוא נמצא באינסוף, ולהשתמש בו כתו מכוון. אפשר לשחק קצת עם צורת תו המכוון, ע"י שינוי צורת קצה הסיב. למשל- ראיתי כוונות טריג'יקון ריפלקס עם נקודות בגדלים שונים, ועם תו מכוון משולש.

EOTECH מייצרים כוונות הולוגרפיות, כלומר יש לייזר המאיר הולוגרמה (ולא מראה), ומי שמסתכל מהכיוון הנכון רואה צורה תלת מימדית שהיצרן בחר. זה מאפשר לייצר תווי מכוון מורכבים יחסית, נאמר תו מכוון מרכזי קטן המדומה לאינסוף (שמאפשר דיוק רב) וסביבו טבעת גדולה שמדומה לטווח של כמה מטרים (שמאפשרת ירי מהיר בטווח קצר- לא צריך לנוע בין המטרה לתו המכוןן שנמצא "מאחוריה").

לא יריתי איתה- אין לי מושג לגבי ההשפעה המבצעית של הנ"ל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-04-2013, 19:22
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בסדר, קצת הקצנתי עם ה"הכי טובה בעולם"...
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "[QUOTE=Narion] זה קצת נראה לי..."

אבל היא ללא ספק בין האיכותיות בעולם, והיא משרתת (בכבוד רב יש לומר) בלא מעט יחידות עילית בעולם, אז לדעתי כבודה במקומה מונח.

נ.ב

סליחה על הבורות, אבל מה ההבדל בין כוונת השלכה, לכוונת הולוגרפית?

ממה שלימדו אותי (ביה"ס ללוט"ר, בשלהי 2005), כוונת השלכה כשמה כן הוא - משליכים את הרובה קדימה למצב בין כוונות, ונכנסים למצב ירי, ולכן כוונות השלכה, כדוגמאת האיאוטק, מפרולייט, טריג', ושאר חברותיה נחשבות ליעילות מאוד ללוחם אשר נכנס למצב לחימה בטווח קצר.

מהירות התגובה, ו"הכניסה בין כוונת", ורכישת המטרה, היא גבוהה יותר מאשר כוונות טלסקופיות.

*תקן אותי אם אני טועה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-04-2013, 19:28
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "בסדר, קצת הקצנתי עם ה"הכי טובה בעולם"..."

אני באמת לא יכול להסביר את ההבדלים בעקרונות באופן פשוט, רק קצת מהבדלי המאפיינים (העובדה למשל שכוונת הולוגרפית תמשיך להציג את תו המכוון בנקודה שונה על השמשה גם אם היא שבורה), תיכף יבואו המומחים ויעשו זאת.

עקרונית אני מכיר שהמהדרין אפילו מפרידים בין כוונות רד-דוט כמו איימפוינט לבין רפלקס כמו המפרו, אאל"ט זה ע"ב העובדה שRDS הן בעלות נקודה מתכווננת והרפלקס הן נקודה קבועה.

כן אוכל להגיד לך ש"ההשלכה" לא נובעת משום פעולה שאתה מבצע עם הנשק, אלא מכך שהכוונת "משליכה" את הנקודה על נקודת המכוון שלך.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 14-04-2013 בשעה 19:40.
ישן 14-04-2013, 21:41
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני באמת לא יכול להסביר את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אני באמת לא יכול להסביר את ההבדלים בעקרונות באופן פשוט, רק קצת מהבדלי המאפיינים (העובדה למשל שכוונת הולוגרפית תמשיך להציג את תו המכוון בנקודה שונה על השמשה גם אם היא שבורה), תיכף יבואו המומחים ויעשו זאת.

עקרונית אני מכיר שהמהדרין אפילו מפרידים בין כוונות רד-דוט כמו איימפוינט לבין רפלקס כמו המפרו, אאל"ט זה ע"ב העובדה שRDS הן בעלות נקודה מתכווננת והרפלקס הן נקודה קבועה.

כן אוכל להגיד לך ש"ההשלכה" לא נובעת משום פעולה שאתה מבצע עם הנשק, אלא מכך שהכוונת "משליכה" את הנקודה על נקודת המכוון שלך.

סבבה, תודה.

נ.ב

בעניין הEotech אתה צודק, זכורה לי תמונה (אם אני לא טועה מאפגינסטאן) על כוונת שספגה קליע \ ריקושט, והייתה דיי מנופצת, אבל המשיכה להציג את המטרה ההולוגרפית, מדהים...

ישן 08-09-2021, 08:41
  michaelm michaelm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.01.17
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי Duke of Judea שמתחילה ב "כאחד ששירת בגדוד הזה, אין לי..."

בתמונה שהתייחסת כנראה אלה חבר'ה של מטכ"ל, לפי הווסט - הווסט שהלוחם לובש זה הווסט הישן שלהם לפני שהחליפו להם בשנים האחרונות.

רואים אותם גם בסרטון שהתייחסו אליהם ברשומה של "404שגיאה" - מדובר בקטע שלקוח מתוך סרטון שפורסם על תרגיל בצפון שבין היתר היה אירוע בני ערובה.
בסרטון המקורי הראו אותם בתדרוך לפני פריצה ואת האקט של כניסה לאחד החדרים.

אני זוכר כי זה נראה מאוד לא טוב, אחד הלוחמים דרך על הכלב, חלק מהלוחמים סתם צעקו "אש אש אש.."בלי להיכנס בין כוונות
(מולם עמדו שרשרת של קצינים שעמדו בחדר בצורה בלתי מקצועית בעליל במסגרת תרגיל), לוחם אחד הולך כאילו הוא חושב שזה תרגיל שכונה ו"לא בא לו" להופיע מול הקצונה.

סה"כ הרמה שהשתקפה בסרטון למול הרמה של הימ"מ הייתה ניכרת מאוד!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:33

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר