לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2013, 14:29
  rassel777 rassel777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.13
טיסות כיף ולימודי טיס בארצות הברית

שלום לכולם.

שמי רוסלן ואני חובבן תעופה שמכיתה ט' חלמתי להיות טייס, אחרי שלא הלך לי בקורס טייס החלטתי להגשים חלום דרך תעופה אזרחית קלה.

לצערנו, במדינה שלנו טיס הוא עסק יקר, ומה יש לעשות אם אנחנו חולמים לטוס בשמיים ורוצים להטיס נוסעים במטוס מסחרי גדול? רובנו נענה על השאלה הזו בצורה פשוטה, תתגייס לצה"ל, תסיים קורס טיס ואז השמיים הם לא הגבול, אבל מה לעשות, לא כולם התקבלו לקורס טיס או שבכלל לא רוצים להיות טייסים בצבא אלה רוצים לטוס במטוסים קלים ולהנות מהטיסות. התשובה פשוטה, ללכת להרצליה או שדות תעופה אחרים שיש בהם בתי ספר לטיסה ולהוציא רשיון טיס פרטי.

אני נתקלטי בדילמה הזו לפני כמה שנים טובות וכמעט התחלתי את הלימודים, אך אחד מהחברה עצר אותי ושאל האם אני מוכן לנסות הרפתקה קצת אחרת. לקחת את עצמי לחו"ל וללמוד באירופה, אפריקה או ארה"ב.

חשבתי, עשיתי שיעורי בית ואחרי שהכרתי מדריך שמתגורר בארץ ועוסק בהדרכה בארה"ב אני החלטתי לנסות.

מאז הייתי כבר פעמים רבות בארה"ב ואני בעל רשיון טיס מסחרי. בנושא זה אני רוצה לשתף אתכם בחויות שחוויתי במהלך כל הדרך שנראת כמסובכת איך בפעול פשוטה מאוד וגם זולה בהשוואה לארץ.

אני וחבר טוב, שהתחיל עם רשיון טייס ישראלי והמשיך בארצות הברית, החלטנו שאנו רוצים לשתף את המתעניינים במידע ומוכנים להשקיע מזמננו על מנת לעזור לאנשים שמעוניינים ללמוד טיס ולטוס בארצות הברית, ללא שום תמורה.

הקמנו אתר אינטרנט שכתובתו: http://us-flight.com

וחוץ מזה אני אשמח לענות לכל השאלות בפורום או בטלפון ואתם מוזמנים לפנות אליי בפורום או בהודעה פרטית.
חזרה לפורום
ישן 19-09-2013, 22:19
  rassel777 rassel777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rassel777 שמתחילה ב "טיסות כיף ולימודי טיס בארצות הברית"

שלום לכולם!

זמן רב לא פרסמתי בפורום משום שהייתי עסוק מאוד בתקופה האחרונה.

לפני כשבועיים, שבתי לארץ, וכעת התפניתי על מנת להעלות את התמונות הטריות.

את הנסיעה הנוכחית לארצות הברית הקדשתי ללימודי רשיון ההדרכה, ולאחר ימים ולילות של שקידה ולמידה במלוא המרץ, לאחר ההשקעה הגדולה הגיע רגע האמת ובו עברתי את המבחן הסופי בהצלחה וקיבלתי את רשיון "מדריך טיס" הנחשק.

חשבתי לתומי שזהו, פה נגמרה התקופה המתישה, אך הופתעתי לגלות שהדברים לא תמיד כפי שהם נראים לנו.

על מנת לקבל את רשיון ההדרכה, לא מספיק לדעת אנגלית ברמה טובהף אלא גם צריך לדעת כיצד להסביר באנגלית, יתרה מכך, במקרה שלי זה גם בשפות האם שלי רוסית ועברית.

כאן בעצם מתחיל האתגר האמיתי, לקחת אדם שאין לו מושג בתעופה, ופשוט ללמד אותו להטיס מטוס.

לטוס זה היה משוש חיי, החלום הגדול, עם זאת, להדריך זו חוויה עוד יותר מדהימה, לראות את החניך שלך עולה לאוויר ואף נוחת ללא כל עזרה, יוצא לטיסת סולו לאחר אימונים רבים ופשוט מקבל את רשיון הטיס ביד.

הרבה אנשים מגיעים לטיסה על מנת לחוות את החוויה וחלק מגיעים עם שאיפה להטיס מטוס מסחרי ביום מן הימים.

אני מוכרח לומר השמיים הם לא הגבול, הכל אפשרי...

לכל המעוניינים הנה קישור לתמונות:

https://www.dropbox.com/sh/p8yhsn95cvgzxbn/NtQ8Z0avCr

בברכה

רוסלן
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר