לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-09-2013, 22:08
  מיכאל_ק מיכאל_ק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.13
צריך עזרה בבקשה

שלום לכולם.
אני צריך עזרה, ואני מקווה שאני כותב את השאלה שלי בפורום הנכון. אם לא, אתכם הסליחה.
יש לי ממיר יס מקס טוטאל, טלוויזיה HD ו-DVD מקליט משולב עם וידאו (חיבור RCA אדום לבן צהוב, ללא HDMI).
בעבר, היה לי ממיר רגיל שי יס וטלוויזיה CRT, ויכולתי להקליט ל-DVD באיכות מעולה. לאחרונה קיבלתי טלוויזיה HD והחלפתי לממיר HD מקליט של יס. השידורים ב-HD הם באיכות מעולה, אבל כשאני מנסה לקלוט שידורים מהממיר של יס דרך SCART, התמונה נחתכת ומתקבלת מרוחה ובאיכות גרועה. ל-DVD שלי אין חיבור HDMI ולכן אני נאלץ לחבר אותו ליציאת ה-SCART בממיר והתוצאה היא איכות גרועה ביותר של הקלטה. טכנאי של יס שהיה אצלי אמר לי שאין מה לעשות כי הממיר לא מוציא SCART איכותי ושזו בעיה ידועה.
פתרון אחד ולא זול שניסיתי, היה חיבור טרנסקודר בין הממיר ל-DVD. הממיר של יס התחבר אל הטרנסקודר עם כבל HDMI והטרנסקודר התחבר ל-DVD עם כבר RCA. התוצאה הייתה תמונה חתוכה פחות (באיכות של 720P ולא 1080P) אבל עדיין באיכות ירודה מאד וקצת מרוחה.
האם יש לכם עצות בשבילי איך אני יכול להקליט את החומר שמוקלט על הממיר של יס ל-DVD באיכות בה הוא משודר?
חשבתי על טלוויזיה עם יציאת TV-OUT, אבל לא מצאתי דגם כזה. גם בחנויות חשמל מוכרים אמרו לי שלא קיימת טלוויזיה עם יציאת TV-OUT בשוק. האם מישהו מכיר דגם כזה והתנסה בהקלטה כזו כדי לתת לי חוות דעת בעניין?
חשבתי גם על DVD מקליט HD, אבל זה קצת יקר ובלי לדעת בוודאות שזה עובד לא הייתי רוצה לקנות. מישהו ניסה זאת בעבר ויכול להגיד לי אם זה עובד טוב ולהמליץ לי על דגם לא יקר במיוחד?
הצעות אחרות יתקבלו בברכה.
תודה מראש לעוזרים ושנה טובה לכולם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר