לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2013, 17:44
  אנונימיחדש אנונימיחדש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.13
רגשות מורכבים, בחירה נכונה

שנים שלא הייתי פה, בעבר הייתי מאוד פעיל בפורמים של פרש, אבל נסיבות החיים הרחיקו אותי.
עכשיו פתחתי משתמש אנונימי חדש כדי להתייעץ, מקווה שזה בסדר.

יש לי בעיה מאוד חמורה, ואני אשמח אם תוכלו לייעץ לי בנושא.

אני בן 25 וחצי, לפני חודשיים התחיל להסתיים לו הקשר המשמעותי בחיי - שלוש וחצי שנים שמתוכם גרנו ביחד שנה וחצי.

למה התחיל, כי הכל היה טוב על פני השטח לא היו שום סימנים לדעיכה בקשר ואפילו יום לפני שזה התחיל קיימנו יחסי מין מלאי אהבה (לפחות לטענתי).
ואז פתאום ביום בהיר היא חזרה מהלימודים באוניברסיטה וכרגיל שיש לה משהו להגיד אני ישר מזהה את זה בפנים שלה, ואז התחיל מלאכת הדיבוב שלי אליה. מפה לשם היא התחילה להגיד לי שהיא לא בטוחה בקשר והיא לא יודעת מהי רוצה. וככה זה נמשך בערך שבועיים שהיא כל הזמן אומרת שהיא צריכה לחשוב ואולי הפסקה, ואולי זה ואולי שם. אני במהלך השבועיים האלה נלחמתי עליה בצורה רכה (המון רומנטיקה ומאוד תמכתי במה שהיא הייתה צריכה ללימודים יותר מהרגיל). הרבה פעמים במהלך השבועיים האלה התייאשתי ואמרתי לעצמי שאני פשוט אפרד ממנה. אבל כל פעם כזאת היא פתאום אמרה לי שהיא אוהבת אותי והיא כן רוצה, אבל עדיין צריכה לחשוב.

אחרי שבועיים (לי היה שבועיים של תהום לא תפקדתי בכלום, לא בלימודים לא בעבודה - הייתי הולך לעבודה יושב על הגג ורק חושב וחותך הביתה אחרי ארוחת צהריים כי ממש לא תפקדתי)
שכבר התחלתי להפנים את הפרידה, היא אמרה שהיא רוצה להיפרד. אחרי שהיא אמרה את זה התנשקנו עם מלא תשוקה וקיימנו יחסי מין.

שהיא סיפרה לי שהיא רוצה להיפרד, אני כבר השלמתי עם זה ויחסית היה לי קל. כי כל הזמן שידרתי לעצמי בראש שאני עכשיו אמצע מישהי יותר טובה.

כעבור כמה ימים נרשמתי לאתר הכרויות כי חשבתי שזה יעזור לי להתגבר.
מאחר ועדיין לא הייתה לה דירה אחרת ללכת עליה אז היא המשיכה לגור אצלי, לישון איתי במיטה ודיי המשכנו להתנהל כזוג מלבד שתמיד דיברנו טכנית שאנחנו כבר לא חברים (וכבר יידענו את כל הסביבה וכולם המשיכו להתפלות למה היא ממשיכה לגור אצלי). כמובן שהיחסי מין בייננו לאחר הפרידה השתדרגו פי עשרה, אני כל הזמן רציתי שזה יהיה יותר טוב וניסיתי אבל היא תמיד הייתה מדכעת את הניסיונות לשפר. ופתאום לאחר שנפרדנו התחלנו לעשות דברים שבחיים לא חלמתי.

שבוע בערך לפני שכל הסיפור בכלל התחיל, הזמנו ביחד חופשה בחו"ל ולאורך כל התקופה דיי לא ידענו אם לעשות לא לעשות. בסוף נסענו לחופשה בחו"ל ביחד ומלבד לא לעשות תמונות ביחד המשכנו להתנהל רגשית כזוג. (למעט שהיו פעמים שהיא הייתה מנשקת אותי ומצלמת את זה בפלאפון שלה כנראה למזכרת כלשהי).

לאורך כל התקופה הזאת היא הייתה מתנהגת אלי כבת זוג ושהכול טוב, אבל כלפי אחרים ובשיחות שלה עם אחרים היא הייתה אומרת שהכול נורא והיא מנסה לשרוד. (שלי זה מוזר, כי אם היה קשה לה למה היא פשוט לא הלכה כבר נפרדנו).

הסיבה העיקרית שהיא מספרת לי שבגללה היא נפרדה ממני זה שהיא צריכה לבנות עת עצמה מחדש לבד, ובעתיד נחזור ונתחתן. אני יודע שהיא אוהבת אותי עוד.

עכשיו מגיעים לסיבוך, אני כדי להתגבר עליה כמו שאמרתי נרשמתי לאתר הכרויות וכבר יצאתי לכמה דיטים שהיו ברובם כושלים. בטיפשותי סיפרתי לה שיצאתי לדיטים (כי היא אמרה לי שהיא לא מאמינה שאני יצא לדיטים), וזה פתאום הרגע שהתחיל לשבור אותה לרסיסים. נראה לי שהיא חווה את מה שאני חוויתי מתחילת הסיפור.

מה שעוד לא סיפרתי שבלימודים היא פגשה חבורת בנים (אחד נשוי, אחד עם חברה ועוד אחד רווק), שהיא דיי מצאה נחמה בהם להתייעץ ולספר להם הכול ולקבל מהם עצות. עם הרווק היא התחילה להתראות הרבה בהתחלה בגלל הלימודים ועכשיו כבר הוא נהפך להיות ידיד טוב שלה. אבל היא אומרת לי שלא יהיה מצב שיהיה בינהם משהו ואני נוטה להאמין לה. אבל לדעתי מה שעזר לה בלהחליף אותי טכנית כחבר לחיים זה שהיא פגשה אותם.

נחזור לנושא המרכזי, אתמול היה לי דייט מושלם עם בחורה שאני חושב שאני בדיוק מחפש וגם היא מאוד בעניין. (למרות שהיא גרה רחוק והיא קטנה יחסית למה שחיפשתי, אבל גיליתי בחורה מאוד בוגרת). בכל זאת ההיא הבינה שאני בדייט לפי זה שהיא שלחה לי הודעות בווטסאפ ולא עניתי לה ישר רק אחרי הרבה זמן. דיברנו על הבחורה החדשה שאולי יש מצב שאני ממשיך אתה. אני יותר לקחתי את השיחה שהיא תתחרט ותגיד לי שהיא רוצה לחזור (בכל זאת בחורה שאהבתי ושלוש וחצי שנים שהדליקה לי חיוך כל בוקר). אבל היא מלבד להיקרע לרסיסים לא מוכנה לחזור אלי. ועכשיו היא בכלל בתענית.

עכשיו לאחר שחפרתי לכם הרבה סיפורי רקע, איך אני צריך לנקוט.
באקסית - יש הרבה חסרונות, אבל כל חסרון נפתר בסוף יום ועדיין למרות מה שהיא עשתה לי אני לא כועס עליה ומרגיש עליה אמפתיה. ואני חושב שבתוך תקופה מאוד קצרה היא תבין שהיא עשתה טעות ותרצה לחזור.
בחדשה - יש לי הרגשה שאם נצליח להתגבר על פערי המרחק, אנחנו נגיע לחתונה כי אני בן אדם שמתאהב בקלות ונותן הכל בשביל בחורה שחשובה לי. (ראו מקרי אקסית כמה אני לא מוותר).

אני חייב לבחור, תעזרו לי. שתיהם בנקודה זאת מאוד חשובות לי.

סליחה שחפרתי לכם הרבה. ותודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-09-2013, 12:05
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנונימיחדש שמתחילה ב "רגשות מורכבים, בחירה נכונה"

נפרדתם, אבל בכל זאת היא גרה איתך, שכבה איתך, טסה איתך לחו"ל והתנשקה איתך? זה לא קצת ניצול רגשי מה שקורה פה? איך אתה אמור להתגבר על הפרידה אם בכלל לא נפרדתם? לא צריך להתנתק לחלוטין, אבל קצת מרחב כלשהו. זה מפריע לה שאתה יוצא עם בחורה אע"פ שנפרדתם?

חוץ מלהגיד "נפרדנו" לא עשיתם שום דבר בנידון. אתה רואה את עצמך מתגבר על הבעיות עם האקסית? מעולה, תתחילו לעבוד עליהן ותחזרו להיות ביחד.

אתה לא רואה את עצמך מתגבר על הבעיות? (נכון לעכשיו) תגיד שלום יפה ותתחיל לשקם את עצמך כחלק מיישות נפרדת.

זה לא רק מבלבל אותך כל הביחד הלא מובן הזה?
הנטייה שלי הייתה לפתוח דף חדש לחלוטין עם הבחורה החדשה שעושה רושם רציני. אבל זה תלוי לחלוטין במה שאתה מרגיש. אף אחד לא יכול להגיד לך את מי לאהוב ועל מי לוותר.

אתה צריך לברר עם עצמך מה לעשות מכאן. אם אתה שואל לדעתי האישית, זה נראה לי לא הגיוני בעליל להיות צמוד כ"כ לאקסית, ולהתנהג כאילו אתם עדיין זוג. זה לא מאפשר לך לעכל את מה שעברת ולהתחיל דף חדש. זה כובל אותך לעבר במעין מערבולת משונה ומבלבלת.

ישן 28-09-2013, 23:16
  אנונימיחדש אנונימיחדש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.13
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אנונימיחדש שמתחילה ב "רגשות מורכבים, בחירה נכונה"

תודה לשלושתכם,

אתמול ניהלתי שיחה ארוכה עם האקסית והבנתי שכנראה בשלב זה של החיים אנחנו לא מתאימים -למרות האהבה.
היא אמרה בעיקר שהיא אשמה בכך שלא הייתה לנו תקשורת טובה, שכבר המון זמן היא כבויה בקשר ופתאום שהיא התחילה את האוניברסיטה היא נדלקה מחדש והתחילה לחייך ורק שחזרה הביתה החיוך ירד. (מהנקודה שלי כל פעם שהיא מתחילה מסגרת היא חוטפת כאפה וקשה לא להסתגל).

בכל מקרה שכלית מזמן הייתי צריך לעזוב, אבל לא יכולתי כי אהבתי. היא עשתה עבורי את העבודה.

היא המשיכה לגור אצלי כי קודם לא היה לה מקום אחר נוח לגור, ואני אהבתי. ודבר שני היא עדיין לא סגורה על ההחלטות שלה וכל החלטה שלה משתנה כל רגע. עכשיו אני לא ייתן לה יותר לגור אצלי (היא בחופשה). ומתחיל בכל הכוח דף חדש עם בחורה חדשה שהלוואי וזה יצליח.

אני מאוד מקווה שבסוף הלב שלי יהיה שלם ללא חרטות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר