לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2013, 18:59
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
עזרה קדיחה, הברגה ומה שבניהם

טוב, אז ככה- לקחתי על עצמי פרוייקט וייתכן ש I bite off more than I can chew, אבל אני לא מתכוונת ליפול בלי מלחמה הגונה בדרך.

אני רוצה לתלות מספר דברים על הקיר.
הבעיה- מעולם לא השתמשתי במקדחה או מברגה, והם אפילו לא ברשותי.
חשבתי שמקדחה ומברגה מגיעים באותו המכשיר, עד שאתמול נציג מכירות התרגז עליי ואמר לי שאלו שני מכשירים שונים (נציג מקסים, אגב).
אני מעוניינת לקנות כנראה את שני המכשירים (תלוי בתקציב), ואשמח להמלצה על הדגמים הכי זולים שאתם יכולים למצוא- רק כמובן שלא כאלה שיתפרקו אחרי שני שימושים.

אם יש המלצות לדיבלים או ברגים על הדרך- מה טוב.

תודה!

09.07.00-16.07.12

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-09-2013, 10:26
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=mc3]אין לך ממי להשאיל..."

גובל עם ממ"ד... לא טוב. קיר בטון משוריין. לא מומלץ להתחיל להתאמן דווקא עליו בקדיחות :\

זה נכון שמברגה ומקדחה הם שני מכשירים שונים, אבל בעיקר אצל בעלי מקצוע. אצל האנשים הפשוטים, יש מקדחות שיכולות למלא פונקציה של מברגה, ויש מברגות עם פונקציה של קדיחה. המקרה שלך בעייתי כי מברגה שיכולה לקדוח בבטון זה עסק יקר.
המלצה שלי זה למצוא מישהו עם פטישון כדי לקדוח את החורים הספציפיים, כי יתכן מאוד שמקדחה לא תציח לבצע את זה. (גם פטישון לא בטוח. מספיק להתקל בברזל כלשהו כדי להתקע) ולגבי ההמשך, אפשר לקנות מקדחה זולה כלשהי. בין 100~150₪ אפשר למצוא מקדחה סבירה לשימוש חובבני. אם את לא משיגה פטישון, אין בעיה לקנות מקדחה ולנסות, אבל אני ממליץ לקנות על הדרך חבילת גבס לסתימת חורים. אם תפגעי בברזל, אין פתרון מלבד לנסות לקדוח במקום אחר. (יש ראשים לפטישון שמסוגלים לחדור גם ברזל, אבל לא למקדחה רגילה. הם גם יקרים למדי)

לגבי מברגה; לשימוש אקראי של מספר ברגים בקיר לא בטוח שצריך מברגה. אפשר להבריג ברגים לקיר גם עם סתם מברג. רק להברגות בתוך עץ (ללא קדיחה) חייבים מברגה. אם את קונה מברגה, לא להתפתות ולקנות מברגה זולה. מברגות עד 250₪ לא שוות את החומר שמהן הן עשויות. לקנות מברגה מיצרן מוכר בוש, מקיטה וכדומה. אם התקציב ממש קטן, אפשר גם להתפשר על קוריאנים כמו יונדאי ושאר ירקות. הנתון החשוב במברגה זה מתח הסוללה, הוא קובע את הכח של המברגה. מומלץ גם מברגות עם סוללת ליתיום, יש להם אורך חיים גדול יותר.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 15-09-2013 בשעה 10:35.
ישן 15-09-2013, 10:32
צלמית המשתמש של שמולביץ אשר
  משתמש זכר שמולביץ אשר שמולביץ אשר אינו מחובר  
מנהל פורום: דגמים לבניה עצמית, סקופים וחדשות, צילום ווידאו, וכן.... הצ'קלקה הכחולה של פרש

חבר מתאריך: 01.02.09
Facebook profile
הי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "[QUOTE=mc3]אין לך ממי להשאיל..."

אם הקיר גובל בממ"ד. סביר שמדובר בקיר העשוי "מבטון מזויין".
כלומר חומר קשה מאד,
לכן את צריכה להשתמש במקדחה חשמלית (רצוי אפילו "רוטטת").
כמו כן את צריכה להשתמש במקדחי ווידייה.
בשוק מספר "דרגות" של מקדחי ווידיה. החל ממוצר סיני שהינו זול עד למקדחים יקרים שעולים (יחסית) סכום רב.
חשוב להתאים את גודל המקדח לגודל "הדיבל".
המלצה: לאחר הקידוח יש להבריג - חלקית - את הבורג לתוך הדיבל ורק אז להכניסו לחור שקדחת - יש להעזר בפטיש כדי להכניס את הדיבל עד סופו.

חשוב לתת למקדח הווידיה להתקרר מדי פעם כדי לא "לשרוף" אותו.

לגבי מברגה חשמלית. אני לא משוכנע שזה הכלי שאת הכי נזקקת לו, אלא אם את מתכוונת לקדוח מספר רב של חורים עם המון ברגים.
בכל מקרה, אני ממליץ על מברגה חשמלית בעלת מצבר שהינו בעל מתח 12V למעלה.
יש לקרוא ולהבין היטב את הוראות הבטיחות הן של המקדחה והן של המברגה.

בהצלחה.

ישן 30-09-2013, 08:37
צלמית המשתמש של Narion
  Narion Narion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.08
את צריכה פטישון + מברגה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "קדיחה, הברגה ומה שבניהם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
טוב, אז ככה- לקחתי על עצמי פרוייקט וייתכן ש I bite off more than I can chew, אבל אני לא מתכוונת ליפול בלי מלחמה הגונה בדרך.

אני רוצה לתלות מספר דברים על הקיר.
הבעיה- מעולם לא השתמשתי במקדחה או מברגה, והם אפילו לא ברשותי.
חשבתי שמקדחה ומברגה מגיעים באותו המכשיר, עד שאתמול נציג מכירות התרגז עליי ואמר לי שאלו שני מכשירים שונים (נציג מקסים, אגב).
אני מעוניינת לקנות כנראה את שני המכשירים (תלוי בתקציב), ואשמח להמלצה על הדגמים הכי זולים שאתם יכולים למצוא- רק כמובן שלא כאלה שיתפרקו אחרי שני שימושים.

אם יש המלצות לדיבלים או ברגים על הדרך- מה טוב.

תודה!

והכל תלוי כמה את רוצה להשקיע.

יש היום פטישונים זולים מאוד של חברות סיניות גם ב300 שקל, אבל האיכות לא משהו (בעבודה מרובה הוא מתחמם מאוד, ויכול להישרף).

מנגד יש פטישונים של בוש סדרה כחולה שמתחילים ב900 ונגמרים ב2000+.

בשביל לתלות תמונות, אפשרי להסתפק ברגי 6מ"מ דפיקה (זה מגיע עם דיבל מובנה).

בעניין הממ"ד:

בעיקרון ברגע שיש את הציוד המתאים, זה לא כזה מסובך לקדוח בממ"ד.

הרבה אנשים נתקעים שם, כי הם קודחים בטעות בנקודה עם תשתית פלדה, כשיש להם מקדח שמתאים לבטון.

ככה שכדי להימנע מכך, את יכול לאתר באמצעות גלאי מתכות את הנקודות עם המתכת על הקיר \ או באמצעות מגנט.

או שחליפוין לקדוח עם מקדח טיטניום רב תכיליתי (מתאים לבטון ופלדה ביחד), ואז הוא יצליח לחדור את הכל.

*אם מדובר בקידוח חד פעמי, אני באמת ממליץ על איש מקצוע \ קרוב משפחה, זה יחסוך לך המון עלויות.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר